Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 13:28   #21
VMD

nešto čuo o njima a ako netko ima kakvu informaciju molim ....
tražim stan, tražim pravog izvođaća
dimdim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 14:28   #22
za stanove ne znam...no prema iskustvu u nekim projektima...ostavili su dobar dojam...
blento123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:01   #23
čuo sam da sad grade na vrbanima i u gradu u tuškanovoj
dimdim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:20   #24
VMD stanovi Vrbani

Molim ako je netko bio vidjeti/kupiti stanove od VMD-a da podijeli svoje iskustvo

Meni se osobno cini jako kvalitetno napravljeno cak i uz brzinu gradnje kojom su oni to radili.

Prica se da je cijena od 2000-2100 eura po kvadratu pa ako netko ima tocnu informaciju bilo bi super da napise.
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 18:56   #25
Meni je opće čudno da se tek sada otvara topic o VMD-ovim stanovima. Oni grade najkvalitetnije stanove u Zagrebu.
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 21:56   #26
Meni je čudno što netko uopće otvara ovaj topik za stanove na vrbanima pored kojih će prolaziti autoput za samo 2000 do 2100 po m2.
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:17   #27
Quote:
ivo08 kaže: Pogledaj post
Meni je čudno što netko uopće otvara ovaj topik za stanove na vrbanima pored kojih će prolaziti autoput za samo 2000 do 2100 po m2.
hehe .. nije autoput nego siroka cesta .. a kako stvari stoje s nasom ekonomijom i zaduzenjem grada nece to jos barem 10 godina biti realizirano ako i tada! Kad bi se gledalo na taj nacin tek su nastradali oni svi vlasnici stanova u prvom redu do jarunskog jezera koji su placali i po 2500 eura s obzirom da jedan krak te "zamisljene" ceste ide pod njihovim prozorima!

Zar jos nitko nije obisao stanove VMD-a na Vrbanima da podijelimo iskustva?!
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:18   #28
Ovo kaj će prolaziti ovima u vrbanima 3 /produžena jarunska cesta/ je seoski put u odnosu ovog gdje vmd gradi jerbo će to biti 2 trake u svakom smjeru-dakle auto put, zapravo još gore budući da će ići tramvaj. A zgrada tik uz cestu.Milina!
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:19   #29
Quote:
ivo08 kaže: Pogledaj post
Ovo kaj će prolaziti ovima u vrbanima 3 /produžena jarunska cesta/ je seoski put u odnosu ovog gdje vmd gradi jerbo će to biti 2 trake u svakom smjeru-dakle auto put, zapravo još gore budući da će ići tramvaj. A zgrada tik uz cestu.Milina!
Istina, biti će bučno a i sada je već bučno sa Zagrebačke avenije. Bio sam u zgradi jer sam se interesirao za jedan stan (u biti još uvijek se interesiram) i buka je već sada velika i to je jedan od najvećih problema te zgrade a kamoli kada se napravi ova nova cesta sjever-jug.Inače kvaliteta gradnje je na visokom nivou.Stanovi su opremljeni kvalitetnim materijalima, stubište super, garaže i spremišta imaju na podu pločice i stvarno djeluju kvalitetno (sva vrata na struju a rasvjeta automatska).Grijanje na toplanu uz brojilo(znaći plačaš koliko potrošiš) kao i voda, klima u svakoj prostoriji, podno grijanje u kupaonicama, lođa je obložena pvc griljama(šalaporke) i jako lijepo i funkcionalno izgleda.Ma u biti sve u svemu odlično.

E sad minusi koje sam je primjetio:
1.jako bučna prometnica pokraj zgrade u skoroj budučnosti(veliki minus)
2.još jedan objekt vmd-ove gradnje južno od postojeće zgrade je u planu i biti će preblizu postojećoj zgradi a u njemu konzum, znaći buka rano ujutro dok traju dostave svaki dan
3.drveće okolo zgrade su zasadili na metar i pol od zgrade a ta vrsta drveta kada naraste ima krošnju od 6 metara(ljudima će ulazit u stanove ili će to sve išćupat-bezveze), uništit će fasadu,itd.
4.četiri potencijalna gradilišta uokolo zgrade i nekakva započeta gradnja koja je stala pa izgleda kao ruševina(navodno neko ministarstvo gradi), znači da će uokolo zgrade sljedečih 10 godina biti gradilište, buka i prašina
5.knafom pregrađivani zidovi u stanu (nisam ljubitelj i za mene je ovo minus)
6.cijena od 2000-2150 eura po m2 prevelika u današnje vrijeme bez obzira na kvalitetu gradnje.

Eto to su moji dojmovi.Mislim da vmd tu ide na kvalitetu i lijepi izgled zgrade pa na taj način privuku kupce(dosta je stanova prodano), ali mislim da će u idućih 10 godina zgrada dosta izgubiti na izgledu a i kvaliteti zbog okoljnjih gradilišta i buke te da se cijena od 2100 eura po m2 kvadratnom nikada neće zadržati i tu će ljudi puno izgubiti na vrijednosti.
Puno realna cijena bi bila 1850eura i onda bi to bila dobra investicija
bojan111111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:35   #30
Sve kaj je napisao bojan stoji. Inače, VMD ovaj projekt preuzeo od Palinga koji je jako dugo započinjao i odustajao od gradnje te zgrade.Naravno kako je to bilo vrijeme vrhunca prodaje i cijene stanova dosta ih je prodano prije nego je počela gradnja. Tako da sumnjam da je danas po toj cijeni neka velika potražnja za tim stanovima.Ići će to dolje.-po ovoj cijeni neće niš prodati.
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 10:52   #31
Koliko znam najveća potražnja je za stanovima u tom dijelu "prvi red do Jaruna" a i oni idu ispod 2.000 Eura i to službene cijene. I ne prodaje se. Mislim da bez obzira na kvalitetu teško da će se to rasprodati po tim cijenama. Možda nešto i hoće, ali nevjerujem baš...
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 12:04   #32
Quote:
bojan111111 kaže: Pogledaj post
2.još jedan objekt vmd-ove gradnje južno od postojeće zgrade je u planu i biti će preblizu postojećoj zgradi a u njemu konzum, znaći buka rano ujutro dok traju dostave svaki dan
ne kužim kako može biti još jedna zgrada preblizu te ako je oko zgrade zelena zona!?

evo GUP-a s označenom VMD zgradom

__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:20   #33
Pa jeli čovjek napisao južno od nje.
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:35   #34
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Pa jeli čovjek napisao južno od nje.
onda to baš i nije tako blizu jer južno od zgrade (okomito na zgradu) u M1 zoni je parking i cesta tako da na ovu novu zgradu (u biti to bi onda valjda trebao biti projekt koji tamo već godinama stoji), postojeća gleda samo ćoškom.
__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:02   #35
Quote:
Amater kaže: Pogledaj post
onda to baš i nije tako blizu jer južno od zgrade (okomito na zgradu) u M1 zoni je parking i cesta tako da na ovu novu zgradu (u biti to bi onda valjda trebao biti projekt koji tamo već godinama stoji), postojeća gleda samo ćoškom.
Nova zgrada bi trebala biti po mojim saznanjima jugozapadno od postojeće na M1 ali odmah uz Z1 a niže je parking. Zgrada će imati 5 katova dok ova ima 6 a između njih je dvosmjerna cesta širine cca 6m + pješački 2x1,5m, to je ukupno 9m i dodaj još 1m za nemam pojma što.Ispada 10metara.S time da su balkoni već natkrili pješaćki, tu gubiš 1m.Meni je to malo, s time da sam stanove koji gledaju na zapad (na buduću prometnicu) odmah izbacio iz mogučnosti kupnje (zbog buke), ostaje mi sjeverozapad koji gleda na travnatu površinu od cca 25metara(pretpostavljam da će tu biti dječje igralište) i nekakav vočnjak koji je na Z1 ali bojim se da neće dugo.
Ne znam, možda griješim ali malo mi je previše upitnika oko te zgrade za cijenu koju plaćam. Trenutno to sve ljepo i prostrano izgleda ali kad si u glavi zamisliš sliku onoga što će se sve graditi uokolo, biti će prenapučeno i bučno.
bojan111111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:15   #36
Kad počinje gradnja te druge zgrade?
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:01   #37
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Kad počinje gradnja te druge zgrade?
To neznam, vjerojatno sljedeće godine
bojan111111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:26   #38
Podižem temu nakon dugo vremena.

Nadam se da je tema zamrla jer su kupaci zadovoljni pa se nemaju potrebu žaliti, savjetovati ili udruživati radi istjerivanja pravde.

Dakle, imam pitanjce za one koji su kupovali ili bili u ozbiljnim pregovorima s VMD-om: Koliko su fleksibilni u pregovorima oko cijene?

Konkretno me interesira u slučaju kombinacije gotovine i kredita.

Hvala.
Kahuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 07:21   #39
Nimalo
dk_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 12:35   #40
Nisam išao konkretno pregovarati s njima, ali mislim da je fleksibilnost tipa +/-50 EUR/m2...

Stanovi su im super, lokacije dobre i mislim da nemaju problema s prodajom...

Cijene su paprene
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.