Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2013., 13:00   #21
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 01:35   #22
Quote:
kakokokakaka kaže: Pogledaj post
Ja pak tražim isto to za zapadnoj strani
Zamet, preciznije.
ima i u studiu žana... mislim da je oko 200 kn za 2x tjedno, kad sam ja išla jedan od treninga je bio nedjeljom
damned_princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 03:21   #23
joga

Pozdrav svima
Da li možda netko zna da li se održavaju kakvi tečajevi joge na području Grobnika ili možda negdje di mi najbliže ići sa Grobnika?
Hvala puno
juxebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 11:20   #24
Quote:
juxebox kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Da li možda netko zna da li se održavaju kakvi tečajevi joge na području Grobnika ili možda negdje di mi najbliže ići sa Grobnika?
Hvala puno

U osnovnoj školi Dražice
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:53   #25
ja sam isla u top form, zena mi je bila odlicna 200kn mjesecno,,
samo treba da li ona jos vodi (ivana se zvala)
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 16:05   #26
kakvo vam je misljenje o jogi tu na potoku di imma flash dance unit probe (barem sam skuzila tako da ima i tamo)?
i kakva je joga kod indeksa? tj sto mislite o kvaliteti instruktora i da li se vise vjezba ili meditira?
sara250 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 00:18   #27
Quote:
damned_princess kaže: Pogledaj post
ima i u studiu žana... mislim da je oko 200 kn za 2x tjedno, kad sam ja išla jedan od treninga je bio nedjeljom
Još je uvijek, srijedom i nedjeljom u 20:00
__________________
________ _____
TomRy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 11:57   #28
Ima li tko iskustva sa jogom u Studiu-s na Trsatu za podijeliti?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 13:02   #29
Pozivamo Vas na besplatno predavanje o programu za njegovanje ženske energije pod nazivom "Mjesečeva Voda"!

Ovaj program je namjenjen ženama svih dobi koje žele osvijestiti, povećati i kultivirati svoju unutarnju, esencijalnu energiju te ju iskoristiti za duhovni razvoj, kao i za fizičku, emocionalnu i mentalnu ravnotežu.
U prirodi je svake žene da želi biti privlačna i mladolika, da se osjeća ispunjeno i bude zadovoljna sobom. To se može ostvariti na zdrav i prirodan način koristeći sile i potencijale koji već postoje u nama. S tim ciljem smo osmislili komplete praktičnog znanja koji odgovaraju na potrebe suvremene žene.

Kroz redovitu praksu drevnih tehnika koje se uče na tečaju i radionicama postiže se sklad duha i tijela, što rezultira emocionalnom stabilnošću, mentalnom mirnoćom i fizičkim zdravljem. Takva ravnoteža nam daje toliko traženi mir i unutarnje zadovoljstvo koje nas pak čini samopouzdanima i samodostatnima.

Na predavanju ćemo pričati o:

♥ esencijalnoj energiji - gdje i kako nastaje, te kako je osvijestiti i iskoristiti za unutarnje iscjeljivanje, obnavljanje tijela, te duhovni razvoj;

♥ 6 načina dobivanja energije;

♥ tehnikama disanja koje se uče na Mjesečevoj Vodi

♥ tehnikama Mjesečeve Vode (za žensku energiju)

♥ savjeti o prehrani i biljnim pripravcima koji nam pomažu da očistimo tijelo, pomognemo si kod simptoma PMS-a, menstrualnih bolova, klimakterija i menopauze;

♥ savjeti o prevenciji i liječenju cisti, raka dojke, grlića maternice i opčenito oboljenja ženskog spolnog sustava.

Predavanje će se održati 14.04. u 17h u udruzi Auris (kružna 8, Rijeka)
lahorka117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 03:48   #30
Ima li neki tecaj yoge u Rijeci u prijepodnevnim satima i da je cesci od dva puta tjedno;negdje gdje se yoga moze temeljito naucit od pocetka...?
Hvala (:
Silence, please is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 08:27   #31
Quote:
Silence, please kaže: Pogledaj post
Ima li neki tecaj yoge u Rijeci u prijepodnevnim satima i da je cesci od dva puta tjedno;negdje gdje se yoga moze temeljito naucit od pocetka...?
Hvala (:
probaj tu
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 11:45   #32
@riumanka fala (:
Vidim da su..po nazivima razliciti tecajevi-koliko cesto da pocnem prvi mjesec,odnosno s kojim?
Neznam kako poceti :/
Silence, please is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 09:25   #33
Odlazila sam na Jogu u svakodnevnom životu u Dvoranu kulture na Pećinama, ali me dopao instruktor Neven čija je prepotencija nepodnošljiva. Čovjek drži predavanja, uvjeren je da je nekakav duhovni vođa, a prodaje jefine floskule pod velike mudrosti, naporan je i uopće se ne vježba, nego on pametuje i podsmjehuje se svemu s čime se on ne slaže. Ostali instruktori (Vedran, Celestina) i ambijent za svaku pohvalu i preporuku. Bistro Tifan, uređeni okoliš- predivno mjesto.
Adra1370 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 16:28   #34
Quote:
Adra1370 kaže: Pogledaj post
Odlazila sam na Jogu u svakodnevnom životu u Dvoranu kulture na Pećinama, ali me dopao instruktor Neven čija je prepotencija nepodnošljiva. Čovjek drži predavanja, uvjeren je da je nekakav duhovni vođa, a prodaje jefine floskule pod velike mudrosti, naporan je i uopće se ne vježba, nego on pametuje i podsmjehuje se svemu s čime se on ne slaže. Ostali instruktori (Vedran, Celestina) i ambijent za svaku pohvalu i preporuku. Bistro Tifan, uređeni okoliš- predivno mjesto.
Ima li neka caka kako ne dobiti Nevena?
Meni nije nepodnošljiv ali me smeta što te njegove silne govorancije uzimaju vremena vježbanju... puno vremena
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:43   #35
Zbog Nevena sam i ja prestala, njegov i moj ego u istoj prostoriji nisu mogli
Mokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 15:58   #36
Dugo se nije ovdje pisalo, pa bih ja priupitala novija iskustva, preporuke?
Istočni dio Rijeke ili prigrad, ima negdje dobro mjesto za upoznavanje s jogom od samog početka?
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 08:29   #37
na istoku se i dalje nije ništa promijenilo koliko ja znam... yoga u svakodnevnom životu na pećinama će te na početničkom tečaju upoznati sa svime samo to počinje na jesen
za preporuku je i yoga centar živim sretno u ružićevoj, nije istok ali nije jako daleko
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 14:18   #38
Hvala
Malo ću se informirati o njima
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 17:16   #39
Koliko je potrebno da se yoga izvodi samostalno i bez ikoga..?
Uradi sam...
Aegean is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 14:37   #40
Da li netko zna gdje u Rijeci održava satove joge u svakodnevnom životu gospođa Jasenka? Lani je držala satove u Waldorfskoj školi? Ili možda znate prezime?

Zadnje uređivanje bongobob : 09.09.2015. at 14:37. Reason: mjesto održavanja
bongobob is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.