Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2003., 21:08   #21
ja sam bitckha ovisnica

Eh, tak ja odlučila zaštedit malo za more - i idem danas u grad i kupim sljedeće:

2 CD - a

1 slušalice za discman

1 japanke (crvene)

1 duge trapez hlače (crne)

1 majicu bez rukava (crnu)

1 suknju sa džepovima posvukud (crnu)

1 pidžamu bez rukava, kratke hlače - sivo - roznu

3 kože za oko vrata

I jebi ga! Total oko 700 kn

To je sve do 9 mj. obećajem.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 21:41   #22
Quote:
Shtefitza kaže:
Hm... ja sam prevrtaljka... volim prevrtati po ducanima. To me opusta!! A uzasno dugo mi treba da odlucim nesto kupiti. Zapravo volim doci drugi dan. Prvi sve vidjeti, onda prespavati, pa doci i uzeti ono za sto sam se odlucila... U bilo koje doba godine. Obicno pocetkom sezone...

Prevrtaljkaholicarka...
ajde to je karakter:klap:

tko zna mozda preko noci orobe ducan, izbije pozar itd. ma bolje da ja to odmah zbrinem

A Crow Jane nam svima mast vadi ovim varsavskim cijenama
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 21:50   #23
Quote:
Winona1 kaže:

A Crow Jane nam svima mast vadi ovim varsavskim cijenama
Nisam, pa to mi se čini dost para, jest da KOŽE koštaju svaka kunu ali ima tu stvari od kojih ti mozak stane kolko su skupe - to za fakin turiste
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 21:57   #24
ne znam jesi li koristila ljetne rasprodaje ( ja jesam danas, onu za knjige ) ali ovo jest povoljno.

U Zagrebu ne bi sigurno to sve kupila za te novce. Ali i inace kako pises su cijene u V. povoljne - vjerojatno bi ja iskoristila da imam priliku.

Kad ti se dakle ucini opet da si danas skupo prosla - obavi slican shopping u Zagrebu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 10:17   #25
Mango je imao takve lude rasprodaje da sam si nakupovala sulja po 80 kuna
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 10:48   #26
Na rasprodajama ovdje je do 90% sniženje - ali!

Sve kaj je ostalo ili su XS ili pak XL brojevi.......

Tak da tu na rasprodaji ubodem samo stvari za sister. [njoj i inače kupujem na dječjem odjelu - mršavica ]

Eh, da reko mi je Z. nek mu kupim starke - navodno su kod nas 360 kn? - ovdje su 250.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 12:54   #27
i kod nas je ostalo XS i zato ja napokon profitiram
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 13:13   #28
Ja mrzim shoping. Cak je i muz strpljiviji od mene kad se nesto treba kupovati.

Nedavno sam trazila odjelo, za odbranu diplomskog i poslije za trazenje posla i skoro se posvadala s muzem jer on valjda misli da ako sam usla u prodavnicu moram pomno pretraziti svaku policu, dok je meni dovoljno da na ulazu bacim pogled ukrug, vidim da tu nema odjela i idem dalje.

Divim se stvarima na izlogu (skuzila sam i zasto: sve su to u principu vrece ali im tete prodavacice strateski zabodu igle tako da izgledaju strukirane, zenstvene i fine, bace kakvo odgovarajuce svjetlo od kojeg izgledaju mocnije, a ti kad krenes traziti istu stvar u prodavnici ne mozes je sama ni naci. Tek kad ti teta pokaze poceses se po glavi i izades van).

Kupujem samo na snizenju, normalnu cijenu platim ako mi nesto jako treba ili ako mislim da ce do snizenja ostati samo XS.

Cipele apsolutno mrzim kupovati i najvise bih voljela da imaju moc regeneriranja. Uspjela sam u svom zivotu ubosti dva tri para koja su me odusevila i sad mi je samim tim jos teze sto su u raspadu, a takvo sta se vise ni ne proizvodi (osim mozda u dalekim egzoticnim zemljama). Zadnjih sezona mi je spic izasao na nos. Grozim se. Obzirom da zimu moram docekati u puknutoj lijevoj Palladiumkici, prije kise, ako ne pocnu praviti sta normalno, ja cu kupiti muske cipe.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 18:36   #29
Quote:
magic kaže:
Vjerujem da cesh biti zamijecena...zhena samo u naushnicama i topicu nema ni po Londonu
Haha....pa nisam bas samo u tome izisla vani.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 06:23   #30
Quote:
Shtefitza kaže:
Hm... ja sam prevrtaljka... volim prevrtati po ducanima. To me opusta!! A uzasno dugo mi treba da odlucim nesto kupiti. Zapravo volim doci drugi dan. Prvi sve vidjeti, onda prespavati, pa doci i uzeti ono za sto sam se odlucila... U bilo koje doba godine. Obicno pocetkom sezone...

Prevrtaljkaholicarka...
I ja isto, ne sjecam se kad sam nesto kupila od prve
sve obidjem, odmjerim, najcesce odspavam i onda drugi dan odem i kupim
sve oko mene to dovodi do ludila, muz sizi
on je inace tip udje u prvu butigu kupi sto mu treba i gotov, ide doma,
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 18:57   #31
eh, ja mrzim kupovati bilo kaj! mrzim razgledavati ducane i mrzim isprobavati stvari tak da obicno uzmem otprilike svoj broj i to je to. obicno si uzmem jedan dan i onda od jutra do mraka lutam po gradu i kupim kaj kupim i to je to za odredjeno vrijeme!
sad po ljeti jedva cekam da dodje zima i da si kupim neku super toplu jaknu i neke zgodne marte i kapu i ja najsretnija! mmm snijeg...
BU! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2003., 00:54   #32
Ja sam slaba na cipele i make-up,toga mi nikad dosta.
Zimi cu vise potrositi,recimo za onaj novac kojim sam kupila jedan kaputic prosle zime mogu sad kupiti nekoliko haljinica i topica.
Kod mene je "problem",sto ja sama sebe uvjeravam da
moram sebi nesto kupiti svaki mjesec.Znaci i kad imam sve i ne treba mi bas nista,ja cu opet kad dobijem lovu razmisljat sto bi mogla kupit i cega imam manje.
Ne kupujem na rasprodajama,jer stvari koje se meni svide,su najnovije i u 99%slucajeva nisu snizene.
Ja ne volim prevrtati po ducanima,ja volim ono-ljubav na prvi pogled i odmah kupujem,bez razmisljanja.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 23:50   #33
sto se mene tice, ja bi mogla hodat u krpama po gradu ali kozmetiku moram imat. sa zenama iz martimexa sam si na ti, svaki put kad me vide zadovoljno trljaju ruke...a jos kad ysl izda stagoc novo....aaaaaa za poludit...ode oko 1000 kn. fuj fuj...bad girl
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 09:43   #34
ja sam sretna kad upali taktika da prespavam i kupim drugi dan.
no, imam stalni manjak odjece za posao, sto nije bas moj stil, a kupujem krpice, tj. ono sto ne mogu nositi na posao...
no, pocastim se velikom nabavkom stvari iy Lusha jednom mjesecno, pa onda po potrebi. kod odjece sam postala probirljivij, sve sto mi se svida jer nema good value for the money... pa na kraju ne kupim sto mi treba... vec sto mi ne treba...
Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 11:06   #35
Bas je cudno ovo sto mi se desava,ma i nije cudno,bas je predivno...nikad nisam znala da cu vise paznje posvecivat nekom no sebi,mislim iskljucivo na odabir garderobe,opreme....uvijek sam s paznjom odabirala sebi,danima gledala....a sad mi to uopce nije bitno.
Raduje me sto kupujem,trazim,razgledam....za nekog drugog.
Bas mi je drag ovaj osjecaj,ispunjava me u potpunosti....po prvi put ne mogu da zaspem od uzbudjenja,radosti....sto sam kupila nekom nesto.

Osjecam leptirice u stomaku,bas sam sretna

Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 16:03   #36
Eh, da bar ja mogu tako. ja sam svog dragog jedva nagovorila na shopiing jer su njemu i hlace od 100 Kuna OK. Ima i to svojih prednosti.
I tako uputimo se mi u shopping i lunjamo po ducanima. i skoro sve obavimo. nisam usla niti u jedan znski ducan i bila sam sretna sto je on ipak nesto kupio.
No, najvise sam bila ponosna na sebe sto je bilo moguce da hodam po shopping centru i NISTA ne kupim.

koji sam ja karakter ili sto ljubav cini od mene ;-)
Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 22:48   #37
Quote:
Crow Jane kaže:

Sve kaj je ostalo ili su XS ili pak XL brojevi.......
XS !

poljska - raj na zemlji ! (pozdrav od PTZ )

ali ja više nemam odmora, a bome ni para

smrtz
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 22:51   #38
Quote:
Lilly kaže:

Divim se stvarima na izlogu (skuzila sam i zasto: sve su to u principu vrece ali im tete prodavacice strateski zabodu igle tako da izgledaju strukirane, zenstvene i fine, bace kakvo odgovarajuce svjetlo od kojeg izgledaju mocnije, a ti kad krenes traziti istu stvar u prodavnici ne mozes je sama ni naci. Tek kad ti teta pokaze poceses se po glavi i izades van).
MRZIM IGLICE OD KOJIH KOŠULJE - VREĆE IZGLEDAJU DIVNE, STRUKIRANE I SEXY !!!

RAT IGLICAMA !!!!
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 22:58   #39
inače, ja kupujem sve i svašta - od robice na sniženjima do stvari iz novih kolekcija u koje se zaljubim na prvi pogled i peglam ...

volim sve ... kremice, parfemčiće, šljokice, čak u nedostatku istih mogu kupiti i neki fin deterđent - pa to je parfemčić za moje prijateljice-krpice

kupujem i na pijaci - to mi je poseban gušt, hodati između onih stolova, tete su super-ljubazne, fino se ispričamo, čak imaju i improvizirane kabine i možeš probati, a roba je često prilično kvalitetna
ali i u poznatim dućanima gdje se moraš dooooobro napregnuti da digneš nos više od prodavačice

ali, ne padam baš na marke. Od dizajnerskih stvari volim imati sitnice, a često me bude strah da ću tu u "dućanu" kupiti lažnjak ili nešto što je u stvari roba s greškom.
volim hr marke (Haddad ), a i sama nekad nešto napravim
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.