Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2012., 12:17   #201
Curke, ne očajavajte meni je tek u petak stigla narudžba od 5.1., one cipele dvofuntače i još neke stvarčice.. a tjedan dana prije sam kontaktirala Dorothy i rekli su mi da je pošiljka izgubljena i istog trena su mi uplatili novce na račun, tako da... ima nade i za vas
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:51   #202
Radim za Arcadia group(koja posjeduje DP izmedu ostalih butika).. pa cu uskoro objaviti code sa popustom koji
uskoro izlazi...
__________________
Character cannot be developed in ease and quiet.
Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened , ambition inspired and success achieved.
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 00:35   #203
došlo je ipak danas, tj. jučer... kod dečka je, vidjet ću sutra (danas) hh
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:13   #204
Quote:
trustno1 kaže: Pogledaj post
Radim za Arcadia group(koja posjeduje DP izmedu ostalih butika).. pa cu uskoro objaviti code sa popustom koji
uskoro izlazi...
respect!!
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:34   #205
Quote:
trustno1 kaže: Pogledaj post
Radim za Arcadia group(koja posjeduje DP izmedu ostalih butika).. pa cu uskoro objaviti code sa popustom koji
uskoro izlazi...
Baš sam slala mail da pitam da li će Topshop i Miss Selfridge sada slati u Hrv kad su se pozatvarali svi dućani pa su mi rekli da moram pisati pismo glavnim šefovima za takvu informaciju. Imaš ti možda kakav info?

Sorry na offtopicu, sad se sjetih da je kriva tema.

Zadnje uređivanje Kasiopeja : 01.02.2012. at 11:36. Reason: offtopic
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:35   #206
Quote:
trustno1 kaže: Pogledaj post
Radim za Arcadia group(koja posjeduje DP izmedu ostalih butika).. pa cu uskoro objaviti code sa popustom koji
uskoro izlazi...
mali offtopic: Daj nam probaj saznati jel Topshop planira uvesti shipping u Hrvatsku.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 18:01   #207


DP narudzba broj 2.
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 19:57   #208
cure koliko vam treba da vam pošalju mail da vam je narudžba poslana? ja sam naručila 30.1 i još uvijek mi stoji kao da je pakiraju na skladištu :/
andreic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:10   #209
Quote:
andreic kaže: Pogledaj post
cure koliko vam treba da vam pošalju mail da vam je narudžba poslana? ja sam naručila 30.1 i još uvijek mi stoji kao da je pakiraju na skladištu :/
I ja sam naručila 30. 1., večeras su mi poslali mail da je narudžba poslana. Naručila sam ove, broj 3 i sad se brinem da će mi biti male.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:31   #210
Quote:
tonya kaže: Pogledaj post
I ja sam naručila 30. 1., večeras su mi poslali mail da je narudžba poslana. Naručila sam ove, broj 3 i sad se brinem da će mi biti male.
meni su danas stigle čizmice br.5 a inače sam između 38 i 39 i još su mi i velike tak da mislim da će ti bit ok,a i te sam naručila 38
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:09   #211
Heej hooj , jel na kraju na paketu piše cijena s popustom (npr.onim studentskim od 25%) ? Npr. meni je stvarna cijena 24funte, a s kodom 18funti, pa jel će mi pisati 18funti na paketu ?
Skužila sam da ne piše poštarina (tek na računu u paketu).
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:42   #212
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Heej hooj , jel na kraju na paketu piše cijena s popustom (npr.onim studentskim od 25%) ? Npr. meni je stvarna cijena 24funte, a s kodom 18funti, pa jel će mi pisati 18funti na paketu ?
Skužila sam da ne piše poštarina (tek na računu u paketu).
piše cijena s popustom.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:44   #213
wohouuu hvala ti
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 08:30   #214
Quote:
leonardal kaže: Pogledaj post
meni su danas stigle čizmice br.5 a inače sam između 38 i 39 i još su mi i velike tak da mislim da će ti bit ok,a i te sam naručila 38
Uh, hvala, baš si me razveselila! Ja nosim cipele veličine između 36 i 37, a kako sam zadnjih nekoliko pari obuće kupila s brojem 36 (ne znam je li se meni smanjila noga ili što ), automatski sam naručila broj 36 cipelica, pa tek kasnije požalila. Nadam se da će sve biti u redu!
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 08:43   #215
Joj curke jako sam nesretna. Idem ja kupiti jučer sebi trapke u DP u City u Zg, kad ono zatvoreno!!!
Danas planiram otići u Ilicu, ali vidim da pišete da su pozatvarali trgovine.
Pa zar sve?

Joj kaj bum sad !
__________________
Život možda nije zabava kojoj smo se nadali, ali dok smo ovdje - plešimo!!!
tinazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 11:02   #216
Quote:
tinazgb kaže: Pogledaj post
Joj curke jako sam nesretna. Idem ja kupiti jučer sebi trapke u DP u City u Zg, kad ono zatvoreno!!!
Danas planiram otići u Ilicu, ali vidim da pišete da su pozatvarali trgovine.
Pa zar sve?

Joj kaj bum sad !
Isto što i mi -> www.dorothyperkins.com Have fun
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:20   #217
na size guide piše da nemaju br 40 obuće????? sa 39 na 41, kako to
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:50   #218
Jooj ja se stalo premišljam s narudžbom i tako mi neke stvari fino odu oos (šteta kaj nije isto kao kod asos-a da se stvari u košari rezerviraju na 1-2h) ugl. jel bi netko mogao reći kakve su veličine DP haljina? vidim da je večina od 100% poliestera, i da nema elastina, pa kakva su vaša iskustva? Jel vam dogovaraju brojevi koje i inače nosite il uzimate veće/manje?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:48   #219
Često ti u recenzijama sa strane piše da određenu haljinu kak stoji. Imaš i size chart gdje piše koliko cm u grudima, bokovima, struku je koja veličina.

Meni recimo njihove veličine odgovaraju veličini koj inače nosim, i super stoje haljine.

A i možeš vratiti ako ti nepaše, tako da stvarno nema bojazni
__________________
prodaja http://public.fotki.com/jadzi/
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 11:34   #220
Cure hitnoooo mi jeeee! s kojom karticom plaćate? meni visa electron ne prolazi
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.