Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija

Mobilna tehnologija i telefonija Podforumi: Android (Podforum Android aplikacije), Windows (Podforum Windows Phone aplikacije), iOS (Podforum iOS aplikacije), Ostali mobiteli, Usporedbe mobitela

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 14:42   #9221
Nazoveš SZK i kažeš hoću VIP now za 10kn mjesečno onu promociju šta imate ili kažeš hoću 6 mjeseci besplatno.
"All these guys who run these organizations who talk about analytics, they have one thing in common: They're a bunch of guys who ain't never played the game, they never got the girls in high school, and they just want to get in the game."
- Charles "Round Mound of Rebound" Barkley
CroGamer24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:46   #9222
A ako aktiviraš SMS-om ili preko MojVip, onda ide promocija 3/6?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 22:25   #9223
E to iskreno ne znam. Bolje nazvat SZK i njima reć
"All these guys who run these organizations who talk about analytics, they have one thing in common: They're a bunch of guys who ain't never played the game, they never got the girls in high school, and they just want to get in the game."
CroGamer24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:50   #9224
Pizdarija....
Na L+ tarifi djete uzelo mob, udaljilo se od dometa routera i potrošilo 2,3GB prometa, od toga 1,3GB preko 2GB koliko ima u tarifi, na staroj L samo se usporio promet, e pa na ovoj L+ nije.... nego lijepo 259kn bez PDVa kaže aplikacija Moj Vip, teta iz SZK kaže da ne može ništa dok se ne finalizira račun, pa da pišemo prigovor.... Račun mi ide na naplatu trajnim nalogom sa tekućeg računa.... Šta mislite ima li kakve šanse da mi izađu u susret (4 linije na ime, jedna od '99.)? Ili što drugo mogu učinit da mi ne skinu tih 300+ kn, stvarno nisam znao za ovo da se brzina ne smanjuje, svjestan sam da sam kriv zbog toga....
Old 25.06.2017., 22:37   #9225
Probaj za početak pronać u uređaju ograničenje podatkovnog prometa. Namjesti na onoliko koliko je uključeno u tarifu da se nakon toga internet isključi A za tih 300kn, vjerojatno neće oprostit. Oproste neke veće iznose tj. smanje za 30% (meni jesu). Probaj za početak telefonski riješit nakon što završi mjesec, a nakon toga pisanu žalbu

Nego, šuška se da VIP uvodi flat tarifu u pretplati
Old 25.06.2017., 22:45   #9226
Nece nikada biti flat u vipu lolol

A za ovaj internet pisi prigovor, uvazit ce ti barem 50%

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroGamer24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:40   #9227
....kao što to biješe u Lijepoj našoj, tako je i kod mene, prvo se mora dogodit neko sranje da se reagira, odmah sam poslije sranja uključio ograničenje prometa.... Će da vidimo što će čike iz VIPa reći....
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.