Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2013., 08:12   #1
Knjižnjica u Zg koja radi nedjeljom?

Pozdrav ljudi,trenutno radim i studiram,živim sam,vremena za učenje nemam,tj jedva ga nalazim.Problem mi je učenje,mogu jedino u NSBu učiti jer doma imam previše izazova,TV,fridž,laptop,pa bih malo čistio stan,pa prao suđe,znate kaj vam želim reći Poslije posla,pa faksa idem štrebat u NSB,subotom isto tako do 15 h učim.E sad mene zanima dali netko zna neku knjižnicu u ZGu di se može učiti i nedjeljom,jako bi mi značilo da odgulim i par sati učenja i nedjeljom a jbg doma nemrem.I ako ima kakva knjižnica dali je netko već učio nedjeljom i dali se uopće može,opet nebi htio da mi deca skaču po glavi,trebam kakav takav mir.
Fala unaprijed.
Flash1987 is offline  
Old 23.10.2013., 13:24   #2
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,trenutno radim i studiram,živim sam,vremena za učenje nemam,tj jedva ga nalazim.Problem mi je učenje,mogu jedino u NSBu učiti jer doma imam previše izazova,TV,fridž,laptop,pa bih malo čistio stan,pa prao suđe,znate kaj vam želim reći Poslije posla,pa faksa idem štrebat u NSB,subotom isto tako do 15 h učim.E sad mene zanima dali netko zna neku knjižnicu u ZGu di se može učiti i nedjeljom,jako bi mi značilo da odgulim i par sati učenja i nedjeljom a jbg doma nemrem.I ako ima kakva knjižnica dali je netko već učio nedjeljom i dali se uopće može,opet nebi htio da mi deca skaču po glavi,trebam kakav takav mir.
Fala unaprijed.
Mislim da ti nitko nece prigovoriti ako odes u ucionicu u jedan od domova: Sava,Šara,Cvjetno,Lašcina. Dodjes, sjednes i ucis. uvjek ima pokoje slobodno mjesto
čaplja89 is offline  
Old 23.10.2013., 13:42   #3
dani savjet je dobar, a postoji već ponegdje i poneka tema o knjižnicama, pa ćemo ovu temu zatvoriti.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.