Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 17:51   #41
http://dnevno.hr/vijesti/regija/1146...c-i-linic.html

Hoće li se styrijina izdanja oglasiti o svom šefu? Svog direktora (Mudrinića) je do sada koliko znam problematizirao jedino T-portal.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 19:38   #42
Quote:
MPX kaže: Pogledaj post
Da li ste se ikada zapitali zašto su članci u novinama, tjednicima i mjesečnicima loše napisani? Uvjek su puni grešaka, nebuloza, napisani su zbrda zdola i slične stvari. Web portali također su jako loši. No zašto je to tako? Odgovor je jednostavan. Masmediji u želji za smanjenjem troškova unajmuju polupismene 15 i 16 godišnjake da im pišu članke. Jeftinije im je njih zaposliti nego kvalitetne novinare. Sramota je to da se ljudi informiraju iz c/p članaka koji piše polupismena osoba.
Zar smo mi Hrvati toliko glupi narod da smo zadovoljni sa padom kvalitete domačih medija u odnosu na vrijeme prije 10,15,20 i više godina. Izdavači tiskovina krive internet zbog pada prodaje svojih izdanja umjesto da sebe krive. Pa zar je teško im shvatiti da se sa kvalitetnim jedinstvenim sadržajem postiže veća prodaja a ne sa c/p.
Jednom riječju sramota.
Nadam se zbog tebe da ćeš ubrzo shvatiti da se veća prodaja postiže guzicama i sisama.
Shvatila sam to prije 11 godina i pokazalo se istinitim.
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 17:30   #43
Hrvatska gora od Srbije po slobodi medija, prema najnovijem izvješću Reportera bez granica za 2013. godinu. Hoće li se imalo posramiti najodgovorniji za ovu blamažu, koji drže hrvatske medije?
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 00:28   #44
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Hrvatska gora od Srbije po slobodi medija, prema najnovijem izvješću Reportera bez granica za 2013. godinu. Hoće li se imalo posramiti najodgovorniji za ovu blamažu, koji drže hrvatske medije?
Neće. Takav rezultat je posljedica njihovih djela.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:24   #45
Sve mogu razumjeti, ali nije mi jasno zašto nitko ne pročita barem nešto o Ukrajini. Naime, velepoštovani novinari, Majdan odnosno майдан nije naziv to je riječ za trg!!!!!!!!!!
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 10:05   #46
Najveća sramota hrvatskog novinarstva su novinari EPH kojiš šute kao da ih se sve ovo ništa ne tiče. Osim njih, Jasmina Popović koja ode izvještavati za HTV u Kijev i ne napravi ništa, a sve onda mora popravljati Josip Šarić. Tko je tu ženu uopće doveo na HTV da prži novac poreznih obveznika.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:11   #47
Može li Večernji list još niže?

http://www.vecernji.hr/nogomet/s-kim...ronaldo-924575
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:25   #48
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Može li Večernji list još niže?

http://www.vecernji.hr/nogomet/s-kim...ronaldo-924575
genijalno! osobito zadnja rečenica "Da postoji uređaj kojim se mjeri umišljenost..."
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:30   #49
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
"Da postoji uređaj kojim se mjeri umišljenost..."
Pa to ti je sastavni dio istrazivackog novinarstva... covjek je provjerio i zna da ne postoji...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:36   #50
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Pa to ti je sastavni dio istrazivackog novinarstva... covjek je provjerio i zna da ne postoji...
jer da postoji, na luki bi eksplodirao.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:49   #51
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
jer da postoji, na luki bi eksplodirao.
... i na Ronaldu jer s kim si takav si...
Joj Dasovicu, ljubim te pametnog u celo. I mimma7 ziher, al' se malkice stidi...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 01:09   #52
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
... i na Ronaldu jer s kim si takav si...
Joj Dasovicu, ljubim te pametnog u celo. I mimma7 ziher, al' se malkice stidi...
e! a da se ti prijaviš kao uređaj?
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 11:38   #53
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
e! a da se ti prijaviš kao uređaj?
Koji? Ovaj za mjerenje umisljenosti ili ovaj za mjerenje socioloske pojave "s-kim-si-takav-si"?
Previse sam ti ja senzibilan da bih bio uredjaj...

Dasovicu, ako ovo citas - znaj da te volimo i da te maksimalno podrzavamo u tvojim istrazivanjima.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:11   #54
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Koji? Ovaj za mjerenje umisljenosti ili ovaj za mjerenje socioloske pojave "s-kim-si-takav-si"?
Previse sam ti ja senzibilan da bih bio uredjaj...

Dasovicu, ako ovo citas - znaj da te volimo i da te maksimalno podrzavamo u tvojim istrazivanjima.
pa ovaj za umišljenost, ja čak imam ideju za mjernu jedinicu.

dasoviću, ako ovo čitaš, javi mi se na pm da te nešto pitam.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 10:08   #55
Hrvatsko novinarstvo dotaklo je apsolutno dno! Piše Story: EKSKLUZIVNO Preminula glumica Maja Petrin! Zar smrt može biti ekskluziva u žutim novinama? Ta cura je imala 42 godine, bila je ljudsko biće! Zaslužila je da ne bude "ekskluziva" nakon smrti! Sramite se!
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:40   #56
Jesam li samo ja u pitanju ili je Jasmina Popović stvarno previše kad je riječ o političkom talk showu na javnoj televiziji. Nije li degutantno i odurno gledati dotičnu JP kako popuje i pljuje po onima koji su se okoristili na korupciji i mitu, kad svi dobro znamo da je gospođa dobivala lovu od Croatia osiguranja da bi u VL pisala o njima? Zar ona nema ni minimum stida? Žena je bila Mini Sanader prije Sanadera, još u vrijeme dok se drIvo trpao kobasicama negdje u Tirolu. I onda ta ista ugosti tri novinara koji znaju sve o tome i nitko da progovori. Svaka čast, novinari.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:03   #57
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Jesam li samo ja u pitanju ili je Jasmina Popović stvarno previše kad je riječ o političkom talk showu na javnoj televiziji. Nije li degutantno i odurno gledati dotičnu JP kako popuje i pljuje po onima koji su se okoristili na korupciji i mitu, kad svi dobro znamo da je gospođa dobivala lovu od Croatia osiguranja da bi u VL pisala o njima? Zar ona nema ni minimum stida? Žena je bila Mini Sanader prije Sanadera, još u vrijeme dok se drIvo trpao kobasicama negdje u Tirolu. I onda ta ista ugosti tri novinara koji znaju sve o tome i nitko da progovori. Svaka čast, novinari.
Znas sto je najgore u tome? To sto mini Sanadera ima po svim medijima. Sukoba interesa ko u nekoj lose srocenoj prici. I nitko da to procesuira.
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 14:01   #58
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Jesam li samo ja u pitanju ili je Jasmina Popović stvarno previše kad je riječ o političkom talk showu na javnoj televiziji. Nije li degutantno i odurno gledati dotičnu JP kako popuje i pljuje po onima koji su se okoristili na korupciji i mitu, kad svi dobro znamo da je gospođa dobivala lovu od Croatia osiguranja da bi u VL pisala o njima? Zar ona nema ni minimum stida? Žena je bila Mini Sanader prije Sanadera, još u vrijeme dok se drIvo trpao kobasicama negdje u Tirolu. I onda ta ista ugosti tri novinara koji znaju sve o tome i nitko da progovori. Svaka čast, novinari.
Da, baš se moglo očekivati da o korupciji u medijima progovori I.Toma, koja je plaću zarađivala zahvaljući dobrim odnosima s Bajićem. Pa zna Popovićka zašto nekog zove u emisiju. I što je najgore, raširila se po raznim medijima. Pitam se samo tko Popovićki drži štangu, tko je taj medijski drmator.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 16:27   #59
Ne bi nas naši mediji ni slučajno obavijestili o tome kako europski ultradesničari plješču Putinovoj u politici u Ukrajini. To bi valjda bio preveliki intelektualni napor za naše mainstream medijske magove koji doziraju vijesti vezane za ne tako daleku zemlju. Baš me zanima s čime kalkuliraju.
A ni naši vrli ljevičarski mediji se baš nešto ne trude objasniti kako se u ljevičarsku politku uklapa kad Le Penova kćer podržava otcjepljenje Krima.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 17:08   #60
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Ne bi nas naši mediji ni slučajno obavijestili o tome kako europski ultradesničari plješču Putinovoj u politici u Ukrajini. To bi valjda bio preveliki intelektualni napor za naše mainstream medijske magove koji doziraju vijesti vezane za ne tako daleku zemlju. Baš me zanima s čime kalkuliraju.
A ni naši vrli ljevičarski mediji se baš nešto ne trude objasniti kako se u ljevičarsku politku uklapa kad Le Penova kćer podržava otcjepljenje Krima.
Ja i dalje mislim da je glavni problem nesnalazenje hrvatskih medijskih zvijezda. Dogodila se nasilna smjena generacija, novinari koji nesto znaju o tom dijelu svijeta ili vise nisu u novinarstvu ili su gurnuti na marginu s koje ne mogu napraviti nista. Rubrike vanjske politike (a i druge) preuzela su djeca kojoj nedostaje i znanja i sposobnosti a i kapaciteta.
Pogledaj samo vanjske politike po nasim vodecim dnevnicima. Prepisivacina s interneta i losi prijevodi. Nigdje ni "a" od analitike, najcesce nema ni background informacija, a kamoli nekakav stav. I onda se cude da su im tiraze kakve jesu s tendecijom daljnjeg pada!
believer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.