Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 18:27   #3841
Click image for larger version

Name:	IMG_2222.JPG
Views:	228
Size:	3.6 KB
ID:	18295

Za cipele se slazem da trebaju imati neki remencic kao na slici. Evo prijedoga s Manga s malom petom


Sent from my iPhone using Tapatalk
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:42   #3842
Jooooj meni su te pete pregadne. Ne mogu se naviknuti.
Ili konkretan komad pete ili ravno.
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:59   #3843
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...6&n=1&s=search


Idem na jednu svadbu početkom petog mjeseca.
Već duže mi se sviđaju ove hlače ( iako nemam pojma kakve su uživo, piše viskoza ). Sada se nosi taj print, i gore neka finija majičica bijela na bretelice ( jednostavna ) i meni je to to. Moja sestra kaže da njoj to nije svečano. Što vi mislite?

Jedino što znam da dolje moram petu, jer vidim da i ona gazi po njima. Ali to se i tako neće vidjeti kakve su sandale jer su hlače duge.
Argument za hlače mi je i taj peti mjesec, jer može biti 30 a može 15 stupnjeva. Vjerujem da neće biti pretoplo, pa se bojim da bi pregola bila u nekoj suknjici, sandalama i gore opet nešto kratko.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:18   #3844
Joj, meni je to za do Kauflanda
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:18   #3845
latica - meni su hlače same po sebi ok, ali mi ima puno ALI. Štikle su mi bitne - mislim da bi trebale biti baš na veliku petu i lijepe, ne sad neke od doma tek toliko "jer se neće vidjeti". I ja bih skratila hlače da se ipak ne vuku tako kao na ovom modelu.
A što se bluze gore tiče, tj. topića, trebao bi biti od tog svilenog materijala (poliester ili svila, ne viskoza, pamuk ili tako nešto potkošuljasto).
I s obzirom da bi kombinacija mogla graničiti sa svečanim, ipak, ja bih na sve frizuru i dobar make up (ne nešto lagano i dnevno svakodnevno). Aha, i clutch također!


A sad meni pomagajte - što na ovu košulju:



Zamislila sam je na svijetle traperice koje imam, ali na što još? Pa da se bacim u shopping
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:45   #3846
meni se svidjaju. ja ih zamisljam ovako: na bas jako visoku petu, stiklu ili sandalu (crno), crno-zlatni cluth, velike visece zlatne nausnice, bijelu finu bluzu, jarko crvena usta, cat-eye sa crnim eyeliner, zarko crveni lak za nokte na rukama i nogama i na francusku pundju (sa par pramenova okolo).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:51   #3847
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post

A sad meni pomagajte - što na ovu košulju:
da, isprane svijetle trapke (boyfriend mi pada na pamet prvo, ali i skinny i ravne isto), sive trapke isto. uz balerinke ili spagerice raznih vrsta ili loafers ili tenisice.
ne vidim ju sa suknjama bilo kojeg kroja ili duljine niti sa petama... nekako mi ide samo uz casual/sporty/cute looks.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:54   #3848
Ženskice, trebam pomoć..

Idući vikend idem na svadbu, i znam što ću obući i što ću obuti, ali me muči što staviti od nakita.
Na slici je haljina slična mojoj, tj. kroj je isti- zatvoren vrat, bez rukava.. ali haljinica je obična, nema nabora kao ova na slici..
i ovo su cipele. Od cipela još u obzir dolaze jedne nude koje na prstima imaju kopču u srebrnoj boji (nisam našla sliku na netu). Što mom ukusu srebro/bijelo zlato, više odogovara





Da li da idem na opciju visećih naušnica, ili neku ogrlicu- kakavu?! Svaki prijedlog je dobrodošao
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 03:19   #3849
Drage forumašice, molim vas za jedan modni savjet Kupila sam si sive "potrgane" traperice pred par mjeseci u Lidlu da ih nosim ljeti na niske starke, espadrile i to, ali su mi predebele za ljeto, prevruće mi je.

Sad bi ja njih nosila zimi, ali mi zimi ne pašu ni na kakve čizme. Hlače su mi jako ugodne i spremna sam ići i u šoping po nekakve čizme, gležnjače, što god samo da ih imam s čime skombinirati (gdje ima mjesta za 10-ak pari, ima i za još 1 par ), ali nemm blage veze što da kupim, imam niske gležnjace koje su dosta glomazne i široke, tu ne pašu jer ne idu ni u njih, ni na njih. Na nešto od onih mojih na punu petu također nikako. Imam 1 super gležnjače na vezanje, al preširoke su hlače da ih guram unutra, a ne pašu mi ni gore na njih.
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 07:21   #3850
Quote:
Palomma kaže: Pogledaj post
Drage forumašice, molim vas za jedan modni savjet Kupila sam si sive "potrgane" traperice pred par mjeseci u Lidlu da ih nosim ljeti na niske starke, espadrile i to, ali su mi predebele za ljeto, prevruće mi je.

Sad bi ja njih nosila zimi, ali mi zimi ne pašu ni na kakve čizme. Hlače su mi jako ugodne i spremna sam ići i u šoping po nekakve čizme, gležnjače, što god samo da ih imam s čime skombinirati (gdje ima mjesta za 10-ak pari, ima i za još 1 par ), ali nemm blage veze što da kupim, imam niske gležnjace koje su dosta glomazne i široke, tu ne pašu jer ne idu ni u njih, ni na njih. Na nešto od onih mojih na punu petu također nikako. Imam 1 super gležnjače na vezanje, al preširoke su hlače da ih guram unutra, a ne pašu mi ni gore na njih.
podfrkni i što viša peta to bolje

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:41   #3851
Da, ja sve hlače podfrknem da dođu točno do ruba gležnjača
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:23   #3852
Ajmeee, fućkaš traperice, ja bi ove cipele...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 23:45   #3853
Cure, hvala na savjetima, uopće nisam razmišljala u ovom smjeru. Čim su stisle temperature, ja sam samo razmišljala kako da strpam noge u što veće čizme, hahaha
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 06:17   #3854
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ajmeee, fućkaš traperice, ja bi ove cipele...
i ja!
zato sam ih stavila


Quote:
Palomma kaže: Pogledaj post
Cure, hvala na savjetima, uopće nisam razmišljala u ovom smjeru. Čim su stisle temperature, ja sam samo razmišljala kako da strpam noge u što veće čizme, hahaha
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:23   #3855
Žene, što ćete obući za božićni domjenak? Ukrala bi neku ideju jer svoju nemam..
vikend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 06:13   #3856
Quote:
vikend kaže: Pogledaj post
Žene, što ćete obući za božićni domjenak? Ukrala bi neku ideju jer svoju nemam..
jednu od 60+haljina

mala crna sa dobrim štiklama i nakitom uvijek pali
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:32   #3857
MOLIM SAVJET!

imam haljinu ovakve boje otprilike, samo je nekako zagasitija.
nešto između te boje i ove.


kakve bi čarape stavile na to? ja sam za crne. ali palo mi na pamet da bi možda boja kože ljepša bila. ali opet, nekako mi je sad za zimu ljepše crne, nego boja kože. što vi mislite?

i od koliko den-a da uzmem? ne bih htjela da su prozirne (jer kažem, ljepše mi je tamniej po zimi), ali ne želim ni da izgledaju tako tamno kao da su štrample

jako sam neodređena, znam.

hvala unaprijed :*
seriousbusiness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:06   #3858
Ja bi ove ili ove ili sive ili crne
Ali najradije senfaste
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:42   #3859
Ja sam uvijek za crne neprozirne najlonke, jedine su mi lijepe. Uzela bih iznad 50 dena, ali pazi kakve, da ne izgledaju “stramplasto”.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:31   #3860
Ima li koga na temi?

Sta bi, po vasem misljenju, moglo na ovu haljinu osim salonki?

Imam crne gleznjace na petu, ali prevelik je kontrast ovako na gole noge. Boje su njezne pastelne, sto se na slici ne kuzi toliko. Nisam probala na crne hulahopke, ne znam bi li to bilo previse.
Haljina je od debljeg materijala, topla je, za zimski period i rano proljece, sto znaci da je za na salonke hladno.
Sve mi se cini da cu morat kupiti neke zelenkasto/sive cizmice samo za nju

Edit: haljina

https://imgur.com/a/Vqlpq
__________________
Latinska poslovica

Zadnje uređivanje Điđe T. : 04.01.2018. at 19:48.
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.