Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2010., 14:34   #1
Unhappy Problem u vezi neugodnog mirisa

Ovako probat ću biti najkraća.
Moj znoj ne miriše neugodno,s njime nemam problema.Vodim računa o higijeni,tuširam se svakodnevno,i više puta ako je potrebno,koristila sam i stickove i sprejeve i kristale i sve moguće.E sad problem je u odjeći.Kupim novu majicu,obučem par puta,oznojim se ponekad ali sve u granicama normale i sve bude uredu.Onda nakon nekih mjesec dana otuširana i čista obučem tu majicu čistu i ako se imalo oznojim u njoj,znači kap znoja majica smrdiiiiii grooozno.Pomirišem svoj pazuh ne smrdi ali zato majica.Bože sačuvaj.Ja već ludim od tog problema.Gledam da su mi majice kvalitetne,100 posto pamuk ali džabe.Kupim li majicu kod kineza,terra nova,intersport,new yorker,zara,orsay ma uvijek ista priča.VEć me strah i kupiti si nešto novo pošto znam da će se dogoditi isti problem.Pomagajte ako ikako znate
zeeebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:44   #2
bliska mi osoba ima isti problem i zaista ne kužim zašto je to tako pa bi i ja rado čula postoji li rješenje za to.
čak sam primjetila da neke od majica znaju smrditi po znoju kad ih peglam (znači kad peglom zagriješ tkaninu, dok je hladno ne osjeti se). kako, zaboga, majica koja je 100% pamučna i prana na 95 stupnjeva, znači iskuhana može i dalje smrditi?
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:03   #3
pa to i mene zanima razumjela bih da moj znoj smrdi pa da je to zbog toga ali ne smrdi i koga god da pitam u vezi tog problema svi me u čudu gledaju.ne znam kakvu bih odjeću trebala nositi da riješim taj problem majku mu
zeeebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:07   #4
Quote:
zeeebra kaže: Pogledaj post
pa to i mene zanima razumjela bih da moj znoj smrdi pa da je to zbog toga ali ne smrdi i koga god da pitam u vezi tog problema svi me u čudu gledaju.ne znam kakvu bih odjeću trebala nositi da riješim taj problem majku mu
Pa onda nemoj nositi odjeću. Dječaci će biti presretni i imati ćeš puno prijatelja.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:08   #5
to ti je kvaliteta materijala.
nije pamuk samo zato što tako stoji na etiketi. boja kojom je bojan materijal također utiče. nisi jedina.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:09   #6
Quote:
zeeebra kaže: Pogledaj post
Kupim novu majicu,obučem par puta,oznojim se ponekad ali sve u granicama normale i sve bude uredu.
znači li ovo da ne opereš majicu prije prvog nošenja, i da je ne pereš nakon svakog nošenja?


pa dalje, jesi sigurna da je 100% pamuk? presuše li se te majice možda u sušilici? a možda same boje ili kemikalije smrde?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:13   #7
Možda si alergična na pamuk.
Bez zezancije, probaj kupiti nešto što nije pamučno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:15   #8
Pokušaj jednom za probu kupiti pravi pamuk za 400 kuna pa usporedi...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:35   #9
Možda, samo možda, tvoj znoj reagira na nešto iz praška ili omekšivača?

Probaj promijeniti prašak i/ili omekšivač. Ili koristiti sapun za veš i ne koristiti omekšivač.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:45   #10
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
nisi jedina.
Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti
koji nepoznati od tebe žive tvojim životom...


I dalje tvrdim da je moj prijedlog najlakši za izvest'. I ne samo da je najjeftiniji, nego ništa ni ne košta.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:09   #11
Naravno da operem majicu čim ju kupim i nakon svakog nošenja ju operem u perilici za rublje ko sav normalan svijet . Probala sam i praškove i omekšivače mijenjati,nije pomoglo,onda sam izbacila omekšivač,nije pomoglo,onda sam počela prati majice na ruke sapunom,nije pomoglo,kupovala sam stvari i po 50kn i po 500kn,nema razlike.Vrrrlet vjeruj mi da mi su mi evin kostim i kupaći najdraže odjevne kombinacije,ali jbg sad će zimaaaa. Tako da ako itko ima ikakve ideje i savjete dobro došao je pa da riješimo problem
zeeebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:18   #12
Quote:
zeeebra kaže: Pogledaj post
Naravno da operem majicu čim ju kupim i nakon svakog nošenja ju operem u perilici za rublje ko sav normalan svijet . Probala sam i praškove i omekšivače mijenjati,nije pomoglo,onda sam izbacila omekšivač,nije pomoglo,onda sam počela prati majice na ruke sapunom,nije pomoglo,kupovala sam stvari i po 50kn i po 500kn,nema razlike.Vrrrlet vjeruj mi da mi su mi evin kostim i kupaći najdraže odjevne kombinacije,ali jbg sad će zimaaaa. Tako da ako itko ima ikakve ideje i savjete dobro došao je pa da riješimo problem
Zima ti je stvar navike. A i grijati će te dječaci.

A, a zakaj jednostavno ne smrdiš? Budi svoja. Nekome ćeš baš ti mirišati.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:21   #13
koristis li mozda neke ljekove, ozbiljnije i u vecim kolicinama
i prehrana je znacajan faktor kod tjelesnih mirisa, svih
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:22   #14
Quote:
zeeebra kaže: Pogledaj post
Naravno da operem majicu čim ju kupim i nakon svakog nošenja ju operem u perilici za rublje ko sav normalan svijet . Probala sam i praškove i omekšivače mijenjati,nije pomoglo,onda sam izbacila omekšivač,nije pomoglo,onda sam počela prati majice na ruke sapunom,nije pomoglo,kupovala sam stvari i po 50kn i po 500kn,nema razlike.Vrrrlet vjeruj mi da mi su mi evin kostim i kupaći najdraže odjevne kombinacije,ali jbg sad će zimaaaa. Tako da ako itko ima ikakve ideje i savjete dobro došao je pa da riješimo problem
dezići u kombinaciji s omekšivačem i znojem?


zbilja ne znam.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:31   #15
ne koristim ljekove,tu i tamo popijem c vitamin i to je sve.i ja sam mislila da je mozda stvar prehrane ali stvarno se zdravo hranim,ne jedem jako začinjenu hranu,sol sam svela na minimum.što je zanimljivo istu tu majicu koju ako ja nosim smridi dam sestri,naravno opranu,ona ju nosi i ne smrdi.znači definitivno je problem u meni ali ne znam koji
zeeebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:33   #16
hormoni? mozda ti je malo povisen testosteron (imamo ga i mi zene ), mene je znao malo zezati u pubertetu
BlueMoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:34   #17
Quote:
zeeebra kaže: Pogledaj post
ne koristim ljekove,tu i tamo popijem c vitamin i to je sve.i ja sam mislila da je mozda stvar prehrane ali stvarno se zdravo hranim,ne jedem jako začinjenu hranu,sol sam svela na minimum.što je zanimljivo istu tu majicu koju ako ja nosim smridi dam sestri,naravno opranu,ona ju nosi i ne smrdi.znači definitivno je problem u meni ali ne znam koji
Hmmm... jesi probala razgovarati sa svećenikom?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:38   #18
stvar je u majici

ima ja dvije takve
jedna no name, jedna nike - obje smrde

pardon, smrdile su sad su u smeću
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:50   #19
meni su jedne najlonke (a nosim jadran i polzelu) tako prokleto smrdjele da me bilo sram. ne po nogama, noge mi ne smrde, nego jednostavno... totalno cudan miris. i neke no name samterice. s jos par stvari mi se desilo, ali davno. mijenjala deterdzente, al' badava. mislim da sam te stvari bila oprala na previsokoj temperaturi, i da ima veze s bojom. uglavnom se desava s crnom robom (iako su mi se s*ebale i neke bijele stvari nakon sto sam ih oprala s arielom , isto nisi mog'o isprat' da si isus krist.).
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 17:48   #20
sve mi se čini da ovaj problem treba prebaciti u topic Nije mi jasno
jer se to događa i sa bijelim majicama koje dakle nisu bojane, ali da...vjerojatno jesu tretirane nečime....

problem smrdljive bojane robe mi je također poznat. imala sam jedan sako od samta koji je tako smrdio po nekoj kemiji. prala sam ga, namakala u omekšivaču i opet je taj smrad probijao kroz miris omekšivača. ogavno! i brat mi je nekidan došao u nekakvoj majici i rekao "daj probaj kako ovo smrdi". isti taj smrad!
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.