Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 15:16   #181
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Haloooo, znam što misliš ali govorimo o čovjeku koji je početkom osamdesetih (bilo je u novinama već, iskopali su neki novinari) skrivio nesreću sa smrtnim ishodom. Također niti deset godina poslije skrivio je još jednu gdje je također poginula osoba.
Dosad je ubio 4 osobe.
Ako nije zdravstveno sposoban onda ne smije voziti ništa, hvala bogu, ima čime platiti osobnog vozača ili taksi.
Sin od kumova mi ima blagi slučaj epilepsije. Zadnji napadaj je imao kao tinejdžer, svejedno ne smije polagati za vozačku.

Makar Horvatinčiću nije ništa. Dam kitu na cjepanicu ako mu je samo pola onoga što su odvjetnici vjerojatno naveli.
Možemo zapravo govoriti o...sinkopiranom ritmu.
Jasna stvar da je to hrpa izmišljotina ali da se sutkinja ovako prosere i uzme SVE argumente njegove obrane koliko god bili smiješni i niti jedan tužitelja a uz ovakvu povijest nesreća sa smrtnim ishodom...to mi je nevjerojatno.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:16   #182
Veliki ožiljak na njemu su ostavile tri prometne nesreće u kojima je sudjelovao. Prije osam godina u Bregani je svojim Rangeroverom udario u Opel Astru u kojoj su bili roditelji s dvoje djece u dobi od devet i 11 godina.

Policija je rekla kako je Horvatinčić prebrzo ušao u križanje, zbog čega je izgubio nadzor nad automobilom
i udario u Opel na suprotnoj strani ceste.

Očevici su rekli da je nakon nesreće Horvatinčić hodao kao šerif i telefonirao, a zabrinutim roditeljima obećao je kupiti novi automobil.

Srećom, četveročlana obitelj bila je lakše ozlijeđena, a Horvatinčić je posjetio djecu u Klaićevoj bolnici.

No, krvavi niz nesreća u kojima su smrtno stradali ljudi započeo je Horvatinčić mnogo ranije. On je još 1980. naletio na ženu (75) i njezinu kćer koje su prelazile cestu.

Majka je podlegla ozljedama, a kći je teško stradala. Pobjegao je s mjesta nesreće i nije pozvao pomoć, pisao je tad Večernji.


"To je velika tragedija za koju nisam kriv". izjavit će godinama kasnije.

Prije nekoliko godina je pak Večernjem rekao da je tada pobjegao jer se bojao krvi. Ali, mnogima je nepoznato da je i devet godina poslije, opet na zagrebačkoj Aleji Bologne, skrivio prometnu nesreću u kojoj je poginula žena.


Najnoviji članak o tome.
https://www.express.hr/life/zivot-ob...e-odrekao-8300


Često čovjek ima sinkope.

Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Možemo zapravo govoriti o...sinkopiranom ritmu.



EDIT:

Tomislavu Horvatinčiću ovo nije jedina prometna nesreća koju je skrivio. U Zagrebu je prije 31 godinu automobilom usmrtio pješakinju, teško ozlijedio njezinu kćer i pobjegao s mjesta nesreće! Prvi izvještaj Večernjeg o toj nesreći iz 11. veljače 1980. pod naslovom "Ne isplati se bježati" glasi ovako: "Zagorska cesta u večernjim satima minulog petka. Automobil kombi plave boje naletio je na 75-godišnju Mandu Vučković i njenu kćer, 53-godišnju Slavicu Nosek, kad su prelazile cestu. Tupi udar i obje žene pale su na kolnik. Po starom običaju, odmah se oko njih skuplja nekoliko prolaznika. Automobil se zaustavlja nakon 15 metara kočenja. Ali samo na čas. Vozač izlazi iz vozila, baca pogled na okrvavljene žene, bez riječi ponovno sjeda za upravljač i nastavlja vožnju. Ne zna da je Mandica Vučković u međuvremenu umrla u vozilu Hitne pomoći, a njena kći još je u kritičnom stanju." Tri sata nakon događaja policija je otkrila da je vozilom upravljao Horvatinčić, tada vlasnik kultnog restorana Babylon u koji su zalazili odvjetnici, suci i ostala društvena krema. Policija ga je neuspješno tražila u lokalu i stanu u Samoboru, a u Novakima nadaleko od njegove kuće zapazila je jedino oštećen Volkswagen zagrebačkih registracija. Iduću se večer Horvatinčić prijavio istražnom sudu, priznao bijeg, sudjelovanje u nesreći pa dao zanimljivo objašnjenje. "Kad sam izišao iz automobila, priprijetio mi je neki čovjek, pa sam se prestrašio i pobjegao...»

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/horv...ludilom-319046 - www.vecernji.hr



Zagrebački tajkun Tomislav Horvatinčić, kome se u Šibeniku sudi zbog prometne nesreće u kojoj je gliserom usmrtio dvoje Talijana, sudjelovao je u nizu prometnih nesreća. Povijest njegove bahatosti za volanom seže još u 1980. Kad je na pješačkom prijelazu pregazio i usmrtio Mandu Vučković, a kćer joj teško ozlijedio. Tada je pobjegao s mjesta nesreće pravdajući se da ga je strah krvi. Dobio je šest mjeseci uvjetno s rokom kušnje od dvije godine.

Na zagrebačkoj Aleji Bologne 1989. prebrzom je vožnjom izazvao nesreću u kojoj je poginula Nada Petrović iz Zagreba, a prije tri godine je na Žumberačkom putu kraj Bregane ponovno izazvao prometnu u kojoj je, srećom, samo lakše ozlijeđena obitelj iz Svete Nedjelje. Tada je Horvatinčić kažnjen tek prekršajnim nalogom.

Od rujna 1999. do veljače 2011. Tomislav Horvatinčić je počinio čak 31 prekršaj u prometu. Nikad nije ostao bez vozačke. Zbog njega je ministar pravosuđa Orsat Miljenić najavio izmjenu zakona. Želi divljanje na moru kažnjavati na isti način kao divljanje na cesti.


https://www.24sata.hr/news/za-njih-k...ubojice-271362

Mislim da tužiteljica nije dobro obavila svoj posao. Zašto nije pozvala na ročište kći poginule u prometnoj iz 1980., obitlje poginule iz 1989. Članove obitelji iz Svete Nedelje koji su lakše ozlijeđeni, zašto nije bacila u nju spis sa 31 prekršajnom prijavom kroz 12 godina ( a gdje su one prije toga!?) i pitala je koliko puta je taj Horvatinčić bio "nakratko bez svijesti".
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.

Zadnje uređivanje morbidangel : 13.10.2017. at 15:27.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:37   #183
Dok god sudac nema plaću veću od tajkuna,neće biti dobro.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:59   #184
Vrijedi li ta sinkopa i kod prolaza na crveno i sve "jače" prekršaje?
Ja se ne čudim i dapače Tomo nije kriv jer Talijani su smetali po moru i kaj on tu može? Kada ih je spazio ukopčala se sinkopa koja je "učinila" da talijana nema ..da ih ne vidi...
Bez obzira na sve - presuda je kao da ju je donijelo dijete iz vrtića. Pa čak ni tu djecu ne možeš činiti budalama kraj zdravih očiju i ušiju.
Pozitivno je što u HR sve možeš kupiti ..od šibica do lokomotive.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:35   #185
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...i/1000742.aspx

Petrina o Horvatinčićevoj sutkinji: "Morao sam joj platiti 50.000 kuna jer sam rekao da će ga osloboditi"

Quote:
"Dva puta sam protiv Maje Šupe podnosio kaznene prijave radi falsificiranja službenih dokumenata. Kada sam za vrijeme prvog suđenja Tomislavu Horvatinčiću na svom Facebooku napisao da će ga ona osloboditi, sutkinja Šupe me tužila i dobila presudu. Dakle, morao sam joj isplatiti 50 tisuća kuna, a s troškovima me sve ukupno koštalo oko 70 tisuća kuna. Hrvatski sudovi su to sve potvrdili i sada se slučaj nalazi na sudu u Strasbourgu.", kazao je za Index Petrina.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:52   #186
Pa sad ona Petrini mora vratit lovu, on je dobio okladu...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:03   #187
Ček malo, al kako je on dokazao da je baš u tom trenutku izgubio svijest? Bio je spojen na aparate koji su to zabilježili ili...izjava njegove kurabe koja je bila saučesnik?
Znači, nije dokazano da je on to napravio s predumišljajem pa je sve kao OK. Aj dobro, sad je odmah lakše onima što čame po zatvorima jer su iz nehaja ubili nekoga, ima šanse i za njih.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 04:33   #188
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Dok god sudac nema plaću veću od tajkuna,neće biti dobro.
dok god sudci nisu moralna vertikala,biti ce tako...
hrvatskom vladaju pravnici i ekonomisti...kako...vidi se...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 04:36   #189
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Kako svima nama može biti bolje kad se u banana državi sve može kupiti?
morbidna drzava...
u banana drzavama su ljudi barem nasmijani...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 05:41   #190
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Dok god sudac nema plaću veću od tajkuna,neće biti dobro.
Netočno.
Ni u drugim zemljama suci nemaju veće plaće od tajkuna.
Pogrešno se izgovarati na "male" plaće. Uostalom, za naše prilike privilegirano društvo ima (pre)velike plaće.

Bit je u pravdi i osjećaju za moral i pravo, a to oni (uglavnom) nemaju.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 12:47   #191
Al, jel mi može netko odgovoriti - ti kada nešto sjebeš i vadiš se na zdravstvene probleme, to isto moraš dokazati, ne samo da si imao problema u to vrijeme, nego i da su to takvi problemi a koji su mogli utjecati na počinjenje nečega.

E sad mene zanima - kako je on dokazao da je baš u tom momentu pao u nesvjest? Ne treba dokazivati da padanje u nesvjest može prouzročiti taku nesreću, ali treba dokazati da jest bio u nesvjesti.
Di su dokazi? Di su svjedoci? Osima njegove kurble a koje je bila saučesnik u ubojstvu i čije se svjedočenje ne može uzeti kao vjerodostojno?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:15   #192
Gdje se može vidjeti presuda - preslika dokumenta - Horvatinčiću?
Kompletna
sa obrazloženjem?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:53   #193
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ček malo, al kako je on dokazao da je baš u tom trenutku izgubio svijest? Bio je spojen na aparate koji su to zabilježili ili...izjava njegove kurabe koja je bila saučesnik?
Pa zna ta valjda što je u tom trenutku radila.
Možda nešto od čega se muškom malo zamanta...
thortwins is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 20:19   #194
Ona držala... hm, upravljač, a on nije znao da ona ne zna da on ima sinkopu?
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:33   #195
Čini mi se kao da glavni problem s našim sudstvom neće biti korupcija, veze i tako to, nego više diletantizam i nestručnost.
Primjerice (na prvim stranicama ove teme sam o tome pisao) tužiteljica je za Horvatinčića u ovom slučaju tražila da odgovara za neizravnu namjeru u kaznenom djelu (valjda što je za to predviđena veća kazna nego za nehajno upravljanje vozilom, pa će, eto, i "pravda biti veća"!), ali što je objektivno nemoguće dokazati. Ne znam kako je poslije išlo, i je li se optužnica mijenjala, ali već tu je očit diletantizam.
Zatim, možda danas najeksponiraniji sudac, Turudić, na suđenju Sanaderu svađa se, nadmudruje i raspravlja s njim: "ja Vam ne to dozvoljavam, u mojoj sudnici mene ćete slušati", "ja ovo", "ja ono" itd. Smiješno i nedostojno sudske dvorane.
Onda kod čitanja onih presuda gdje se nadugo tupi osuđeniku o nemoralnosti njega i njegovog djela, bla, bla, kao da su u tv-sapunici, a ne da je riječ o suhoj, jasnoj i odrješitoj presudi. I tako dalje...
Općenito, kao da se uvijek radi o (lošem) imitiranju američkih filmova i serija. Doista se ne može odhrvati takvom dojmu.

Možda bi rješenje za ovo bilo, ako to može biti, da suci koji sude barem na težim kaznenim predmetima budu i predavači, pravni znanstvenici vezani uz svučilišta. Time bi imali veći profesionalni i svaki drugi integritet, jer ovo što se sada vidi u sudnicama je često smijurija.
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 22:54   #196
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Veliki ožiljak na njemu su ostavile tri prometne nesreće u kojima je sudjelovao. Prije osam godina u Bregani je svojim Rangeroverom udario u Opel Astru u kojoj su bili roditelji s dvoje djece u dobi od devet i 11 godina.

Policija je rekla kako je Horvatinčić prebrzo ušao u križanje, zbog čega je izgubio nadzor nad automobilom
i udario u Opel na suprotnoj strani ceste.

Očevici su rekli da je nakon nesreće Horvatinčić hodao kao šerif i telefonirao, a zabrinutim roditeljima obećao je kupiti novi automobil.

Srećom, četveročlana obitelj bila je lakše ozlijeđena, a Horvatinčić je posjetio djecu u Klaićevoj bolnici.

No, krvavi niz nesreća u kojima su smrtno stradali ljudi započeo je Horvatinčić mnogo ranije. On je još 1980. naletio na ženu (75) i njezinu kćer koje su prelazile cestu.

Majka je podlegla ozljedama, a kći je teško stradala. Pobjegao je s mjesta nesreće i nije pozvao pomoć, pisao je tad Večernji.


"To je velika tragedija za koju nisam kriv". izjavit će godinama kasnije.

Prije nekoliko godina je pak Večernjem rekao da je tada pobjegao jer se bojao krvi. Ali, mnogima je nepoznato da je i devet godina poslije, opet na zagrebačkoj Aleji Bologne, skrivio prometnu nesreću u kojoj je poginula žena.


Najnoviji članak o tome.
https://www.express.hr/life/zivot-ob...e-odrekao-8300


Često čovjek ima sinkope.






EDIT:

Tomislavu Horvatinčiću ovo nije jedina prometna nesreća koju je skrivio. U Zagrebu je prije 31 godinu automobilom usmrtio pješakinju, teško ozlijedio njezinu kćer i pobjegao s mjesta nesreće! Prvi izvještaj Večernjeg o toj nesreći iz 11. veljače 1980. pod naslovom "Ne isplati se bježati" glasi ovako: "Zagorska cesta u večernjim satima minulog petka. Automobil kombi plave boje naletio je na 75-godišnju Mandu Vučković i njenu kćer, 53-godišnju Slavicu Nosek, kad su prelazile cestu. Tupi udar i obje žene pale su na kolnik. Po starom običaju, odmah se oko njih skuplja nekoliko prolaznika. Automobil se zaustavlja nakon 15 metara kočenja. Ali samo na čas. Vozač izlazi iz vozila, baca pogled na okrvavljene žene, bez riječi ponovno sjeda za upravljač i nastavlja vožnju. Ne zna da je Mandica Vučković u međuvremenu umrla u vozilu Hitne pomoći, a njena kći još je u kritičnom stanju." Tri sata nakon događaja policija je otkrila da je vozilom upravljao Horvatinčić, tada vlasnik kultnog restorana Babylon u koji su zalazili odvjetnici, suci i ostala društvena krema. Policija ga je neuspješno tražila u lokalu i stanu u Samoboru, a u Novakima nadaleko od njegove kuće zapazila je jedino oštećen Volkswagen zagrebačkih registracija. Iduću se večer Horvatinčić prijavio istražnom sudu, priznao bijeg, sudjelovanje u nesreći pa dao zanimljivo objašnjenje. "Kad sam izišao iz automobila, priprijetio mi je neki čovjek, pa sam se prestrašio i pobjegao...»

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/horv...ludilom-319046 - www.vecernji.hr



Zagrebački tajkun Tomislav Horvatinčić, kome se u Šibeniku sudi zbog prometne nesreće u kojoj je gliserom usmrtio dvoje Talijana, sudjelovao je u nizu prometnih nesreća. Povijest njegove bahatosti za volanom seže još u 1980. Kad je na pješačkom prijelazu pregazio i usmrtio Mandu Vučković, a kćer joj teško ozlijedio. Tada je pobjegao s mjesta nesreće pravdajući se da ga je strah krvi. Dobio je šest mjeseci uvjetno s rokom kušnje od dvije godine.

Na zagrebačkoj Aleji Bologne 1989. prebrzom je vožnjom izazvao nesreću u kojoj je poginula Nada Petrović iz Zagreba, a prije tri godine je na Žumberačkom putu kraj Bregane ponovno izazvao prometnu u kojoj je, srećom, samo lakše ozlijeđena obitelj iz Svete Nedjelje. Tada je Horvatinčić kažnjen tek prekršajnim nalogom.

Od rujna 1999. do veljače 2011. Tomislav Horvatinčić je počinio čak 31 prekršaj u prometu. Nikad nije ostao bez vozačke. Zbog njega je ministar pravosuđa Orsat Miljenić najavio izmjenu zakona. Želi divljanje na moru kažnjavati na isti način kao divljanje na cesti.


https://www.24sata.hr/news/za-njih-k...ubojice-271362

Mislim da tužiteljica nije dobro obavila svoj posao. Zašto nije pozvala na ročište kći poginule u prometnoj iz 1980., obitlje poginule iz 1989. Članove obitelji iz Svete Nedelje koji su lakše ozlijeđeni, zašto nije bacila u nju spis sa 31 prekršajnom prijavom kroz 12 godina ( a gdje su one prije toga!?) i pitala je koliko puta je taj Horvatinčić bio "nakratko bez svijesti".
Da mu je pravosudni sistem prije 31 godinu odsjekao obje šake, bilo bi spašeno troje ljudi i ko zna koliko njihovih potomaka. I onda kažu da šerijat nije dobar. Možda nije dobar za sve ljude, ali za neke ljude, poput ovog šupka, je idealan.

Ekonomski gledano, trošak spašavanja troje ljudi bi bile njegove dvije šake. Mislim da bi to bio dobar posao.

Čujem da dotični pakaš polaže ispit za pilota. S tim u vezi bi mogao izazvati i razmjerno veće žrtve. (Prvo se dokazao u kopnenom transportu, zatim u pomorskom, još je ostalo da se dokaže u aviotransportu i to bi bilo to.)

Nego stvarno,.... kako se osjeća ljudsko biće koje ubije četvero nedužnih ljudi obijesnom vožnjom? To mora da je strašno? Ili pak i nije.

Ovo je naravno sarkazam na pravosudni sistem u Hrvatskoj koji je upravo na nivou jednog klasičnog balkanskog pravosudnog sistema.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 05:25   #197
Quote:
ramiro kaže: Pogledaj post
Ona držala... hm, upravljač, a on nije znao da ona ne zna da on ima sinkopu?
zanimljiv neki lik...
nakon silnih nesreca,njemu nista...
jos cemo ga stititi kad mu talijani posalju konjsku glavu...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:51   #198
Quote:
ramiro kaže: Pogledaj post
Čini mi se kao da glavni problem s našim sudstvom neće biti korupcija, veze i tako to, nego više diletantizam i nestručnost.
Primjerice (na prvim stranicama ove teme sam o tome pisao) tužiteljica je za Horvatinčića u ovom slučaju tražila da odgovara za neizravnu namjeru u kaznenom djelu (valjda što je za to predviđena veća kazna nego za nehajno upravljanje vozilom, pa će, eto, i "pravda biti veća"!), ali što je objektivno nemoguće dokazati. Ne znam kako je poslije išlo, i je li se optužnica mijenjala, ali već tu je očit diletantizam.
Zatim, možda danas najeksponiraniji sudac, Turudić, na suđenju Sanaderu svađa se, nadmudruje i raspravlja s njim: "ja Vam ne to dozvoljavam, u mojoj sudnici mene ćete slušati", "ja ovo", "ja ono" itd. Smiješno i nedostojno sudske dvorane.
Onda kod čitanja onih presuda gdje se nadugo tupi osuđeniku o nemoralnosti njega i njegovog djela, bla, bla, kao da su u tv-sapunici, a ne da je riječ o suhoj, jasnoj i odrješitoj presudi. I tako dalje...
Općenito, kao da se uvijek radi o (lošem) imitiranju američkih filmova i serija. Doista se ne može odhrvati takvom dojmu.

Možda bi rješenje za ovo bilo, ako to može biti, da suci koji sude barem na težim kaznenim predmetima budu i predavači, pravni znanstvenici vezani uz svučilišta. Time bi imali veći profesionalni i svaki drugi integritet, jer ovo što se sada vidi u sudnicama je često smijurija.
Slažem se s tobom. Meni ta optužba za "neizravnu namjeru" izgleda nelogično čak i kao laikinji, jer nisam pravnica. Mislim da ga se, umjesto toga, za nehaj itekako moglo osuditi te da je tako trebala glasiti i tužba. Uostalom, on je dosad u cjelokupnom svome optuženičkom historijatu pokazao da je jedino u čemu je dosljedan - nehaj - budući da je izazvao hrpu nesreća i to s teškim posljedicama pogibija ljudi, teških ozljeda i sl., a da nikada nije odustao od vožnji s raznim sredstvima na kopnu i moru, premda je znao da ima "sinkopu", ako je ima.. Dakle, moraš biti itekako cijepljen od odgovornosti, bezobziran i, u najmanju ruku, doslovno nehajan, da to zanemariš sve i dalje se voziš i ploviš kao da se nije ništa dogodilo i kao da nisi dosad već prouzročio nikakvu štetu. No, isto tako, da je sutkinja bila ikakva, morala je utvrditi barem nehaj. Ali, očito je da je i dobio takvu sutkinju da bi ga se oslobodilo. Samo mi nije jasno čime je on toliko zadužio hrvatsku državu da mu se cijeli život gledaju kroz prste takvi teški zločini?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:47   #199
Sad slobodno može opet nekog ubiti jer je dokazano sudski sinkopiran i opasan ko James Tomo Bond 007...

koje pravo-prljavo-suđe...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:18   #200
Najjaca izjava o Horvatincicu je s Indeksa: He has got enough money to kill us all.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.