Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2009., 19:46   #21
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Zakon
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 20:03   #22
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ne baš, nego postoje dvije kategorije ljudi koji su u lošoj situaciji.

Jedni pomognu sebi. Drugi ostale nastoje spustiti na svoju razinu kako bi na taj način oni sami valjda postali 'normala' i samim tim valjda se osjećali bolje.

U ovoj situaciji Chill svojoj staroj primjerom pokazuje da može biti bolje i samim tim joj ruši iluziju da 'to tak mora biti'...


Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
A čuj, nemaš puno izbora. Možeš to ili
1. dalje trpjeti,
2. ne trpjeti, pa
a) odseliti, što je miran način rješavanja sukoba
b) napraviti frku, posvađati se, što nije miran način rješavanja sukoba.
Ako to pocne narusavati kucni mir, ja sam za opciju a.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 20:16   #23
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
I sad je jebeno jalna kad mi putujemo (Londra, Dublin, USA), a ona nikad nije i samo laje da od kud nama lova za to i da kaj mi ne bi nekaj šparali i tak
A možda ti stara diskretno želi staviti do znanja da bi se u svojoj 30 i nekaj + mogel maknut iz njene kuće umjesto da trošite lovu na pizdarije ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 20:30   #24
Isomiki,ako šta mrzim to su onda besplatni savjetnici.Pa radilo se to o rodbini ili o prijateljima.
Ponašam se slično kao i ZgSash.
Prvo budem fina,pristojna i rezervirana. Ako se savjeti dalje daju onda postanem bezobrazna i posprdna. Uzvratim kontru tamo gdje ga boli.
Nije mi to uopće bed reći šta mislim i pokazati nekome gdje mu je mjesto.
Dalje nisu išli,a da su išli bojim se da ne bi prezala od kojekakvih psovki ili nedaj Bože nasilnog ponašanja.

BMK za tuđe poimanje braka i ponašanje u istom te isto tako očekujem da nekoga BK za moj brak.

Isto tako očekujem od svih ljudi ( rodbina, prijatelji, poznanici ) da imaju malo poštovanja prema meni i mojoj intimi i da ne zabadaju nos nepozvani tamo gdje im nije mjesto.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:17   #25
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
A možda ti stara diskretno želi staviti do znanja da bi se u svojoj 30 i nekaj + mogel maknut iz njene kuće umjesto da trošite lovu na pizdarije ...
Hehe, lako moguće. za staru!
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 21:49   #26
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Definitivno. Ali kad je neko zatucan...
Nije ništ prošla u životu, s njim je od svoje 15. godine , nikad nije izlazila s frendicama i ekipom...ono...katastrofa.
I sad je jebeno jalna kad mi putujemo (Londra, Dublin, USA), a ona nikad nije i samo laje da od kud nama lova za to i da kaj mi ne bi nekaj šparali i tak
Ma uglavnom...frustracije na kvadrat...i nemre sama sa sobom sad ništ promenit, pa nama sere.
A mislim da toga ima na kile svugdi oko nas...nadam se, sve manje
pa da stvarnoo... putujete, uživate a živite u njenoj kući.. još nemaš srama da svoju majku nazivaš zatucanom i da sere... i laje..
denni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:22   #27
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
A možda ti stara diskretno želi staviti do znanja da bi se u svojoj 30 i nekaj + mogel maknut iz njene kuće umjesto da trošite lovu na pizdarije ...
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Hehe, lako moguće. za staru!
Quote:
denni kaže: Pogledaj post
pa da stvarnoo... putujete, uživate a živite u njenoj kući.. još nemaš srama da svoju majku nazivaš zatucanom i da sere... i laje..
šalu nastranu ali ako su im već i dali stan to im ne daje pravo da im narušavaju svakodnevni mir. ako im smetaju onda bi bilo fer da im to i kažu direktno u facu, a ne koristit se ovakvim metodama
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:36   #28
Quote:
denni kaže: Pogledaj post
pa da stvarnoo... putujete, uživate a živite u njenoj kući.. još nemaš srama da svoju majku nazivaš zatucanom i da sere... i laje..


slažem se sa tobom....neka idu u podstanare ili neka dignu kredit....pa da vidiš...nitko im ne bude srao ali zato nema Londre , ..Dublina itd.....pa ti vidi...a dok si pod nečijim krovom,šuti jer ne možeš imati i ovce i novce...istina je da večina ljudi teško živi jer su do grla u kreditima itd....putujte koliko želite ali imajte razumijevanja za one (a takvih je puno), koji na to ne gledaju baš blagonaklono....živiš u tuđem stanu(od staraca),znači nije tvoj, nisi ku*cem maknuo za njega, pa lako ti je putovati..ali onda nemoj tu pisati pizdarije da ti stara sere.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:43   #29
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post

Kaj ja znam...brijemo da je to tak u redu i gotovo
i hrabri da to iznesu ovdje (bez obzira, muški ili ženski rod)


a zakaj ti nisi hrabar da se teleportiraš negdej drugdje te da se skineš s mamine grbače već jednom????da te vidimo frajeru....al ko bu putoval onda.....jebote koji bahatluk na kvadrat.jebote koji parazit!!!!!!!!!!
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.06.2009., 22:44   #30
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
nikad nije izlazila s frendicama i ekipom...ono...katastrofa.
A nije ti sinulo da možda nije izlazila s frendicama da bi podigla tebe zahvalnoga?

Kad vas dvoje mladi ludi putujete pa joj uvalite malu, slutim da majčina "sranja" odjednom prestaju biti problem?

Ona nema prava komentirati tvoj (vaš) način života (pod njrzinim krovom), a ti imaš njezin?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:51   #31
mami dam djete da mi pričuva samo kad je hitno!!!kada muž i ja radimo vikende..maksimalno ju štedimo!!ne bi malu ostavila da prespava kod bake više od jedne noći jer i djetetu je mjesto uz roditelje inače ga ne bi napravili.......u zabludi si frajeru ako misliš da ispravno razmišljaš..imaš krivu percepciju realnosti...ali nije na meni....brij svoj glupi i površni film i dalje ali molim te suzdrži se kritiziranja majke.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:57   #32
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
A možda ti stara diskretno želi staviti do znanja da bi se u svojoj 30 i nekaj + mogel maknut iz njene kuće umjesto da trošite lovu na pizdarije ...
Da se razumijemo...kuća je naša i imamo svako svoj stan (još je buraz iznad nas) i odvojene sve priključke. To mi je bil uvjet da napravimo kuću.
Znači...nikom nismo na grbači i nikom ništ nismo dužni.
I 10 godina bum otplaćival svoj stan (sa ženom).
Čak nam je i ulaz odvojen
Samo toliko...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:00   #33
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo...kuća je naša...
Picajzlasto pitanje: sudjelovao si ravnopravno u svim troškovima (teren, dozvole, projekti, svaštanešto) ili samo u troškovima izgradnje svoga kata?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:03   #34
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
a zakaj ti nisi hrabar da se teleportiraš negdej drugdje te da se skineš s mamine grbače već jednom????da te vidimo frajeru....al ko bu putoval onda.....jebote koji bahatluk na kvadrat.jebote koji parazit!!!!!!!!!!
Nemoj lajat o stvarima o kojima nemaš pojma.
Pročitaj post gore pa onda seri
Niti sam na nečijoj grbači, a još manje sam parazit
Radim od 18 godine, otplaćujem kredit za svoj stan i plaćam svoje režije!
A putujemo kolko nam situacija dozvoljava i uživamo u svakom trenutku...
i nikome nisam ništ dužan i svakome mogu pogledat u oči..a tebi i sličnima samo poručujem da nisam ja kriv ako nemate mogućnosti za isto ili ste u dugovima do grla ili kaj ja znam sve ne...(pod pretpostavkom da je tako)
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:07   #35
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A nije ti sinulo da možda nije izlazila s frendicama da bi podigla tebe zahvalnoga?

Kad vas dvoje mladi ludi putujete pa joj uvalite malu, slutim da majčina "sranja" odjednom prestaju biti problem?
Mala je do sad uvijek išla s nama
Pa i na ohrid 14 sati autom

A apropos izlazaka...pa i mi podižemo kćer koja nas obožava (a i mi nju, naravno ), pa izađemo van bez problema
Ne kužim s čime to ima veze? Pa zato svi i odlazite u kurac kad se zakopate doma i onda vam glava eksplodira od ludila
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:11   #36
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Mala je do sad uvijek išla s nama
moja greška, nisu putovanja nego ovo:

Quote:
idemo van kad hoćemo i budemo do kad hoćemo, kave zajedničke i odvojene bilo kad, dijete u tom slučaju ne pati ni malo jer dobiva gomilu ljubavi i uvijek je neko s njom ...ako nismo mi, onda su bake i dede
Nisi odgovorio na to u kojim si troškovima zapravo sudjelovao pa je kuća "vaša". nisi odgovorio ni jesi li sam plaćao svoje školovanje, ili ti je plaćala osoba koja "sere" i kojoj se rugaš za neizlaženje s frendicama.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:15   #37
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Picajzlasto pitanje: sudjelovao si ravnopravno u svim troškovima (teren, dozvole, projekti, svaštanešto) ili samo u troškovima izgradnje svoga kata?
Pa u toj kući smo i buraz i ja rođeni. Kak smo mogli sudjelovat u svemu???
Napravili smo na tu kuću svaki sebi stan.
I kaj bi sad trebali?
Ne otkidamo nikome iz usta. I otplaćujemo svaki svoj dio koji smo morali dignut kredu (imali smo za pola i pola plaćamo sljedećih 10 godina). Starci s tim nemaju ništ!

I ajde se sad suzdržite komentara tipa: da,da...ipak ste na njihovom.
Pa jebote...kad svom djetetu ne bi dozvolil da napravi isto (a može) i kad bi mu još oko toga sral, bil bi totalni retard
I ajde sad pametujte o tome kak zbog toga imaju pravo lajat o stvarima koje ih se uopće ne tiču..
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:19   #38
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
I kaj bi sad trebali?
Trebao bi ne pljuvati ruku koja ti je to sve omogućila, za početak. Ili, ako ti je do pljuvanja, odseliti na nešto što će fakat bit tvoje. Kako te nije sram tvrditi da nikom nisi dužan, dogradio si stan na gotovoj parceli, opremljenoj - probaj vidjeti kako bi prošao da to nije kuća onih istih roditelja po kojima pljuješ.

Ne radi se samo o tvojoj pobuni jer ti "seru" - otvoreno se oboma rugaš na njihovom načinu života. Taj način života ti je, ironično, omogućio da ih pljuješ.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:20   #39
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nisi odgovorio na to u kojim si troškovima zapravo sudjelovao pa je kuća "vaša". nisi odgovorio ni jesi li sam plaćao svoje školovanje, ili ti je plaćala osoba koja "sere" i kojoj se rugaš za neizlaženje s frendicama.
ne volim se ponavljati, ali zar je to uopće važno za ovu temu? i da su im sve platili, onda im to daje pravo dosađivati s glupostima?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:22   #40
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Taj način života ti je, ironično, omogućio da ih pljuješ.
čmrljenje u kući, svatko na svojoj strani mu je omogućilo? o čemu ti?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.