Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2010., 12:54   #61
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Brazil u Italiji 90...vod smrti doslovno..Muller, Careca, Alemao, Branco, Mazinho, Dunga..

Razbijali su Argentinu u osmini, pogodili 3 stative, a onda ga Caniggia uvali...

Slično je bilo i 1982 i 1986..Brazil je u 80-tim imao jebenu repku, a nisu osvojili SP, jebiga..Kako mi bilo žao.

A onda dosta manje atraktivan Brazil osvaja 94 i 2002..takav je život.
A Brazil u Mexicu 86... Socrates, Zico, Careca, Branco, Alemao, Josimar, Edinho...

.. i nezaobravno ispadanje od Francuske, svega je tu bilo: 1-0 Careca, 1:1 Platini, produžeci, ulazi Zico, penal za Brazil, Zico puca Bats brani, u 120 minuti Francuz čini mi se Bellone sam samcat u kontri, Carlos ga ruši, sudac ništa

... a tek penali... Socrates prvi šut Bats brani, neko od francuza pogađa stativu u golmanova leđa pa u gol.... Brazilci brazilski negoduju (to je trebalo vidjeti ), sudac priznaje gol (a što i nebi)... Francuzi imaju prednost do kraja, Platini ima meč loptu, šut ...nebu pod oblake.. i onda nova serija Julio Cesar stativa i onda Fernandez nova meč lopta i pritisak od 10000 tona na njegovoj faci i GOL!
A sve igrano u meksičko podne na nekih 120 stupnjeva na kraju su svi izgledali kao da ih je pakao izbacio

Nakon toga Francuzi nisu imali snage još protiv Njemačke....

To je jedna od tekmi zbog kojih je nogometno SP to što jeste. Jebeš olimpijade i ostala govna....
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:55   #62
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
Jel ima netko još album Paninijev iz '94 ??? Moj prvi album Najjači ikad !
Imam ja, taj imam, taj mi je najstariji, moram to sve negdje nač
HNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:56   #63
Ovo je moj prvi... trebao je biti Mexico '86. al jbga...

Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Pa da se i ja nadovežem... vjerovali ili ne još ga imam



B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:12   #64
rapajic valderrama i onda za xavija kazu da ima lopte s ocima
1950ftw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:18   #65
Nikad mi nije bilo jasno zašto je u Italiji bio cijelo vrijeme Rapajc... jel to negdje objašnjeno?
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:25   #66
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno zašto je u Italiji bio cijelo vrijeme Rapajc... jel to negdje objašnjeno?
mislim da su u petici rekli (susec je imao italiju ,mislim) da je to prvo bila tiskarska greska,ali mikiju se svidjelo tako i nije htio mijenjati
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:28   #67
eo sad sam baš našo staru ofucanu knjigu 1974., što mi je stari dao, zove se "Od Montevidea do Minhena"

ima odjeljak 50 junaka koji su obilježili dotadašnjih 10 svj. prvenstava, a to su:

Ademir(Brazil), Albert Florijan(mađarska), Macola(italija), Amansio(španjolska), Amarildo(brazil), Andrade(urugvaj), Beckenbauer(njemačka), Charlton(Engleska), Di Stefano(španjolska), Didi(brazil), Euzebio(portugal), Faketi(italia), Fonten(francuska), Garinča(brazil), Hamrin(švedska), Gento(španjolska), Hidegkuti(Mađarska), Jašin(rusija), Karbahal(mexico), Kočiš(mađarska), Kopa(francuska), Kubala(mađarska), Leonidas(brazil), Lidholm(švedska), Sandro Macola- stariji sin onog Macole(Italia), Mathews(engleska), Muller(NJemačka), Moore(engleska), Nordal(švedska), Orsi(italia), Pele(brazil), Piola(italia), Planička(čehoslovačka), Puškaš(Mađarska), Rivera(italia), Riva(italia), Santos(brazil), Santos Nilton(brazil), Sanchez(Chile), Sindelar(Austrija), Sivori(italia), Sciafino(Urugvaj), Stabile(argentina), Šekularac(Yugoslavia), Schnelinger(Njemačka), Zamora(španjolska), Zeller(njemačka), Zairzinho(Brazil), Walter(njemačka)

Neka imena se nepišu tako, jer sam prepisivo iz yugoslavenske knjige, gdje normalno piše kak se čita, pa neke sam znao kak se pišu neke ne...

...i o svakom igraču ima napisano o njemu, pa ako vas bude zanimao koji igrač, mogu vam prepisati šta kažu o njemu
HNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:30   #68
Quote:
HNT kaže: Pogledaj post
eo sad sam baš našo staru ofucanu knjigu 1974., što mi je stari dao, zove se "Od Montevidea do Minhena"

ima odjeljak 50 junaka koji su obilježili dotadašnjih 10 svj. prvenstava, a to su:

Ademir(Brazil), Albert Florijan(mađarska), Macola(italija), Amansio(španjolska), Amarildo(brazil), Andrade(urugvaj), Beckenbauer(njemačka), Charlton(Engleska), Di Stefano(španjolska), Didi(brazil), Euzebio(portugal), Faketi(italia), Fonten(francuska), Garinča(brazil), Hamrin(švedska), Gento(španjolska), Hidegkuti(Mađarska), Jašin(rusija), Karbahal(mexico), Kočiš(mađarska), Kopa(francuska), Kubala(mađarska), Leonidas(brazil), Lidholm(švedska), Sandro Macola- stariji sin onog Macole(Italia), Mathews(engleska), Muller(NJemačka), Moore(engleska), Nordal(švedska), Orsi(italia), Pele(brazil), Piola(italia), Planička(čehoslovačka), Puškaš(Mađarska), Rivera(italia), Riva(italia), Santos(brazil), Santos Nilton(brazil), Sanchez(Chile), Sindelar(Austrija), Sivori(italia), Sciafino(Urugvaj), Stabile(argentina), Šekularac(Yugoslavia), Schnelinger(Njemačka), Zamora(španjolska), Zeller(njemačka), Zairzinho(Brazil), Walter(njemačka)

Neka imena se nepišu tako, jer sam prepisivo iz yugoslavenske knjige, gdje normalno piše kak se čita, pa neke sam znao kak se pišu neke ne...

...i o svakom igraču ima napisano o njemu, pa ako vas bude zanimao koji igrač, mogu vam prepisati šta kažu o njemu
jairzinho ?
1950ftw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:32   #69
Kopa baš san gleda sažetke SP-a 1958, on i Fontaine su ubijali

Bože kakav playmaker
Scipion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:33   #70
Quote:
1950ftw kaže: Pogledaj post
jairzinho ?
a ko će ih sve znat kak se pišu
HNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:55   #71
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
Jel ima netko još album Paninijev iz '94 ??? Moj prvi album Najjači ikad !
imam ja, ali naravno da nije popunjen

https://www.forum.hr/showpost.php?p=26683038&postcount=1146
evo moje najdraže prvenstvo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:04   #72
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Meni je ujko govorio kako su tih godina u Napulju na groblju sprejem napisali: "Ne znate što ste propustili"
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
povratak Maradone u Napoli na oproštaljki Ferrare pred par godina:
http://www.youtube.com/watch?v=e4GcjDFfRc8
http://www.youtube.com/watch?v=Oi7-H...eature=related

ludilo
e da mije bilo to doživit

Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
A Brazil u Mexicu 86... Socrates, Zico, Careca, Branco, Alemao, Josimar, Edinho...

.. i nezaobravno ispadanje od Francuske, svega je tu bilo: 1-0 Careca, 1:1 Platini, produžeci, ulazi Zico, penal za Brazil, Zico puca Bats brani, u 120 minuti Francuz čini mi se Bellone sam samcat u kontri, Carlos ga ruši, sudac ništa

... a tek penali... Socrates prvi šut Bats brani, neko od francuza pogađa stativu u golmanova leđa pa u gol.... Brazilci brazilski negoduju (to je trebalo vidjeti ), sudac priznaje gol (a što i nebi)... Francuzi imaju prednost do kraja, Platini ima meč loptu, šut ...nebu pod oblake.. i onda nova serija Julio Cesar stativa i onda Fernandez nova meč lopta i pritisak od 10000 tona na njegovoj faci i GOL!
A sve igrano u meksičko podne na nekih 120 stupnjeva na kraju su svi izgledali kao da ih je pakao izbacio

Nakon toga Francuzi nisu imali snage još protiv Njemačke....

To je jedna od tekmi zbog kojih je nogometno SP to što jeste. Jebeš olimpijade i ostala govna....
O da, a da vidiš kako su Francuzi ranije ispali. Poveli su u polufinalu protiv Nijemaca u produžecima sa 3:1 i na kraju izgubili na penale.....Dobro je netko napisao da su Brazilci imali stvarno moćnu momčad u osamdesetima, a nisu ni medalju osvojili
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:21   #73
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Brazil u Italiji 90...vod smrti doslovno..Muller, Careca, Alemao, Branco, Mazinho, Dunga..

Razbijali su Argentinu u osmini, pogodili 3 stative, a onda ga Caniggia uvali...

Slično je bilo i 1982 i 1986..Brazil je u 80-tim imao jebenu repku, a nisu osvojili SP, jebiga..Kako mi bilo žao.

A onda dosta manje atraktivan Brazil osvaja 94 i 2002..takav je život.
http://www.youtube.com/watch?v=zZxvYy5-ekI

Od tada nije se pojavila jednako dobra reprezentacija, i samo je nekoliko klubova poslije dostiglo njihovu razinu dodavanja i improvizacije.
Inženjer- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:24   #74
ova tekma bi bila nekako vrijeme kada sam počeo baš ful pratiti nogomet. pogledao sam ovu utakmicu i od tada počeo simpatizirati juventus zbog roberta baggia

http://www.youtube.com/watch?v=AY95KiiMZow

a ovo je prva u dortmundu
http://www.youtube.com/watch?v=6Wl2G...eature=related
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.

Zadnje uređivanje Cesc : 25.05.2010. at 14:31.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:46   #75
Asrpilla iz Parme Imam taj dres doma. Kako mi je lik bio drag. I onda ode u Newcastle

Općenito mi je Parma prije bila jebeno drag klub, odma iza Intera

Buffon, Cannavaro, Thuram, Crespo, Veron, Ortega, Zola, Dino Baggio, Fiore, Chiesa, Stanić, Mboma, Almeyda, Fuser, Brolin, Conceicao... Fakat je bilo majstora tamo, onaj kup uefa je bio za prste polizat protiv Marseillea.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:47   #76
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
ova tekma bi bila nekako vrijeme kada sam počeo baš ful pratiti nogomet. pogledao sam ovu utakmicu i od tada počeo simpatizirati juventus zbog roberta baggia

http://www.youtube.com/watch?v=AY95KiiMZow

a ovo je prva u dortmundu
http://www.youtube.com/watch?v=6Wl2G...eature=related
To je to
Tu sam i ja baš počeo pratit i simpatizirati Juventus

Iako, sad kad se malo bolje sjetim, imao sam na ormaru poljepljene neke naljepnice (koje sam mislim dobio u nekom kinder proizvodu) Brehmea i Matheusa dok su igrali u Interu
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:55   #77
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Asrpilla iz Parme Imam taj dres doma. Kako mi je lik bio drag. I onda ode u Newcastle

Općenito mi je Parma prije bila jebeno drag klub, odma iza Intera

Buffon, Cannavaro, Thuram, Crespo, Veron, Ortega, Zola, Dino Baggio, Fiore, Chiesa, Stanić, Mboma, Almeyda, Fuser, Brolin, Conceicao... Fakat je bilo majstora tamo, onaj kup uefa je bio za prste polizat protiv Marseillea.
Crespo-Chiesa u napadu

svi oni golovi petom..

Najluđi napad, od kad pratim nogomet.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:02   #78
O da, Parma je tad bila strava. Šteta što tada nisu osvojili Scudetto jer bojim se da neće više ponovit takvu generaciju
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:03   #79
Kad se sitin ekipe Deportiva s početka 2000-ih, Djalminha Jedan od luđih igrača
Scipion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:06   #80
I Bayer je bio vrlo jak početkom milenija. Tko se ne bi sjetio sjajne generacije s Buttom, Ballackom, Luciom, Ze Robertom, Kirstenom i Neuvilleom.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.