Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2007., 11:14   #21
ne nosim najlonke niti štrample..užasno me grebu i svrbe..zima mi je i ovak i onak...po zimi nosim obavezno bodi zbog bubrega i leđa..
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 11:19   #22
ja zimi ne nosim cak ni carape, a ni potkosulje, jedino kad bas snijeg pada i bude fakat hladno obucen najlonke carapice u cizmu, inace mrzim i cizme,provedem zimu u cipelama,

i da smrznem se dosta puta, al vec sam se poprilicno navikla, jednostavno ne podnosim ni strample ni carape nit ista na mojim stopalima
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:09   #23
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
jer nemreš u debelim štramplama seksipilno izgledat
pa ne nosim samo njih nego i traperice ili samtarice preko. ne razumijem baš kakav utjecaj imaju na moj izgled. osim prvih par puta što ih obučem, pa mi grizu noge, pa se češem ko manijak.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:29   #24
Ja po zimi nosim i štrample i dokoljenke i body.
Ali ja sam fakaz zimogrozna.
Obožavam toplinu i mrzim kad mi je hladno.
Čim osjetim hladnoću poživčanim.
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:37   #25
Kakve si štrample staviš? pamuk,vuna,najlon?
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:42   #26
ja mrzim strample i potkosulje...a i postane mi vruce kad sam negdje u zatvorenom.
radje stavim dokoljenke i duzu majcu (da ne pokupim opet upalu bubrega-izuzetno bolno btw).za van obavezno sal,rukavice al kapu rijetko
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:45   #27
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
ja mrzim strample i potkosulje...a i postane mi vruce kad sam negdje u zatvorenom.
radje stavim dokoljenke i duzu majcu (da ne pokupim opet upalu bubrega-izuzetno bolno btw).za van obavezno sal,rukavice al kapu rijetko
Ovo sve isto kao i ja: cijelu zimu u grudnjaku i najlon dokoljenkama (kak moja kuma veli: kurtonkama) ispod hlača. Mrzim štrample i bodije, eventualno obućem potkošulju (eventualno).
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:53   #28
nosim debele štrample. i imam ih puno. uglavnom su u bojama i sa raznim uzorcima. mislim kako bi mi prsti na nogama otpali od hladnoće kad bih zimi nosila samo najlonke. zimogrozna sam.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:01   #29
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
nosim debele štrample. i imam ih puno. uglavnom su u bojama i sa raznim uzorcima. mislim kako bi mi prsti na nogama otpali od hladnoće kad bih zimi nosila samo najlonke. zimogrozna sam.
Staviš si čarape prek štrampla?
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:07   #30
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ne nosim najlonke niti štrample..užasno me grebu i svrbe..zima mi je i ovak i onak...po zimi nosim obavezno bodi zbog bubrega i leđa..
Isto kod mene, ako ne i gore...

Ne mogu podnijeti najlonke na sebi, pogotovo ispod hlača, prvo mi one stisnu nogu, onda još hlače preko njih, pri samo pomisli se naježim... jel, u negativnom smislu.

Kad bude baš ona ciča zima znala sam si kupovati šire hlače da mogu tanju PIDŽAMU! obući ispod jer bih promrzla inače...

Joj, opet će doći i zima i moji problemi s tim...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:08   #31
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Staviš si čarape prek štrampla?
ja da.
alerim1409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:10   #32
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Staviš si čarape prek štrampla?
ja uvijek.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:13   #33
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Staviš si čarape prek štrampla?
ne. dovoljne su mi debele štrample. često nosim i suknje pa ih zato uglavnom i kupujem sa uzorcima i u raznim bojama. nisu to neki kričavi uzorci, ali skoro uvijek je neki mali decentni.
i pazim na sastav štrampli. da nisu skroz neke umjetne jer onda me koža svrbi za poludit

a za po doma imam i one vunene debele čarape koje mi je baka naštrikala
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:16   #34
uh ja sam pravi psiho što se toga tiče, užasno sam zimogrozna. obavezno potkošulja i čim počne zima prvo malo deblje najlonke pa onda štrample, one kakve smo nosili kad smo bili djeca.. nekad ispod najlonke pa štrample pa soknice na njih
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:21   #35
Najlonke ispod štrampla?
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:16   #36
da, najlonke ispod štrampli, to je napisala. dvaput je to napisala. ne razumiješ hrvatski il se voliš za svaku stvar čudit ko mara krivom kurcu?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:27   #37
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
da, najlonke ispod štrampli, to je napisala. dvaput je to napisala. ne razumiješ hrvatski il se voliš za svaku stvar čudit ko mara krivom kurcu?
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:55   #38
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ja uvijek.
Također, štrample i preko njih čarape ako naravno nosim hlače... a u nedostatku štrampli od mojih najdražih 100 dena uzmem dvoje od 40 jedne na druge... Jebi ga, zimogrozna sam očajno, čak sam došla na ideju da zimi po gradu hodam u skijaškim hlačama
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:55   #39
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
da, najlonke ispod štrampli, to je napisala. dvaput je to napisala. ne razumiješ hrvatski il se voliš za svaku stvar čudit ko mara krivom kurcu?
Naravno da mi je to čudno ne se ljutit
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:11   #40
čarape preko štrampla? najlonke ispod štrampla? mislim, jako je očito da ljudi to rade. ili lažu da to rade, al ne znam zašto bi itko lagao o tome. jel baš sve što ti je čudno moraš ponovit u upitnoj formi?

ja ne nosim najlonke, al sam znala obuć dvoje debele hulahopke. al mi se povraća kad mi je trbuhu toliko toplo, pa obučem preko hulahopki čarape do iznad koljena. i još kratke čarape, normalno. i onda mi kažeš "naravno da mi je to čudno"
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.