Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 23:34   #41
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
eto primjera nerazuma kod ljudi...................
upravo ti likovi koji su te religijski programirali da vjeruješ u nešto imaginarno i potpuno neistinito a što su oni izmislili ,će te i čipirati...čisti nonsens....
dobio si pripremnu tehnologiju kroz mobitel u vidu spravice sa brojem od kojeg se ne rastaješ niti pod cijenu smrti i kojeg potpuno dobrovoljno kupuješ i preskupo plaćaš jer ti "treba"....

tako ćeš i čip trebati,kad se razmašu ekonomske ili fensi okolnosti...dapače i popovi će vam u crkvama govoriti da imati čip znači biti siguran od sotone(he,he)....a ovce će samo hrliti na čipiranje....

i naravno da je ovo na cuckima samo privikavanje i vježbanje...
a počet će sa malom djecom koje nećete moći društveno "legalizirati " ali i crkveno ako ne bude čipirano već u bolnici nakon rođenja.....


AMEN(bljuv)
Odakle tebi pravo da govoris nekomu u sta da vjeruje i da je to besmislica ? Mozda je tebe drustvo programiralo da ne vjerujes, a ti ono mislis da si pametan i inteligentan jer eto za razliku od svecenika koji govori vjernicima tebi govori kompjuter ili TV (ne doslovno naravno)
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:02   #42
Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
Ljudi što mislite o tome? Evo npr. moja mama (69 god.) kŽE DA JE PRIMJETILA DA OVAJ ZADNJI PAS KOJEG IMAMO I KOJI NAM JE PRVI ČIPIRANI je nekako čudno miran i uopće skoro ne laje, a takav nam se čini i susjedov, da li to može biti od utjecaja čipa? I jako zavija kad zvone crkvena zvona- da li mu to možda smeta rezonanca čipa kod kosti ili nešto slično? U svakom slučaju možda je to i pokus i prijelaz prema čipiranju ljudi (i kontroli ponašanja), što kažete?
I jel još netko primjetio da su čipirani psi mirniji?
Bome nisam, nažalost...
Ne brini se, kad stave cipove u ljude, bit ce puno sofisticiranijih od ovih u psima
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:03   #43
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Odakle tebi pravo da govoris nekomu u sta da vjeruje i da je to besmislica ? Mozda je tebe drustvo programiralo da ne vjerujes, a ti ono mislis da si pametan i inteligentan jer eto za razliku od svecenika koji govori vjernicima tebi govori kompjuter ili TV (ne doslovno naravno)
A zasto ne doslovno

Pa vojna je industrija sigurno 50 ,ako ne i vise godina od onog sto izlazi u javnosti (preko filmica)
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 14:23   #44
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Veliš, sad te frka da te NETKO ne promatra.
Ne radi se o tome. Radi se o non stop nekim sranjima koja treba plačati, porez na budale.
I ja sam čuo da vani cijepivo traje 2-3 godine. Kod nas bi da mogu cijepili na mjesečnoj bazi.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 14:28   #45
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ne radi se o tome. Radi se o non stop nekim sranjima koja treba plačati, porez na budale.
I ja sam čuo da vani cijepivo traje 2-3 godine. Kod nas bi da mogu cijepili na mjesečnoj bazi.
Ja sam čuo da vani pričaju Francuski.
Da počnemo i mi?

Tu je uključeno više faktora, raspravljalo se na temi niže na KLJ
Uostalom čipira se jednom u životu psa
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 12:34   #46
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Uostalom čipira se jednom u životu psa
Ali bi se moglo nabaviti i trogodišnje cijepivo. Kad treba novi porez to se lako prepiše iz "vani"(nauči francuski kako ti kažeš) a kad treba ponuditi nešto jeftinije narodu onda su nam dobri i nači zakoni.
Hrvatski sprd, šta reči
__________________
NE porezu na nekretnine!

Zadnje uređivanje VDCOTO : 10.08.2012. at 12:40.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:26   #47
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ali bi se moglo nabaviti i trogodišnje cijepivo. Kad treba novi porez to se lako prepiše iz "vani"(nauči francuski kako ti kažeš) a kad treba ponuditi nešto jeftinije narodu onda su nam dobri i nači zakoni.
Hrvatski sprd, šta reči
Vec se i koristi to cjepivo, no i u Kanadi se negdje psi cijepe svake 3 godine, a negdje svake godine, a to je zbog rasirenosti virusa bjesnoce, na nekim podrucjima je mala opasnost od zaraze, a negdje je visok stupanj opasnosti.

No to vec sve imas napisano na podforumu KLJ.


Ali slazem se s vama da kod nas nije potrebno svake godine cijepit zivotinje, no novac vlada, tako da cemo i u buducnosti nastavit ovako cijepit.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 04:43   #48
Evo već su krenuli i ljude čipirati , prvo su nas morali priviknuti da čipirau životinje...kao da gledam horror movie
angel1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 09:17   #49
Biće da će ti odmah doć na vrata.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 10:58   #50
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Biće da će ti odmah doć na vrata.
I da dođe kako je hrvaškoj turiš mu 100kn u đep da te preskoći ili nek i to stavi na psa umjesto čovjeka. Ili nabaviti majmuna
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 11:28   #51
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
I da dođe kako je hrvaškoj turiš mu 100kn u đep da te preskoći ili nek i to stavi na psa umjesto čovjeka. Ili nabaviti majmuna
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.