Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 22:59   #1001
Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
onaj prvi imas u splitu vidio sam ga neki dan. ubi em ne mogu se sjetiti gdje
raspitaj se u Watch centru, oni su ti uvoznici za hrvatsku
nickitha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:01   #1002
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel netko zna gdje mogu kupiti ovaj sat desno....nigdje u zg nema....jel postoje guess trgovine koje bi mi to mogle naručiti.....na netu nisam uspjela naći.....ak je netko vidio izvan zg, nema problema...samo da ga nađem...

sorry, odnosilo se na ovo...
nickitha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 10:04   #1003
Quote:
r2d2111333 kaže: Pogledaj post
1. problem: telefonom pitati da li imaju nešto u dućanu. S time sam se više puta opekao za razne artikle. Ili te ne razumiju što hoćeš preko telefona pa ti uglavnom sve potvrde ili te jednostavno namjerno navuku u dućan.

2. problem: barem 50 % prodavača satova pojma nema što prodaje i to mi onda nekako tužno dođe. Imaš sreće jedino ako naletiš na urara ili nekog tko stvarno voli i poznaje satove. Još žalosnije je što se može naletjeti na indolentne prodavače gdje se npr. prodaju Omege
slažem se sa svime što ste rekli,napisali,i imam potrebu se ispričati(jer znam o čemu je riječ)kolegica koja je to rekla ne radi više kod nas,stvarno vas uvjeravam da je firma u kojoj radimo jako ozbiljna i ne tolerira takve propuste,sve smo prošle obuku od 2mj.i naravno ako netko shvača ozbiljno svoj posao takve stvari mu se ne mogu dogoditi,nadam se da nam niste jako zamjerili
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 10:15   #1004
a koja je firma?
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:03   #1005
hm... svaki sat koji ima svicarski mehanizam na dnu cifera pise swiss ili swiss made. ni na jednom p. cardin satu koji sam do sad to vidio nije pisalo. znaci automatski mogu biti japanski, kineski, njemacki... mehanizmi ali ipak mislim da carden nece uzeti nista manje od japanca mozda grijesim ali ako jesam onda bih kupio i ja jednog cardena jer imaju modele boli glava
ajmo pitati ipak "tatu" za satove na forumu sta on misli FIDOOOOOOOOOOOOOOO
jelderega p. carden satovi koji mehanizam imaju japanca oli ti ga svajcarca hehe???
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:30   #1006
mislim da p.carden ima i japanske i švicarske meh. samo zavisi od modela naravno
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:39   #1007
Quote:
marina.k. kaže: Pogledaj post
slažem se sa svime što ste rekli,napisali,i imam potrebu se ispričati(jer znam o čemu je riječ)kolegica koja je to rekla ne radi više kod nas,stvarno vas uvjeravam da je firma u kojoj radimo jako ozbiljna i ne tolerira takve propuste,sve smo prošle obuku od 2mj.i naravno ako netko shvača ozbiljno svoj posao takve stvari mu se ne mogu dogoditi,nadam se da nam niste jako zamjerili
Hmm ... nekako sam 100 % siguran da nisam mislio na vašu firmu, bez obzira što ne znam o kojoj se firmi radi.
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 17:04   #1008
Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
hm... svaki sat koji ima svicarski mehanizam na dnu cifera pise swiss ili swiss made. ni na jednom p. cardin satu koji sam do sad to vidio nije pisalo. znaci automatski mogu biti japanski, kineski, njemacki... mehanizmi ali ipak mislim da carden nece uzeti nista manje od japanca mozda grijesim ali ako jesam onda bih kupio i ja jednog cardena jer imaju modele boli glava
ajmo pitati ipak "tatu" za satove na forumu sta on misli FIDOOOOOOOOOOOOOOO
jelderega p. carden satovi koji mehanizam imaju japanca oli ti ga svajcarca hehe???
p.cardin u određene modele stavlja ronda mehanizme koji su nativno swiss made, ali postoji i ronda koja na sebi ima oznaku swiss parts, znači rađena je po licenci ali ne u švicarskoj nego vjerovatno kina...ti mehanizmi se montiraju znači u određene p.cardin satove i to većinom modele sa kazaljkama ili kazaljkama i datumom...chrono modeli koriste seiko mehanizme a automatici također japanske, ali nemogu sa sigurnošću reći(možda je i kina)...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 17:08   #1009
druga stvar je da bi na brojčaniku sata pisalo swiss made, cijeli sat mora biti napravljen i slagan u švicarskoj, znači iako mehanizam čak i je swiss made, a sve je na koncu slagano na dalekom istoku na satu eventualno može pisati swiss movement ili swiss parts...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 17:15   #1010
ja danas kupila predivan fossilov sat,oduđevljena sam! čim sliku nađem,stavljam. prije njega sam imala,tj.i sad imam swatch(star 8 god)koji izgleda ko da je nedugo kupljen,guess široki,kožni,ko narukvicu fossilov koji ima cirkone okolo i keneth cole sportski za svaki dan
pegazga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 16:45   #1011
ajmo tri put hura za naseg prosvjetitelja
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 16:47   #1012
hm... znaci imam bulovu pise samo swiss... imam kosookog, a ne svicarca u jednu ruku
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:08   #1013
u obadvije ruke...

bulova ima više linija prozivoda i ako se ne varam samo accutron linija je swiss made, ostalo voda...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:12   #1014
ali na kraju cijele priče neznam koliko je to uopće presudno kod kupovine takve vrste satova, dakle mislim na ovaj entry level, jer kod kvalitetnijih brandova švicarci niti nemaju konkurencije...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:17   #1015
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
ali na kraju cijele priče neznam koliko je to uopće presudno kod kupovine takve vrste satova, dakle mislim na ovaj entry level, jer kod kvalitetnijih brandova švicarci niti nemaju konkurencije...
Itekako imaju konkurenciju u higher endu Credor,Grand Seiko Spring Drive,čak i Royal Orient modeli.
jocker77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:52   #1016
credor i seiko su ista firma, a usporedba orienta kao nekakvog high end sata koji se može uspoređivati sa npr. omegom mi ne drži vodu...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:53   #1017
isto stoji i za seiko ali ne u tolikoj mjeri, naravno to je samo moje mišljenje
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:56   #1018
Pa naprimjer Omega je Swatch..ista vrsta izjave kao ova tvoja gore.
Ovisi na koji točno model Omege mislis da se ne može Royal Orient mjeriti?Sa ovom novom 8500 Hour Vision ne može slažem se.
jocker77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:06   #1019
http://people.timezone.com/mdisher/s...sonneriepr.htm
Taj "Seiko" košta 150,000 dolara.Ne znam zasto se ne moze mjeriti sa BILO KOJOM švicarskom manufakturom a ne samo Swatch grupom?
jocker77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:06   #1020
govorim općenito o brandu, ali kao što rekoh to je samo moje mišljenje
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.