Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 18:23   #41
Ima li još fanatika da su stavili podsjetnik u kalendar za slučaj da email notifikacija ne bude radila?

Oni koji su ranije naručivali s Nable - koliko dugo je trebalo da pošiljka stigne?
Ti-ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:28   #42
Quote:
Ti-ana kaže: Pogledaj post
Ima li još fanatika da su stavili podsjetnik u kalendar za slučaj da email notifikacija ne bude radila?

Oni koji su ranije naručivali s Nable - koliko dugo je trebalo da pošiljka stigne?
Ja nisam narucila jer sam premasila budžet ovaj mj. Dodje brzo jako, za 3 dana.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:03   #43
Quote:
Ti-ana kaže: Pogledaj post
Ima li još fanatika da su stavili podsjetnik u kalendar za slučaj da email notifikacija ne bude radila?

Oni koji su ranije naručivali s Nable - koliko dugo je trebalo da pošiljka stigne?
Obično dođe jako brzo ali kad su prvi put stavili paletu u prodaju bila je baš navala pa mi je došla za tjedan dana, vjerovatno će ako biti i sad, svejedno tjedan dana je prilično brzo
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:39   #44
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Obično dođe jako brzo ali kad su prvi put stavili paletu u prodaju bila je baš navala pa mi je došla za tjedan dana, vjerovatno će ako biti i sad, svejedno tjedan dana je prilično brzo
Stigla u roku 4 dana.
Ti-ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:00   #45
Super, bas mi je drago

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 08:46   #46
Joj, tak bi rado tu njihovu paletu i rumenila, a nisam trenutačno pri lovi i ne treba mi.


Imam dva njihova mono šljokičasta sjenila ( neku bež i neku svijetlorozu, nisam sad doma da pogledam koje su točno nijanse u pitanju ) i to je predivno nešto. Bez baze mi prežive dan.

Maskara još čeka red za isprobavanje. A ovo mi je žešći fail: https://licilasicdn.s3.amazonaws.com...863276171.jpg?. Ali mi je šteta to pokloniti dalje, nije baš tak jeftina bila.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 17:19   #47
Probao netko nove Nabla korektore???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2020., 22:01   #48
Ne mogu vjerovati da je tema ovako zapuštena. Ali ajd, evo da malo osvježim sa dojmovima nekih stvari koje sam probala u zadnje vrijeme:

Za pathochick koja je pitala za dojmove nove Cupid's Arrow Full Colour Stylo olovke u nijansi #3 (lansirana prije cca 2 tjedna, uz novu Cutie kolekciju):
Početni dojmovi su dobri. Nije mi prosvirala pamet doduše (da je TOLIKO savršena), ali kao olovka za oči u "Kohl" stilu, fkt je dobra.
Imam nijansu #3 koja je boja crvenog vina, ima ljubičastog tona u sebi dosta. Prekrasna je, tu sam pogodila u sridu jer sam tražila točno takvu. Da ima više crvene umjesto ljubičaste u sebi izgledala bih bolesno s njom.
Nije prepigmentirana, što cijenim jer se da jako fino razmazati za "smokey liner" kojeg preferiram naspram oštrih crnih crta tradicionalnog tuša ili olovki. Da se nadograditi za više pigmentacije, kremasta je ali nije premekana i ima ugrađeno šiljilo za precizniji vrh. Kad se osuši (1 min), ne mrda. Probala sam oprati swatch s ruke sapunom i vodom - ne mrda. Sa micelarnom teško. Tek sa uljem/balzamom/uljnim gelom ide dolje.
Ne iritira oči, ne migrira po koži, ne uvlači se u borice i ne blijedi tijeko dana.
Drago mi je da sam ju platila po promocijskoj cijeni, ali iskreno dala bih za nju i punu jer je a) prekrasna za gledati, držati u ruci i koristiti, b) točno nijanse koju sam dugo tražila i c) formula je fkt dobra.
Vjv kupim i smeđu (#2) u jednom trenutku.

Probala sam još i:
Close-Up Futuristic Foundation - odlična za one sa masnom kožom ili mješovitom bez suhih dijelova lica, ima lijep satenski mat finish, srednje prekrivanje, zbog vodenastije formule lako se miješa sa ostalim podlogama ukoliko se želi posvijetliti/potamniti/promijeniti podton podloge. Meni je nekako premat - iako imam mještovitu kožu sa masnom T-zonom ne sviđa mi se kako sjedi na licu i ističe poneke suhe dijelove sa izraženom teksturom (kod mene obrazi). Generalno dobra podloga, da mi je čitavo lice masno i tražim satenski-mat finiš, obožavala bih ju.

Dreamy 2 paleta sjenila - odličan način kako isprobati Nabline formule bez kupovanja pojedinačnih sjenila, ukoliko vam se sviđaju sve nijanse u paleti. Mislim da su u njoj 3 ili 4 formule, od čega je jedna "latex matte" formula koju nikad nigdje nisam susrela. Ja sam ju opisala kao "mokri mat" pri prvom isprobavanju - ponaša se kao mat, ali ima gumenasti finiš s mutnim sjajem, u biti još bolje "leži" na kožu od klasičnih mat formula. Duochrome su jako lijepi, mat sjajni kao inače i po meni čak bolji od shimmera što je rijedak slučaj, dizajn i kvaliteta kao i inače.

Brow Divine olovka za obrve - ako volite ove nove tanke "mikro" precizne olovke za obrve ala AHA Brow Wiz, no ne volite činjenicu da se brzo troše (npr Catrice Slim‘Matic Ultra Precise Brow koju sam slistila za 2 tjedna ), onda bi Brow Divine bila dobra kupnja jer se sporo troši (nema tako mekanu formulu kao Catrice, više je suha ali joj ne fali pigmentacije). Ima jako korisnu ugrađenu spoolie četkicu za obrve s druge strane. Voljela bih da malo prošire ponudu nijansi u nekom od sljedećih koraka jer koristim Neptune no htjela bih neku između Neptune i Venus. Mars mi je precrvena. Ali to je već cjepidlačenje, sve u svemu do sad najdraži proizvod iz kategorije mikro olovki za obrve.

Dreamy Creamy Liquid Lipstick - nemrem s ovim. Tako mi i treba kad sam kupila pod utjecajem dviju jutuberica koje pratim i dobile su ih u PR-u, te hvalile kako su kremaste, ugodne, prekrasne na usnama ovo ono.. Ja računala na nešto ala Colourpop Ultra Satin Lip koji su bili skoro pa mat, ali satenskog sjaja, nisu se sušili 100% do kraja, ugodni na usnama, super pigmentacije.. Dreamy Creamy ima samo poigmentaciju. Ne suši se niti malo, ostaje tako viskozno kremast i fkt ga osjećaš na usnama, kao gusti tekući balzam je, preslikava se na sve, a dodali su mi i aromu i mentol koji se ne osjete jako ali dovoljno da pokvare dojam. Može se nanjeti u jako tankom sloju preko voskastog balzama za usne da se izbjegne nered, ali po meni nije vrijedno truda. Potrošit ću ga kako znam i umijem, ali 100 puta su mi i dalje draži njihovi Dreamy Matte tekući ruževi. Ne isušuju, pogotovo ako se nanese tanki sloj uljnog seruma ili balzama za usne ispod (ja ih kombiniram sa kremastim ruževima ispod u tankom sloju jer volim miješati nijanse), aplikator je savršen jer nanosi taman količinu proizvoda, nema nereda, curenja ili sličnih problema, natpis i ambalaža su nakon godinu dana netaknuti (a skoro sam potrošila svoju Closer nijansu), ne preslikavaju se i traju fkt dugo. Def bih kupila još jedan novi kad ovaj potrošim. Moja nijansa je Adam's Dream koja je predivna tamna topla nude ali lako ju dupeam u budućnosti jer nije tako posebna.

Kistovi su im krasni - imaju fkt predivan dizajn i osjeća se kvaliteta, no vidi se da su najviše love potrošili u samu "dlaku" tj glavu kistova. Zadnji koji mi je jako drag je Precise Powder Brush kojeg koristim za setiranje korektora ispod očiju. Savršeno je rezan za taj dio i jaaaako mekan, a precizan. Sa svim drugim kistovima bih se sad ili ubola u oko ili morala ponavljati nanošenje ili su bili preoštri za to područje - ovaj je guuuut.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2020., 06:47   #49
@Acid_2 hvala ti, kraljica si!!!! Slazem sa svim sto si napisala za puder i kistove!
pathochick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2022., 07:22   #50
Imaju sniženja do - 50 % na neke proizvode do kraja kolovoza na službenoj stranici.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.