Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 00:18   #1201
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
moji dani izgledaju ovako: dignem se, jedva.
posao, šetnja psa. ležim. šetnja psa. ležim. posao. šetnja psa. ležim. šetnja psa. ležim. posao...
sad sam se natjerala sjest i poplaćat račune, gledam u te kuverte danima, ne mogu.
ne palim tv.
večeras sam skuhala večeru nakon 10 dana nekuhanja ičega.
uguram stvari u vešmašinu.
nakon šetnje psa, operem se. ležim.
stan izgleda ko da netko većinu vremena leži i spava i leži, a tako mi izgleda i društveni život jer ne mogu.
U, jebote, dobro si me sjetila, masina mi je gotova, moram ves objesit!
Upravo sam zavrsila tjednu generalku.

Izgleda da bu drugi tjedan lakse disat.

Kaj se kuhanja tice, ja si skuham za dva dana, jer mi se ne da, pa se to razvlaci i treci dan, jer mi se ne jede, pa ipak bacim.
Trenutno u frizideru imam doslovno 3 jaja, putar, pola crne cokolade i 2 jabuke.
U freezeru spinat i onaj plavi gel za obloge (ostalo nakon vadnjenja zuba )

Mislim da bi sutra zbilja mogla u speceraj.

Nego, kaj pesa ne seces i prije posla?
Hannah 3 is offline  
Old 29.06.2017., 00:35   #1202
Danas prolazim i vidim grupu građevinaca, bauštelaca kako rade vanka... I probam se zamislit na njihovom mjestu, računam da bi pao s nogu nakon pola sata... Da ne govorim raditi 6x tjedno svaki dan po osam sati na 35 stupnjeva...
Fatality Angel is offline  
Old 29.06.2017., 01:06   #1203
u crnoj gori su zabranili rad na otvorenom kad pređe 36 C
babunovich is offline  
Old 29.06.2017., 01:11   #1204
Mislin da u Londonu prosle ili pretprosle godine nisu morali ici na posao jer je bilo 32 C... Ne mogu zamislit da moram svaki dan radit po osam sati na plus 30, mislim da bi se radije odselija daleko na sjever Europe
Fatality Angel is offline  
Old 29.06.2017., 02:52   #1205
Ovdje je divno padalo, hektolitri kiše i pala je temperatura na 19 stupnjeva
lucas07 is offline  
Old 29.06.2017., 07:13   #1206
Nadam se da nije bilo velike stete od olujnog vjetra.

Kod mene jugo,bez kapi kise i 28° u 6 ujutro.Dva puta sam provjeravala vanjsku temperaturu.Tropske noci i jutra.
mavita is online now  
Old 29.06.2017., 07:55   #1207
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
moji dani izgledaju ovako: dignem se, jedva.
posao, šetnja psa. ležim. šetnja psa. ležim. posao. šetnja psa. ležim. šetnja psa. ležim. posao...
sad sam se natjerala sjest i poplaćat račune, gledam u te kuverte danima, ne mogu.
ne palim tv.
večeras sam skuhala večeru nakon 10 dana nekuhanja ičega.
uguram stvari u vešmašinu.
nakon šetnje psa, operem se. ležim.
stan izgleda ko da netko većinu vremena leži i spava i leži, a tako mi izgleda i društveni život jer ne mogu.
Ovako slično je i moja rutina ovih tjedana. A počelo mi se ljeto gaditi izgleda najviše zbog psa. I njemu je gadno, a onda je gadno i meni jer se samo vučem uokolo ko crkotina.
Roba za peglanje se samo gomila, sad sam tu gomilu sakrila da ju ne gledam.
Pla je neka..kišica nešto, ali evo, od jutra u pet ponovno prži i vlaga je valjda 90%.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 29.06.2017., 08:42   #1208
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post

Nego, kaj pesa ne seces i prije posla?
Naravno
ali nisam se to sjetila napisati.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.06.2017., 09:05   #1209
Prehladjena sam tri dana, zbog klime.
Zimi se ne prehladim ali evo na plus 30 se rusim od temperature i kaslja

I najbolji dio, nocas sam zbog nevremena morala lezati u kupaonici na podu sa psoom i zaspala, probudila se u 5h ujutro sva smrznuta i ukocena, one pizde od psa nije bilo, vratila se utopli krevet kad je prestalo grmiti valjda i ostavila me kao crkotinu na podu.
sophiella is offline  
Old 29.06.2017., 09:07   #1210
Ja sam sinoc jedva zaspala...i onda mene dr pita sta ce mi tableta za smirenje?!treba mi da krknem pred spavanje...pa ja nemam pojma kak bi ljeti bez tog...nebpijem svaku noc samo za ovakih i to svaku trecu ak zaredaju....pa ne bi do jutra zaspala....men je to ljeti mast hev jbte...
Idem se sisat danas imam busen vune na glavi

I jedino sto mi se ljeti svidja sto mogu lakirat nozne nokte i sredjivat ih si stalno i da se vide....to je jedan jedini razlog....
Zimi mogu al ne vide se...a na rukama lsk brzo spada pa to ne radim
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??

Zadnje uređivanje mafri : 29.06.2017. at 09:26.
mafri is offline  
Old 29.06.2017., 10:15   #1211
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
one pizde od psa nije bilo, vratila se utopli krevet kad je prestalo grmiti valjda i ostavila me kao crkotinu na podu.


Tablete za smirenje na ovakav tlak? Huh, mislim da se ja ne bi probudila do jeseni
Ionako ako zaćorim popodne probudim se smlavljena i dezorijentirana
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 29.06.2017., 11:24   #1212
sophie

barem ti nije bilo vruće
u zagrebu danas ugodno
ja prespavala oluju, kaj je bilo nekaj vanserijski?
Gzena is offline  
Old 29.06.2017., 11:42   #1213
ma obična večer, čekala sam Dorothy da odnekud sleti na parking, skupa s potrganim granama drveća
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.06.2017., 11:57   #1214
ništa ja to nisam čula
samo sam vidjela jutros kapljice na prozoru

a nisam neki tvrd spavač
možda kod mene nije bio takav urnebes
krajnji zapad sam ja
Gzena is offline  
Old 29.06.2017., 12:16   #1215
isto nisam dozivjela neku oluju jucer valjda je bilo samo u nekim dijelovima grada
c.c. is offline  
Old 29.06.2017., 14:32   #1216
Jel zna netko ili koristi slucajno kakve tablete, vitamine, pizde materine tijekom ljeta onako da me ozive, daju mi energije... Stalno sam umoran, težak sam sebi, bezvoljan, a ne mogu si dopustit jer iman posa i obaveza jos sa strane, pa me sve skupa jos vise ubije...??
Fatality Angel is offline  
Old 29.06.2017., 19:41   #1217
Srpanj započinje promjenjivim vremenom.
Prva 4 dana očekuju nas maksimalne temperature ispod 30 C, najugodnije sad za vikend.
Oko sredine idućeg tjedna jedan ili dva dana bi moglo prijeći 30 pa onda prema kraju tjedna ponovno ispod 30 C.
Srpanj zasad ne donosi velike i dugotrajne vrućine kao ovaj mjesec.
ivoo20 is offline  
Old 30.06.2017., 00:43   #1218
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Jel zna netko ili koristi slucajno kakve tablete, vitamine, pizde materine tijekom ljeta onako da me ozive, daju mi energije... Stalno sam umoran, težak sam sebi, bezvoljan, a ne mogu si dopustit jer iman posa i obaveza jos sa strane, pa me sve skupa jos vise ubije...??
ne koristim sad ništa, mene ljeto ne čini umornom, naprotiv, ali svejedno su mi ljiga te vrućine, onako iz principa i iz estetskih razloga.

ali mislim da bi ti umor trebao odagnati kompleks B vitamina, predlažem ti solgar B-kompleks stress formulu, jako je dobra i mislim da ćeš osjetiti razliku:

http://www.solgar.com/SolgarProducts...la-Tablets.htm

plus toga uzmi si malo više C-vitamina, možda šumeći 1000 miligramski od hermesa da si kupiš... i eventualno magnezij.
magnezij uzmi navečer, bolje buš spavao.

eto, to su moji prijedlozi za drozu.
aryna is offline  
Old 30.06.2017., 01:12   #1219
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ne koristim sad ništa, mene ljeto ne čini umornom, naprotiv, ali svejedno su mi ljiga te vrućine, onako iz principa i iz estetskih razloga.

ali mislim da bi ti umor trebao odagnati kompleks B vitamina, predlažem ti solgar B-kompleks stress formulu, jako je dobra i mislim da ćeš osjetiti razliku:

http://www.solgar.com/SolgarProducts...la-Tablets.htm

plus toga uzmi si malo više C-vitamina, možda šumeći 1000 miligramski od hermesa da si kupiš... i eventualno magnezij.
magnezij uzmi navečer, bolje buš spavao.

eto, to su moji prijedlozi za drozu.
Fala lipa!
Fatality Angel is offline  
Old 30.06.2017., 01:26   #1220
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Fala lipa!
molim, nema na čemu.

samo hrabro! (javi jel ti štogod pomoglo!).
aryna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.