Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2003., 22:41   #61
Quote:
SuzA kaže:
Ja sam prosli tjedan kupila sako od Zero, u ducanu je 89,- a ja ga platila sa slanjem 26,- Eura!!!
Inace i prodala sam par stvari, jedne poklonjene sandale, totalno ruzne! Bilo me sram poklonit ih nekome, a na ebayu dobila za njih 18,- Eura.
i ja sam ovo ljeto kupila jedne krasne zero ljetne hlace isto za neku sicu. Prodala sam uglavnom tehnicku robu ( tipa mi kupimo novo a staro prodamo)

Nego Kiki - evo za temu, hit sezone je kupovati na e bayu

Ovo bez zezanja, naime do prije par mjeseci je malo ljudi za to znalo a sad je postao tako popularan da svi tjednici o tome pisu, na teveu reportaze o tome - dakle kud ces veceg hita sezone.

Nego koje boje ce se nositi ove sezone ? Vidim dosta bijelog, pa bez ( od brusene koze, cizme, mantile, soseve, torbe) ili brusena koza u kombinaciji s krznom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 02:34   #62
kupovanje na e-bayu nije hit sezone,za e-bay zna vec i svaki vrabac na grani. ne moras to bas u svakom postu spominjati,kao da si otkrila toplu vodu.
to je zbilja stara stvar!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 16:18   #63
Ja sam izgleda golub u ruci jer neznam za taj e-bay, jel to samo u Njemackoj ili?
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 16:54   #64
Mozda je e-bay nova stvar u Njemackoj, ali u USA to postoji vec godinama. Cak postoji i prepoznata ovisnost o e-bayu i lijecenje te ovisnosti .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 18:38   #65
Quote:
LadyInRed kaže:


Inače, vidim da su apsolutni hit i hulahopke i dokoljenke u raznim bojama, dezenima, najbolje prugama. Pa na šos i tenisice. Slatko
to mi je preslatko
obozavam napravit totalni kaos od odjece i pomijesat millitary suknjicu i kricavo ljubicaste carape jebena stvar
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 20:04   #66
Quote:
bigblue2010 kaže:
Mozda je e-bay nova stvar u Njemackoj, ali u USA to postoji vec godinama. Cak postoji i prepoznata ovisnost o e-bayu i lijecenje te ovisnosti .
gdje da se prijavim ?

Nego amigos zamolila si me da ti se ne obracam pa se izvolis i sama toga drzati!
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 21:04   #67
Quote:
amigos kaže:
kupovanje na e-bayu nije hit sezone,za e-bay zna vec i svaki vrabac na grani. ne moras to bas u svakom postu spominjati,kao da si otkrila toplu vodu.
to je zbilja stara stvar!!!!
fakat, winona misli da samo ona zna za ebay.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 21:05   #68
Quote:
bigblue2010 kaže:
Mozda je e-bay nova stvar u Njemackoj, ali u USA to postoji vec godinama. Cak postoji i prepoznata ovisnost o e-bayu i lijecenje te ovisnosti .
ima ljudi u usa koji zive i zaradjuju na ebay-u. to im je jedino *zanimanje*.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 22:14   #69
u modi je karirano i prugice... kupila sam si savršene sive karirane hlače sa nekakvim ružičastim crtama po sebi... savršene su!!! i uz to ružičastu dolčevitu sa jaaako visokim ovratnikom... (moram se pohvaliti) hm, još si moram kupiti neke cipele...
feeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 00:13   #70
Quote:
breskvica kaže:
Sto mislte o kaputima?

Ja imam par sa imitacijom krzna, crni, sivi i bez, a vec su mi dosadili imam ih par godina, sto vi nosite ili planirate nositi ovu zimu?
Trazim crveni kaput (ne mora biti zarko crvene boje) sa krznom oko vrata i bas se namucih. Nasla sam jedan za £250 i to mi je skupooooo ...

Idem doma za Bozic, pogledat cu u Zagrebu - jeste vidle kaj slicno? Kolko kosta?
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 11:54   #71
Ja sam to prosle godine vidjala na nekim curama, a ove nisam jos.
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 18:37   #72
Mislis, nije vise IN ove godine?
Ma, i da nije, meni se tak svidja. Ovaj koji sam vidjela je predivan i nikak da ga izbijem iz glave. Al nekak mi cudno stoji. 38 mi je na knap u gornjem djelu (sisata ), a 40 mi je presirok u donjem djelu (zena bez bokova i guze). Da nije tak, mozda bi cak i riskirala to malo bogatstvo (jer se i krzno oko vrata moze skinuti, a kroj je klasican).
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 11:58   #73
Quote:
Principess@ kaže:
Mislis, nije vise IN ove godine?
Ma, i da nije, meni se tak svidja. Ovaj koji sam vidjela je predivan i nikak da ga izbijem iz glave. Al nekak mi cudno stoji. 38 mi je na knap u gornjem djelu (sisata ), a 40 mi je presirok u donjem djelu (zena bez bokova i guze). Da nije tak, mozda bi cak i riskirala to malo bogatstvo (jer se i krzno oko vrata moze skinuti, a kroj je klasican).
Nisam mislila da nije IN, ja obozavam crvenu boju i da mi je negdje vidjeti i ja bi sebi kupila. Ja imam sivi sa crnim krznom oko vrata i ruku isto se moze skinuti, super je, al bi neku boju da zivnem malo
 
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 18:47   #74
hm..u sisley imaju te s krznom oko vrata koje se skida al u bijeloj i crnoj (zasto nemam para...o zasto)
a u topshopu imaju crveni al nema krzno
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 20:20   #75
debelakravo pa vidim da ti poznas ducane dobro kao i ja
ja sam cak probavala taj crveni u topshopu i bio mi je dobar ali nisam ga kupila.btw u sisleyu u vlaskoj daju svu robu na jako puno rata na cekove. ak te zanima ili kog bilo
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:56   #76
Ja sam svoj kupila u Dolceviti prije par godina, neznam dal sad imaju.
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 10:49   #77
Dolcevita?! Jel' to onaj mali boutique??
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 11:14   #78
Cuj ja ti nisam iz Zg pa neznam dal je kod vas mali ili veliki butik, mi imamo dva u gradu i u poprilicno velikom lokalu.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.