Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2016., 14:00   #141
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Može link na stranicu ili kontakt?

Jedino što mi gugl izbacuje je ovo, vezano je, ali nigdje ne vidim uslugu poliranja farova
http://www.partes.hr/index.php?page=...id=901.005.004

Evo ga.
Imas i dodatno nano zaštitu za 50 kuna vise.
Znaci 2 fara 200 kuna
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:12   #142
Hvala, i koliko vidim preselili su s Borongaja na Slavonsku aveniju što mi savršeno odgovara
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:18   #143
Kad napravis to napisi dojmove.
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:55   #144
Bit će slike prije i poslije
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:11   #145
Kao što sam i obećala, evo slika

Dojmovi su jako jako pozitivni, došla u dogovoreno vrijeme, auto otišao u radionu iste minute, bio gotov za sat vremena, dečki koji rade izuzetno profesionalni, a rezultatom sam zadovoljna iznad svih očekivanja što možete vidjeti i iz priloženih fotki.

Sve u svemu, hvala svima na preporuci, sad ju ja nastavljam širiti dalje

Desni:



Lijevi:

Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:24   #146
Javi se kad opet požute
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:33   #147
Logično je da će opet požutjeti, nisu mi stavili novu plastiku, nego očistili staru. Ne očekujem da će biti ovakvi od sada pa zauvijek
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:36   #148
Super. Svakako javi kad se to desi ako se sjetiš... čisto da vidimo koliko je duralo.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:57   #149
Zanima me čime je uništen originalni far ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 16:29   #150
Home made poliranjem
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:27   #151
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Logično je da će opet požutjeti, nisu mi stavili novu plastiku, nego očistili staru. Ne očekujem da će biti ovakvi od sada pa zauvijek

Ja sam svoje polirao sam i dura već drugu godinu bez ikakvih naznaka da će apšisati. Jedino što radim jest što redovito perem auto.
A onda s druge strane, čujem da neki vole reći da je poliranje glupost i da treba novi far - opet mi je jeftinije polirati i svake godine u 10 godina posjedovanja auta nego odjednom dati 3000 kuna za dvije lampe.
-Cortez- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:59   #152
e sad da bus imal plastike na faru za 10 godina smirglanja...
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:06   #153
Ta plastika je takva kakva je,jeftina,a skupa!
Svakih par godina poliraj dok ne pukne,a onda kupuj drugi.
To treba riješit staklom i mir dok traje auto!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 00:40   #154
Čuo sam da u Black Pearlu to poliranje farova rade tako da ga prvo ispoliraju, a onda još zapeku neku keramiku ili karbonat. To se naravno dodatno plaća nekih 100 kunića, pa me interesira jel to čemu služi ili je samo neka fensi šmensi izmišljotina. Lik koji to radi mi se čini kao fanatik za taj car detailing i stvarno je pedantan, al eto pitam.
Usput da li je poznato da li još netko iz branše polirača radi to na taj način, jer vidim da se ovdje kao dodatna zaštita farova spominju samo neki nano premazi i lak?
Brbljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:34   #155
he he..to ti ovisi o vrmeenu u kojem živimo i što je taj čas "fensi"

recimo u 90tim bi se taj "premaz" zvao "matrix" (ko i hrpa stvari nebili zvučalo napredno i nešto vanzemaljsko)

danas se to zove "nano"

zajednički nazivnik je "pokupit što više para mladim ili naivnim/neupućenim jelenima"

plastika požuti bila ona gola il sa hrpom čudotvornih premaza.

ja ništa nisam kemijo po farovima dok mi na teh. nije reko da bi ih trebalo ispolirati jer su dosta mutni (tad je auto bio star 8-9 godina) od onda prije tehničkog kolega ispolira i to je to. baš i nemam namjeru svake godine radit 150+ km i dat 200 kn za poliranje.
tak da ne kužim to bacanje novaca za farove tog punta od maloprije jer su i na staroj slici bili OK. ne vjerujem da se sad po noći bolje i dalje vidi...

e,da nisam dodao ono najvažnije - plastike požute/matiraju od sunca, a meni je auto parkiran prema sucu veći dio dana...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 13:02   #156
Ovisi i o faru.
Moj je na O1 ko iz dućana dok je kod starog na F1 koja je više u garaži sav mutan. Oba su 2006g..
__________________
da?
hakkler is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 00:31   #157
Smile

Bio sam na kraju u Black pearlu na tom poliranju farova sa dodatkom zapečene keramike. Za sada super izgleda, a obzirom da imam i 2 godine garancije nemam brige, jer ću auto prije prodati
Brbljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 02:59   #158
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post

plastika požuti bila ona gola il sa hrpom čudotvornih premaza.
...
Paaaa i nije baš.Svaki dan gledam u farove stare 14 godina.Isti farovi gledaju u sunce od zore do svitanja.Nisu novi,ali nisu ni matirani kao ovi gore od punta.Dakle kvalitetan UV protection premaz polikarbonata čini čuda.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 13:57   #159
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
he he..to ti ovisi o vrmeenu u kojem živimo i što je taj čas "fensi"

recimo u 90tim bi se taj "premaz" zvao "matrix" (ko i hrpa stvari nebili zvučalo napredno i nešto vanzemaljsko)

danas se to zove "nano"

zajednički nazivnik je "pokupit što više para mladim ili naivnim/neupućenim jelenima"

plastika požuti bila ona gola il sa hrpom čudotvornih premaza.

ja ništa nisam kemijo po farovima dok mi na teh. nije reko da bi ih trebalo ispolirati jer su dosta mutni (tad je auto bio star 8-9 godina) od onda prije tehničkog kolega ispolira i to je to. baš i nemam namjeru svake godine radit 150+ km i dat 200 kn za poliranje.
tak da ne kužim to bacanje novaca za farove tog punta od maloprije jer su i na staroj slici bili OK. ne vjerujem da se sad po noći bolje i dalje vidi...

e,da nisam dodao ono najvažnije - plastike požute/matiraju od sunca, a meni je auto parkiran prema sucu veći dio dana...
Ako ovo boldano nije zajebancija nego stvarno misliš, onda...
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 22:57   #160
Ovo

http://www.partes.hr/index.php?page=...id=050.599.051

ili ići na već isprobani način, autolak - ne obično sprej sranje nego baš autolak što je utporan na UV itd??

Znači radi se pitanje o zaštiti fara nakon poliranja.
Geralt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.