Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2012., 11:11   #1
Thompson je pravomoćnom Odlukom Upravnog suda ipak bio dužan 1,164.211,42 Kn poreza za 2007.godinu

http://www.jutarnji.hr/thompson---zb...vora-/1024449/

Pjevač Marko Perković Thompson mogao bi završiti u zatvoru barem na šest mjeseci ako Državno odvjetništvo odluči pokrenuti kazneni postupak protiv njega. Po važećem zakonu, tolika je minimalna kazna za utaju poreza u iznosu većem od 10.000 kuna.


pitanje za fanove čija se je odanost ovom pjevaču izjednačavala sa odanošću domovini osjećaju li se izdanim ili vjeruju da ovo nije istina?


i hoćete li prosvjedovati ukoliko dođe do zatvaranja Perkovića?

Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:29   #2
Umjesto "Jasenovac i Gradiška Stara" u Remetincu će Thompson pjevati:

"Remetinec i Lepoglava... to je kuća hrvatskih lopova..."

Zadnje uređivanje bombonpez : 27.04.2012. at 11:34.
bombonpez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:36   #3
mislim da je njegov krimen utoliko veći jer je varao državu o kojoj je pjevao.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:37   #4
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/thompson---zb...vora-/1024449/

Pjevač Marko Perković Thompson mogao bi završiti u zatvoru barem na šest mjeseci ako Državno odvjetništvo odluči pokrenuti kazneni postupak protiv njega. Po važećem zakonu, tolika je minimalna kazna za utaju poreza u iznosu većem od 10.000 kuna.


pitanje za fanove čija se je odanost ovom pjevaču izjednačavala sa odanošću domovini osjećaju li se izdanim ili vjeruju da ovo nije istina?


i hoćete li prosvjedovati ukoliko dođe do zatvaranja Perkovića?


Znači, drugim riječima, ti si ovu temu otvorio kako bi provocirao i trolao ?

Iako nisam ni fan niti odan Perkoviću, pa te očito i ne zanima moje mišljenje, ali ću ga svejedno napisati: ako je kriv, treba ga kazniti.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:39   #5
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Znači, drugim riječima, ti si ovu temu otvorio kako bi provocirao i trolao ?

Iako nisam ni fan niti odan Perkoviću, pa te očito i ne zanima moje mišljenje, ali ću ga svejedno napisati: ako je kriv, treba ga kazniti.
Pa meni se ne čini da je trolanje. Čovjek pita da li se njegovi fanovi osjećaju izdanim i da li misle da ako je utajio porez da mora biti kažnjen.
krcmije is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:43   #6
Quote:
krcmije kaže: Pogledaj post
Pa meni se ne čini da je trolanje. Čovjek pita da li se njegovi fanovi osjećaju izdanim i da li misle da ako je utajio porez da mora biti kažnjen.
vidio sam i prilog na RTLu gdje mještani Čavoglava jednostavno ne vjeruju da je to moguće i kažu da on nije takav i da ne bi nikad....


a ti Križaru kad postaneš moderator onda odluči što je trolanje i da,slobodno me stavi na ignore ako ti ne paše
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:46   #7
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
vidio sam i prilog na RTLu gdje mještani Čavoglava jednostavno ne vjeruju da je to moguće i kažu da on nije takav i da ne bi nikad....
500.000 eurona je 500.000 eurona. Oliti Fata je Fata, al' dvaput je dvaput
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:48   #8
Kažnjavanje može samo doprinijeti njegovom kultu ličnosti. Ako i završi u zatvoru sigurno će poslije dobiti i inspiraciju za neku knjigu tipa: Moja muka!
A na naslovnici on na križu.

Mene bi zadovoljilo kada bi mu poreznici zaplijenili imovinu i ostalo za što nije plaćen porez.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:53   #9
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
500.000 eurona je 500.000 eurona. Oliti Fata je Fata, al' dvaput je dvaput
pokazuje se da je sve to bilo lažno i da je krezubi revač Perković bio instrument u manipulaciji domoljubnim osjećajima kojima je cilj bilo zgrtanje love...kad se ovako nešto izjavilo pred par godina na ovom forumu bilo sasipano drvlje i kamenje a forumaš nazivan izdajicom,jugsolvenčinom i četnikom.

i što je sad ostalo od toga svega? podijeljen narod,prevarena država i mnogo žuči proliveno da bi nečiji računi bili deblji...
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:57   #10
Racionalni uvijek nastoje razdvojiti domoljublje od posla
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:04   #11
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
pokazuje se da je sve to bilo lažno i da je krezubi revač Perković bio instrument u manipulaciji domoljubnim osjećajima kojima je cilj bilo zgrtanje love...
S poslovnog aspekta on je prilično uspješan, netko ima nos za to. Dok se sirotinja glođe i bavi se prizemnim strastima, oni drugi mudro zarađuju, tako je to oduvijek bilo.
Samo što je na kraju ispao glup, primio je lovu koju nije smio i još "zaboravio" platiti porez. A mogao je na legalan i transparentan način negdje na nekom egzotičnom otoku hladit jajca, ispijat koktele i svejedno bi opet bio najveći domoljub u Hrvata.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:06   #12
Jos nije kraj, sacekajmo kraj price. Dapace, jos nije ni pocelo.

Edit: mislim da je naslov teme tendenciozan. Uspoređivati hašku priču sa ovom je malo previše nategnuto.

Zadnje uređivanje Smiljan_HR : 27.04.2012. at 12:12.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:15   #13
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Racionalni uvijek nastoje razdvojiti domoljublje od posla
Istina, tako to čini i Davor Šuker.

U vrijeme kada je Hrvatska vidala ratne rane, a on je zarađivao milijune njemačkih maraka godišnje, svoj skupi crveni auto registirao je u BiH, e da ne bi plaćao carinu na njega u Hrvatskoj.

Ne, nije on, kao što bi zlobnici i Jugoslavenčine kanili reći, to činio za svoju osobnu korist. Da nije takav, domoljub i kremen Hrvat, zar bi svoje golove posvećivao neumrlom Franji Tuđmanu? I zar bi 1998. – o čemu je, uz fotografski dokumentaciju, izvijestio Indexov web portal – sa skupinom probranih poduzetnika, koje bi komunjarska gamad nazvala i mafijašima, posjetio u Madridu i grob neumrloga poglavnika Nezavisne Države Hrvatske, doktora Ante Pavelića?
bombonpez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:16   #14
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Jos nije kraj, sacekajmo kraj price. Dapace, jos nije ni pocelo.
meni je jasno da pjevač kao Žak ili Colonia koji pjevaju tra lalala tebe volim ja pjesmice i na toj platformi sebe prodaju zajebu državu. to je ljudski pohlepno,ali netko kojem je glavna i jedina platforma,image i koncept domoljublje i isključivo domoljublje da je prvak u tome da zajebe tu istu državu je odvratno...

i na stranu to koliko je još štete i razdora uzrokovao svojim pjevanjem.koliko bespotrebne izgubljenje energije i rasprava da bi samo napunio džep
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:18   #15
Thompson je jedan veliki rvat katolik i valjda bi mu se na račun toga trebala tolerirati utaja poreza, dok se običnim ljudima to ne bi smjelo? Svašta.
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:18   #16
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Jos nije kraj, sacekajmo kraj price. Dapace, jos nije ni pocelo.
Znači ima još nade da bude pravi domoljub
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:19   #17
Pa nije glup da da novce državi koja samu sebe rastače i prepuna je jugokomunističkih elemenata.

Naravno da je uložio u zdravo tkivo ove države, u njen stup - u sebe.

Još najbolje da daje novce Milanoviću, kojeg je na prijestolje postavila UDBA i judeomasoni, kontra volje hrvatskog naroda.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:21   #18
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Znači ima još nade da bude pravi domoljub
Ha ha bojim se da nema.
Ljudska pohlepa je bezgranicna. Dapace, primiti novce da ne pjevas je amoralno, ne samo sa domoljubne vec i sa pjevacke i poslovne strane (koliko u poslu ima morala)
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:37   #19
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Jos nije kraj, sacekajmo kraj price. Dapace, jos nije ni pocelo.

Edit: mislim da je naslov teme tendenciozan. Uspoređivati hašku priču sa ovom je malo previše nategnuto.
mogao sam napisati i "sude mi" al to bi isto bilo interpretirano...meni je veći problem da je on tendeciozno koristio Haašku priču da bi debelo zaradio i k tome još i ukrao i tu je ironija naslova....
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:56   #20
Ako se ovo uistinu ostvari...ništa ne pokazuje ljubav prema domovini kao utaja poreza.
__________________
The dead know only one thing: it is better to be alive.
Romo Lampkin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.