Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 21:45   #21
Ajde da dodam moju analizu isisovaca (namjerno malim slovima)

Većinom to su u razlićitom stupnju poremećene psihićki osobe, koje pod okriljem terorizma, ideje svoje velike drżave i vjere, izprażnjavanju iz sebe svoje banditske potrebe, kao śto su prvenstveno: pljaćkanje, ubijanje i silovanje.
U svojim redovima imaju to garantirano all inclusive i zato ih to tako privlaći u isis.
Pośto takvih tipova ima na svijetu jako mnogo teśko će svijet iskoreniti isis.
Tipove takve nikada neće jer oduvijek su postojali i tako će ostati.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 21:52   #22
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
@Cuka nije to bas tako jednostavno...i nije DJ Bobo jedini koji se pita sto se smije a sto nesmije.

Zdravi razum kazes.
Npr. dali se smije izraziti misljenje da kod svih teroristickih napada zadnjih godina postoji zajednicki nazivnik a to je da su pocinitelji ili porijeklom ili direktno dosli sa bliskog istoka i iz toga izvuci neke zakljucke?
Izvuci zakljucak da je pustanje miljuna imigranata sa tog podrucja predstavlja sigurnosni rizik?

Ili slucaj b) sto se dogodio jucer.
Objavi se vijest da je neki Sirijac ubio macetom slucajnu prolaznicu na ulici, prva reakcija je naravno "eto jos jedan terorista". Medjutim naknadno se dolaskom novih informacija pokaze da tome mozda nije tako. Hoce li neki moderator ici po postovima i davati crvene kartone uz izgovor da se ama bas svakoga optuzuje za terorizam?


Nije ideja da se ovdje raspravlja o moderaturi pa mozes izbrisati ovaj post nakon sto ga procitas, vec je ideja da nebi bilo lose da malo bolje definirate sto se smije a sto nesmije a ne da se svaki dan otvara 10 novih tema na PŽK.
Također je moguće izvući zaključak da je ovakvo razmišljanje gdje se anatemiziraju cijeli narodi na temelju vjere i boje kože još opasnije od ovog što ti navodiš. Takvo razmišljanje dovelo je već do milijunskih žrtava u Europi pa to osobno smatram daleko opasnijim od arapskih izbjeglica.

Također je opasna činjenica što većina ne primjećuje da iza svega postoji neki red i organizacija. Koja sigurno ne potječe sa razorenog bliskog istoka. Kako to da odjednom kreću izbjeglice iz tako međusobno nepovezanih država kao Sirije, Afganistana i drugih. Ako samo malo pogledaš vidjet ćeš da se organizatora kaosa na bliskom istoku čudnim čudom ne napada. Tamo nema terorističkih napada iako ima 10x više motiva nakon svih američkih intervencija. Štoviše Amerika i S. Arabija kao izvor ovoga su odlični prijatelji. To je ekstremno opasno po meni, da ljudi gutaju pričice bez da uključe barem mrvu logike. Na istu foru je Hitler upecao mase priglupim i prozirnim teorijama.

Što znači da EU nije puno naučila niti napredovala u spoznajnom smislu od 1945. A to opet vodi do vrlo loših zaključaka po budućnost u Europi. Nisu problem mudžahedini nego traženje krivaca za sve lošiji život koji u EU ubrzano dolazi jer je nekonkurentna. Pa će razne Pegide mobilizirati narod i naći cilj svojih frustracija u vidu slabijih grupacija, regija, vjera.. anything goes. Svaka sličnost sa tridesetima prošlog stoljeća je začuđujuća.

Na djelu je oslabljivanje EU kao ekonomskog konkurenta. I odlično im ide jer EU je totalno u penisu, njena glavna preokupacija su dozvoljene dimenzije krastavaca.
rolandus is offline  
Old 25.07.2016., 21:58   #23
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ajde da dodam moju analizu isisovaca (namjerno malim slovima)

Većinom to su u razlićitom stupnju poremećene psihićki osobe, koje pod okriljem terorizma, ideje svoje velike drżave i vjere, izprażnjavanju iz sebe svoje banditske potrebe, kao śto su prvenstveno: pljaćkanje, ubijanje i silovanje.
U svojim redovima imaju to garantirano all inclusive i zato ih to tako privlaći u isis.
Pośto takvih tipova ima na svijetu jako mnogo teśko će svijet iskoreniti isis.
Tipove takve nikada neće jer oduvijek su postojali i tako će ostati.
Hmhm..ne slazem se. Ne mora osoba bti psihicki bolesna da bi se radikalizirala. Lako je radikalizirati ljude, lako ih je zavesti i manipulirati njima.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 25.07.2016., 22:01   #24
Dobro moze to biti tako kao sto kaze sef CIE (btw. bivsi sef CIE - 2006-2009, izgleda za novinara nepomemban podatak..), ali moze(mo) biti isto tako skeptici i razmisljati, da li je sad ovo nekva nova vrsta spina, koja je bacena u nas prostor, pa nas se sve uvjerava, da su ti decki svi neki luđaci i mentalni bolesniki. Kao sto sam vec kazao, ne pamtim, da bi Amerikanci radili neke teske psihicke analize za Mohameda Attu i kompanjone. Bas mi je zanimljiva ova nova "partijska" linija, koju vidim su vec zapalili mediji.
johan183 is offline  
Old 25.07.2016., 22:02   #25
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Kao sam napisao nije mi cilj kritika nego svraćam pażnju da nitko nije savrśen pa tako i Vaśe propuśtaje razumijem pa se ne pjenim za gore navedeno nego skrećem pażnju moleći o razumijevanje i toleranciju za druge forumaśe kod tako śkakljivih i mutnih tema.
Teme nisu od jučer a razumijevanja i tolerancije je bilo u obilatim količinama, ali nekima se ne da dokazat. Na PŽK/KZB je na ovu temu obično uobičajena ekipa kojoj se samo mijenja "žrtva" i razlog za kukanje, a kojoj je više puta objašnjeno sve i koja se redovito žali za iste stvari (stvari za koje su kartoni uredno dobili potvrdu od supermoderatora ili administratora).

Ali molio bih vas da više ne spemamo ovu temu s tim, odnosno da se okrenemo temi - ako te nešto zanima možeš se obratiti na PM ili meni ili nekom drugom od moderatora. Ovo ostalo što si rekao je okej, jasno da i kod nas ima propusta kao to s temom koju spominješ.
.
KLCCLK is offline  
Old 25.07.2016., 22:04   #26
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Hmhm..ne slazem se. Ne mora osoba bti psihicki bolesna da bi se radikalizirala. Lako je radikalizirati ljude, lako ih je zavesti i manipulirati njima.
Vjera je kod njih neśto kao dimni paravan.
Prisutna je ali...

Naravno ima medju njima i vjerskih fanatika ali od samog fanatizma i vjere ne bi egzistirali.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:05   #27
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ajde da dodam moju analizu isisovaca (namjerno malim slovima)

Većinom to su u razlićitom stupnju poremećene psihićki osobe, koje pod okriljem terorizma, ideje svoje velike drżave i vjere, izprażnjavanju iz sebe svoje banditske potrebe, kao śto su prvenstveno: pljaćkanje, ubijanje i silovanje.
U svojim redovima imaju to garantirano all inclusive i zato ih to tako privlaći u isis.
Pośto takvih tipova ima na svijetu jako mnogo teśko će svijet iskoreniti isis.
Tipove takve nikada neće jer oduvijek su postojali i tako će ostati.
Nisu oni uopće ekskluzivni. U svakom društvu ima kukolja koji obično ispliva u ratu. Nažalost sami smo to vidjeli u zadnjem ratu. Broj takvih ljudi oko nas je zabrinjavajuć. ISIS su samo jedna mala grančica toga problema.

Bez takvih psihopata niti Hitler niti Staljin niti Mao ne bi uspjeli pobiti tolike milijune. Zato kažem držite se svog posla i zaobiođite razmišljanje o ovome, ionako to ne možemo promijeniti a možemo si kvariti život.
rolandus is offline  
Old 25.07.2016., 22:09   #28
Quote:
johan183 kaže: Pogledaj post
Dobro moze to biti tako kao sto kaze sef CIE (btw. bivsi sef CIE - 2006-2009, izgleda za novinara nepomemban podatak..), ali moze(mo) biti isto tako skeptici i razmisljati, da li je sad ovo nekva nova vrsta spina, koja je bacena u nas prostor, pa nas se sve uvjerava, da su ti decki svi neki luđaci i mentalni bolesniki. Kao sto sam vec kazao, ne pamtim, da bi Amerikanci radili neke teske psihicke analize za Mohameda Attu i kompanjone. Bas mi je zanimljiva ova nova "partijska" linija, koju vidim su vec zapalili mediji.
Ma Amerika razvlači Europu ko malu macu, to i klinci već vide. Igraju se s njom ko s igračkom, meni je ta EU već pomalo degutantna. Nit ima stav nit mišljenje nit hrabrost nit karakter. Ko amorfna masa.
rolandus is offline  
Old 25.07.2016., 22:13   #29
Ali gledaj, EU je prije svega zamišljena kao ekonomska i carinska unija. U vanjskoj politici su uvijek bili slabi, i kao EEZ i EZ pa i kao EU
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 25.07.2016., 22:16   #30
I da dodam neśto jako bitno za njih vjerske teroriste -vojnike ne vodstvo.

Śto mislite koliko medju njima ima inteligentnih ljudi bez trenutaćkih psihićkih ili drugih problema?
To su većinom manje inteligentni ljudi a takvima je najlakśe manipulirati.
Ako uz to joś imaju trenutno neki problem (preteżno psihićkih) oni su kao roboti kojeg se może zaprogramirati kako se żeli.

Boże ajde da se tumaćim iako mislim da to nije potrebno:
cilj posta nije nikoga vrijedjati, umanjivati itd nego psihićki profil/analiza tipićnog vojnika teroriste.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:16   #31
Quote:
Broxigar kaže: Pogledaj post
Opće ludilo u svijetu koje intenzivnije traje zadnjih 15-ak godina, a pojačava se unazad godinu-dvije, izaziva u ljudima strah i paniku kao prirodne reakcije, kao i pokušaje da se tome nekako stane na kraj, da se sve suzbije, ograniči, pomete pod tepih kako se popularno kaže. Moguće da su posljedica toga pojave poput nametanja cenzure, "verbalnog delikta", utjecaja na što se smije/ne smije misliti ili što se smije/ne smije reći. Ovdje naravno ne govorim o tome da se toleriraju javna pozivanja na linč, ubojstva i slično, no kao i u svim ekstremnim situacijama - ograničavanje slobodnog izričaja otišlo je puno dalje od toga.

Ono što me zanima je nekoliko konkretnih stvari - smije li se staviti link na neki članak iz hrvatskih medija, kao što je npr. ovaj? http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...je-isti-covjek

Smije li se reći da osim u Siriji i zemljama Bliskog istoka Mossad ima agente i u Europi?
Smije li se uopće kritički raspravljati o državi koja graniči s Libanonom, Sirijom, Jordanom i Egiptom i koja provodi teror nad vlastitim, manjinskim stanovništvom, isto kao i oni nad njom?

Smije li se raspravljati o cionizmu kao političkom i nacionalističkom pokretu bez da se bude proglašen anti-semitom?

Ukoliko je odgovor na ova pitanja da - to bi bilo odlično jer bi pokazalo da postoji bar kakva-takva sloboda govora.
Ukoliko je odgovor na ova pitanja ne - onda si ljudi mogu već opravdano postavljati razna pitanja i izvlačiti zaključke tko stoji iza ovog foruma i u čijem interesu rade.

Vjerujem da su i moderatori svjesni da oni ovdje mogu kartonirati i cenzurirati do beskraja, no nekog efekta neće biti jer danas je na internetu moguće pronaći i provjeriti informacije iz više izvora, prošla su vremena jednoumlja, iako se ono nastoji nametnuti, kao i uvijek kroz povijest.

Toliko od mene, rekao sam što sam imao, pametni će shvatiti. A sad može slobodno baniranje, kartoniranje, slanje na Goli otok itd., ionako nemam više baš ništa ni za dodati ni za oduzeti
Link na način kako si ga stavio ne smije jer je kršenje Pravila pdf-a.

Međutim isti link na otprilike ovaj način:

Quote:
Kadrove iz Nice i Münchena snimio je isti čovjek!
http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...je-isti-covjek

Može bez problema.

Ostalo smije sa argumentima i na pripadajućim temama jer nekako mi se čini da to šta si pitao baš i ne spada u ovu temu.

I sad ću vas zamolit da ovu temu ne pretvorimo u pitanja moderaturi šta se može a šta ne jer to ne spada na ovaj pdf.

Za kraj kod linkova na stranim jezicima, a bilo ih je i bit će ih, malo se potrudite sa prevodom da i oni koje ne razumiju taj jezik znaju o ćemu je riječ bar načelno. Usput pripazite kakve linkove stavljate jer je virtualni svijet prepun kojekakvih gadarija kojima nije mjesto na temi.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 25.07.2016., 22:16   #32
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ali gledaj, EU je prije svega zamišljena kao ekonomska i carinska unija. U vanjskoj politici su uvijek bili slabi, i kao EEZ i EZ pa i kao EU
Bas se na temu migranata prosle godine pokazalo da je EU jos par svjetlosnih godina udaljena od toga da postane ista vise od obicne bescarinske zone i zone slobodnog protoka radne snage. Da bi imao zajednicku vanjsku politiku onda za pocetak mora postojati jasna centralna vlada koja ce sprovoditi zajednicke interese bez obzira sto pojedine clanice misle o tome...dokle god Orban sam mora razvlaciti zicu, nema tu kruva.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 25.07.2016., 22:19   #33
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Nisu oni uopće ekskluzivni.
Nisi proćitao sa razumijevanjem...
Napisao sam da oni dobiju u svojim grupama all inclusive -mogu krasti, ubijati i silovati -sve u jednim.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:21   #34
Ljudi pa ovo je tema o terorizmu a ne o ekonomiji EU...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:22   #35
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ali gledaj, EU je prije svega zamišljena kao ekonomska i carinska unija. U vanjskoj politici su uvijek bili slabi, i kao EEZ i EZ pa i kao EU
To će ih u današnje zaoštreno vrijeme polarizacije skupo koštati. Rastavit će EU na dijelove na ovaj ili onaj način i onda puno lakše ovdje provoditi svoju politiku. To su napravili uspješno i sa Jugom, podijeli pa vladaj jedno je od najpostojanijih pravila. Da bi rastavili EU moraju prvo oslabiti Njemačku, što paradoksalno nikome ne smeta. Stare zavade još su aktualne.

EU bi ojačala šanse kada bi napravila čvrstu uniju Sjedinjene Europske Države. Ali to se neće desiti i zato su scenariji za EU prilično turobni. Nasreću to se nas ne tiče puno. Nemamo uglavnom nikakve koristi od EU, a svejedno nam je odakle dolaze turisti. Što se mene tiče mogu to biti ekskluzivno Azijci. Nagledao sam se ovdje turista iz cijelog svijeta i nema nikakve razlike, kulturni ljudi su svugdje isti.

Zato nam je bolje da gledamo svoja posla i da komentiramo samo razbibrige radi.
rolandus is offline  
Old 25.07.2016., 22:30   #36
Europa se mora odluciti sto zeli..Poziva se na povijesni i vjerski background,a onda sankcionira pozivanje na isti..

Meni je jasno i razumljivo da u danasnje vrijeme nemres nekome zabranjivati na osnovu vjere ili podrijetla da potrazi izlaz u bolje sutra i to je sve ok,ali nesto tu opako ne stima..Svjedoci smo zabijanja dosta migranata u svoje ideoloske i svjetonazorske busije..I to je trend danas..Sto je kumovalo tome je kompleksna tema..
Takodjer nema vise one izreke when in Rome,jer u nekim kvartovima europskih gradov nema ni "rimljana" vise..To sj sve izazovi sa kojima ce se Europa trebat znati nositi..

Nije tesko zakljuciti da kada se mijenjaju neke stvari da to izaziva reakciju okoline,narocito ovako osjetljiva pitanja..
Vec sam napisao da je meni bilo sokantno kak na slavlju nasih u Sttutgartu nije bilo niti jedne Njemacke zastave..U centru grada slavi vise tisuca Hrvata bez ijedne Njemacke zastave..Meni je to totalno nepostivanje Njemacke kao drzave..Meni u Zagrebu ne smeta nitko novi tko dodje,ali me smetaju neke stvari koje nisu dio identiteta grada,a nije se tesko prilagoditi..
Malmo je po tom pitanji otisao u teski ekstrem..Iskreno nemam pojma kako ce sve izgledati za koje desetljece
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 25.07.2016., 22:31   #37
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Link na način kako si ga stavio ne smije jer je kršenje Pravila pdf-a.

Međutim isti link na otprilike ovaj način:

http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...je-isti-covjek

Može bez problema.

Ostalo smije sa argumentima i na pripadajućim temama jer nekako mi se čini da to šta si pitao baš i ne spada u ovu temu.

I sad ću vas zamolit da ovu temu ne pretvorimo u pitanja moderaturi šta se može a šta ne jer to ne spada na ovaj pdf.

Za kraj kod linkova na stranim jezicima, a bilo ih je i bit će ih, malo se potrudite sa prevodom da i oni koje ne razumiju taj jezik znaju o ćemu je riječ bar načelno. Usput pripazite kakve linkove stavljate jer je virtualni svijet prepun kojekakvih gadarija kojima nije mjesto na temi.
a kako ne spada? Nije li naziv teme - Terorizam u Europi? Koji je neodvojivo povezan, kako se do sada pokazalo, sa državljanima zemalja Bliskog istoka, nekako je teško pronaći poveznicu događaja u Europi s Novim Zelandom, Paragvajem ili Ekvatorijalnom Gvinejom.

Znači ipak smo bliže tome da se o Izraelu ne bi smjelo raspravljati, jer eto, to "baš i ne spada u ovu temu", oni fizički jesu na Bliskom istoku, ali zapravo nisu, nemaju veze sa svim što se događa i potpuno su nevini u svemu. I tako dalje, no ok, pravila igre su takva, ja to prihvaćam i mogu samo ponoviti - istinu se ne može suzbiti, koliko god se pokušavalo. U daljnu argumentaciju i raspravu neću ulaziti, jer isto kao što sam već rekao - svatko dovoljno informatički pismen može doći samostalno do odgovora na mnoga pitanja, nema potrebe ovdje spamati i opterećivati temu.
__________________
It's who I am, it's what I am. Right or wrong, I can't change that.
Broxigar is offline  
Old 25.07.2016., 22:36   #38
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Dakle identično Bosanskim Srbima u BiH u zadnjem ratu (ne svi srećom).
Pravi ćovjek uvijek će njime biti a nećovjek prije ili kasnije pokaże svoju narav samo "ćeka" odgovarajuću priliku.

btw piśem općenito a ne o konkretnoj naciji

Sa psiholośkog stajaliśta u svakom od nas drijema potencijalni lopov, ubojica itd samo je pitanje, da li će u naśim żivotima iskrsnuti situacije, koje će neśto od toga u nama probuditi.

Koliko nas ovdje je nekad u gnjevu pomislio: "pi.ka mu materina al bi ga/ju koknuo!"
Javlja se onda u nama taj potencijalni ubojica pa ako dodje nekad do dovoljne motivacije/razloga...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:47   #39
Premijer Australije je izjavio, da će svim osudjenim za terorizam prema potrebi biti produżavan zatvor na neogranićeno vrijeme i da na tim vlada radi i biti će uskoro uvedeno.
Takve osudjenike će ispred isteka kazne pregledavati razlićiti specijalisti, da ustvrde njihov eventualni daljni potencijal opasnosti za druśtvo i ako ga ustvrde neće biti puśtani na slobodu.

Smatram da je primjer pogodan i potreban za provadjanje u europi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 25.07.2016., 22:53   #40
Quote:
Broxigar kaže: Pogledaj post
a kako ne spada? Nije li naziv teme - Terorizam u Europi? Koji je neodvojivo povezan, kako se do sada pokazalo, sa državljanima zemalja Bliskog istoka, nekako je teško pronaći poveznicu događaja u Europi s Novim Zelandom, Paragvajem ili Ekvatorijalnom Gvinejom.

Znači ipak smo bliže tome da se o Izraelu ne bi smjelo raspravljati, jer eto, to "baš i ne spada u ovu temu", oni fizički jesu na Bliskom istoku, ali zapravo nisu, nemaju veze sa svim što se događa i potpuno su nevini u svemu. I tako dalje, no ok, pravila igre su takva, ja to prihvaćam i mogu samo ponoviti - istinu se ne može suzbiti, koliko god se pokušavalo. U daljnu argumentaciju i raspravu neću ulaziti, jer isto kao što sam već rekao - svatko dovoljno informatički pismen može doći samostalno do odgovora na mnoga pitanja, nema potrebe ovdje spamati i opterećivati temu.
Satrat ćeš me

Odeš na odf. Svijet https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=160 i vidi tema
https://www.forum.hr/showthread.php?t=932761&page=227 Sirija
https://www.forum.hr/showthread.php?t=782834&page=121 Turska
https://www.forum.hr/showthread.php?t=501432&page=45 Jemen
https://www.forum.hr/showthread.php?t=873348&page=22 Izrael
https://www.forum.hr/showthread.php?t=838478 ISIL
https://www.forum.hr/showthread.php?t=765315 Libanon
https://www.forum.hr/showthread.php?t=754220 Izrael-Palestina

I sad bi ti sve to utrpao u jednu temu?? Ne može ili preciznije argumentiran post oko bilo čega koji po defaultu spada u ovu temu OK i ntko ga neće dirat ali kako imamo o svemu tema nisam baš uvjeren da je pravi put trpanje svega na jedno mjesto.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.