Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2004., 14:21   #61
Quote:
Black Hawk kaže:
Stvar je u tome da muškarcu (valjda većini) nered (do neke mjere) uopće ne smeta!
Kao što Velma ispravno kaže: "Ne možeš očekivati od nekog normalnog muškarca da uopće primijeti nered,
osim kad se već počne spoticati o razbacane stvari."
VAMA (nekima od vas) smeta nered i vaša opsjednutost redom je uzrok nesporazuma.
Meni npr. ispadnu novine na pod. Trenutno sam zaokupljen nečim drugim (čime? )
i ostavim ih ležati na podu. Meni NE SMETA - ponavljam ne smeta ako moja žena ne podigne
te novine. Mene SMETA ako ih žena odmah za mnom podigne. Pusti jebene novine,
zar nemamo pametnijeg posla npr. zajedno gledati televiziju. A da ne govorim
koliko bi mi smetalo da ih podigne i još npr. kaže: "zašto razbacuješ stvari?".

Lijepo ćemo odgledati našu omiljenu emisiju i onda ću ja pri slijedećem nailasku
podignuti novine. Nema važnije stvari u našim životima od novina na podu?

Ili recimo ako je podjela poslova takva da ona pere suđe i krene ih odmah iza
ručka prati ja ću joj vjerojatno reći (ako znam da joj to neće smetati):
daj ostavi suđe, idemo gledat televiziju. Svijet će propast zbog neopranog suđa,
novina na podu i cipela zaboravljenih nasred kuće? To je važnije od braka,
zajedničkog života i četvero djece koje ćemo na kraju razvoziti od mame do tate
na drugom kraju grada?

Opsjednutost redom i urednošću je bolesna.
Zahtjev za privilegijom da smiješ biti jako neuredan,
a od drugih tražiti savršenu urednost je isto tako bolestan.
Onaj koji takvu privilegiju daje nema se pravo žaliti.
Izuzetan post izuzetnog čovjeka!

Odlično!

Izvanredna uporaba smajlića, čak! To samo izuzetni majstori znaju! Rolajzi su fenomenalni. Ma nemam riječi jednostavno. Ovo je bolje od mojih kolumni. Eto koliko je dobro! Ne može bolje!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:22   #62
mene boli ona stvar za ogledalo dok god u njemu vidim lijepu sebe
ja za njim perem, kuham, pospremam, i izvedem pesa kad ne stigne. i peglam, sve osim kosulja to on radi najbolje
i nema svadje i nema competition izmedju nas: ja sam jucer, ti ces danas. fak that, imam ja drugih briga u zivotu, dva tanjura su mi fakat najmanja.

ali moram biti fer i dodati: nas je dvoje pa je malo spremanja, kuham samo njemu veceru (tortelini, tuna, spageti, piletina na naglo,) peglam dok gledam opru, pesa obozavam ...
zato mi nis nije tesko napravit.

a ak si on ne opegla kosulju na spagicu, ne bum ja trcala za njim, pa odrastao je covjek.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:23   #63
Quote:
atlantis kaže:
uostalom, a kaj ti je s robom? ona se sama pere ili svaki tjedan kupish novu majicu, gace i charape?...

seresh
Majica 40 kuna. Gaće 10. Čarape 10. Mjesečno, 60 kuna troška. Jeftinije od praška.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:24   #64
Quote:
Black Hawk kaže:
Opsjednutost redom i urednošću je bolesna.
Zahtjev za privilegijom da smiješ biti jako neuredan,
a od drugih tražiti savršenu urednost je isto tako bolestan.
Onaj koji takvu privilegiju daje nema se pravo žaliti.
Bravo BHD Potpisujem cijeli tvoj post

Ne kužim kako ste od prvotne priče došli do opsjednutosti redom?
Ja sam prva daleko od toga i slažem se da su kućanski poslovi nužno zlo. Ali je nužno

Nužno je oprati veš, nužno ga je speglati (nemojmo cjepidlačiti ), nužno je sve to napraviti.., a nikako nije u redu očekivati da će sve to žena odraditi

Joj dosta mi je ove teme
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:25   #65
Quote:
atlantis kaže:
teta...

a kaj da tebe nema dva mjeseca doma... ko bi mu peglal, cistil cipele, kuhal mu?... mislis da ne zna? NECE!

uostalom zakaj i bi kad ti trckarash za njim i skakucesh oko njega...


no, uostalom... njemu tako pashe, tebi tako pashe... sretni bili
Ne vidim razloga da ona 2 mjeseca bude izočna iz obiteljskog, toplog kutka gdje joj njezin muzjak omogućuje da bude....žena?!?
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:25   #66
Quote:
u prolazu kaže:
Ti uopče nisi svjesna skim se dopisuješ!!

kaj se furash na Djingis kana?

jebe se meni ak ches se ugusiti u svom vlastitom smradu, negdje u pecini ili usred prerije... no kad tim smradom 'ugrozavash' suprugu, susjede, djecu, kolege, ljude u tramvaju... onda ne da si zmazan, nego ti nedostaje i osnovne kulture i obzira prema ljudima koji te okruzuju...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:26   #67
Quote:
walter kaže:
Majica 40 kuna. Gaće 10. Čarape 10. Mjesečno, 60 kuna troška. Jeftinije od praška.
DA!!!!!!

ja imam u stano 56 pari čarapa....nosim ih lijepo par dana bacim na pod i sljedeči put obučem nove....jedne koštaju 6 kuna, pa jebote više love potrošim na pranje ( vrijeme je novac ) nego što one koštaju!!!! i tako kupijem li kupujem te čarape....još ih nikada nisam oprao ( doudše cura mi tu i tamo sve to skupi i opere, njena posla..što se mene tiče nemora )
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:27   #68
Quote:
atlantis kaže:
kaj se furash na Djingis kana?

jebe se meni ak ches se ugusiti u svom vlastitom smradu, negdje u pecini ili usred prerije... no kad tim smradom 'ugrozavash' suprugu, susjede, djecu, kolege, ljude u tramvaju... onda ne da si zmazan, nego ti nedostaje i osnovne kulture i obzira prema ljudima koji te okruzuju...
atlantis, drago mi je što misliš na svog dečka više nego na sebe.

Pa o tome mi i pričamo, ženo, ako TEBI smeta, onda TI čisti, a nas pusti da trunemo u smradu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:29   #69
Quote:
atlantis kaže:
kaj se furash na Djingis kana?

jebe se meni ak ches se ugusiti u svom vlastitom smradu, negdje u pecini ili usred prerije... no kad tim smradom 'ugrozavash' suprugu, susjede, djecu, kolege, ljude u tramvaju... onda ne da si zmazan, nego ti nedostaje i osnovne kulture i obzira prema ljudima koji te okruzuju...
Ali krivo ti misliš....ja svoje poštovanje prema drugima iskazujem tako što se tu i tamo istuširam, obučem čistu odječu i sl. sve u granicama normale i u granicama opčeg dobra!

Ali ako ti očekuješ da ču ja u SVOM stanu oprati suđe neposredno nakon ručka..onda se grdno varaš!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:31   #70
srecom, moj decko ne glumata machomena i ne smatra da je bash super-fora zivjeti u zamazanom, hodati po svijetu smrdljiv...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:32   #71
Quote:
walter kaže:
Pa o tome mi i pričamo, ženo, ako TEBI smeta, onda TI čisti, a nas pusti da trunemo u smradu.
Što ste se toga uhvatili ko pijani plota??

Pusti ''čišćenje'' jednu sekundu i reci mi tko treba prati, peglati i raditi ove poslove koje ne možeš izbjeći, a?

Ma zapravo ne pitam tebe waltere.., nek ozbiljno muško pučanstvo na topicu, odgovori, molit ću
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:32   #72
Quote:
u prolazu kaže:
Ali krivo ti misliš....ja svoje poštovanje prema drugima iskazujem tako što se tu i tamo istuširam, obučem čistu odječu i sl. sve u granicama normale i u granicama opčeg dobra!

Ali ako ti očekuješ da ču ja u SVOM stanu oprati suđe neposredno nakon ručka..onda se grdno varaš!!
ne, ne, ne.... ne izvlaci se sad...

niti ja ne perem sudje odmah nakon rucka, nit peglam vesh istog trena nakon kaj se posusi, ne usisavam 7 puta tjedno...

ne morash oprat sudje odmah nakon rucka... ali ga operi jebbemmu i ne smatraj da je to zenin posao....
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:33   #73
Quote:
Patagonija kaže:

Pusti ''čišćenje'' jednu sekundu i reci mi tko treba prati, peglati i raditi ove poslove koje ne možeš izbjeći, a?
pa rekli su ti, svaki tjedan kupe jednu majicu, jedne gace i jedne charape i problem rijesen...

prasina je normalna, na tanjurima s ostatcima hrane uzgajaju penicilin...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:33   #74
Quote:
atlantis kaže:
srecom, moj decko ne glumata machomena i ne smatra da je bash super-fora zivjeti u zamazanom, hodati po svijetu smrdljiv...
Zato što je tvoj dečko potisnija svoju mušku karakteristiku, a sve da bi udovoljija tebi. Ali nebrini, njemu se to taloži i skuplja tako godinama i godinama....i nakraju če eksplodirati kada se najmanje nadaš te zatuči tebe i djecu sjekirom!!
A susjedi če pričati: a baš je bija fin i pristojan čovjek, nikada nebi rekli za njega!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:34   #75
Quote:
atlantis kaže:
ne, ne, ne.... ne izvlaci se sad...

niti ja ne perem sudje odmah nakon rucka, nit peglam vesh istog trena nakon kaj se posusi, ne usisavam 7 puta tjedno...

ne morash oprat sudje odmah nakon rucka... ali ga operi jebbemmu i ne smatraj da je to zenin posao....
Kako nije ženin posao, Atlantis? Pa ne treba mu žena samo da mu bude ukras na zidu
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:35   #76
Quote:
atlantis kaže:
ne, ne, ne.... ne izvlaci se sad...

niti ja ne perem sudje odmah nakon rucka, nit peglam vesh istog trena nakon kaj se posusi, ne usisavam 7 puta tjedno...

ne morash oprat sudje odmah nakon rucka... ali ga operi jebbemmu i ne smatraj da je to zenin posao....
Nečemo tako Atlantis....dokraja če ispasti da živiš u svinjcu!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:35   #77
Quote:
Patagonija kaže:
Kako nije ženin posao, Atlantis? Pa ne treba mu žena samo da mu bude ukras na zidu
je bash

zivjeli machomeni!

seronje
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:36   #78
Quote:
Patagonija kaže:
Pusti ''čišćenje'' jednu sekundu i reci mi tko treba prati, peglati i raditi ove poslove koje ne možeš izbjeći, a?
Ma gle, mi smo ti malo drugačije podijelili. Kad sam ja kod drage, onda ja čistim. A kad ona dođe kod mene, onda ja očistim kad ona ode. I nemamo nikakvih problema. I moram priznati da se ona nijednom nije pobunila zbog toga.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:37   #79
Quote:
atlantis kaže:
je bash

zivjeli machomeni!

seronje
Ma joj, neću se opće živcirati na njihovo šuplje trkeljanje.., gle kak nešto sporo odgovaraju, kladim se da saugaju usput

A walter pegla hlače na crtu Pazi, walt, pegla je vrućaaaa
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:38   #80
Quote:
Patagonija kaže:
Kako nije ženin posao, Atlantis? Pa ne treba mu žena samo da mu bude ukras na zidu
Hvala bogu...što misliš da se ja ženim zbog ljubavi?????
Neš ti takve ljubavi...po tome bi se mogao oženiti 1000 puta!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.