Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2015., 15:14   #21
[QUOTE=Jana88;53670079]Ljudovi pa niko niš, niko ne dijeli više svoja iskustva... Ja nemam kondilome jer imam HPV visokog rizika, a on ne uzrokuje kondilome već promjene na stanicama, možebitno i karcinom ako nabuja... Uglavnom, prvo imala CIN 3, operirana sam ali nakon operacije HPV je i dalje bio prisutan u brisu... i evo nakon 5 godina zdravog života, prestanka pušenja, pijem zeleni čaj svaki dan, jedem voće, povrće, 2x tjedno meso samo, krećem se bla bla bla u pičku mirinu, opće zdravstveno stanje perfektno, nisam bila bolesna ... ne pamtim, ali evo, ponovila test, HPV i dalje tu. Ne divlja, ne radi CINOVE, ali je tu, nalaz pozitivan. I kaj sad? Čekam pošiljku prirodnih ulja nekakvih, da si to stavljam pa da ponovim test, ali si mislim nekako dal da uopće provodim terapiju sad kad mi virus miruje ili bi mogla napraviti sranje samo s tim? Nemam pojma, užas jedan, kak se čovjek nepovratno sjebe, a može širiti nevinim ljudima i dalje (kondom nije 100% zaštita, to i mala djeca već znaju...)[/QUOTE

Ujutro na tašte popiti KVALITETNU aloe veru.
Tri puta dnevno nakon jela popiti u čaši vode ili soka 20-30 kapi Citrofita (ekstrakt sjemenki grejpa).
Ujutro i navečer po dva-tri sata koristiti tampon natopljen u kantarionovom ulju i 3-4 kapljice čajevca.

Nakon malo više od mjesec dana možete se pozdraviti sa svojim virusom koji ruje naše misli iako je papa generalno ok, CIN-ovima svih razina, kondilomima, virusima i svim ostalim psihološkim i emotivnim tegobama koje dolaze sa HPV-om, a o normalnom seksualnom životu da ne pričam.

Terapija je izuzetno dobra i za kronične gljivične infekcije. Sve cure koje su koristile tu terapiju imaju već nekoliko godina uredan papa test. Nek se ne ustručavaju krenuti s terapijom cure koje su pred operaciju zbog CIN-a III, jer je bilo slučajeva da se nakon manje od dva mjeseca povukao na CIN I nakon terapije, a ubrzo nakon toga i potpuno nestao.

Neke ljekarne su prepoznale blagodati ovih sastojaka, pa su i same počele izrađivati vaginalete od kantariona i čajevca, no moja topla preporuka je da sami to doma iskombinirate jer je tako najjeftinije.

Jedino žalosno u svezi ove terapije je da je ginekolozi ne priznaju, dapače mogli bi vas ismijati kad im kažete da ste se time izliječili (kako bi inače mogli raditi skupe tretmane premazivanja u svojim privatnim ordinacijama?)

Sretno svima!
Sparaxix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:52   #22
Definitivno podizanje imuniteta, jer protiv virusa ne postoji lijek. I kao sto je netko vec ovdje na forumu napisao, kojekakva spaljivanja lijece samo posljedicu, a ne uzrok, zato se i virus ponovno vraca.

Kad imas gripu, legnes u krevet i pijes c vitamin i jedes juhice, dok se organizam ne oporavi i sam ne izbori protiv virusa gripe. Naravno ovdje se radi o agresivnijem tipu virusa, koji ako se ne lijeci moze izazvati rak grlica maternice.

Ovdje nije dovoljno piti samo C vitamin, nego cijeli spektar antioksidanasa i preparata za podizanje imuniteta. Svatko treba pronaci ono sto organizmu najbolje odgovara. Ovdje bih izdvojila Kolostrum, Korjen crvenog ginsenga i Beta glucan, za podizanje imuniteta. Neki lijecnici preporucuju i Brocculin zbog velike kolicine antioksidansa. Uz ove preparate koje sam nabrojila, znaci odlucis se za jedan od toga, potrebno je uzimati antioksidanse, pogotovo vitamin E i C. Dobar izvor antioksidansa svakako je i Aronija.

Kombinaciju antioksidansa sa preparatom za podizanjem imuniteta treba koristiti barem 3 mj, da bi se vidjeli pozitivni pomaci. Sve ovisi u kakvom stanju je organizam i koji stupanj HPV je u pitanju. Terapija se dalje nastavlja sve dok se virus HPV-a potpuno ne povuce. Na deklaracijama ovih navedenih preparata postoji naputak koliko dugo se uzimaju, jer se kod nekih treba napraviti pauza nakon odredjenog perioda. No, to vam moze objasniti i farmaceut u biljnoj ljekarni.

Naravno da za ovo sve treba dosta novaca, i da se zene cesce odlucuju na kojekava spaljivanja, jer ne moraju placati, ali nazalost to nije trajno rjesenje.

Zdrava prehrana ( sto ne znaci da ne smijete jesti meso ili cokoladu ), nego malo pripaziti sto jedete i podizanje imuniteta, cine cuda nasem organizmu.

Sretno.
bellisima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:24   #23
Quote:
bellisima kaže: Pogledaj post
Definitivno podizanje imuniteta, jer protiv virusa ne postoji lijek. I kao sto je netko vec ovdje na forumu napisao, kojekakva spaljivanja lijece samo posljedicu, a ne uzrok, zato se i virus ponovno vraca.

Kad imas gripu, legnes u krevet i pijes c vitamin i jedes juhice, dok se organizam ne oporavi i sam ne izbori protiv virusa gripe. Naravno ovdje se radi o agresivnijem tipu virusa, koji ako se ne lijeci moze izazvati rak grlica maternice.

Ovdje nije dovoljno piti samo C vitamin, nego cijeli spektar antioksidanasa i preparata za podizanje imuniteta. Svatko treba pronaci ono sto organizmu najbolje odgovara. Ovdje bih izdvojila Kolostrum, Korjen crvenog ginsenga i Beta glucan, za podizanje imuniteta. Neki lijecnici preporucuju i Brocculin zbog velike kolicine antioksidansa. Uz ove preparate koje sam nabrojila, znaci odlucis se za jedan od toga, potrebno je uzimati antioksidanse, pogotovo vitamin E i C. Dobar izvor antioksidansa svakako je i Aronija.

Kombinaciju antioksidansa sa preparatom za podizanjem imuniteta treba koristiti barem 3 mj, da bi se vidjeli pozitivni pomaci. Sve ovisi u kakvom stanju je organizam i koji stupanj HPV je u pitanju. Terapija se dalje nastavlja sve dok se virus HPV-a potpuno ne povuce. Na deklaracijama ovih navedenih preparata postoji naputak koliko dugo se uzimaju, jer se kod nekih treba napraviti pauza nakon odredjenog perioda. No, to vam moze objasniti i farmaceut u biljnoj ljekarni.

Naravno da za ovo sve treba dosta novaca, i da se zene cesce odlucuju na kojekava spaljivanja, jer ne moraju placati, ali nazalost to nije trajno rjesenje.

Zdrava prehrana ( sto ne znaci da ne smijete jesti meso ili cokoladu ), nego malo pripaziti sto jedete i podizanje imuniteta, cine cuda nasem organizmu.

Sretno.
Da li ste vi imali HPV?
Sparaxix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:02   #24
Drage moje cure;pozdrav!Prije 2 godine sam saznala da imam HPV-e visoki rizik i vanjske i unutarnje kondilome!probala sam uzimat i Betu Glukan,razne napitke i jednostavno ništa..svaki bi mi PAPA pokazao HPV i CIN 1/2,a zadnji mi je čak pokazao 2/3!Kad mi je ginić rekao da ću,ako mi i sljedeći PAPA pokaže HPV i CIN 2/3,morat na koposkopiju i biopsiju;spustile su mi se roletne!Došla sam kući i već sva onako ubijena u pojam,imala sam osjećaj da ću poludit,a potom umrijet!Bila sam doslovno;shrvana!Više nisam sznala kud i kako,uhvatila sam laptop i tražila;tražila po internetu spas,nadu,izlječenje,bilo što..neznam ni dan danas kako sam pronašla tu doktoricu;vjerujte mi!Ugl;žena je fitoterapeut i radi pripravke od biljaka prema vašim nalazima PAPE!Terapija sadrži:ČAJ,KAPI I ULJE ZA RODNICU!Terapija dođe 340 kn s poštarinom!Ja sam plaćala s pouzećem,a može se i na uplatnicu,a možete otić do nje,u radnju da se kao i ja uvjerite da je sve okej i u korist vašu!Dakle;tražila me je moju dijagnozu i tada sam dobila da mjesec dana,svaki dan pijem čaj u koji kad se ohladi,nakapam 50 kapi i svaki drugi dan da sa uljem nauljim najmanji tampon i stavim u rodnicu-prije spavanja!Tu terapiju sam primjenjivala 6 mjeseci i vadila sam novu PAPU i bila sam skeptična,ali išla sam na sve i ništa;po neznam koji put!Ugl;novi PAPA mi je pokazao da nema HPV-a i cinova!Neznam vam opisat taj osjećaj sreće i nevjerice!Od primjenjivanja te terapije vadila sam već 3 PAPE i sve su mi čiste!Doktorica se zove Ksenija Krajina Pokupec i sve vam žena lijepo objasni kroz e-mail!Vidjela sam da ima i broj telefona i mobitela,ali se ne javlja!Ja,kad sam zdogovorila s njom sve,moj tada dečko,a danas suprug smo otišli u ZG da baš vidimo što ona to i kako radi jer nebih neke ćiri bu-ćiri ba pripravke pa da još i krepam od toga!Žena radi sve prema zakonu i čista je ko suza!rekla mi je ovako:"Nemoj se nadat ozdravljenju za 2 dana,5 dana pa ni mjesec dana;to su biljke i treba im vremena da krenu dijelovat!Ali;ako smo svim ženama do sad pomogli;pomoći ćemo i vama!" ..Žena je školovana i jedan od najboljih fitoterapeuta!Što god vas zanima;sve će te saznat o njoj na internetu i forumima,mogu vam samo reći to da je žena pravi borac za nas žene i da sam i ja rekla da ću svim ženama pričat o tome kako sam uspjela pobijedit i uspavat virus uz njezinu pomoć!Kroz e-mail vam sve objasni i nema šta bit strano i nejasno!Čaj ima okus sličan UVIN-h čaj!Uspjela sam skupa s njom uspavat taj virus!Svaki dan zahvaljujem Bogu što mi je od neznam koliko pokušaja poslao pravu stvar!Hvala Mu!Da pomognem nekoj ženi,curi;bila bih sretna jednako kao i onda kad sam vidjela svoj PAPA test čist kao suza nakon 100 godina!
melankonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:20   #25
Ja sam radila terapiju cajevima, dobila preporuku za jednu gospodju, morala sam dva puta po trideset dana ispirati s irigatorom vaginu, imala sma hpv visokog rizika i cin III. Kod nje sam dosla s nalazima i dala mi je isto recept za caj koji sam pila. Vrlo je jednostavno i bez stresa sam sve rjesila, i upale i hpv i cinove. Nisam morala na operaciju ni nista. Stavit cu recept tu, ali tko je u mogucnosti najbolje da osobno ode kod gospodje, kad pogleda nalaze da bolju preporuku. Tko zeli broj telefona neka mi se javi s privatnom porukom.
Jednu cajnu zlicu rosopasa u prokuhanu vrucu vodu i poklopiti da odstoji 20min, procjediti i popiti. Caj piti ujutro nakon dorucka, 30 dana.
Uz caj potrebno i ispiranje vagine.
Blaza terapija:
Jednu jusnu zlicu kamilice i jednu jusnu zlicu rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30min, procjediti i pomjesati sa 1,5 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.
Intenzivnija terapija:
Jednu jusnu zlicu stolisnika, jednu jusnu zlicu kamilice i tri jusne zlice rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30-45min, procjediti i pomjesati sa 1 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.

Ispirati vaginu s irigatorom, u stojecem polozaju, drzati na visini iznad glave, duzi nastavak za vaginu (kraci je za analno koristenje).

Terapije 30 dana i nakon koristenja caja i ispiranja irigatorom napraviti 7 dana pauzu i uciniti papa test. Po potrebi ponoviti, ali napraviti razmak izmedju dvije terapije bar 14 dana. Za vrijeme menstruacije ne ispirati irigatorom.
ipetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:32   #26
[QUOTE=ipetrovi;64322459]Ja sam radila terapiju cajevima, dobila preporuku za jednu gospodju, morala sam dva puta po trideset dana ispirati s irigatorom vaginu, imala sma hpv visokog rizika i cin III. Kod nje sam dosla s nalazima i dala mi je isto recept za caj koji sam pila. Vrlo je jednostavno i bez stresa sam sve rjesila, i upale i hpv i cinove. Nisam morala na operaciju ni nista. Stavit cu recept tu, ali tko je u mogucnosti najbolje da osobno ode kod gospodje, kad pogleda nalaze da bolju preporuku. Tko zeli broj telefona neka mi se javi s privatnom porukom.
Jednu cajnu zlicu rosopasa u prokuhanu vrucu vodu i poklopiti da odstoji 20min, procjediti i popiti. Caj piti ujutro nakon dorucka, 30 dana.
Uz caj potrebno i ispiranje vagine.
Blaza terapija:
Jednu jusnu zlicu kamilice i jednu jusnu zlicu rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30min, procjediti i pomjesati sa 1,5 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.
Intenzivnija terapija:
Jednu jusnu zlicu stolisnika, jednu jusnu zlicu kamilice i tri jusne zlice rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30-45min, procjediti i pomjesati sa 1 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.

Ispirati vaginu s irigatorom, u stojecem polozaju, drzati na visini iznad glave, duzi nastavak za vaginu (kraci je za analno koristenje). Nakon ispiranja ne prati se s vodom, samo obrisati rucnikom.

Terapije 30 dana i nakon koristenja caja i ispiranja irigatorom napraviti 7 dana pauzu i uciniti papa test. Po potrebi ponoviti, ali napraviti razmak izmedju dvije terapije bar 14 dana. Za vrijeme menstruacije ne ispirati irigatorom.
ipetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:35   #27
[QUOTE=ipetrovi;64325737]
Quote:
ipetrovi kaže: Pogledaj post
Ja sam radila terapiju cajevima, dobila preporuku za jednu gospodju, morala sam dva puta po trideset dana ispirati s irigatorom vaginu, imala sma hpv visokog rizika i cin III. Kod nje sam dosla s nalazima i dala mi je isto recept za caj koji sam pila. Vrlo je jednostavno i bez stresa sam sve rjesila, i upale i hpv i cinove. Nisam morala na operaciju ni nista. Stavit cu recept tu, ali tko je u mogucnosti najbolje da osobno ode kod gospodje, kad pogleda nalaze da bolju preporuku. Tko zeli broj telefona neka mi se javi s privatnom porukom.
Jednu cajnu zlicu rosopasa u prokuhanu vrucu vodu i poklopiti da odstoji 20min, procjediti i popiti. Caj piti ujutro nakon dorucka, 30 dana.
Uz caj potrebno i ispiranje vagine.
Blaza terapija:
Jednu jusnu zlicu kamilice i jednu jusnu zlicu rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30min, procjediti i pomjesati sa 1,5 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.
Intenzivnija terapija:
Jednu jusnu zlicu stolisnika, jednu jusnu zlicu kamilice i tri jusne zlice rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30-45min, procjediti i pomjesati sa 1 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.

Ispirati vaginu s irigatorom, u stojecem polozaju, drzati na visini iznad glave, duzi nastavak za vaginu (kraci je za analno koristenje). Nakon ispiranja ne prati se s vodom, samo obrisati rucnikom.

Terapije 30 dana i nakon koristenja caja i ispiranja irigatorom napraviti 7 dana pauzu i uciniti papa test. Po potrebi ponoviti, ali napraviti razmak izmedju dvije terapije bar 14 dana. Za vrijeme menstruacije ne ispirati irigatorom.
Koji je prvi znak/simptom da se popilo malčice previše čaja rosopasa ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:13   #28
Cool

[QUOTE=Rorion;64329339]
Quote:
ipetrovi kaže: Pogledaj post

Koji je prvi znak/simptom da se popilo malčice previše čaja rosopasa ?
Iskreno ne znam, ja sam se strogo drzala propisanih doza, ovih napisanih, tako da ako uspijes ocistiti sve u dva mjeseca nema potrebe za brigom od otrovnog rosopasa. Zapravo mi je projateljica farmaceut rekla da su sve biljke u odredjenoj kolicini otrovne. Drzi se ovog i nece bit problema
ipetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:31   #29
[QUOTE=ipetrovi;64335773]
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post

Iskreno ne znam, ja sam se strogo drzala propisanih doza, ovih napisanih, tako da ako uspijes ocistiti sve u dva mjeseca nema potrebe za brigom od otrovnog rosopasa. Zapravo mi je projateljica farmaceut rekla da su sve biljke u odredjenoj kolicini otrovne. Drzi se ovog i nece bit problema
Ma gle, koristio sam i ja rosopas, za neke druge probleme samo u čajnu mješavinu za 1 litru čaja je išao samo jedan list.
Rosopas te brzo umrtvi ako se pretjera, barem po literaturi.

Također spada u biljke kod kojih varira količina aktivne tvari u ovisnosti o mnogo toga.
Također nije isto dal sušena il svježa biljka.. i tako.
Uglavnom zanimalo bi me da li je netko imao neki simptom pretjerivanja rosopasom, a da je među živima.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:36   #30
[QUOTE=Rorion;64335955]
Quote:
ipetrovi kaže: Pogledaj post
Ma gle, koristio sam i ja rosopas, za neke druge probleme samo u čajnu mješavinu za 1 litru čaja je išao samo jedan list.
Rosopas te brzo umrtvi ako se pretjera, barem po literaturi.

Također spada u biljke kod kojih varira količina aktivne tvari u ovisnosti o mnogo toga.
Također nije isto dal sušena il svježa biljka.. i tako.
Uglavnom zanimalo bi me da li je netko imao neki simptom pretjerivanja rosopasom, a da je među živima.
Ja sam kupovala u Zagrebu u ruskoj trgovini caj, odnosno susenu biljku za caj i bilo je usitnjeno kao caj od mente.
ipetrovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:41   #31
Pozdrav!

Htjela sam i ja podijeliti svoje iskustvo u borbi s kondilomima, jer sam zadnjih mjesec dana mislim pročitala sve forume i stranice i savjete o tome, pa eto jedna priča više.

Ja sam imala dva kondiloma, niskog rizika oko anusa. Nakon dva mjeseca sam otišla ginekologu, nešto sam do toga probala mazat sa štapićem za uši mješavinu eteričnih ulja, ali kako nisam bila sigurno ni kakvi su to kondilomi i kako to utječe, nisam bila previše disciplinirana, a i ginekolog sigurno zna bolje kakav tretmani treba, a ne bog zna kakvi savjeti sa interneta.

I odoh ja kod ginekologa i lijepo on mene utješi da nije to ništa, papa test i tako je dobar i prepiše meni jednu kremicu s kojom mora bit malo uporan, ali nemam ja toliko toga, za dva tri tjedna sve prođe. Propisao mi je kremicu Veregan koja tako lijepo košta 384 kn, što nije malo. Ali mislim si, pa zdravlje je u pitanju, vrag uzeo novac i sve, bitnije je zdravlje i ipak to je spolno prenosiva bolest i što znači to sve, kad mi prođu, zaboravit ću na sve.

I tako ja počnem redovito mazat 3 puta dnevno i nakon deset dana mi se pojavi još pet njih. Bila sam sva u očaju, prestala sam mazat i išla sam istraživat na stranim forumima o tom proizvodu i zaista su i drugi imali iskustva da su se umnožavali. I jedni su čak imali teoriju da ta mast djeluje tako dok "svi ne izadju". To su gluposti. Ne bih preporučila nikom tu kremu zaista.

I ništa, odlučila sam preć na alternativu, kako mi inače pomaže nanesti sol na herpes (prvo smočim kozu pa nanesem, pa pustim gore dok izdrzim, pa isperem minuta je dovoljna dok sam se tuširala), tako sam nanjela i na bradavice, i stvarno peče, ali stvarno djeluje, ne znam objasnit zašto..
i kapala sam malo sa rosopasom, ali ne mogu reć da je samo rosopas zaslužan, jer osim rosopasa bi stavila obloge sa švedskom grenčicom. Švedska grenčica se razrijedi 1 na 1 vodom i na vatu sam stavila i na bradavice. U jedan daan sve ovo novopečene bradavice od veregena su nestale, a za ove dvije prvotne je trebalo nekih tjedan dana, ali stvarno su nestale. Kako su bradavice prolazile tako je sve manje peklo, kad bi kapala rosopasom i stavljala obloge ali neusporedivo manje nego kad sam probavala kapat etericni uljem eukaliptusa- to je neizdrzivo peklo. Tako da eterična ulja nisu za mene. Inače švedska grenčica se kupi u svakoj ljekarni, dodje oko sto kuna ja mislim, i može se i pit i za imunitet i probavu itd itd. ne znam ni ja sve, a ima okus tako kao jegermaister il pelinkovac. i najbolje je sto ne iritira kozu, ne pali nista osim bradavice. Meni je pomoglo, pa se nadam da ce jos nekome.

Što se tiče imuniteta, sigurno da je dobro dignut, ali šta kad se ja osjećam dobro i snažno i ne znam odkud bi onda počela. Pa sam reda radi ujutro uzimala pelud, ali nisam bas disciplinirana oko takvih stvari.. ali uvijek preferiram te prirodne, a ne instant supradine il slicno...

Sretno svima
picka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:02   #32
HPV - gdje kupiti vaginalete?

Zna li netko gdje u ZG kupiti vaginalete na bazi kantariona, za pomoć u borbi protiv HPVa?
Hvala!
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:32   #33
Gradske ljekarne rade svakakve pripravke, po svojim recepturama. Kod njih uvijek kupujem cajeve i kreme koje sami rade. Pretrazi njihovu stranicu, pitaj, mozda imaju nesto sto bi tebi pomoglo.
littleorange is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:40   #34
Quote:
Shepica kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje u ZG kupiti vaginalete na bazi kantariona, za pomoć u borbi protiv HPVa?
Hvala!
Hm...da jednostavno umočiš tampon u kantarionovo ulje?
Znam neke žene koje su na ovaj način riješile zdravstvene probleme.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:11   #35
možeš ovdje pročitati i naći primjere receptura ulja za taj problem. osobno bih se obratila nekom pouzdanom i školovanom fitoaromaterapeutu koji između ostalog izrađuje i vaginalete.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 05:51   #36
Ljudi, upomoć!

Nisam išla ginekologu jer sam bila na sezoni kad su se pojavili kondilomi. Prvo nisam imala pojma što je to dok nisam proguglala,a eto lako ih je dijagnosticirati čak i laicima.

Pošto nemam novaca za privatnog ginekologa iako neznam dali bi uopće isla na te tretmane jer sam pročitala od jako puno ljudi da spaljivanje i koji sve već tretmani i nisu imali toliko efekta te da su im se kondilomi brzo vratili,, e tad sam počela tražiti alternativu.
Čitala sam o kantarionovom ulju,ulju cajevca i slično, ali najviše ljudi je pisalo da su se oni riješili ove napasti uz ocat!!
Evo trenutno imam obloge od octa,nije neizdrživo ali pecka,nadam se da će pomoći.
Dali je itko koristio tu metodu?

Uskoro putujem za Njemačku,pored posla i svega ostalog,teško je potpuno se posvetiti liječenju kao kad sjediš doma.
Nadam se da će ovo pomoći jer više neznam što da radim.
__________________
Don't dream you're life,
Live you're dreams ❤
vanessa vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 17:11   #37
[QUOTE=ipetrovi;64325737]
Quote:
ipetrovi kaže: Pogledaj post
Ja sam radila terapiju cajevima, dobila preporuku za jednu gospodju, morala sam dva puta po trideset dana ispirati s irigatorom vaginu, imala sma hpv visokog rizika i cin III. Kod nje sam dosla s nalazima i dala mi je isto recept za caj koji sam pila. Vrlo je jednostavno i bez stresa sam sve rjesila, i upale i hpv i cinove. Nisam morala na operaciju ni nista. Stavit cu recept tu, ali tko je u mogucnosti najbolje da osobno ode kod gospodje, kad pogleda nalaze da bolju preporuku. Tko zeli broj telefona neka mi se javi s privatnom porukom.
Jednu cajnu zlicu rosopasa u prokuhanu vrucu vodu i poklopiti da odstoji 20min, procjediti i popiti. Caj piti ujutro nakon dorucka, 30 dana.
Uz caj potrebno i ispiranje vagine.
Blaza terapija:
Jednu jusnu zlicu kamilice i jednu jusnu zlicu rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30min, procjediti i pomjesati sa 1,5 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.
Intenzivnija terapija:
Jednu jusnu zlicu stolisnika, jednu jusnu zlicu kamilice i tri jusne zlice rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30-45min, procjediti i pomjesati sa 1 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.

Ispirati vaginu s irigatorom, u stojecem polozaju, drzati na visini iznad glave, duzi nastavak za vaginu (kraci je za analno koristenje). Nakon ispiranja ne prati se s vodom, samo obrisati rucnikom.

Terapije 30 dana i nakon koristenja caja i ispiranja irigatorom napraviti 7 dana pauzu i uciniti papa test. Po potrebi ponoviti, ali napraviti razmak izmedju dvije terapije bar 14 dana. Za vrijeme menstruacije ne ispirati irigatorom.

Ako možete napisati ime ili kontakt podatke te gospodje, dobro bi nam došlo... nama očajnima...
Brstanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 17:23   #38
Quote:
melankonija kaže: Pogledaj post
Drage moje cure;pozdrav!Prije 2 godine sam saznala da imam HPV-e visoki rizik i vanjske i unutarnje kondilome!probala sam uzimat i Betu Glukan,razne napitke i jednostavno ništa..svaki bi mi PAPA pokazao HPV i CIN 1/2,a zadnji mi je čak pokazao 2/3!Kad mi je ginić rekao da ću,ako mi i sljedeći PAPA pokaže HPV i CIN 2/3,morat na koposkopiju i biopsiju;spustile su mi se roletne!Došla sam kući i već sva onako ubijena u pojam,imala sam osjećaj da ću poludit,a potom umrijet!Bila sam doslovno;shrvana!Više nisam sznala kud i kako,uhvatila sam laptop i tražila;tražila po internetu spas,nadu,izlječenje,bilo što..neznam ni dan danas kako sam pronašla tu doktoricu;vjerujte mi!Ugl;žena je fitoterapeut i radi pripravke od biljaka prema vašim nalazima PAPE!Terapija sadrži:ČAJ,KAPI I ULJE ZA RODNICU! Terapija dođe 340 kn s poštarinom! Ja sam plaćala s pouzećem,a može se i na uplatnicu,a možete otić do nje,u radnju da se kao i ja uvjerite da je sve okej i u korist vašu!Dakle;tražila me je moju dijagnozu i tada sam dobila da mjesec dana,svaki dan pijem čaj u koji kad se ohladi,nakapam 50 kapi i svaki drugi dan da sa uljem nauljim najmanji tampon i stavim u rodnicu-prije spavanja!Tu terapiju sam primjenjivala 6 mjeseci i vadila sam novu PAPU i bila sam skeptična,ali išla sam na sve i ništa;po neznam koji put!Ugl;novi PAPA mi je pokazao da nema HPV-a i cinova!Neznam vam opisat taj osjećaj sreće i nevjerice!Od primjenjivanja te terapije vadila sam već 3 PAPE i sve su mi čiste!Doktorica se zove Ksenija Krajina Pokupec i sve vam žena lijepo objasni kroz e-mail!Vidjela sam da ima i broj telefona i mobitela,ali se ne javlja!Ja,kad sam zdogovorila s njom sve,moj tada dečko,a danas suprug smo otišli u ZG da baš vidimo što ona to i kako radi jer nebih neke ćiri bu-ćiri ba pripravke pa da još i krepam od toga!Žena radi sve prema zakonu i čista je ko suza!rekla mi je ovako:"Nemoj se nadat ozdravljenju za 2 dana,5 dana pa ni mjesec dana;to su biljke i treba im vremena da krenu dijelovat!Ali;ako smo svim ženama do sad pomogli;pomoći ćemo i vama!" ..Žena je školovana i jedan od najboljih fitoterapeuta!Što god vas zanima;sve će te saznat o njoj na internetu i forumima,mogu vam samo reći to da je žena pravi borac za nas žene i da sam i ja rekla da ću svim ženama pričat o tome kako sam uspjela pobijedit i uspavat virus uz njezinu pomoć!Kroz e-mail vam sve objasni i nema šta bit strano i nejasno!Čaj ima okus sličan UVIN-h čaj!Uspjela sam skupa s njom uspavat taj virus!Svaki dan zahvaljujem Bogu što mi je od neznam koliko pokušaja poslao pravu stvar!Hvala Mu!Da pomognem nekoj ženi,curi;bila bih sretna jednako kao i onda kad sam vidjela svoj PAPA test čist kao suza nakon 100 godina!
Terapija traje 6 mjeseci. Je li cijena 340 kn mjesečno ili za cijelu terapiju?
Brstanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 15:04   #39
Quote:
Brstanko kaže: Pogledaj post
Terapija traje 6 mjeseci. Je li cijena 340 kn mjesečno ili za cijelu terapiju?
Mjesečno...Plus ako imate i vanjske kondilome onda još i tonik za njih, oko 460 kn sve zajedno, čaj, kapi, ulje, tonik

Tonik i ulje vremenski možete imati do mjesec i pol, dva, a čaj i kapi 1 mjesec
Eminidos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.