Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 21:38   #581
Quote:
deya kaže: Pogledaj post
Naravno da treba prihvatiti. To je tzv. "cipelarina", tj. najmanji putni trošak koji se isplaćuje osobama koje i ne putuju, te žive u neposrednoj blizini radnog mjesta.

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
to sam i ja pomislio na prvu, no na papiru koji treba potpisati traži se registracija vozila i upisana je udaljenost od par kilometara. znači, morala bi potpisati netočne podatke.....
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:39   #582
trošak puta

Ja živim od škole di radim cca 2,2 km. I kažu oni meni da bi mi plaćali putni trošak,ja oduševljena.

Ali, kaže meni tajnica da moram donijet R1 račun od pokaza??? ako ne želim donijet R1, morati će mi isplaćivat 70% od cijene pokaza.

E sad ja se pitan zašto, jer prošle godine sam dobivala 290 kn koliko je i pokaz i nisam tajnici ni nikom trebala ništa donosit (nikakve R1 račune). Nego eto bilo bi mi uplaćeno.

Naime, ja i prije (a i sad) ne bi kupovala pokaz, jer sam relativno blizu pa koji put ako je hitno kupim kartu i sl..

Nije mi jasno zašto sad odjednom moram dokazivati kupnju.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 18:11   #583
Ima netko pametni savjet...

Sad radim u školi kao asistent(tj. za njih volontiram, duga priča). Od iduće godine oni više ne žele tako, nego da idem preko ovog regularnog programa.
Iskreno meni to ne paše iz više razloga, prihodi mi jesu sigurniji, ali znatno manji(a ja radim puno više od klasičnog asistenta), čak i ako dijete s kojim ne radim ne dolazi u školu ja moram.
Najgore u cijeloj priči je kaj kad su ti natječaji u 8.mj. ja defo nisam u Hrv, onak 90% i ajde još kad bi oni unaprijed rekli kad bude to, ali ne kažu baš...

Dal da probam namoliti u školi da ostane kao i do sada? :/
Ako ne nađem ništa drugo za raditi ...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 23:45   #584
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Najgore u cijeloj priči je kaj kad su ti natječaji u 8.mj. ja defo nisam u Hrv, onak 90% i ajde još kad bi oni unaprijed rekli kad bude to, ali ne kažu baš...
Ove godine natječaj bi se trebao otvoriti u 3 mjesecu, i ako školi projekt prođe bio bi zaposlen 4 godine, znači do ljeta 2021., tako da se ova vrsta natječaja neće više otvarati do novog operativnog programa.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 22:17   #585
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Ove godine natječaj bi se trebao otvoriti u 3 mjesecu, i ako školi projekt prođe bio bi zaposlen 4 godine, znači do ljeta 2021., tako da se ova vrsta natječaja neće više otvarati do novog operativnog programa.
prvi put čujem za ovo..jel to vrijedi za sve gradove ili..?
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 23:55   #586
Quote:
lena lee kaže: Pogledaj post
prvi put čujem za ovo..jel to vrijedi za sve gradove ili..?
Za cijelu RH
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:11   #587
I sta bio bi zaposlen na 4 godine, ali s minimalnom placom?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:16   #588
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
I sta bio bi zaposlen na 4 godine, ali s minimalnom placom?
Neto satnica je 25 kn, neki pomoćnici u nastavi rade 20 sati tjedno, neki više.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:02   #589
evo, meni kao asistentu u nastavi je završila ova školska godina i ugovor o radu.
nisam upoznat s time da su bili neki natječaji u trećem mjesecu i da se sada zapošljava na 4 godine.
čini mi se da se još ništa od toga nije dogodilo...
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:19   #590
Svim pomoćnicima u nastavi mjesečna plaća je 3.855,00 kn bruto 2, bez obzira na broj sati, i to na period od 4 godine.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:52   #591
ništa ne kužim. neće više biti natječaja za sljedeću školsku godinu?

ja ću radit ovo i sljedeće godine?

meni moja škola ništa nije rekla.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:13   #592
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
ništa ne kužim. neće više biti natječaja za sljedeću školsku godinu?

ja ću radit ovo i sljedeće godine?

meni moja škola ništa nije rekla.
Novi natječaj financiran iz ESF je na period od 4 godine, tako da prema tome svi pomoćnici koji su dosad radili bi trebali i nastaviti, osim u slučaju ako ne žele, ili škola i/ili roditelji nisu zadovoljni s radom pomoćnika za svoje dijete.

Uz ovo imaš i isti natječaj koji objavljuje MZO za udruge, ovaj ide na godišnjoj bazi.

Sad, ne znam da li je tvoja plaća financirana iz ESF, ili iz MZO, ako je iz ovog prvog upitaj školu, mada vjerojatno ni one znaju, kontaktiraš voditelja projekta, ili nekog tko radi projektnu dokumentaciju.

Evo na ovom linku, strana 20 - trajanje projekta 48 mjeseci.

http://www.esf.hr/wordpress/wp-conte...ijavitelje.pdf
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:28   #593
E da, ja sam financiran iz MZO preko udruge invalida. Znaci za sljedeću školsku godinu čekam novi natječaj.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:33   #594
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
E da, ja sam financiran iz MZO preko udruge invalida. Znaci za sljedeću školsku godinu čekam novi natječaj.
Natječaj od MZO je već otvoren do sredine srpnja.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:40   #595
Ovo su natječaji za gradove/škole da osiguraju sredstva. Natječaji za zapošljavanje asistenata su negdje krajem sedmog mj.
danny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:41   #596
Ovo su natječaji za gradove/škole da osiguraju sredstva. Natječaji za zapošljavanje asistenata su negdje krajem sedmog mj.
danny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:16   #597
da, to je zapravo javni poziv ministarstva obrazovanja svim udrugama za dodjelu sredstava za financiranje asistenata u nastavi, otvoren do 05. 07. 2017.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:09   #598
Gdje se mogu naći informacije o edukacijama za pomoćnike, konkretno me za grad Varaždin zanima?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:59   #599
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu naći informacije o edukacijama za pomoćnike, konkretno me za grad Varaždin zanima?
Ja sam prošle godine bila na edukaciji.
Uglavnom, kada se otvori natječaj za pomoćnike, prijaviš se. Oni te zovu, daju termin za testiranje i razgovor na burzi i to je to. Onda čekaš "rezutate" natječaja nakon čega oni određenim osobama šalju mailove da su prošle i pozovu ih na edukaciju. Edukacija je bila nekih tjedan dana prije početka nastave. Nakon edukacije su, prošle godine, odmah dobile posao 3 osobe. Mene su zvali u pon kad je počela nastava da bi htjeli da radim, ali sam do onda našla već nešto drugo u Zagrebu pa su krenuli dalje zvati i mene ostavili za listi za rezervu. Eto, to je to ukratko.

Edit: to je bio natječaj za srednje škole i Centar Tomislav Špoljar. Za vrtiće je navodno trebao malo kasnije ići natječaj, ali to onda više nisam pratila.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 12:33   #600
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Ja sam prošle godine bila na edukaciji.
Uglavnom, kada se otvori natječaj za pomoćnike, prijaviš se. Oni te zovu, daju termin za testiranje i razgovor na burzi i to je to. Onda čekaš "rezutate" natječaja nakon čega oni određenim osobama šalju mailove da su prošle i pozovu ih na edukaciju. Edukacija je bila nekih tjedan dana prije početka nastave. Nakon edukacije su, prošle godine, odmah dobile posao 3 osobe. Mene su zvali u pon kad je počela nastava da bi htjeli da radim, ali sam do onda našla već nešto drugo u Zagrebu pa su krenuli dalje zvati i mene ostavili za listi za rezervu. Eto, to je to ukratko.

Edit: to je bio natječaj za srednje škole i Centar Tomislav Špoljar. Za vrtiće je navodno trebao malo kasnije ići natječaj, ali to onda više nisam pratila.
Super, hvala ti - puno si mi pomogla.
Daskle treba pratiti natječaje i to je to. Sjećaš se kad su išli ti prvi natječaji? Kolovoz?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.