Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 23:27   #61
uz sako tigrastog uzorka ili mat zlatne boje za lude za groznicu plesne veceri najboljse pase prten pecatnjak od dva kila Au
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 02:16   #62
uz neizostavni sat pečatnjak (s hrvatskim grbom) i lančinu oko vrata...zlatnu afkors..što žuće to bolje... ...., istakla bi i 'komade' u cipelicama s resicama....pa jos one fino utegnute debelim pojasom od skaja sa (sto krupnijim) nitnama
a i cijeli sarmantni stil 'znojnog drvosječe'
ancii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 15:20   #63
oh, da naravno, još da tom stilu "znojnog drvosječe" pridodamo razdrljenu košulju seljačkog uzorka, dlačurde a la merino ovca, u rukama ključevi od nekog bijesnog auta i 2-3 mobitela po 1 000 eura da se nađu .......
Špreha - "Mala ja se tebi sviđam, a ti meni?"
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 16:09   #64
to me sad sve podsjeca na zlocestu djecu i idrizija kad je pricao kako se on oblaci: nesto otprilike kao hlace sa teget straftama, u jajima i guzici malo uze da se treperi na vetru; i spic papak; i sesir krokodajl dandii sa resicama, a picke padaju...

ps navodno guy laroche je idriziju pokrao sve ideje za modne kreacije, majku mu...
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 16:24   #65
nastavak 'znojnog drvosječe'---> '' mala daj piyde...znam da imas"
ancii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 16:28   #66
pecatnjak,,, uzas.
__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:38   #67
Obadvoje.. a ako bas moram birati, onda pečatnjak (ogrlica se bar ne vidi ako je ispod majce)
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:55   #68
ovo ljeto je moj dragi kupio srebreni lančić sa privjeskom (normalne debljine prije bi se mogao svrstati u tanje+križić također normalan) i simpa mu stoji jer nije uopće dlakav po prsima........koja milina za nasloniti se...........a lančići i narukvice također ne sviđaju mi se na dlakavim tipovima.........pa se to onda sve lijepo zamota da na kraju neznaš šta je šta..........i neznam kako im se to mili nositi jer ih vjerijatno čupa!!!!
Pink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.