Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 10:12   #21
Odličan uvod, bravo za trud!

Mia Dimšić kao potencijalni HRV predstavnik? omg, nadam se da ne, ta cura nema ni jednu pjesmu koja bi se na ESC-u plasirala u finale.

Najbolji izbor bi bia ipak Kedzo.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 03.09.2017., 12:13   #22
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Odličan uvod, bravo za trud!

Mia Dimšić kao potencijalni HRV predstavnik? omg, nadam se da ne, ta cura nema ni jednu pjesmu koja bi se na ESC-u plasirala u finale.

Najbolji izbor bi bia ipak Kedzo.
Slažem se!
Lorii98 is offline  
Old 03.09.2017., 15:34   #23
Bok svima

Svaka čast za uvod

Evo da se s vremenskim odmakom kratko osvrnem na esc 2017. - jedna od lošijih godina, tijekom ljeta nisam poslušao niti jednu pjesmu (osim city lights jedanput ili dvaput) i uz to sam zaboravio naziv pobjedničke pjesme. Najbolja stvar mi je bilo otvaranje 2.polufinala.

MEO arena izgleda super i čini se da su Portugalci ozbiljno shvatili organizaciju eurosonga.Imam velika očekivanja od Hrvatske ove godine, ali nisam za Rozgu, Severinu i ekipu.Radije bih nekoga mlađeg od 40.Mia Dimšić također ne.Ta mala mi je baš iritantna i nikako mi nije za esc.Njene pjesme nisu ni za Junior eurovision.Još od prošle godine govorim da bi Kedžo bio dobar izbor, ali ne bez dobre pjesme.Lana Jurčević mi je prvi izbor od pjevačica.Trebaju nam se poklopiti i pjesma i izvođač i nastup.

+ slažem se s tim da je Love Unlimited trebala proći u finale.Ta pjesma mi je više iconic od same Euphorije.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 03.09.2017., 18:41   #24
Odlican uvod!

Portugal!!!
__________________
MILICA PAVLOVIĆ:
23.12.2023. - ŠTARK ARENA
21.06.2024. - ARENA ZAGREB
Crni čuperak is offline  
Old 04.09.2017., 17:29   #25
Ja sam danas nešto čuo vezano za Eurosong i predstavnika/cu(otprilike rano kao što sam prvi put čuo i za Jacquesa, s time da je za Jacquesa izaslo na internetu već dosta rano kao vijest),a za ovo još ništa.Uglavnom pregovori s Hrt-om za jednog izvođača. No to se može promijeniti naravno. Nije Kedžo,nije Mia,nije Đuras. Nije mislim nitko od ovdje spomenutih.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 17:43   #26
Sad vidim da je za Jacquesa u biti oko 11.mjeseca izašlo kao glasina samo. Jel tako nekako?U Indexu i drugim nekim medijima..
Uglavnom,ovo mi je danas stiglo kao vijest.Postoji velika želja i volja od strane izvođača/ice,menadžera i cijelog tima. Hrt je upoznat s njihovim planovima,pa će se vidjeti što će biti.Hrt nije još službeno ni potvrdilo odlazak na Eurosong.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 17:51   #27
Smile

Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Sad vidim da je za Jacquesa u biti oko 11.mjeseca izašlo kao glasina samo. Jel tako nekako?U Indexu i drugim nekim medijima..
Uglavnom,ovo mi je danas stiglo kao vijest.Postoji velika želja i volja od strane izvođača/ice,menadžera i cijelog tima. Hrt je upoznat s njihovim planovima,pa će se vidjeti što će biti.Hrt nije još službeno ni potvrdilo odlazak na Eurosong.
Riječ je o izvođaču/ici koji nije debitant skroz,ali nije ni zvijezda a klase,recimo to tako. Netko tko je pokušavao već otići na Eurosong putem Dore,ali nije uspio. Netko tko je i interno pokušavao otići na Eurosong,ali se nisu tako karte posložile da ode.Hoće li ove godine Hrt uspjeti uvjeriti da su oni tim za Eurosong interno,ili će se možda morati prijavljivati na neki natječaj ukoliko ga Hrt objavi,ne znam. Jedino ukoliko Hrt interno odabere nekog drugog,onda naravno ovo otpada. Ali zasad još stoji kao opcija.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 18:38   #28
Žanamari. I da joj muž komponuje numeru. Lol.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 04.09.2017., 18:42   #29
Nadam se da je riječ o 25-godišnjoj F. B. s novcima 31-godišnjeg V. Ć.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 04.09.2017., 18:47   #30
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Riječ je o izvođaču/ici koji nije debitant skroz,ali nije ni zvijezda a klase,recimo to tako. Netko tko je pokušavao već otići na Eurosong putem Dore,ali nije uspio.
Ovi što su se natjecali na Dori, A klasa: Petar Grašo, Giuliano, Oliver Dragojević, Lana Jurčević (?), Bralić i njegova klapa Intrade.

Ovi što su se natjecali, a nisu A klasa: Josip Katalenić , Carla Belovari, Tina Vukov, Luka Nižetić, Ivana Kindl, Marko Tolja, Ivana Banfić i Franka Batelić.

Mislim da je očito da se Vukov, Banfić i Batelićka najviše ističu iz grupice, Vukov bi mogla ko mađarska 2007. Banfićka je legenda sama za sebe, dok Batelićka je 2009. dobila onaj ogae natjecanje i ima jedne od najboljih pop skladbi na sceni.
Hrmaks is offline  
Old 04.09.2017., 19:49   #31
Franka bi i mogla biti, ako je uopće istina ono gore, ali postoji jedan problem. Ona je zadnji put singl objavila prije 4-5 godina i fkt ne znam s kakvim tipom pjesme bi mogla doći. Jedino što želim da ĐURĐEVIĆ NE SKLADA PJESMU ZA EUROSONG!!! Njegova outdateana sranja šic-šic!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 04.09.2017., 20:02   #32
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Franka bi i mogla biti, ako je uopće istina ono gore, ali postoji jedan problem. Ona je zadnji put singl objavila prije 4-5 godina i fkt ne znam s kakvim tipom pjesme bi mogla doći. Jedino što želim da ĐURĐEVIĆ NE SKLADA PJESMU ZA EUROSONG!!! Njegova outdateana sranja šic-šic!
+++++++++

Đurđević i Eurosong ne idu zajedno.On je ostao hrvatski dance skladatelj s kraja devedesetih.Pa vidjeli smo svi kako je prošla Kinzerica.Nove Colonijine pjesme neću ni komentirati.Zvuče kao nešto što bi lizalo samo dno ESC tablice u polufinalu.

Franka bi bila odličan izbor, iako nikada nije imala neki veliki hit.Čini se kao netko tko prati trendove i tko bi mogao imati cijeli paket, od pjesme pa do nastupa.Samo ne znam koji bi domaći skladatelj mogao napraviti nešto što bi upotpunosti odgovaralo njenim zahtjevima.Trebala bi surađivati s nekim strancem ili izmrcvariti naše skladatelje dok ne dobije nešto svjetski.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 04.09.2017., 20:23   #33
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Riječ je o izvođaču/ici koji nije debitant skroz,ali nije ni zvijezda a klase,recimo to tako. Netko tko je pokušavao već otići na Eurosong putem Dore,ali nije uspio. Netko tko je i interno pokušavao otići na Eurosong,ali se nisu tako karte posložile da ode.Hoće li ove godine Hrt uspjeti uvjeriti da su oni tim za Eurosong interno,ili će se možda morati prijavljivati na neki natječaj ukoliko ga Hrt objavi,ne znam. Jedino ukoliko Hrt interno odabere nekog drugog,onda naravno ovo otpada. Ali zasad još stoji kao opcija.
Meni na pamet pada Lana Jurčević i Ivana Kindl

Žao mi je što Kezdo ne ide
Ledolinna is offline  
Old 04.09.2017., 20:24   #34
Istina je za interes i razgovore s Hrtom,nije laž,bez brige. Samo što to opet ništa ne znači,takvi interesi i razgovori su bili više puta pa iz ovog ili onog razloga ne bi bilo ništa od toga. Dosta tog tu ovisi.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 20:28   #35
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Ja sam danas nešto čuo vezano za Eurosong i predstavnika/cu(otprilike rano kao što sam prvi put čuo i za Jacquesa, s time da je za Jacquesa izaslo na internetu već dosta rano kao vijest),a za ovo još ništa.Uglavnom pregovori s Hrt-om za jednog izvođača. No to se može promijeniti naravno. Nije Kedžo,nije Mia,nije Đuras. Nije mislim nitko od ovdje spomenutih.
Zanimljivo! Ja sam da ide Kedžo ili Nižetić
favorit is offline  
Old 04.09.2017., 20:50   #36
Nije Kedzo skroz otpisan,mozda i postoji mogucnost po pitanju njega. Ali ja zasad nisam čuo ništa novo po pitanju njega.
A sto se tice Ivane Kindl,ona je rekla da ju Eurosong više ne zanima,da nije za nju i da se ne vidi na njemu..Pokušavali su je nagovoriti neki,ali zasad neće.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 20:58   #37
Pazi ovih lažnih insajdera. Kako se fino ogradio za svaki slučaj.

Quote:
Samo što to opet ništa ne znači,takvi interesi i razgovori su bili više puta pa iz ovog ili onog razloga ne bi bilo ništa od toga. Dosta tog tu ovisi.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 04.09.2017., 21:00   #38
Nisam dodavao ono o dva polufinala, prolazak 10 polufinalista + pet velikih + zemlja domaćin, to svi već znaju.

Quote:
PamSwynford kaže:
Odličan uvod!
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Odličan uvod!
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Nisam pročitao ni riječ, ali pohvaljujem trud.
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Bravo za uvod @casilda
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
@casilda, odličan uvod!
Quote:
DoubleVision kaže: Pogledaj post
Odlican uvod, cini se dosta truda ulozeno u pisanje
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Odličan uvod, bravo za trud!
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
Svaka čast za uvod
Quote:
Crni čuperak kaže: Pogledaj post
Odlican uvod!
Ljudi, hvala vam.

Nadam se da ćemo se i ove godine provesti i zabavljati.

Quote:
PamSwynford kaže:
S time da ima kraćih ispravaka:
- ljudi iz Armenije kažu da je armenska televizija malo kratka s novcima, tako da vjerojatno neće biti DE-a. Umjesto toga opet će biti interni izbor, po sličnom principu kao za Ivetu.
- Belgija je već potvrdila da će interno izabrati pjevača (navodno je Emma Bale u opticaju) i pjesmu.
- Češka - vijest stara dva ili tri dana na našem sajtu potvrđuje interni izbor, s time da bi njihov HOD htio veliki nacionalni izbor kada Eurosong dobije dovoljno zainteresirane pjevače.
- Mađarska obično ne potvrđuje isprva nastup, ali pripreme za "A Dal" kreću praktički odmah nakon završetka Eurosong.
- I ono što sam načula jest da će Makedonci potvrditi nastup, samo ne znam kako će birati pjevača.
Quote:
CroMaxim kaže: Pogledaj post
Update: Grčka danas potvrdila svoj nastup na ovogodišnjem izadnju.
Hvala Pam na ispravcima/informacijama i CroMaximu na updateu.

Quote:
points kaže: Pogledaj post
I čudim se.
Čemu hehe?

Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Nadam se da je riječ o 25-godišnjoj F. B. s novcima 31-godišnjeg V. Ć.
Kad bi barem ona htjela, odavno ju želim vidjeti na Eurosongu.
casilda is offline  
Old 04.09.2017., 21:19   #40
To smo i sami zaključili.Ne vuci nas za nos nego reci ime i prezime

Nadam se da nije Maja Šuput.Sjećam se da je ove godine komentirala kako bi ona bila super izbor jer bi bila spremna na sve.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.