Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2010., 15:48   #1301
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ronaldinhu?
Taljanskom Ronaldinhu - De Rossiu
Ken is offline  
Old 28.06.2010., 15:48   #1302
Quote:
MR-26-7 kaže: Pogledaj post
istina talijani koliko god da su bili ocajni, barem su plakali, ovi englezi teza nezainteresiranost, jedino se na gerardu vidjelo da ga je pogodilo
Pogodilo ga je kao što ga rakete gađaju svaku utakmicu pa pada od šoka. Mah, i on je bio zakurac. Počeo je ok, zabio gol, bio rastrčan, igrao visoko, blizu 16m, i onda su se zabili na taj centar i pucali s 35 metara on i Frank. Jabulaniji još kruže u orbiti jebote.
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:48   #1303
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Trude se oni, ali ne ide. Ne ide jer nemaju snage. Nemaju snage jer ih je stručni stožer loše pripremio.
Ne trude se. Jedno je bit na izdisaju, drugo je stajat s rukama u džepovima ko Stevica i Frank.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.06.2010., 15:49   #1304
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
Eto, dobar primjer.


Ne znam, mozda promatram to naivno jer nisam profi nogoemtas, ali ja bi dao bubreg da mogu igrat za reprezentaciju, a kamoli na SP-u. Ima puno igrača kojima je to ocito nista posebno, ali ima i onih kojima je isto tako to svetinja.

Mi naivno ocekujemo da je svima to vrhunac zivota. Jebiga, nije
Ken is offline  
Old 28.06.2010., 15:50   #1305
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Taljanskom Ronaldinhu - De Rossiu
prika, i Talijani su bili zakurac na ovom prvenstvu, to zaboravljaš, pa i De Rossi. Kao momčad su bili kurac, jebiga, a onda ne možeš imat ni sjajne pojedince. To što izgleda da mu je stalo, i Rooney i Gerrard su jučer kmeketali pa se na terenu vuku kao crkotine.

Ništa od toga. Kao što rekoh prije jedno 4 mjeseca, Nizozemska iznenađenje prvenstva. Nakon što sam pogodio 3 mj prije početka EP 2008 da Španija uzima, ako sad pogodim Oranje to će biti u maniri sjajnoga prognozera Bože Sušeca!
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:51   #1306
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
, ali ja bi dao bubreg da mogu igrat za reprezentaciju, a kamoli na SP-u.
trazimo centarfora za repku podruma
jägermeister is offline  
Old 28.06.2010., 15:51   #1307
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Eto, dobar primjer.


Ne znam, mozda promatram to naivno jer nisam profi nogoemtas, ali ja bi dao bubreg da mogu igrat za reprezentaciju, a kamoli na SP-u.
Prika oli ćeš im ti imaju Criscita na tvojoj poziciji?
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:52   #1308
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
on je plakao jer je znao da će isisat 5-6 razlike i da ga doma čeka giljotina nakon toga.
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:53   #1309
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
on je plakao jer je znao da će isisat 5-6 razlike i da ga doma čeka giljotina nakon toga.
kak je plako, vidi mu zatvorene oci?
jägermeister is offline  
Old 28.06.2010., 15:54   #1310
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Prika oli ćeš im ti imaju Criscita na tvojoj poziciji?
Jok, imaju Pranjica, Bilic nikako da se uvjeri u moje sposobnosti
Ken is offline  
Old 28.06.2010., 15:55   #1311
Quote:
pronto kaže: Pogledaj post
Joe Cole je krvario iz arkade i nastavio igru. Prekršaj je vjerojatno bio slučajan jer sudac nije niti reagirao dok Cole nije dotrčao i krvav stao pred suca.
"Teško ranjeni" Cole je nastavio igru a Robert Kovač je isključen iz kvalifikacija jer je pod pritiskom Engleske kažnjen s 4 utakmice. Ne treba spominjati da Hrvatska bez Kovača nije ista momčad.

Za usporedbu, Taylor je za eliminaciju Eduarda iz Nogometa nagrađen s tri utakmice. Kod usporedbe težine prekršaja uzeto je naravno u obzir tko je i odakle dolazi Eduardo a tko je i što predstavlja Cole.

Time je sve rečeno o poštenju u nogometu i fair playu.
Mah, ne bih rekao. Nije Eduardov lom jedini takav u povijesti nogometa, istraži koliko je dobio Keane za start na Haalandu ili onaj igrač Boltona za start na Cisseu, itd.

Sumnjam da su u pitanju bili izgoni iz nogometa. Slažem se da bi trebalo oštrije kažnjavat takve startove, ali pozivat na dvostruke kriterije gdje ih nema je suvišno.

Što se tiče Kovačevog lakta, shvati da više nije 1996. godina, tada je bilo laktarenja kao u priči, danas startaj laktom, lete kartoni. Startaj laktom u glavu, to je crveni.

Ako misliš da je u pitanju Kovač, pogledaj Gourcuffa na ovom SP-u. Lakat u glavu = crveni.
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:55   #1312
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
on je plakao jer je znao da će isisat 5-6 razlike i da ga doma čeka giljotina nakon toga.
On igra i živi u Japanu kao i njegova obitelj pa stoga neće ga čeka nikakva giljotina.
Hildegard is offline  
Old 28.06.2010., 15:56   #1313
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
On igra i živi u Japanu kao i njegova obitelj pa stoga neće ga čeka nikakva giljotina.
Nice move.


Njegov naravno. A i tvoj. Sprcao si me prika.
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:59   #1314
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Nij
Ja ovdje uživam u dobijenoj okladi, samo ne znan šta bi shoshi stavio kao avatar, budući da je juventin nick Totti BOG nogometa, avatar s Tottijem, podnick bolji od Del Piera i potpis Totti je najbolji talijanki igrač svih vremena mi se čini dobrom idejom
Ae, Del Piero^2 = Totti.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 28.06.2010., 16:00   #1315
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Nice move.


Njegov naravno. A i tvoj. Sprcao si me prika.
Sve je u redu.
Hildegard is offline  
Old 28.06.2010., 16:19   #1316
Quote:
Zloban kaže: Pogledaj post
Nije li Beusan rekao obrnuto, odnosno da ovo nije zaleđe jer igrači Njemačke nisu imali loptu u posjedu kad su je proslijedili Rooneyu?
Nije...

Rekao je da ne bi bilo zaleđe da je nijemac imao loptu pod kontrolom
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 28.06.2010., 16:24   #1317
Quote:
McVily kaže: Pogledaj post
Nije...

Rekao je da ne bi bilo zaleđe da je nijemac imao loptu pod kontrolom
Ma to sam i mislio. Malo sam se zbunio. Da bi bilo, kad bi bilo, kad bi imao loptu u posjedu...
Zloban is offline  
Old 28.06.2010., 16:28   #1318
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post

Prokletstvo Engleske je što Lampard i Gerrard očito ne mogu zajedno, samo guše jedan drugog i s njima u postavi Englezi nisu odigrali ni jedno dobro prvenstvo
nije ni rooney odigrao ni jedno svjetsko dobro
Veko32 is offline  
Old 28.06.2010., 16:32   #1319
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Njemačka brutalno pregazila engleziće, a još englezićima poništilo gol (sve se vraća sve se plaća 1966) Bože koje prvenstvo
Osvetničko prvenstvo.
paullaa is offline  
Old 28.06.2010., 16:56   #1320
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ne trude se. Jedno je bit na izdisaju, drugo je stajat s rukama u džepovima ko Stevica i Frank.
Trude itekako. Lampard je već i prije utakmice imao dres natopljen znojem, ali ako nemaš snage za onakav tempo - moš se jebat. Capello troši vrijeme na te neke svoje odgojne metode, a Jogi angažira njemačke fakultete da mu naprave detaljnu analizu svakog detalja. Užasno me razočarao taj rudlavi digić, pokazao se među ovim izbornicima kao početnik. Oni su tjedne prije SP trošili na Terrya i njegove ljubavnice, kapetanske trake i slične gluposti. Tj. to nisu gluposti već završno glancanje već dobro uštimanog stroja. Ono što definitivno nije imao. On drži Rooneya na terenu po 90 minuta, a dotični evidentno nije fizički spreman nakon ozljede. Pa pola izbornika na ovom SP bi čuda napravilo da ima Defoea i Croucha, a ovaj će se sada žaliti da nema zamjene u napadu. Kako Slovačka igra sa onim ćelavim panjevima u vrhu napada? Kako igra Japan sa onim trapavim Okubom?
Grupa Queen is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.