Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 21:26   #5121
Primjetila sam da se pokvario, šta oćeš?
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:05   #5122
Tako sam divno počela dan sa voćem, juhicom, povrćem, posnim i onda popodne sve sjebem sa velikim 7 days pakovanjem od vanilije + kasnije m&m i bombone.

Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:12   #5123
Ja s' poslom u kaloricnim krajevima, sta cu.
Onda ce kasnije taman advent pa Bozic, NG... Mislim da je to to sto se tice umjerenosti za ovu godinu
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:10   #5124
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja se veselila ovoj tu piti i onda glupaca skuzim da kukuruzna krupica koji nemam nije isto sto i palenta koju imam. ah, nista, drugiput
I ja sam htjela raditi zlevanku, ali ovdje kod mene uopće nema kukuruznog brašna, jedino što mogu kupiti je palenta, pa ću si morati donijeti brašno iz Zg.


Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Znam lika koji je praktički stalno to lokal i krutog jeo samo kajgane od bjelanjaka ili posni sir. Još je i tablete čvakao i svakakve dodatke. Nisi mogla dugo biti u istoj prostoriji s njim.
Koji tužan paradoks, pije sve to da bude lijep i privlačan, a ljudi ga izbjegavaju jer smrdi.


Kad jedete tunu? Vidim da često pišete da ju jedete za doručak ili ručak. Ja imam osjećaj da mi nakon tune još satima smrdi iz usta, bez obzira na pranje zubiju (to je miris koji ide iz želuca ), tako da je jedem samo za večeru. Isto vrijedi i za sve vrste luka.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:13   #5125
Debljina i ljepota ne idu zajedno.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:17   #5126
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Kad jedete tunu?
Ja isto tunu samo za veceru. Nije mi primamljiva za dorucak, a nema te kolicine ribe koja me moze zasititi za rucak.
Riba mi je nekako vecernja hrana.
Dimljeni losos mi je ok za medjuobrok.

Moji doma jedu ribu za dorucak broj 2 oko 10-11 pa onda jedem i ja s njima. Svjeza riba se ipak ne propusta


EDIT: Bakalar, onaj na Badnjak i kad god nagovorim mater da ga kuha, jedem citav dan, svaki dan dok ga ima
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:21   #5127
Ja nemam doručak br. 1 i doručak br. 2.

Mogu ručati ribu, dapače, ali ne neku koja je toliko aromatična.

Orada, pastrva, šaran (nisam ga jela sto godina ), brancin... Uh, sad mi se jede riba.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:51   #5128
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Ja nemam doručak br. 1 i doručak br. 2.
Mislim da je to poljsko-poljoprivredni rezim
Dorucak 1 je mali, tek toliko da ne ide kava na prazan zeludac. Onda ide nekoliko sati poljoprivrede i taman u 10-11 nazad kuci na konkretni dorucak.
Rucak je kasni i lagani. Vecera isto lagana.
Meni je to sve fina hrana samo u pogresna vremena i u pogresnim dozama
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 07:23   #5129
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ja isto tunu samo za veceru. Nije mi primamljiva za dorucak, a nema te kolicine ribe koja me moze zasititi za rucak.
Challenge accepted. Sjećam se unazad nekoliko godina, rekla sam staroj da mi napravi punjene lignje na buzaru. Donijela ih je ujutro umjesto za ručak. Jela sam ih za sva 3 glavna obroka.

Quote:
Riba mi je nekako vecernja hrana.
Dimljeni losos mi je ok za medjuobrok.
I meni.
Tunu, skušu i te konzervaste proteine jedem nakon treninga oko 19 h. Ne svaki dan, pogotovo ne jer jedem to u vlastitom soku i to je suho i tužno.

Quote:
EDIT: Bakalar, onaj na Badnjak i kad god nagovorim mater da ga kuha, jedem citav dan, svaki dan dok ga ima
Bakalar na bianco. Smrdim po češnjaku danima, ko stari ljudi u tramvaju.

@ whey ujutro pojedem sa zobenima i voćem (15 - 20 g). Nakon treninga jedino ako osjetim da mi treba, tj. ako neću odmah ići doma, a ručala sam prije 6 h. Radije si dam truda i pripremim PostWM kako spada.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:59   #5130
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja se veselila ovoj tu piti i onda glupaca skuzim da kukuruzna krupica koji nemam nije isto sto i palenta koju imam. ah, nista, drugiput
još jedna koja voli komplicirati...
a šta bi bilo da si imala kukuruzno brašno?
palenta je malo krupnije mljevena od krupice i to je sve. i prvo i drugo i treće je iskoristivo za ovaj recept.

prijavljujem debljajući kruh od 4 vrste brašna i 4 vrste sjemenki. kako je dobro ispao, tapšem sama sebe po ramenu. : debela:
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:11   #5131
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
svježi sir, jaje, naribana tikvica.
+ tuna iz konzerve
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:18   #5132
Tunu - doma s povrcem na salatu, na pizzi, ili napravim pastetu.
Ili na umak s paradajzom, lukom, cesnjakom, maslinovim, pa s malo integralnih spageta ili tikvicama.

Na poslu jbg pomijesam sa zrnatim sirom.
Kupujem onu u vodi trenutno najcesce. Inace obozavam u maslinovom ulju.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:20   #5133
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja se veselila ovoj tu piti i onda glupaca skuzim da kukuruzna krupica koji nemam nije isto sto i palenta koju imam. ah, nista, drugiput
Sve je to isto. Dobro mi je ispalo, mislim da ću češće raditi taj recept.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:21   #5134
Bakalar na bijelo i kukuruzni hruh i multivitamin sok za doručak i večeru, a punjeni lignji u saftu sa šurlicama za ručak pa preko parmezan i bijelo slatkasto vino. Ajmeeee, mogla bi to jest svaki dan tjedan dana do božića. A onda patka, mlinci i njokići još tjedan dana.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:16   #5135
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
još jedna koja voli komplicirati...
a šta bi bilo da si imala kukuruzno brašno?
palenta je malo krupnije mljevena od krupice i to je sve. i prvo i drugo i treće je iskoristivo za ovaj recept.

prijavljujem debljajući kruh od 4 vrste brašna i 4 vrste sjemenki. kako je dobro ispao, tapšem sama sebe po ramenu. : debela:
ja sam napravila sa palentom
i mislila sam da je to isto
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:32   #5136
Imam pitanje - ove stvari koje se peku na puno vrućeg ulja, tipa fritule - što bi se dogodilo da se stave u pećnicu i tako peku? Nalazim recepte sa sirom koji mi zvuče fino ali mi se to pečenje na masnoći ne sviđa. Jel bi moglo pečenjem u pećnici ispasti jednako dobro, jel bi se diglo tijesto?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:35   #5137
OT.
U zadnje vrijeme se malo jace bavim aktom, ovak u slobodno vrijeme.
Ne crtam bas pretile ljude (iako ima kolega koji bas u tome uzivaju i imaju tone followera), ali volim curvy zene, onako, malo vise od ovog pozeljnog prosjeka.

I to ne mislim samo na ovaj 'fabricki model', velike tvrde cice i guzica i ravan trbuh i tanke noge, vec i bedra i mali trbuh, i sise koje nisu bas vise samostojece vec imaju lagano slobodan pad itd. Ajmo zapravo rec jedna normalna u biti zenska pojavnost.
Bas mi je gust to crtat, mislim, zanimljiva su i ful tanka tijela na svoj nacin, ali njima vise pristupam studiozno, anatomski, dok ove mekse zene bas volim volim raditi Onak ko da unosim vise srca u to.*

Debljina i ljepota I guess.
Ili da kazem 'punijost i ljepota'

*doduse, svak ima neki svoj preferabilni tip kojeg razradjuje, ali iz mog iskustva publika unutar te art zajednice jako dobro reagira na ono na sto npr modna industrija ne reagira najbolje
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:41   #5138
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Imam pitanje - ove stvari koje se peku na puno vrućeg ulja, tipa fritule - što bi se dogodilo da se stave u pećnicu i tako peku? Nalazim recepte sa sirom koji mi zvuče fino ali mi se to pečenje na masnoći ne sviđa. Jel bi moglo pečenjem u pećnici ispasti jednako dobro, jel bi se diglo tijesto?
Znam da sam vidjala recepte za krafne iz pecnice, ali se ne sjecam koje su modifikacije... Na slikama je izgledalo dobro
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:29   #5139
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
OT.
U zadnje vrijeme se malo jace bavim aktom, ovak u slobodno vrijeme.
Ne crtam bas pretile ljude (iako ima kolega koji bas u tome uzivaju i imaju tone followera), ali volim curvy zene, onako, malo vise od ovog pozeljnog prosjeka.

I to ne mislim samo na ovaj 'fabricki model', velike tvrde cice i guzica i ravan trbuh i tanke noge, vec i bedra i mali trbuh, i sise koje nisu bas vise samostojece vec imaju lagano slobodan pad itd. Ajmo zapravo rec jedna normalna u biti zenska pojavnost.
Bas mi je gust to crtat, mislim, zanimljiva su i ful tanka tijela na svoj nacin, ali njima vise pristupam studiozno, anatomski, dok ove mekse zene bas volim volim raditi Onak ko da unosim vise srca u to.*

Debljina i ljepota I guess.
Ili da kazem 'punijost i ljepota'

*doduse, svak ima neki svoj preferabilni tip kojeg razradjuje, ali iz mog iskustva publika unutar te art zajednice jako dobro reagira na ono na sto npr modna industrija ne reagira najbolje
mogu vidjeti?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:32   #5140
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Imam pitanje - ove stvari koje se peku na puno vrućeg ulja, tipa fritule - što bi se dogodilo da se stave u pećnicu i tako peku? Nalazim recepte sa sirom koji mi zvuče fino ali mi se to pečenje na masnoći ne sviđa. Jel bi moglo pečenjem u pećnici ispasti jednako dobro, jel bi se diglo tijesto?
Drugačija je tekstura tog tijesta. Probala sam krafne iz pećnice, fine su, ali nije to ono flafasto dizano tijesto pečeno u dubokom ulju.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.