Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 17:19   #81
ja imam koznu bijelu kutnu i svaki put kad mi dodje tetak u goste ostanu mi preslikane Sportske na njoj
i uspijem to ocistiti s obicnim baby vlaznim maramicama, naravno povremeno premazem s nekim sredstvom za kozu
a kako se zove to sredstvo iz Ikee i di stoji?
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:04   #82
Što se tiče kožnih garnitura iz Ikee, ova je najbolja

http://www.wulffmorgenthaler.com/str...e-de6fc722e665

(sori moderatori, nisam mogao odoliti)

Ontopic - trenutno u Desidero u West Gateu imaju solidan popust na neke kožne garniture (do 35% koliko sam vidio)
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:43   #83
daj stavi ponovno, ne otvara se
a njih volim, odlični su
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 10:38   #84
Quote:
Athina kaže: Pogledaj post
ja imam koznu bijelu kutnu i svaki put kad mi dodje tetak u goste ostanu mi preslikane Sportske na njoj
i uspijem to ocistiti s obicnim baby vlaznim maramicama, naravno povremeno premazem s nekim sredstvom za kozu
a kako se zove to sredstvo iz Ikee i di stoji?
Daj mi reci koliko dugo već imaš tu garnituru?

I koliko si zadovoljna s njom, dali bi opet kupila bijelu kožu?
marioxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 11:06   #85
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Po čemu prepoznati kvalitetnu kožu?
Nažalost danas cijena nije mjerilo kvalitete. Ako je jeftina, garant ne valja, ako je skupa nije sigurno da valja. Trebam preporuku za kožnu kutnu garnituru koja bi me služila godinama (ako takvo što postoji). Gdje je najbolje pogledati?
Babić namještaj daje 5 godina garancije na konstrukciju i kožu, osim njih u opciji su nam bili i Rigosalotti i Loiudice D ali daju garanciju 12 mj, a to je ipak premalo obzirom na cijenu garnitura
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:00   #86
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Babić namještaj daje 5 godina garancije na konstrukciju i kožu, osim njih u opciji su nam bili i Rigosalotti i Loiudice D ali daju garanciju 12 mj, a to je ipak premalo obzirom na cijenu garnitura
Perilice imaju garanciju po 5 g tako da mi je 12 mj garancije na kožu smiješno. Koja bi bila ok cijena kvalitetne kožne garniture? 15000, 20000, više? Osobno mi se sviđa mat hrapava koža ali ne znam koliko je kvalitetna. To mi je iza kuhinje najveća investicija pa ako fulnem u odabiru pojest ću se živa.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:06   #87
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Daj mi reci koliko dugo već imaš tu garnituru?

I koliko si zadovoljna s njom, dali bi opet kupila bijelu kožu?

imam ju malo vise od 3god, znam i tocan datum jer je stigla na dan vjencanja
zadovoljna sam i kupila bi opet bijelu jer volim svijetli namjestaj
koza je super za odrzavanje pogotovo ako imas malu djecu
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 09:03   #88
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Perilice imaju garanciju po 5 g tako da mi je 12 mj garancije na kožu smiješno. Koja bi bila ok cijena kvalitetne kožne garniture? 15000, 20000, više? Osobno mi se sviđa mat hrapava koža ali ne znam koliko je kvalitetna. To mi je iza kuhinje najveća investicija pa ako fulnem u odabiru pojest ću se živa.
12 mjeseci je smiješno kratko, ali većina proizvođača nudi toliko Nama je kožna kutna garnitura (dvosjed 256 cm +damski ležaj 198 cm) sa popustom na gotovinu (30%) došla oko 13 500, u ponudi imaju promotivno meku i tvrdu kožu po istoj cijeni, inače je tvrđa skupnja cca 2000-2500 kn.
Uzeli smo varijantu sa mat mekom kožom jer je udobnija. Konstrukcija je od bukovine.
Cijene garnitura su različite, nama su ispočetka u opciji bili talijanski proizvođači ali njihove garniture (navedenih dimenzija) koštaju 27000 sa popustom na gotovinu, garancija im je 12 mj., a konstrukcija od tvrdog prešanog kartona/iverice ali modeli su im zbilja prekrasni, moderni.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 10:31   #89
odlična kutna i odličan poust za gotovinu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 13:22   #90
Vidim da se stranicu prije razvila diskusija o sredstvima za čišćenje kože.
Najbolej sredstvo za čišćenje i njegu je duo set za tu namjenu iz IKEA-e. U tom setu dobijete šampon za pranje kože i kremu za njegu kože. Ovu kremu je dovoljno koristiti 2 puta u godini,a šampon koristite po potrebi. ja s time već godinama održavam svoju kožnu garnituru i još uvijek je kao nova, nigdje ispucala koža.
prije toga sam isprobala sve što se nudilo an našem tržištu i ni sa čime nisam bila tako zadovoljna kao s ovim.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 12:50   #91
Kožna garnitura

Ekipa da čujem vaše mišljenje.. Kako održavati kožnu garnituru, mekana teleća koža. Na netu ima svega, jedni kažu samo vlažna krpa, drugi mlijeko, treći kemija, četvrti kažu suha krpa.. kako održavati uopće?
Druzic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 20:22   #92
Evo i ovdje da postavim pitanje, nadam se da ću dobiti neki odgovor: Pozdrav svima. Zanima me da li neko ima iskustva sa brušenom prirodnom kožom (Cowhide Top Grain, Cat. 20, Natural).
Proizvođač je Natuzzi Editions, garnitura je savršena, ali me brine održavanje i kvalitet i mnogo bi mi značilo nečije iskustvo. Hvala.
Dusan84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:55   #93
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Vidim da se stranicu prije razvila diskusija o sredstvima za čišćenje kože.
Najbolej sredstvo za čišćenje i njegu je duo set za tu namjenu iz IKEA-e. U tom setu dobijete šampon za pranje kože i kremu za njegu kože. Ovu kremu je dovoljno koristiti 2 puta u godini,a šampon koristite po potrebi. ja s time već godinama održavam svoju kožnu garnituru i još uvijek je kao nova, nigdje ispucala koža.
prije toga sam isprobala sve što se nudilo an našem tržištu i ni sa čime nisam bila tako zadovoljna kao s ovim.
Pozdrav 😊,možete li navesti naziv ili staviti sliku proizvoda?Kakve krpe koristite?

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
lativa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:12   #94
Quote:
lativa kaže: Pogledaj post
Pozdrav 😊,možete li navesti naziv ili staviti sliku proizvoda?Kakve krpe koristite?

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Biti će da se radi o ovom proizvodu:

http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/10032294/
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.