Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2012., 16:57   #21
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post
Hej, zna li netko kakvo je stanje tamo? Isplati li se ići uopće? Jesu li počele rasprodaje (najviše me zanimaju h&m, zara, bershka). hvala
ovo i mene zanima
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 13:39   #22
U H&M su već počele neke akcije, kao i po ostalim trgovinama.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 12:26   #23
bok,zanima me dali je netko bio u zadnje vrijeme u tušu dali su počeli popusti i kakvo je stanje?
Rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 15:01   #24
Quote:
Rosse kaže: Pogledaj post
bok,zanima me dali je netko bio u zadnje vrijeme u tušu dali su počeli popusti i kakvo je stanje?
Bila sam prošli tjedan, popusti su još u punom jeku. Možda je malo teže naći neke popularne veličine tipa S i M, ali opet, ovisi što želiš kupiti.

Uskoro bi trebao otvoriti i Desigual, baš me zanima kakav je to brand
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 17:11   #25
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Bila sam prošli tjedan, popusti su još u punom jeku. Možda je malo teže naći neke popularne veličine tipa S i M, ali opet, ovisi što želiš kupiti.

Uskoro bi trebao otvoriti i Desigual, baš me zanima kakav je to brand
aha,e pa ja bih trebala malo ljetne robe tipa majica,kratkih hlačica,suknja,haljina i tako to...
ma daj nikad nisam čula za taj brand baš idem guglati
Rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 19:24   #26
Quote:
Rosse kaže: Pogledaj post
aha,e pa ja bih trebala malo ljetne robe tipa majica,kratkih hlačica,suknja,haljina i tako to...
ma daj nikad nisam čula za taj brand baš idem guglati
Majica, hlačica, topića i haljina ima još uvijek dovoljno, mislim da se isplati ići baciti oko.

Mislim da je Desigual neki španjolski brend, znam da je često forumašica Mierda imala njihovu robu, a ona je u Španjolskoj. Živi bili pa vidjeli.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 10:24   #27
Nisam znala gdje da postavim pitanje, nadam se da nije problem ako ovdje. Ilirska Bistrica, ima li starke negdje za kupiti? Bila sam lani, i mislim da je bilo neki dućan s sportskom opremom, ali ne mogu se sjetiti da li je bilo starki. Hvala
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 21:17   #28

nisam dugo vremena bila u Tušu, pa se više ni ne sjećam... ima li koji dućan da prodaje Timberland-ice?
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:56   #29
Mene zanima da li su počela sniženja u H&M.u, New Yorkeru, Anne Christine... Bio netko?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:28   #30
je bio netko nedavno u kopru? kakve robe ima? jel su guzve? idem ubrzo pa me zanima...mozete napisati ako ste prije bili svoja iskustva s koprom sto se ticr shoppinga xd
a21bcef is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:40   #31
Quote:
a21bcef kaže: Pogledaj post
je bio netko nedavno u kopru? kakve robe ima? jel su guzve? idem ubrzo pa me zanima...mozete napisati ako ste prije bili svoja iskustva s koprom sto se ticr shoppinga xd
ja sam bila prije neka dva tjedna... pocela su snizenja. ali iskreno ja sam si jedva nasla par majcica i cipele.
sve sto se meni svidja nije snizeno
a i roba mi je nekako sva ista - ann christine, new yorker, c&a = katastrofa...
kupila sam si u ann c. dvije majice koje su se vec raspale
u zari klasika, nadje se ponesto snizeno ali ne pretjerano.
jedino sam u bershki nasla nesto pametno!
gore na katu na uglu, dado ako se ne varam... tamo ima lijepih stvarcica snizenih.
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 08:43   #32
pozz,ide netko mozda u planet tus ove dane? ja sam bila prije dva dana i ne mogu prezalit jedne hlace koje nisam uzela pa da mi uzme ako ih jos ima,placam kavu naravno..
nemo7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.