Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest i povijesne teme > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 02:44   #2021
SETC 2017
Cola1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 09:43   #2022
Quote:
Cola1973 kaže: Pogledaj post
Austrija sa L2 A4 i Ukrajinci sa svojom "kantom",jeli to iznenađenje ili strpljiv i uporan i predan rad?

cvit čežnje
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 11:30   #2023
Ja mislim da su jedino 'iznenađenje' Poljaci, koji su valda poslali posade s posebnim potrebama, pogotovo kad se pogleda agregirani rezultat u identifikaciji cilja i određivanja udaljenosti u odnosu na Nijemce.
"Pistol" kategorija je posebno zabavna.
Cola1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 06:41   #2024
Quote:
Cola1973 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su jedino 'iznenađenje' Poljaci, koji su valda poslali posade s posebnim potrebama, pogotovo kad se pogleda agregirani rezultat u identifikaciji cilja i određivanja udaljenosti u odnosu na Nijemce.
"Pistol" kategorija je posebno zabavna.
Ima nešto sa Poljacima i tenkovima. Znam da nije neki pokazatelj ičega ali svatko tko je došao u dodir sa njima u nekoj od tenkovskih mrežnih igara može posvjedočiti da su u prosjeku najgori igrači sa vrlo zabrinjavajućim taktičkim odlukama i procjenama.
Old 15.05.2017., 19:44   #2025
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Ima nešto sa Poljacima i tenkovima. Znam da nije neki pokazatelj ičega ali svatko tko je došao u dodir sa njima u nekoj od tenkovskih mrežnih igara može posvjedočiti da su u prosjeku najgori igrači sa vrlo zabrinjavajućim taktičkim odlukama i procjenama.
Primjetio sam da vole jurisati... primjerice sa Tiger (p) na tenk višeg tiera u ovom slučaju Tiger 2 izlagajuci svoje relativno tanke strane tenkovima sa velikom brzinom paljbe u ovom slucaju SU-100 pa kasnije u chatu govoriti kako su svi drugi igraci hakeri... ili jedan zapanjucui slucaj kojeg se sjecam sa War Thundera gdje je jedan poljak sa sva svoja tri tenka bio unisten na isti nacin... izasao bi iz zaklona grada na sred mosta da bi bilo bolje vidljiv...
Old Jučer, 16:18   #2026
U Poljskoj je jos pred par godina bilo dosta oglasa na TV za WoT. Vjerojatno je to privuklo dosta djece, sto je dalo rezultata na kvaliteti tih novih igraca.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.