Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2010., 18:02   #161
jel ovo pripada na farmu ili instant treš

nikolina nema silikone
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 18:40   #162
ja mislim da to pripada u reciklažno dvorište, tako su bar mene učili da se postupa sa plastikom.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 18:59   #163
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
ja mislim da to pripada u reciklažno dvorište, tako su bar mene učili da se postupa sa plastikom.


pih, kakav si ti, ne vjeruješ ženi, sigurno joj ne vjeruješ ni da je mobitel izgubila/ukrali joj.. što li..
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:03   #164
to je drugo; vjerujem ja njoj, čak dapače; ona mi jedina ne ide na spolovilo svojom pojavom.
skužila je što prolazi, i sad fura tu priču; za razliku od ostalih nakurnjaka tog tipa, Niki mi je sasvim
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:40   #165
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
to je drugo; vjerujem ja njoj, čak dapače; ona mi jedina ne ide na spolovilo svojom pojavom.
skužila je što prolazi, i sad fura tu priču; za razliku od ostalih nakurnjaka tog tipa, Niki mi je sasvim
jel ti to ozbiljno
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 10:07   #166
Quote:
Efica kaže: Pogledaj post
jel ti to ozbiljno
afektiranjem se izdvaja iz mase drugih glupačica, jednako plastično izgleda kao i one, ali po toj svojoj "gluposti" je drugačija; dovoljno da bi zaintrigirala.

tim više što ju žene ne mogu smisliti, jer su
a) više ili manje ljubomorne na izgled
b) izluđuje ih popularnost nekog toliko glupog i umjetnog

to sve skupa samo njoj ide u prilog, jer smo mi takvo tržište da takve stvari prolaze; bitno je da se ističe, a po čemu-to je nevažno.

ne znam točno zašto, ali jednostavne me ne iritira kao ostale spodobe tipa maja morales, nives celzijus i slične.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 21:30   #167
ma razumijem ja tebe , ali eto mene ona iritira tim svojim svršavanjem dok priča (ustvari ne znam jel svršava ili sere ) jadna toliko se uživi u svoju veličinu da svaku petu riječ, i to napisanog teksta, krivo izgovori

a nives me ne iritira ni gotovac a simona da

svi su oni isti, a šta ja znam po kojim kriterijima mi se rasporedila ljubomora
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 13:04   #168
vidim da se ovdje nije diskutiralo o zaboravljenoj Ćetkici za zube ave karabatić.

ali, zbilja, kako mo'š Ćetkicu zaboraviti na farmu?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:11   #169
ma jebeš ćetkicu..zbog Ave će i sudski dostavljači ući na Farmu!

- Ava je studentica i manekenka. Zbog brzog načina života sudu nije mogla pravodobno dostavljati svaku promjenu boravišta. Čim mi Nova TV dostavi adresu farme, moći ćete sudski poziv poslati na tu adresu. Tu će sigurno primiti poziv - rekao je njezin odvjetnik Frane Grbić.

uvjerljivije bi zvučalo da im je rekao da pričekaju do ponedjeljka, ionako će av-avu izbaciti večeras.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 16:37   #170
saby napao ovan.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:19   #171
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
trebala si ostaviti originalni naslov, bolje zvuči;
DRAMA na seoskom imanju; sabinu čedić napao ovan!!!!!11

__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 14:05   #172
Efice, ne doprinosiš na pravom mjestu!

Quote:
Efica kaže: Pogledaj post
ella pjeva i pleše

možda ju malnar pozove


Farma je gotova, završna priredba je bila....recimo samo da je gotovo.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.