Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2003., 19:21   #21
drugim rijecima na nekim ljudima ce i pecatnjak ( sa ili bez amblema) te nekoliko kg teska narukvica/lanac izgledati , dok ce na nekima ( kako netko rece "najnizi sloj stavnovnistva" ) izgledati
Well, I don't think so! Kich je kich je kich pa nosio ga South Central crnac ili nas seljo jos svjez s brda!
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 12:41   #22
Pecatnjak... jel to onaj malo veci zlatni prsten? Onak, gore plosnat... ali ipak malo poveci...

Ako je... uh...

Jucer snimim decka... bas dobro izgleda, faca, tijelo... ma bas je I onda pogledam malo bolje... prsten (takav, poveci), 2 zlatne narukvice (ne bas predebele, moglo bi se reci cak i solidne debljine) i lancic (isto srednje debljine)...

I eto.. sto sada... Prekrizila sam ga, a bas je bio simpatican
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 13:50   #23
Zasto ne mozemo odabrat dve opcije? Nije fer
Al dobro kad moram birat onda mi je pecatnjak
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 08:40   #24
I nije ti baš neki izbor..općenito mrzim vidjeti zlato na muškom..grozno...i pečatnjak i narukvicu i lančić ..upsss..lanac..no da ja to ne volim ni na ženi vidjet..pa baš i nisam adekvatna osoba...mrzim nakit...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 11:57   #25
Ak se baš moram odlučit onda pečatnjak..ja ga od milja zovem bajadera
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 11:55   #26
Quote:
Kiki kaže:
Prsten...al opet, ako je frajer neki rapper koji je taman iziso iz South Central, onda ce i narukvica i pecatnjak i tona zlata sto ima oko vrata izgledat kewl.
iz south centrala ih malo izlazi, a oni koji izađu idu van s nogama naprijed i teži za desetak grama olova
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:08   #27
Narukvica mi je nekako odvratnija, kad onak pada prek zgloba. Ne daj Bože kombinacija dvije tanke
__________________
Erotski roman: Zaključan u pivovari
Frtajler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 21:45   #28
pecatnjak !!!!
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 15:55   #29
debeli zlatni lanac na vratu
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 21:38   #30
meni je užasno vidit tako nakinđurene muške, s kadenama oko vrata,pa još par narukvica,naušnica i ostalih rekvizita.... a pečatnjak mi je posebno ...ako već mora nosit kakav prsten,onda nešto srebreno i ful tanko može proć,a od narukvica su mi one od kaučuka i malo srebra okey
perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 21:58   #31


Danas sam nakon dugo vremena srela jednog kolegu koji je nakrcan zlatom. Mora da svijetli u mraku.
Odvratno.

malo off
I onda mi veli: Pa ja ti moram dat pusu. Stisnulo mi se u grlu. Mislim si ja - kaj cu sad, kaj da radim, da velim da imam neke gljivice. Dobro, odradim ja to - pruzi mi svoju nakicenu ruku i nagne otezali vrat od lancine od kilograma - 2 puse u obraz, a tip je namirisan, kao da se kupao u kolonjskoj vodi. Nakon sto je otisao, izvucem ja neke mokre maramice iz svog carobnog plavog nesesera i izbrisem cijelo lice i nataftam si nos i udisem to 15 minuta, popusim 2 cigarete na brzinu. Ma kakvi, ne mozes taj ogavni miris istjerat vise.
Nesto prestrasno.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 22:21   #32
Oprosti... ali mislim da pretjerujes malo...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 22:28   #33
Vjerujes mi da jos uvijek imam taj miris u nosu?
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 11:12   #34
prsten, ipak
makar i narukvica zna bit kad se onako slegne na stol, uz prigodan zvuk slijeganja zlata
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 17:44   #35
Quote:
diadora kaže:
drugim rijecima na nekim ljudima ce i pecatnjak ( sa ili bez amblema) te nekoliko kg teska narukvica/lanac izgledati , dok ce na nekima ( kako netko rece "najnizi sloj stavnovnistva" ) izgledati
Well, I don't think so! Kich je kich je kich pa nosio ga South Central crnac ili nas seljo jos svjez s brda!
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 13:18   #36
Joj necu moci jesti cijeli dan nakon sto sam vizualizirala tvoje pitanje.Nisam se odavno nasla u vecoj dilemi,ali kad vec moram odluciti onda je definitivno pecatnjak tragicniji detalj na takvim osebujnim likovima.
Kako su pozicionirani Dalmatinci s lancicem oko vrata?Mozete li se usput osvrnuti i na njih?
__________________
Nebo nema miljenike
Dina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 14:31   #37
nakit nije za muske,ponekad samo lancic moze proc
ToSamJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 19:47   #38
ma lancic ili lanac mi je zivi uzas, pecatnjak..........huh.........je isto, al evo neki dan sam vidla na nekom jako starom hm..........kak bi ga nazvala ........djedici od nekih 70-80 ak godina, neki znak il slova su bila gore nisam uspjela skuzit...........a bas sam dugo promatrala....

al to je onak opcenito, a ne na tipovima na koje se palim.............jer na takvima bi to bilo za smijat se

neki to nose sa stilom
histeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 02:33   #39
i jedno i drugo je odvratno, ali postoje momci kojima je to ironicni modni trend i odlicno im stoji.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 04:08   #40
PECATNJAK
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.