Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2003., 21:56   #21
Moji badići su isto a la Gospon Pes. Imam ih bar 20, a najnoviji sam sad kupila, od Burberry. Onak crni, i trademark plaid print gdje se sveže oko vrata i sa strane. Meni je super, iako ga ne mislim nosit u more. Trošila sam too muć pare na njega. Taj badić će biti za one dane u mjesecu kad se ne budem i baš ni kupala.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:57   #22
Ja sam lani kupila kostim (ja to tako zovem ) na trešnjevačkom placu (tek da im garderobu vidite ) obične gaće i na trokute-trakice gornji dio, neka lila boja..

I skroz mi je dobar, nosit ću ga i ove godine.. boravci na moru nisu više praznici, sad je samo godišnji..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:58   #23
Quote:
Cro-cutie kaže:
Imam ih bar 20,
a di ti zivis? na nekom tropskom ostrvu???
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:58   #24
Aha, znachi kupaci kostim u kojem se ne smijesh kupati...

Imash li i cipele u kojima ne smijesh hodati jer su preskupe?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:01   #25
Quote:
magic:
Nama su razvezivali badice kad smo imale 15 godina
I nama. I tad me je jos bilo i sram.

Proslog ljeta sam na plazi vidjela zensku... Zgledala je ko sumo i imala jednodjelni plavi badic s ogromnim plasticnim kosaricama. (Ocrtavale su se ispod tkanine.)

Da je bila na nekom oceanu, sigurno bi je bacili natrag u more, misleci da se jadni kit nasukao.

Hajde, bar nije bikini obukla...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:03   #26
Quote:
Septembar kaže:
a di ti zivis? na nekom tropskom ostrvu???
I wish

Badići su isto moja slabost. Na moru sam svake godine u hr dva mjeseca, tako da ih mjenjam uvijek. Zimi idem na neki tropical location. Sad za Božič sam bila u New Zealand, kupila sam ih 5. A već sam si kupila novih 4 za ovo ljeto. A kupila sam ih u 10-om mjesecu kad su bile na popust. Ovaj od Burberry sam sad slučajno kupila, jer sam bila kupila torbu od Burberry i naletila na njega.

It was love at first sight....
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:06   #27
Quote:
magic kaže:
Aha, znachi kupaci kostim u kojem se ne smijesh kupati...

Imash li i cipele u kojima ne smijesh hodati jer su preskupe?
No Magic. Read my post again. Taj od Burberry sam fakat puno platila, a i sama znaš da more šteti badiće. Ja ću ga nosit kad imam mengu, znači da neću u to vrijeme biti u vodu predugo.

Jasno?
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:07   #28
Quote:
Gospon Pes kaže:
Proslog ljeta sam na plazi vidjela zensku... Zgledala je ko sumo i imala jednodjelni plavi badic s ogromnim plasticnim kosaricama. (Ocrtavale su se ispod tkanine.)

Da je bila na nekom oceanu, sigurno bi je bacili natrag u more, misleci da se jadni kit nasukao.

Hajde, bar nije bikini obukla...
Meni je puno puno gore vidkjeti one - svi mi kazhu da sam najljepsha, divite mi se - koje u punoj ratnoj spremi dodju na plazhu...

Termosica u skladu s bojom sheshirica, suncobran i shlapice s istim uzorkom, ruchnik s potpisom, kupaci koji se valjda ne smije mochiti...

Pa jedno 6 sredstava za sunchanje, posebno za svaki dio tijela i dane u tjednu...pa lezhe i roshtiljaju se, trazheci najbolji nachin kako da svoje bahato dupe osunchaju tako da im ne ostanu bijele crte na preklopu...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:09   #29
Quote:
Cro-cutie kaže:
Taj od Burberry sam fakat puno platila, a i sama znaš da more šteti badiće. Ja ću ga nosit kad imam mengu, znači da neću u to vrijeme biti u vodu predugo.

Jasno?
Jano bash kako sam i razumjela. Preskup da bi se u njemu kupalo

Tako sam ja prije tri godine kupila kavijar...drzhim ga na polici, preskup je da bismo ga pojeli
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:16   #30
Quote:
magic kaže:
...pa lezhe i roshtiljaju se, trazheci najbolji nachin kako da svoje bahato dupe osunchaju tako da im ne ostanu bijele crte na preklopu...
Joj, da nisi ostalo nabrojila, mislila bih da si mene vidla.

Nego, prvi put sam prosle godine vidjela na plazi zensku s PUNIM make up-om na faci. Naspahtlana ko za vecernji izlazak.
A badic je valjda isto puno platila jer kupala se nije, samo spresetavala po plazi.

Zanimljivo mi je bilo da su skoro svi muski imali kupace u stilu bokserica. Kaj su one pederske elasticne gacice (u kojima se sve lijepo ocrtava) izasle iz mode?

P.S. Daj kavijar macoru.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:48   #31
Quote:
magic kaže:

Tako sam ja prije tri godine kupila kavijar...drzhim ga na polici, preskup je da bismo ga pojeli
Ajvrit. Suze mi idu...
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 22:52   #32
girl talk...
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 23:28   #33
hahaha magic svaka čast na komentaru..fakat šta će im ta cijela oprema za na plažu..kupaći u kojem se ne kupa jer je preskup neću uopće komentirat,to ne mogu ni vjerovat da je napisano...moji kupaći su većinom na prugice..minimalni koliko mi tjelesne proporcije dozvoljavaju...
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 23:31   #34
Ja sam ko Cro cutie.
Isto imam pun drek badica i svake sezone kupim bar jedan, a obicno i vise. Neke i dobijem.
Zivim na otoku, al ne tropskom.
Najomiljeniji mi je onaj plavi s mojih slika. To sam kupila prije tri godine, a radila ga je neka brazilska dizajnerica Rosa Cha.
Uglavnom su mi svi badici na foru ko Pesicini. Dva trokutica gore, dva dolje i vezanje.
Zadnji badic sam dobila. poklonio mi ga je bivsi. Bijeli burberry s njihovim check print oko ruba. Zapravo, isti kao sto je i Cro-Cutie opisala gore, samo druga boja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:05   #35
I Kiki..jel se ti kupas u njemu? Ili je preskup? A jos i uspomena.... da.... ti ga nosi samo za prosetavanje po plazi, nemoj ga ni namocit
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:31   #36
Bas sam ih izbrojila.. imam ih 14... nisam mogla virovat ali ziva istina.Vecina ih je marke Palmers(omiljena marka),3 starija su Liscina,ima ih iz H&m-a,sa ljetovanja neki nepoznati...
Svako ljeto kupim jedan ili dva...iako bacam pare,inace ja se suncam bez gornjeg dijela...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:45   #37
Quote:
missy kaže:
I Kiki..jel se ti kupas u njemu? Ili je preskup? A jos i uspomena.... da.... ti ga nosi samo za prosetavanje po plazi, nemoj ga ni namocit
A zasto se ne bi kupala???
Pa nisam ja ko oni zagrebacki snobovi sto kupe pa setaju marku.
Taj plavi sam kupila zato jer mi se jako, jako svidjao. Dizajnerski je, al sumnjam da je itko uopce i cuo za tu brazilsku dizajnericu, pa nije da se sad kurcim s label.
Obisla sam s njim i nasa mora i druga i super je. Kvalitetno je napravljen i jos i dan danas izgleda ko nov. (ne zbog nekupanja....)
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 04:37   #38
Quote:
alemka kaže:
hahaha magic svaka čast na komentaru..fakat šta će im ta cijela oprema za na plažu..kupaći u kojem se ne kupa jer je preskup neću uopće komentirat,to ne mogu ni vjerovat da je napisano...moji kupaći su većinom na prugice..minimalni koliko mi tjelesne proporcije dozvoljavaju...
Ok, ili me ne kužiš, ili si jednostavno glupa. Rekla sam da se neću kupat TAKO ČESTO u onaj Burberry. Zašto? Jer sam puno novce dala za njega, i neću da mi bude smeće poslje jedne sezone. Kužiš? Nosit ću ga kad sam na plaži i kad imam mengu. A to ne znači da ga neću Bože sačuvaj omoćit. Rekla sam, dok su mi oni dani, dok se samo izležavam na plaži, dok hodam od kafića do kafića, dok igram odbojke i dok se tu i tam kupam u more, onda ću ga nosit. A da ću ga nosit svaki dan, i kupat se u njemu 4-5 sati na dan, pa onda 4-5 sati na suncu, nema sanše. Opet kažem, dosta ga platila, neću da mi se uništi poslje 2 mjeseca, jer nisam bogata da ga mogu opet kupit iduće godine. A za one dane kada ću biti u moru 5 sati, onda imam drugih 20 od koje mogu izabrat.

Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 04:43   #39
Quote:
Kiki kaže:
A zasto se ne bi kupala???
Pa nisam ja ko oni zagrebacki snobovi sto kupe pa setaju marku.



Obisla sam s njim i nasa mora i druga i super je. Kvalitetno je napravljen i jos i dan danas izgleda ko nov. (ne zbog nekupanja....)
Nisam ni ja zagrebački snob. Far from it.

Nego, Kiki, meni je frka jer ovaj od Burberry čini mi se da će se boja izgubit (crn badić) nakon nekoliko kupanja, i nekoliko dana na suncu. Neznam, vidjet ću kad ga budem obukla sada šta će bit.


Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 08:00   #40
"izvinjajem se mlogo se izvinjajev".....samo bi tija rec mladoj gospojici da ne bere brige zbog radi badica bice i nakon ove sezone ko nov,jerbo ove godine
za turiste iz Toronta a i sire je obvezatno nosenje ronilackog odijela sa maskom i bocama za kisik
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.