Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 18:43   #1
Nikad nije kasno / RTL (2017.)

RTL krajem prosinca izbacuje hrpu novih projekata i prijave na razne showove i emisije. Tako je danas, izbacio novu emisiju "Nikad nije kasno"!

Riječ je o novom glazbeno-natjecateljskom showu za one iznad 45 godina. A voditeljica emisija bit će Sanja Doležal.

Prijave su moguće samo putem telefona: 060 500 101. Više informacija o prijavama ovdje.

Sretno svima, moglo bi biti zabavno
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 22:57   #2
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post

Riječ je o novom glazbeno-natjecateljskom showu za one iznad 45 godina. A voditeljica emisija bit će Sanja Doležal.

Sretno svima, moglo bi biti zabavno

Ajme, sada su je počeli gurati u sve projekte, ona je nova Doris. :klap:
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 21:51   #3
Sanja je dobra voditeljica.
Osim Zlate Mück i Ive Šulentić, ja se ne mogu sjetiti niti jedne mlađe voditeljice koja kako-tako odrađjuje voditeljski posao.
A onda ih pljujemo. A pljujemo ih kada emisije vode stare garde voditeljica.
Sanja je dobra voditeljica. Vodi dobro razgovore sa sugovornikom, pristalog je izgleda i di ćeš bolje? 😆
Special-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 20:25   #4
Quote:
Special-one kaže: Pogledaj post
Sanja je dobra voditeljica.
Osim Zlate Mück i Ive Šulentić, ja se ne mogu sjetiti niti jedne mlađe voditeljice koja kako-tako odrađjuje voditeljski posao.
A onda ih pljujemo. A pljujemo ih kada emisije vode stare garde voditeljica.
Sanja je dobra voditeljica. Vodi dobro razgovore sa sugovornikom, pristalog je izgleda i di ćeš bolje? 😆
Ona je pjevačica i ništa više
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 18:36   #5
Quote:
Special-one kaže: Pogledaj post
Sanja je dobra voditeljica.
Osim Zlate Mück i Ive Šulentić, ja se ne mogu sjetiti niti jedne mlađe voditeljice koja kako-tako odrađjuje voditeljski posao.
A onda ih pljujemo. A pljujemo ih kada emisije vode stare garde voditeljica.
Sanja je dobra voditeljica. Vodi dobro razgovore sa sugovornikom, pristalog je izgleda i di ćeš bolje? 😆
meni je isto draga,elokventna...draga mi je bila i na rtlu kad je vodila one neke emisije...tako da neman nista protiv...dapače...
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 17:50   #6
Nikako mi nije draga.
Pored tolikih školovanih mladih ljudi,dođe mi ova opajdara.
Ma dajte....
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:44   #7
U nekoj reklami na RTL-u pisalo je da su voditeljski par Sanja Doležal i Jole.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 13:29   #8
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
U nekoj reklami na RTL-u pisalo je da su voditeljski par Sanja Doležal i Jole.
Opet sanja?sta zena ima kredite da mora toliko radit?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 12:48   #9
A dobro, prikladno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 10:18   #10
Mislio sam da se BrightSun zajebava, no zaista: voditeljski par Sanja i Jole

Nisam znao da Joletu tak lose ide da se mora ovakvim glupostima baviti.

http://www.rtl.hr/tv-novosti/2036933...ad-nije-kasno/
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 11:07   #11
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Mislio sam da se BrightSun zajebava, no zaista: voditeljski par Sanja i Jole

Nisam znao da Joletu tak lose ide da se mora ovakvim glupostima baviti.

http://www.rtl.hr/tv-novosti/2036933...ad-nije-kasno/
U Gloriji na naslovnici Jole sa ženom: Razdvojeni zbog nove karijere.

Još mi je bolja Jolina izjava: Ona će mi u ovom showu biti i kolegica i mentorica. - kao da žena ima 20 godina voditeljsku karijeru.


@mezzzzzo - a ne, ne, on to vidi kao korak naprijed u karijeri.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:51   #12
A Tonči Huljić će biti stalni član žirija...
Točno sam pretpostavio da će njega tu dovesti... Odvratnjaković obični.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:28   #13
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
A Tonči Huljić će biti stalni član žirija...
Točno sam pretpostavio da će njega tu dovesti... Odvratnjaković obični.
bolje je da je ovdje nego u Zvjezdama
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:34   #14
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
bolje je da je ovdje nego u Zvjezdama
hahah, i to što kažeš. Ovo ionako nisam planirao gledat, a Zvijezde možda i budem.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 11:53   #15
Među gostima bit će Mate Bulić,Lepa Brena, Anđa Marić, a nekakvu ulogu ima i sveprisutni Dorijan Klarić.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 12:18   #16
Dorijan

Huljić
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:15   #17
Članak o početku snimanja showa: http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=944116

Quote:
PRIJE nekoliko dana je u studiju Grand produkcije u Beogradu počelo snimanje RTL-ovog talent showa kakav Hrvati dosad nisu imali prilike vidjeti. "Nikad nije kasno" okupio je 36 talentiranih pojedinaca kojima je zajednička jedna stvar - svi su stariji od 45 godina, željeli su postati zvijezde, no život ih je u tome spriječio.

Voditeljica showa već je iskusna Sanja Doležal, a pored nje se po prvi put u voditeljskoj ulozi našao Joško Čagalj Jole. Glavni član žirija je Tonči Huljić, kraj kojeg u vruće stolce sudaca sjedaju brojne domaće i regionalne zvijezde i pomažu mu odabrati pobjednika.

Ističe da u ovom showu pobjeda nije najvažnija: "Ispadanja su bolnija nama nego natjecateljima, jer oni nisu došli napraviti karijeru, nego osjetiti kako je to moglo biti".



Iako je u XFactoru bio stroži član žirija, ovdje ne skriva da ga kandidati diraju do suza. Na ideju da bi mogao napraviti ovakav show došao je kad je i sam gostovao u njegovoj srpskoj inačici.

"Ovo je spoj zabavnog i obrazovnog programa. Zabavan je jer će u njega ljudi doći pjevati, ostvariti snove koje nisu uspjeli ostvariti. Nas puno više zanimaju razlozi zbog kojih se on po prvi put pojavljuje na sceni, a imali smo i natjecatelje sa 70 godina. Njihove priče odašilju poruku da nikad nije kasno. Te sudbine mogu biti jako teške, ovo je spoj i suza i smijeha", rekao je Huljić.



Jole u pauzi snimanja nije skidao osmijeh s lica, a kako kaže, razlog za to upravo je ovaj show.

"Kako se ne bih smijao? Kad vidiš životne priče većine ili pola kandidata, što su sve prošli u životu, a ljudi se i dalje smiju i iz njih izlazi optimizam. Ja sam toliko sretan što sam dio ove priče. Toliko će ljudi izvući pouka iz ove emisije, mislim da će to biti pozitivna prijelomnica u društvu", rekao je, priznavši da nema tremu iako mu je ovo prvi takav posao.

Iako je Beograd poznat po noćnom životu, Jole većinu vremena provodi u studiju, tek je izašao jednu večer u restoran Novaka Đokovića, koji se nalazi u sklopu hotela u kojem boravi. U Beograd mu je stigla i supruga Ana s dizajnericom Aleksandrom Dojčinović na dva dana.



"Jole ima tu dječačku energiju, veseljak je do te mjere da bi svakog poljubio u publici, ta njegova energija pršti i ja se nadam da će se to na ekranu vidjeti. Dobra smo kombinacija jer sam ja žena u najboljim godinama pa ga malo smirujem", rekla je Sanja Doležal o svom kolegi.

Njih dvoje razgovaraju s kandidatima nakon nastupa, a dosta životnih priča izmamilo im je suze.

"Ima trenutaka kad ti srce pukne, ali zanimljivo je da ljudi svoju tužnu priču okrenu na pozitivu, neke od njih koji su doživjeli životne tragedije upravo je glazba izvukla", ističe.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 23:11   #18
Uz njega, u deset će emisija nastupiti još dvadeset gostujućih članova žirija, među kojima će se naći poznata lica iz svih sfera društvenog života. Tako je Huljić dosad ugostio već Ćiru, Danijelu, Rađu, Lepu Brenu, Lanu Klingor Mihić, Matu Bulića, Lidiju Bačić, Vladu Kalembera te Ivanu Banfić i Kristijana Ugrinu.
http://net.hr/hot/tv/jole-uziva-u-vo...uza-i-smijeha/

Gdje su Ugrinu našli? Ne sjećam ga se još od vremena Huge da se igdje pojavljivao.
ivoo20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 12:07   #19
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Uz njega, u deset će emisija nastupiti još dvadeset gostujućih članova žirija, među kojima će se naći poznata lica iz svih sfera društvenog života. Tako je Huljić dosad ugostio već Ćiru, Danijelu, Rađu, Lepu Brenu, Lanu Klingor Mihić, Matu Bulića, Lidiju Bačić, Vladu Kalembera te Ivanu Banfić i Kristijana Ugrinu.
http://net.hr/hot/tv/jole-uziva-u-vo...uza-i-smijeha/

Gdje su Ugrinu našli? Ne sjećam ga se još od vremena Huge da se igdje pojavljivao.
Ćiro, Rađa, Lana Klingor, Ugrina ?? Wtf?

Inače, bacio sam oko par puta na srpsku verziju, i mogu da kažem da se ovdje najmanje pjeva, više je fokus na životnim pričama kandidata, razgovor s njihovim bližnjima itd...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 23:13   #20
Zaista Lepa Brena? Wtf
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.