Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 14:02   #81
Imala sam još bisernih poziva, ali jedan danas je nadišao sve...Zove baba i pita imamo li crvenih tigrastih mačaka? OMG...za to još nisam čula i veli da se ne zajebava (oprostite na izrazu). Veli da joj treba za loviti zmije. Ima hrpu zmija, malih velikih šarenih, poskoka...Rekoh joj da mačke ne love zmije, nego da zmije ugrizu mačku i goodbye...Ne da se ona smesti, njoj su mačke lovile zmije. Rekoh joj da ne provocira i da zove nekog drugog...Bila sam pristojna, ali ovo je valjda vrhunac ljudske gluposti...
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 14:27   #82
valjda je mislila na mungosa
(btw, nije jednom mojoj teti mačak donio sljepića u kuću, pa drž-nedaj-lovi )
__________________
We're all ripples in the pond, baby...
thorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 13:47   #83
Nije me bilo duže sa biserima, ali ovaj današnji je nadmašio ove otprije...Nisam sigurna čak da ide u ovu kategoriju, ali obzirom da je moj telefon kontakt za mačiće 60+, onda valjda jest zaštitarstvo. Dakle, maloprije sam dobila poruku, ako imam kakvu djevojku od 31-34 da se uda i sretna bude ...Gospodin je iz Dalmacije...Ako imate takvu, javite, imam udomitelja...
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 14:55   #84
Jablanib prije jedno 3-4 god, mackica je ocito bila neka sifra za neku sexsulanu organizaciju pedofila. Mi smo kao i frendica dobili par poziva razlicitih brojeva i razlicitih ljudi sa pitanjima iz kojih se jasno razaznao da oni uopce ne misle na zivotinju vec na djete. Prijavljeno je policiji no mislim da nije nista uspjesno napravljeno ili uopce napravljeno :-((
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 15:07   #85
Broj je bio na kućnim ljubimcima...znači mačići su bili i telefon...no, ljudi si svašta umisle, misle dokone babe bez muža pa bi se možda koja i udala ...
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:45   #86
Ovo je odlicno!

Neki dan sam uzela stene iz jedne pripizdine, i valjda je taj slaboumnik cije je stene dao moj broj svojoj specijalnoj susjedi kojoj je trebala logisticka podrska oko slijedeceg problema:

Ona je prije dve godine kupila bernardinca, i platila ga je 200 €.
No medjutim, sada ga vise ne zeli, pa jel bi ga ja mogla nekome PRODATI.
Za 500 €. Jer je sad puno veci i deblji.

Baba misli da uzgaja tovno krme

U prvi mah sam mislila da me netko samo dobro zajebava.
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:11   #87
Vratili su mačića uz objašnjenje da se pokakao na tepih.

I piše mi sad volonterka:

''E super da...kaze cura da su mu ovi stavili novine na terasu umjesto pijeska i maca je trebala shvatit da pita za na terasu na novine....
Maca od mjesec dana.''

Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 10:00   #88
Jedan od ''boljih'' bisera je bio kad nas je udomiteljica tražila da joj udruga plati nove, skupe sunčane naočale koje joj je udomljena kujica uzela sa stolića i sažvakala. Urazumili smo ju, kujicu niti nije namjeravala vratiti, a mi smo opet dodali jednu novu stavku u ugovor. Jednostavno, nismo dovoljno maštoviti da zamislimo što bi ljudima sve moglo pasti na pamet, pa sada imamo problem jer na ugovoru više nema mjesta za ugurati jedno slovo, a font smo smanjili do ''jedva čitljivosti''. Osim toga, ponekad su ljudi sumnjičavi prema ugovoru u kojemu su navedene svakojake ''budalaštine'', pa im onda moramo opisivati slučajeve zbog kojih su se neke stavke našle u njemu.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 21:01   #89
Početkom godine uzmem na privremeni dobermanku iz jedne udruge koju sam tu oglasavala, dok joj se ne nađe stalni smjestaj.. Mali milijun poziva, i meni i udruzi, ovi je nebi sterilizirali, ovi bi dosli po nju i vozili je za Dalmaciju (kakva provjera!? ), pa bi ju lik za drustvo starijoj kuji i nakon sveg dogovora (i pritom neoglasavanja dobice par dana) javlja da je dobio posao vani (preko noci ofc ) i ok, dobicu udruga na kraju udomi u prave ruke :klap:
I zvoni meni mob prije 15 dana..

- dobar dan, zovem za dobermana
- kojeg dobermana? (Poslje mi kroz privremeni i po fejsu proslo jos 100 pasa)
- pa ovog s oglasa od 7mj, jel udomljen?
- mislite zenku dobermana koja je oglasena prije vise od pol godine?
- e moze bit i ženka al da je mala
- ta ženka vam je udomljena jako brzo u super obitelj, i sad vec ima preko godinu dana
- aha, a jel imate sad kakvog drugog dobermana?
- gospodine, ja se ne bavim dobermanima, ja sam nju imala privremeno da ne bude u pansionu, azilu, na ulici...
- a jel ima kakav drugi čistokrvni pas? ( ma jel )
- nađite broj od uzgajivačnice i kupite ga. Eventualno pitajte neku udrugu, ali, zasto vam je uopce bitno da pas bude čistokrvan? (Jos sam pristojna )
- pa ne znam, nekako su ljepši, a mozda bi uzeo jos jednog pa ih pario
- gospodine nitko vam nece dati nekastriranog ili nesteriliziranog psa! i uz toliko napuštenih štenaca vi bi jos parenjem dosli do 10 njih koje cemo mi onda ovako čuvati i oglašavati???
- pa ne, ja bi ih onda prod'o
- jel se vi samnom šalite? Oprostite al nemam vremena
- ne, ne, nego kad sam vas vec dobio pa da vas pitam, nemojte se vi odma' ljutit, ja samo imam dosta vremena, pasima (da, pasima!) bi bilo super, imat ce i dvorište i sve
- (jos uvijek s njim pricam o zamišljenom psu) onda si gospodine kupite psa, platite ga 1000€ s papirima, napravite uzgojnu dozvolu, nađite kuju s uzgojnom, prijavite leglo......
- (prekida me) 1000€? nemam ja za pasa 1000€, sta se ti papiri ne mogu napravit naknadno?
- (ja, sad se vec derem) a s cim ćete hranit psa od 40 kg 15 godina kolko pas zivi? Cijepit, cipirat? Za psa je potreban novac! Kakvi papiri? Pa ne mozete psu napravit papire!!!
- a da, dobro govorite to za hranu al ipak nije to tolko novca u startu ako dobijete pasa na poklon (!??!?!) .,a ovo za papire, pa ja sam mislio....
- (prekidam ga) gospodine, molim vas, ne nabavljajte psa
- a kako ste rekli da se zovu te udruge?
- doviđenja

Dečko, čitavo vrijeme (11 min) sjedi kraj mene i čudi se zašto raspravljam, na kraju sam se čudila i sama sebi ..dan danas molim Boga da se neko samnom zaje*avao..bolje 11 min mog vremena uludo , nego njemu pas ma i na 11 dana...
__________________
Izgled vara, nije važan cilj nego put..
wonchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 21:57   #90
Bože mili, siroti čovjek!
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:30   #91
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Bože mili, siroti čovjek!
O da, siroček
Fakat tih stavki u ugovoru treba bit milijun, a s nekima ga ne potpisivati nikad znači nikaddd
__________________
Izgled vara, nije važan cilj nego put..
wonchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.