Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 18:09   #41
Aldrigde vise od 20
__________________
Novcem mozemo kupiti sve!
Mansour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:11   #42
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
nisam ni reko da je bezvezan igrac, al nije me nesto odusevio... ma znam da, Nene je cista 5-ica, samo kazem kak ce pocet... ne znam, Haywood po meni nije los igrac... ok, nije sad u formi ocito, al eto, vidjet cemo... sve skupa, vjerujem Dallasu danas...
dap ... bio bi fijasko da proslogodisnji prvak krene u novu sezonu sa skorom 0-2
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:14   #43
znam al dallas je ostao bez tysona chandlera, rupčaga pod košem,
ovi su se dodavali u zraku jučer, heat mislim, ošli caron butler, jj barea,
odom još nije tu u glavi, popio ejection, ono mi nije ličilo na ekipu za na tiket (32-17, 62-39, 97-63 ...)
denver tu 3icu može kompenzirat, došao im je rudi fernandez i na draftu
dobar pick k.faried,a gallinari i lawson su se već zagrijali u euroligi
ako ništa ja bih to izbjegao
po čemu je memf bolji, pa po rezultatima ...
lani su ispali u najžešćoj seriji playoffa protiv oklahome , 4-3, 3! utakmice išle
u prekovremene, da denver i memfis nisu iscrpili oklahomu, ne znam bi li dallas prošao
spursi su samo još ostarili, otišli g.hill, a.mcdyess
snaga memfa i denve je u timskoj igri, odlični treneri,
nemaju zvijezda tipa melo,kobe
ne moramo se u svemu slagat, samo iznosim svoje vidjenje,
a jasno mi je da dost ekipe ne voli kvote prek 1.8, svakom svoje
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:22   #44
na kraju ipak uz male preinake odigrao

Oklahoma under 107,5 1,85
Williams over 18,5 1,85
Gallinari over 15,5 1,85
Bargnani over 20,5 1,85
Parker over 16,5 1,85
Durant under 28,5 1,85
Love over 20,5 1,85 SS

sistem 6/7
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:28   #45
ne razumijem zašto toliko forsirate overe i undere. teško je znati koliko će neki igrač igrati minuta, rose npr. jučer u prvoj četvrtini nije ni pokušao pucati na koš
1,85 tečaj + manipulativni troškovi,puno više se isplati na ići na rulet gađanje boje ili par nepar, 18/37 je bolja cijena
BigBasterd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:32   #46
nije baš tako

Rose je rekao da mu je ove godine vaznije razigravanje ekipe nego vlastita statistika ... tako da ocekuj pad prosjecno zabijenih broja poena za 6-7 sigurno kod njega
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:56   #47
Dobro, ne baš 6-7 jer ce na težim utakmicama on morat preuzet uzde ali nekih 2-3 će vjerojatno bit ako Hamilton bude odrađivao svoje.

Tako da nekih 22.5 poena, 9.7 asista bi se trebalo od njega očekivati.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 19:06   #48
pa ove sezone ce deron williams biti u 90% over ponuđene kvote...nema kome dodati da ce morati izvlaciti momcad na racun svojih poena
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 19:23   #49
jel će igrat danas Kobe protiv Sacramenta?
__________________
Himna
shark821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 19:28   #50
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
pa ove sezone ce deron williams biti u 90% over ponuđene kvote...nema kome dodati da ce morati izvlaciti momcad na racun svojih poena
Pišeš gluposti. Moguće da će Deron zabijat više nego prošlih sezona, al zar ne misliš da će kladionice u tom slučaju prilagodit granicu njegovom učinku?

Nikad neki igrač nije iša u over 90 % utakmica, pa tako neće ni Deron.

E da, i igrač može ić u over ponuđene granice, kvote nikako.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 20:45   #51
SuperSport


Cleveland-Toronto 1 @1,60

Cleveland 1. i 4. pick prve runde drafta tako da su se valjda i malo pojačali , a i inače kad se sastaju lošiji timovi skoro uvijek dođe 1.

Washington-New Jersey 1 @1,55

New Jersey bez Lopeza a-a ne ide. A Washington ima dobar i perspektivan mlad tim koji je sad za godinu iskusniji tako da.

Minnesota-Oklahoma 2 @1,45

Oklahoma odlično otvorila , dolaze kod slabašne Minessote gdje je Love jedini koji može nešto napraviti.

Dallas-Denver 1 @1,60

Mislim da su branioci titule kod kuće ipak prevelik zalogaj za Denver , iako su dosta bolji na centarskoj poziciji(Denver).

Portland-Philadelphia 1 @1,55

Lamarcus Aldridge i ekipa su kući jednostavno prejaki i pretvrd orah , a pogotovo na početku sezone.

Golden State-Chicago 2 @1,45

Chicago izvukao protiv Lakersa pobjedu , sad na krilima iste gostuju kod GSa kojeg je LAC razbio u zadnjoj četvrtini , ne vjerujem da će ovo uspjet izgubit.

Cleveland-Toronto over 194,5 @1,85

Ovo mi se čini jako izgledno nemaju baš jake obrane timovi , početak je ići će se agresivnije..To mi je nekako logično kod ovih slabijih timova.


Bargnani over 20,5 @1,85

Mislim da bi glavni igrač Toronta morao zabiti preko 20 poena jer ipak 1.utakmica , preuzet će odgovornost.

Durant over 28,5 @1,85

Ovo je milina granica , jer protiv koga će zabit 30 ako neće protiv ovakvih ekipa koje imaju preslabe obrane.

Nowitzki over 22,5 @1,70

Protiv Miami 21 i to sa nepotpunom minutažom , oslabljeni dosta , morat će njega forsirati.

D.Wiliams over 21,5 @1,85

Nema Lopeza automatski će Deron uzimat više šuteva. Treba uzet za jako tamo gdje je granica 18,5 !

P.Gasol over 18,5 @1,85

Dosta niska granica , a s obzirom da se igra protiv Sacramenta po meni se isplati. Još kad se doda da nema Bynuma tako da je on jedini jak pod obručem , a Kobea se neće forsirati zbog ruke...


__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:00   #52
Quote:
prOPrusina kaže: Pogledaj post
Bargnani over 20,5 @1,85

Mislim da bi glavni igrač Toronta morao zabiti preko 20 poena jer ipak 1.utakmica , preuzet će odgovornost.

Durant over 28,5 @1,85

Ovo je milina granica , jer protiv koga će zabit 30 ako neće protiv ovakvih ekipa koje imaju preslabe obrane.
Bargnani nije niti blizu prvog igraca toronta ... a 20 poena je u kosarci dosta velika brojka , i nije ju lagano postici .. kolikogod malo to nama izgledalo ... tako da sumnjam da ce ju ostvariti , a uz to radi se i o 1. utakmici sezone ... izbjegavaj taj tip isto kao i Duranta ... Minesotu svi podcjenjujete , a vidjet cete da ce se oklahoma vraski namuciti , ukoliko uopce i pobjedi ... a durantovih over 28,5 ... pa mozda bi bilo moguce , da ne postoji R.W. u ekipi OKC .. ako si jucer gledao utakmicu mogao si sa lakocom zakljuciti da se navedeni R.W. jos uvijek nije naucio asistirati tako da je proveo veci dio utakmice zaletavajuci se pod kos i ne sireci loptu .. durant bez lopte ne moze zabiti ... a dvije lopte u terenu ne mogu biti istovremeno .. tako da je to po meni cisti under ...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:19   #53
Nekako ne vjerujem da spursi večeras mogu preko 100 poena

Zadnje uređivanje mister_KŠ : 26.12.2011. at 21:27.
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:33   #54
Slažem se s @Kiki-em za Bargnani - a....prije bi uzeo under 22,5 u HL
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:36   #55
Šta mislite kako bih prošao da igram danas svih 12 parova u singlovima sa jednakim ulozima,ali samo na favorite?Čisto teoretski da vidim šta iskusniji kažu,hvala.
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:04   #56
Quote:
SemperVigilans kaže: Pogledaj post
Šta mislite kako bih prošao da igram danas svih 12 parova u singlovima sa jednakim ulozima,ali samo na favorite?Čisto teoretski da vidim šta iskusniji kažu,hvala.
Za ulog 100 kn moraš uložit 1 200...i moraš pogodit nekih 8 (odokativno izračunato po kvotama) da bi ti vratilo ulog...jedina potrebna matematika, a dalje je sve na vlastitom odabiru

Ja osobno, rađe odigram svih 12 X...jedan mi vraća ulog...a nije rijetkost da su znala i po 3 biti
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:17   #57
Quote:
Aces kaže: Pogledaj post
Za ulog 100 kn moraš uložit 1 200...i moraš pogodit nekih 8 (odokativno izračunato po kvotama) da bi ti vratilo ulog...jedina potrebna matematika, a dalje je sve na vlastitom odabiru

Ja osobno, rađe odigram svih 12 X...jedan mi vraća ulog...a nije rijetkost da su znala i po 3 biti
SS me naveo da stavim na ORL HOU X, 18,0 - lijepa kvota
BigBasterd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:34   #58
Quote:
Aces kaže: Pogledaj post
Za ulog 100 kn moraš uložit 1 200...i moraš pogodit nekih 8 (odokativno izračunato po kvotama) da bi ti vratilo ulog...jedina potrebna matematika, a dalje je sve na vlastitom odabiru

Ja osobno, rađe odigram svih 12 X...jedan mi vraća ulog...a nije rijetkost da su znala i po 3 biti
O tome sam isto razmišljao,ali nikada u životu nisam stavio x na listić,jednostavno mi se činilo neozbiljno.Mogao bih probati za manje uloge.

Skupljam iskustva drugih igrača,jer mi je management banke dobar i stvarno sam discipliniran,ali jednostavno ne mogu naći neki konstantni stil igre tipa single,double,over/under,kombo itd.<
Hvala na odgovoru
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:35   #59
Quote:
Kimi#1 kaže: Pogledaj post
Za danas uz Oklahomu i Chigaco, sviđa mi se i ovih +10,5 New Jersey 1.30.
Odusta san od New Jerseya, glavni pickovi za danas OKC(k.i.) i Chicago(k.i.).

I ljudi jedan savjet. Ganjajte hendikepe, pobjede, bilo šta kontra Orlanda, al nikako se kladiti na njih. Ja navijan za taj klub već dugo i mogu reći da je ono sinoć izgledalo jako loše. Em šta se Howard kreće skroz bezvoljno, em šta se vidi da puno toga ne valja unutar kluba.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:39   #60
Imao minimalno vremena za analizu pa za manje uloge odigrao ovo:

Listić 1:
Chicago
Dallas
Sacramento +9,5
Ellis manje

Listić 2:
Orlando-Houston manje od 199,5
Granger manje
Scola više


Sretno svim kladioničarima!
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.