Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 11:39   #1
Prima namještaj

eto malo negativnih kritika i reklame za primu ili hespo ! kupila prije 2 mjeseca hespov klizni ormar u hespu, program aida soba, sve super, sve 5, ormar došao nakon 10 dana, ormar jako dobro napravljen, čvrste stranice, sve pet, osim što je na vratima po sredini staklo koje su u hespu na jednim vratima malo krivo izrezali, zeznuli kojih pola cm stakla, ne vidi se tak jako, ali ja vidim, platila ormar 6000 kuna i želim da staklo bude u komadu pravilo izrezani kvadrat a ne zeznuto. i tako ja zovem primu i zovem i zovem, i vele oni nema problema doći će pogledati reklamaciju, nije ih bilo mjesec dana, došla dva frajera, bili su 2 minute, niti pogledali ormar, kao ok treba doći frajer iz hespa da on procijeni jel treba mijenjati vrata ( što treba naravno ), i tako je prošlo još mjesec dana i nitko ne zove niti dolazi, ja zovem, oni pričaju puste priče, u hespu u prelogu nemaju pojam o ničemu vele oni to je problem od prime i tako se ja vrtim ukrug, mislim dakle, i mi bi hrvati htjeli biti bogati i dobri trgovci a neznamo riješavati obične stvari .....
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:25   #2
Napisa si da si kupio u Hespu, a mislija si reć u Primi. A što se tiče reklamacije, suosjećam s tobom, ali Prima je poznata kao jedna od najkilavijih u rješavanju reklamacija. I na ovom forumu su mnogi na to upozoravali. Mogu ti samo još jednom reć da je velika greška Hespo kupit kod Prime jer nude ga i puno ozbiljniji saloni po istim cijenama. A onda bi ti i reklamacija bila rješena u normalnom roku.
marginalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:18   #3
a imaš pravo nekak mi je prima bila najbliže, i najbolje zbog plaćanja, mogla sam uzeti na velesajmu u nekim salonima koji također prodaju hespov namještaj ! ma bit ću pametnija sljedeći put.
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 13:50   #4
Smile Prima namještaj

Čula sam da se u subotu, 29.3.08. negdje na Žitnjaku otvorila velika Prima. Da li je netko bio tamo, kakvi su dojmovi i da li mi možete reći, gdje je to točno na Žitnjaku?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 13:51   #5
Quote:
Myra kaže: Pogledaj post
Čula sam da se u subotu, 29.3.08. negdje na Žitnjaku otvorila velika Prima. Da li je netko bio tamo, kakvi su dojmovi i da li mi možete reći, gdje je to točno na Žitnjaku?
To ti je na Žitnjaku kod zelene tržnice, na mjestu dosadašnje Dome ili bivše name, tamo gdje je i Bauhaus
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 13:53   #6
Ma da, a kaj onda nije više Doma tamo?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 16:13   #7
nisam bila unutra al na reklamama piše-na mjestu dosadašnje Dome, plus što je izvana reklamna ploča samo Primana jestu gdje je prije stajala Domina)tak da pretpostavljam da Dome više nema- mada mi je njihov namještaj bio lijep
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 18:32   #8
Prima izgleda progutala Domu jer otvaraju u njihovim prostorima po cijeloj HR, a zadržana je Casa ...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 18:36   #9
uf, sad mi je laknulo ak je casa ostala na žitnjaku, moram po ležaljku, a u solidumu nije neki izbor.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 19:01   #10
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
uf, sad mi je laknulo ak je casa ostala na žitnjaku, moram po ležaljku, a u solidumu nije neki izbor.
Casa mi je bila najbolji dio dućana
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 18:38   #11
Malo da osvježim temu i pitam:
kakva iskustva imate sa dostavom i montažom namještaja iz Prime, jako su loša iz Kike i Lesnine, a gdje je tu Prima?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 20:05   #12
što se dostave tiče, očekujem ju za 10-tak dana pa ako ti nije kasno napisat ću tada svoj komentar. i za kupnju iznad 2500kn je besplatna.
za montažu ne znam jer ćemo sami montirati...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 20:23   #13
NIje mi kasno, samo ti reci kak je ispalo. Nego, reci mi, kad si kupio namještaj i što su ti rekli koliko se čeka?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 18:26   #14
kupila sam jučer, a mogla sam dostavu dobiti i danas, ali sam htjela pričekati da sve dođe pa onda u komadu. inače, ovisi, ako imaju to na skladištu, da li je njihova proizvodnja ili uvoz i tak. gledala sam jednu spavaću sobu i na nju bih recimo čekala do mjesec i pol što je meni osobno bilo predugo...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 20:30   #15
da, znam, to i mene muči, da li je to onda mjesec i pol ili puno duže. Čujem da Lesnina i Kika jako produlje dogovorene rokove, a onda nešto fali ili je oštećeno. Ništa nisam našla o Primi, baš čudno, niti pozitivna niti negativna iskustva...
U svakom slučaju, javi dojmove!
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 14:22   #16
Quote:
Myra kaže: Pogledaj post
da, znam, to i mene muči, da li je to onda mjesec i pol ili puno duže. Čujem da Lesnina i Kika jako produlje dogovorene rokove, a onda nešto fali ili je oštećeno. Ništa nisam našla o Primi, baš čudno, niti pozitivna niti negativna iskustva...
U svakom slučaju, javi dojmove!
ako imaš gdje drugdje kupiti namještaj, NEMOJ ga kupiti u Primi, ja sam naručila kutnu garnituru u primi, zato jer mi je ta baš bila onakva kakvu sam si zamislila, a obišla sam sve dućane koji su mi bili dostupni, i onda kaže dostava za mjesec dana, ok, platim i čekam, prođe mjesec, mjesec i pol, ja ih nazovem, kaže za dva tjedna, ajde sačekam dva tjedna ništa, nazovem direkciju u BJ i sve im prosvjedno ispričam, kad dolazi kut za dva dana, ALI kakav kut, raspakiram ga odmah dvije nogice odlomljene, fleka nasred naslona, doljnja šperploča puna fleka kao da je malo dijete piškilo po njoj jedno pet godina, i još se sav klima, lijepo ih nazovem neka dođu po svoj kut, i dođu, e onda nazovem šefa koji me uvjerava da je kut nov, a ja mu kažem da ga pogleda malo bolje jer će vidjeti da kut izgleda kao da je korišten deset godina(vjerojatno neki primjerak iz salona), ni da se ispriča, kaže novi će doći idući tjedan, takoooo da izbjegavaj ih u širokom luku, ja više kod njih nikada, nikada ne kupujem ni venecijaner za prozor
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 19:37   #17
A u kojoj Primi si kupovala, u Bj ili Zg?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 19:53   #18
Dinis pa to je prestrašno. Ja bi se žalila na sve moguće i zaprijetila bih i novinama ako treba. Ima da daju besplatan kut za cijelu tu blamažu, grozno. Ne bi ja na tome stala...
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 21:31   #19
zd, ali najbolje je od svega što je taj kut dosao bas za nas iz bjelovara iz direkcije, ma koma, a danas zovem sefa koji me uvjerava da je kut nov, da su se odlomile samo nogice u transportu, ja mu kazem gospodine ja se ne bavim namjestajem ali znam kako izgleda star i novi namještaj, a vi ga malo bolje pogledajte, dolazi novi vidjet cemo iduci tjedan, a ja smisljam kako da im dam do znanja da me ne prave budalom
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 21:32   #20
a da sam htjela stari namjestaj onda bi ga kupovala na buvljaku ili preko oglasa
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.