Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2008., 15:24   #2001
Baš i nisam kompatibilan da odgovorim na ovo ali... Cura mi ima isto takav problem, i uglavnom saznala ti je za neku depilaciju "šećernom vunom" ili nešto slično! Poprilično je skupo ali sigurno pomaže!!! Imaš na forumu nešto o tome, potraži!
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 15:53   #2002
Šećerna pasta (ili kako neki zovu egipatska) - definitivno najbolja depilacija IKAD, prema mom iskustvu, za mene. A probala sam sve. Jedino je skupa u 3pm, u mom selu radi je samo jedan salon i naplaćuje nevjerojatnu cifru (230 kn :P)
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 22:46   #2003
Quote:
mystery kaže: Pogledaj post
Kupila sam si epilator, probala sam s veet kremom i s još nekim manje poznatima i svi imaju isti učinak ne samo da mi ostane brdo dlačica sa uobičajenim crvenim i crnim točkicama već mi iskoče ogromne kraste koje onda prolaze mjesecima..Od depiliacijskih traka koža mi se izritira malo manje hah, pa budu "samo" crvene točkice, a od britvice sa nekom blagom kremom ili šamponom mi ostanu crne točkice tj. za nekih 6 sati noge mi više nisu glatke jer su dlačice već izrasle...
ja stvarno više ne znam šta da radim??
Moguće da bi za tebe bilo rješenje egipatska depilacija. Puno klijentica koje su preosjetljive na ostale vrste depilacije preporode se ovom metodom. Zato što je reakcija najmanja, pa i kod najosjetljivijih . Dlaka se čupa u smjeru rasta (a ne kontra kao kod ostalih metoda) a smjesa je prirodna pa zato uglavnom nema reakcije ili je minimalna.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:19   #2004
Pretpostavljam da curi mogu dati svoj brijači aparat koji ne koristim za depilaciju/brijanje (svega što joj padne na pamet)? Mislim... brijanje je brijanje. Ipak pitam jer je jedna stvar brada na licu a druga dlake nogu/muf...
__________________
Za domaćicu spreman/ Perun i Hrvati! Zadrt sam
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 13:21   #2005
Negdje sma procitala, al ne znam gdje, kako se pravi smjeza za depiliranje od secera..pa ako neko zna moze li mi napisati.

Hvala
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 15:16   #2006
Tri puta isti post zaredom, od nekoga ko je sveukupno napisao samo tri posta, i to isključivo ova tri reklamna! :-(
Molim administratore da pobrišu! Hvala!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 14:34   #2007
ne znam nisam nigdje vidjela nista o trakama za depilaciju, jel to sta vrijedi? jel cupa uopce? ima raznih, od weet-a, onaj cupko u dm-u? Mislim na bikini zonu, ne noge, jel to tko koristi? hvala
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 19:51   #2008
jel itko zna neki dobar salon za depilaciju u zadru? prijateljice mi idu u 2, belladonna i još neki, ne znam kako se zove... svi govore super za belladonnu a za ovaj drugi da je prljav i sve... e sad koji su drugi i koliko traje glatkoća? i kolike su im cijene?
__________________
idhiotich creatures ask idiothic queostions
TryckyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 23:18   #2009
a cuj mislim da ti glatkoca bas i nema previse veze sa salonima i kozmeticarkama. mislim ima ako zena ne zna cupat dlake pa ti ih samo potrga. meni noge nisu ama bas nikada potpuno glatke (depiliram ih samo voskom) i uvijek ima nekih dlacica koje tek pocinju rast. eventualno mi se posreci da glatkoca potraje tjedan dana.

a sto se traka za depilaciju tice meni su okej one od cupka za osjetljivu kozu i pocupaju mi sve dlake.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:50   #2010
Pa bilo bi lijepo otić na egipatsku, ali to kod nas nema niti ja imam toliko para da svako malo idem..mislila sam nešto za kod kuće?
ali hvala na odgovorima...
šta vi koji imate tako osjetljivu kožu radite? i uz tu osjetljivu kožu imam jako tamne dlake i bijelu kožu ahaha...e joj...
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:53   #2011
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Negdje sma procitala, al ne znam gdje, kako se pravi smjeza za depiliranje od secera..pa ako neko zna moze li mi napisati.

Hvala
e da i meni bi trebala...
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 00:27   #2012
Koliko dlačice trebaju biti duge za egipatsku depilaciju?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 12:05   #2013
Quote:
smokvica55 kaže: Pogledaj post
ne znam nisam nigdje vidjela nista o trakama za depilaciju, jel to sta vrijedi? jel cupa uopce? ima raznih, od weet-a, onaj cupko u dm-u? Mislim na bikini zonu, ne noge, jel to tko koristi? hvala
Čula sam od nekih frendica da smao njih koriste, i odlične su mi. Sama sam za sada probala od Čupka i Veet-a i uopće nisam zadovolja, ako su mi skinule 20% dlaka super... ali imam jak korijen pa možda zato.

Mislim da za egipatsku depilaciju dlačice trebaju biti duge oko 0,5cm, ne duže... barem koliko me sječanje služi.
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 13:43   #2014
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Koliko dlačice trebaju biti duge za egipatsku depilaciju?
3-7mm, al obavezno pitat kozmeticarku kod narucivanja jer svaka ima drugacije zahtjeve o duzini dlaka.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 12:30   #2015
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Koliko dlačice trebaju biti duge za egipatsku depilaciju?
Svakako pitaj kod naručivanja, mi recimo ne radimo egipatsku ispod 5 mm (voskom da), a mogu biti i duže pogotovo na nogama. Kod bikinija nije preporučljivo da su duže od 1 cm zato što se petljaju pa onda više boli kod depilacije.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 20:16   #2016
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
cure..nemam pojma jeli bilo..slobodno me popljujte kaj ne koristim pretraživanje

kaj radite s tom prokletom bikini-zonom???? mislim, ovo s tim prištićima i brijanjem svaaaaki božji dan jer narastu za par sati, me dovodi do ludila
Egipatska depilacija_ to ti je depilacija sa šećernom pastom.nije vruće, ne boli kao vosak, i nema crvenila i prišteva.Ja probala u gluteus maximusu
laura.tutic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 21:20   #2017
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Negdje sma procitala, al ne znam gdje, kako se pravi smjeza za depiliranje od secera..pa ako neko zna moze li mi napisati.

Hvala
http://www.care2.com/greenliving/anc...-sugaring.html
evo tu su ti sastojci..
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:53   #2018
Quote:
laura.tutic kaže: Pogledaj post
Egipatska depilacija_ to ti je depilacija sa šećernom pastom.nije vruće, ne boli kao vosak, i nema crvenila i prišteva.Ja probala u gluteus maximusu
jednom bila u tom gluteusu i vise nikad u zivotu za nikakve pare nejdem tam. zena mi je podljeve napravila na bikini zoni i preponama
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:11   #2019
Ma nemojte reci da postoji salon koji se zove gluteus maximus
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:34   #2020
postoji
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.