Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2003., 18:47   #21
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
...a ona "Ciao, ja sam Angelo iz Linea Case"
imao sam noćne more zbog toga...brrr...
Aaaaaaaaaa!
Kud si tog zombija izvadil.

My old war wound! My old war wound! Argh!
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Old 06.06.2003., 20:13   #22
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
a one reklame za Vip koje su ubacili na DVD-ejove u videotekama...ma pas im masters nepodojenu, traju po desetak minuta, nemreš ih zgasit i glupe su ko polarna noć...djeca im unatraške hodala...grrrr...
E to kad na devedeje ubavuju ne retardirane vipove reklame, ja bi ih šestarom ubio
A nemoš preskočit ni ubrzat ni ništa, moraš je pogledat

UŽAS!
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 06.06.2003., 20:14   #23
Quote:
Romeo kaže:
To je Pan (vec je neko rekao gore), Meni zlatorog ima dobre reklame.
Ali ova je totalno debilna (za pan), isto ko ona sa ivanisevicem. Poludio sam svaki put kad sam ju vidio...
Da sad sam vidil.

In other news, meni sad najviše ide na jetra ona od Vipa, kad onaj tip hoda po onoj plavoj vrpci. Onaj dio kad stoji s rukama u zraku, a kamera ide ala bullet-time, pa to ponove dva (2) puta!!!
I baš kad misliš da gore ne može, on počne trčat po zidovima pritom izvodeći ono što sam mislio da je nemoguće dok trčiš po zidu: kreveljenje curama u prolazu.

I ona reklama zafilm "kako se riješiti dečka..." Ne znam što me kod nje ždere, ali dovraga dobio sam želju da gledam romantičnu komediju!!! Sva sreća da u Crikvenici nema kina pa sam spašen od napasti da ga vidim.
Nephrite is offline  
Old 06.06.2003., 23:28   #24
Ima tako uzasnih reklama, koje su za retardirane.
Tako su lose da ih uopce ne zelim spomenutil jer bi ih time reklamirao. Ima njih na HTVu prilican broj
ima ih......da...
Gilad Pellaeon is offline  
Old 07.06.2003., 00:34   #25
Uvjerlivo najlosa: "PERILICA DULJE ŽIVI UZ "CALGON""
nobody knows me is offline  
Old 07.06.2003., 00:43   #26
Quote:
Risbo kaže:
Neznam dal se sjećate one legendarne:
"Ali haljina je nova!
Sada više nije!
Ti ćeš je oprati mamice!
Ah srce!"
hehehe, reklama za Ariel
početak je išao

"pomažem ti mamice"
"s tvojom novom haljinom?!"
.
.
.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.06.2003., 00:54   #27
"JAO! DABAR!!"

/kuja dođe do loše 3d renderirane živine/

"što činiš da su ti zubi tako bijeli?"

edit: "grickam ti mamu, kaj misliš kujo glupa." :2up:
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.06.2003., 01:29   #28
Već sam zaboravila tu reklamu s dabrom... Potisnula sam ju ko neku traumu.

I stavno ni nije jasno kojeg će vraga dabru zubna pasta, a još mi je manje jasno kojeg vraga (ako mu zubna pasta već treba) radi s njom usred šume???

blair is offline  
Old 07.06.2003., 01:42   #29
Quote:
blair kaže:
I stavno ni nije jasno kojeg će vraga dabru zubna pasta, a još mi je manje jasno kojeg vraga (ako mu zubna pasta već treba) radi s njom usred šume???
Takve stvari su izand reklama.
Šta će ženi na treningu odbojke (i to dok igra) Perwoll?

You don't try to understand it, you just hate it
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 07.06.2003., 14:17   #30
Koliko žena vuče u kino detrđent da bi tipu koji joj je skoro spalio đemper Zippom pokazala čime je opran??

Ne zaboravimo kada tip u neindefiticiranom vozilu javnog prijevoza uhvati žensku za sisu i kaže: Oh, kako je mekano a ona misli da je riječ o đemperu?

Inače, moj prijatelj je pokušao sličnu stvar (eh, kako te reklame utječu na mladež) i dobi takvu pleščurinu da mu se glava okrenula dva puta oko osi.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 07.06.2003., 14:40   #31
Post

"Angelo" je stvarno bio najvece zlo koje sam vidio!



A strasno mi je glupa ona reklama kad stari trazi kunu za telefonski razgovor, pa onda ona iz iste serije kad mu kcer da kunu... Jedina ok mi je kad idu u kazaliste ili tak nes, a stari upravo jede sendvic...



Sto se tice ovih reklama za pivo, nove generacije, jos mi je gora ona kad tip sjedi, a zena ga usisava, i sprema oko njega, a on sjedi i na kraju kaze "Jako dobro"! Mislim, lik je ogavan, a reklama je kontraproduktivna, jer ispada da kad pijes tu pivu, postanes takav...
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Old 07.06.2003., 22:51   #32
Danas sam navećer malo gledala TV i primjetila još jedno zlo!!!

Jar iz Luga!!

I da postoje ta mjesta nema teroije da bi otišla u bilo koji Lug, bez obzira kojim sredstvom peru roštilj i tanjure.

Horor!
blair is offline  
Old 07.06.2003., 23:37   #33
heh, moram priznati da mi je ta "Više cvijeća, manje smeća" najodvratnija reklama koju sam ikad vidio, a "Lijepa zemlja..." najodvratniji song koji sam ikada čuo.

mislim da je taj propagandni spot, a i one očajne reklame za Kraš režirao "časna starina" Branko Ivanda - ako je to istina treba mu brzo uzeti kameru iz ruke i poslati ga u mirovinu...
__________________
Carry on... Nothing to see here.
Marx is offline  
Old 07.06.2003., 23:54   #34
Čudim se da se nitko nije sjetio ovog:Ti bi doma... Puding. Ne znam zašto al strašno me nervirala.Sva sreća da je više nema
metak is offline  
Old 08.06.2003., 01:15   #35
Quote:
C'Tebo kaže:
Ali reklame za deterđent su stvarno njih se jednostavno ne može gledat
Hehehe nisi ti gledao reklamu za deterdjent iz tuzlanske Dite, Arix
Kao Djuro (Branko Djuric) pere ves i u maniru meteroologa najavljuje val bjeline, na temperaturama i do 45 stepeni
Na kraju ide fakat mirise bijelo ... legendarno, iako je u pitanju deterdjent.
Vanjushka is offline  
Old 08.06.2003., 05:22   #36
Quote:
metak kaže:
Čudim se da se nitko nije sjetio ovog:Ti bi doma... Puding. Ne znam zašto al strašno me nervirala.Sva sreća da je više nema
To ono, dom je tamo gdje je puding
To je tako glup slogan bio da je čak dobar
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 08.06.2003., 13:06   #37
Definitivno, vec spomenuta reklama s djetetom koje kaze "Mamice, moram puno uciti, jako puno....." - to dijete mi je najiritantnija osoba na televiziji ikad.

A najgluplji tekst reklame mi je "dezodorans oblikom posebno prilagodjen zenskoj anatomiji". (zenska pazuha su, izgleda, sasvim drukcijeg oblika nego muska.)
Agatha is offline  
Old 08.06.2003., 13:18   #38
Meni je najgora i najiritantnija ona za neko pivo, brijem da je za Tuborg, di je ona svadba. MRZIM TU JEBENU REKLAMU!!!! Žifci mi se dignu kad je vidim!
I ona s mamicom je glupa do zla boga!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 08.06.2003., 14:26   #39
Quote:
ToTaL kaže:
Sto se tice ovih reklama za pivo, nove generacije, jos mi je gora ona kad tip sjedi, a zena ga usisava, i sprema oko njega, a on sjedi i na kraju kaze "Jako dobro"! Mislim, lik je ogavan, a reklama je kontraproduktivna, jer ispada da kad pijes tu pivu, postanes takav...
Ha! Konačno su skužili kojoj populaciji se trebaju obraćati.

Inače, najiritantnije su mi reklame koje daju prije emisije koju želim gledati (Star Trek, npr. , ipak, Hvala Nebesima što ne daju reklame za vrijeme epizoda iako su uočljiva mjesta gdje bi reklame trebale biti...)

Od najogavnijih (povraćajno-laksativnih) bih izdvojio onu "Mamice mamice, moram puno učiti..." (pa koji debil je to napravio?) i onu "Lijepa naša Hrvatska, Hrvatska, Hrvatska i jadranska obala, o-ba-la."

Inače nemam ništa protiv reklama apriori, ali dajte onda neke reklame koje bi bile podnošljive, a ne koje žarko žele biti spomenute u ovom topicu. Nije niti nužno da svaka bude remek djelo...

Inače kod ovakvih topika bi bilo zgodno da netko, idealno bi bilo da je to osoba koja ga je pokrenula (ili MOD), svakih desetak postova ili više objavi (rang) listu onoga o čemu se piše - ovdje bi to bila rang lista ogavnih reklama (tko želi detaljnije vidjeti na što mislim, neka pogleda ovaj topik shefa Sale )
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 08.06.2003., 14:44   #40
Mennen speed-stick.
Onaj tip koji gleda u kameru i ful ozbiljno čita sa pakovanja deodoransa: "Potpuna zaštia". Svaki pu se odvalim kad to vidim.
A ona nova od LG klima uređaja s papigom? Tipa koji je to režiro treba strijeljat.
Nephrite is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.