Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2018., 00:07   #3321
Dalton - ovo mi je njegova prva izvedba gdje mi i vokalno nije sjeo... styling mu je horror...kao tranđa izgleda

A&A - shutdown mi je takan sneč da to nisu istine... stvarno mi ne bi bilo krivo da zavrse u finalu odlicne su bile...

Anthony - kakav kraaalj koja legenda... odlican song choicee...stanamo za njega

Scarlet - geeeeenijalna louis dobro rekao... ona i anthony najvise zasluzuju ovo

Zara Larson mi je bila mess... i kakvo je to ime za polufinalno gostovanje... mogli su nekog boljeg nac... ovo je tako glupo sto imaju sing off u polufinalu... odma znas da ce u subotu ispast scarlett

nadam se stvarno da ce anthony odnijet pobjedu bit cu pressiran ako dalton pobjedi...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 00:52   #3322
Robbie & Top 8 - fora mi je bilo kako su odradili to ove godine...najmanje cringe nastup dosad od ovih top finalnih kandidata...

Anthony Rusell - let it be u njegovoj verziji izgleda tako magicno da to nisu istine covik nema neki power vokal...al ima takvu emociju i takav x factor...definitivno zasluzuje pobjedu...

Dalton Harris - meni njegova najdosadnija izvedba do sada...publika je jako neugodna i iritantna...al doslovno :faceplam: ovo njegovo padanje na koljena i plakanje je uzasno fejk i namontirano

Scarlett Lee - ubila ubila ubila...kakav mocan performans... wooow... publika odlicno stanala...nadam se da je publika zagrizla nakon proslotjednog bottoma i da ce veceras bit iznenađenja...

James i Anne standardno odlicni... ova pisma in je bas odlicna...

Anthony Rusell & Tom Walker - dobar duet...iako mi ovaj lik i nije nesto iskreno...Anthony mi bio puno bolji...

Dalton Harris & Emely Sande - koji k je Daltonu veceras...debelo ispod onog svog standarda...i zasto pivaju pisme starije od mojsija jaaao ovi s jamajke su teski cringe ...

George Ezra je bio dosadan i bezvezan...

Scarlett Lee & Robbie Williams - odlican duet...odlicaaaan...izbor pisme genijalan...bas su si lijepo sjeli...

koji je ovo k hahhaa... zasto nitko nije ispao...zasto rade ovo...ako su u finalu uvijek 2...cemu sad ovo...uzasno me nervira i smeta
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 22:00   #3323
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post

koji je ovo k hahhaa... zasto nitko nije ispao...zasto rade ovo...ako su u finalu uvijek 2...cemu sad ovo...uzasno me nervira i smeta
zato jer bi Scarlett ispala pa ne bi u finalu mogla izvesti One more sleep - numeru čija prava i zaradu ima Simonova izdavačka kuća Syco (iako Leona više nije s njima), a žele što više love zaraditi s obzirom da je numera postala božični klasik u UK-u

previše su slejale

volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 00:41   #3324
haha a eto nije ispala odma

ma sranje...pobjednik se znao od prvog lajva

cestitke louisu kao mentoru...al daltonu ne cestitam..

trebala je scarlett pobijedit

edit: anthony bio u pocetku prvi po glasovima..kasnije dalton.. scarlett nijednom prva.. shann uvijek bila u top 3 i onda ispala ono
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 12:56   #3325
poceo celebrity... ocekivao sam i gore izvedbe moran priznat

onaj iz gleea mi je nekako nepošteno tu, al dobro...

super mi bila ona lovkinja iz potjere i ona 2 brata blizanca sta su pivali biebera i sherana

btw lipo je vidit nicole i louisa again
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 02:17   #3326
znaci poslali jenny (lovkinju) kuci daj nicole cmon zenetina bila najbolja skoro tamo...a navodno su pustili nekog lika koji se nije ni natjecao jer mu je zena umrla bezveze...naprave nesto novo a onda opet namještaju i sta ti ja znam

louisova grupa je dosta dobra. kao i simonova super su mi ove cure influencerice... dosta harmonije i kemije medju njima

od iduceg tjedna live shows
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2019., 13:28   #3327
nema se ovde sta komentirat osim v5 kakvo serviranje mega slejaža... totalno su rasturile...

nadam se da simon zna sto radi i da ce od njih napravit nove mixice

debelo moji favoriti... iako mi je drago da su vratili onu lovkinju...izgleda da su previse hejtali fanovi
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2019., 18:38   #3328
Napokon da su promijenili format malo, nakon ovog kakti celeb izdanja slijedi all star?

Skup pobjednika iz prošlosti, ne znam dal će to bit krajem godine odmah nakon ovog celeb izdanja ili? Isto po uzoru kak je Simon napravio za AGT all star nedavno, to bi moglo bit zanimljivo.
dubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2019., 19:15   #3329
Quote:
dubu kaže: Pogledaj post
Napokon da su promijenili format malo, nakon ovog kakti celeb izdanja slijedi all star?

Skup pobjednika iz prošlosti, ne znam dal će to bit krajem godine odmah nakon ovog celeb izdanja ili? Isto po uzoru kak je Simon napravio za AGT all star nedavno, to bi moglo bit zanimljivo.
tesko da ce krajem godine jer ovo traje do 12og mjeseca... mislim da ce nakon nove godine izbacit... a leona lewis ce pobjedit to se vec zna
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2019., 12:55   #3330
kakvo je ovo glasovanje zirija fejk i cringe strasno... simon kao ne zeli glasovat (kao da nije znao da ce spasit ovog dedeka)

uzas... johnny nije zasluzio ispast pored ovoga...

v5 opet rasturio

kevin mi isto nije bio los...al pobjedit ce vjerojatno meghan
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 10:38   #3331
v5 u bottom three

ovo sa safe seat je zesca debilana i glupost...no dobro

navijam za jenny i v5... al ocigledno je da ovo nosi meghan

onaj jedan iz simonove grupe sto je odbrusio louisu :rigp; jadno i neprofesionalno, s tim da lik ima godina
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2019., 18:56   #3332
jao kako me ona simonova grupa try starr iritira... full su antipaticni i umisljeni

v5 izdominirao zasluzeno u polufinalu...

ova iz chase mi je unistila euphoriu..al dobro

trebao je ispast vinnie, a ne onaj gleeovac
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 16:41   #3333
hvala bogu pa je vinnie izletio skupa s onom ljigavom grupom

v5 su daleko najbolje za napravit nesto od njih al nazalost nece pobjedit

od prve je bilo ocito da megan pobjeđuje...nadam se da joj lovkinja moze pomrsit racune...


btw da publika nije išejdala ovu sezonu oni ni ne bi vratili jenny kao wildcard...a gle...cura u finalu
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2019., 12:12   #3334
pobjeda totalno ocekivana ako ne i namjestena... cura flopnula u country pa ajmo joj malo pogurat karijeru... nije mi zasluzila pobjedu, no dobro

ionako je svih zasjenio nastup Pussycatsa kako je Nicole izdominirala savrsenstvo

mega smeš!!! nadajmo se da ce ovaj drugi x factor bit zanimljiviji i bolji
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2019., 19:05   #3335
Nez jel tko gleda ovaj novi flop od formata kada traze najbolji bend..al ovo je prelose samo 3 epizode i vec finale u nedjelju gdje se natjecu 2 benda ...

pod hitno vratit stari format ovo je preloše...

sto je najgore...bilo je par kandidata sta su materijal za solo karijeru...a ne za ovu lakrdiju...

svejedno cu pogledat finale..al mos mislit sta ce netko od njih uspjet
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 23:14   #3336
teski flop... muski band je bio uzasan sta i nije za cudit jer su likovi onak u bendu ima 3 dana

zenski bend nista wow, al miljama bolji od muskog benda... zasluzeno pobjedile...

nadam se da je simon gotov s ovim eksperimentiranjem... nepotrebno je sve ovo bilo
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2020., 22:38   #3337
Uh, sokiralo me . Danny Tetley otisao u zatvor.

https://www.telegraph.co.uk/news/202...se-young-boys/
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2020., 20:39   #3338
https://www.ladbible.com/entertainme...-year-20200207
Nema X Factora u 2020. Kako je rekao netko blizak Simonu, uzet će pauzu do 2021. da vidi kako unijeti novine u format.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2020., 21:51   #3339
Isss, tel sad vidim. Jeste li znali da je Syco Music ugašen?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.