Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 09:06   #701
Meni su slali dan nakon narudžbe.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:16   #702
Hvala
A jesi li mogla pratiti narudzbu?
Meni su sinoc poslali i dobila sam mail sa tracking brojem koji pocinje sa RM i za takvu vrstu broja na njihovom webu pise da nije moguce pratiti posiljku. No, danas dobivam jos jedan mail ujutro i to od DPD-a via Topshop kako je moja narudzba poslana i dobivam tracking broj sa kojim mobu pratiti posiljku na stranici kurira.
Majkemi ako ista kuzim vise, nadam se da nisu nes zeznuli :/ Rijec je bila o besplatnoj postarini.
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:16   #703
Hvala
A jesi li mogla pratiti narudzbu?
Meni su sinoc poslali i dobila sam mail sa tracking brojem koji pocinje sa RM i za takvu vrstu broja na njihovom webu pise da nije moguce pratiti posiljku. No, danas dobivam jos jedan mail ujutro i to od DPD-a via Topshop kako je moja narudzba poslana i dobivam tracking broj sa kojim mobu pratiti posiljku na stranici kurira.
Majkemi ako ista kuzim vise, nadam se da nisu nes zeznuli :/ Rijec je bila o besplatnoj postarini.
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:20   #704
Evo sad gledam po mailovima za zadnju narudžbu (isto je bio free shipping)- isto sam dobila taj RML tracking no, i također mi je dostavljao dpd, ali od njih sam dobila samo one standardne sms-ove dan prije i na dan kad je dolazio dostavljač (a došlo je točno na onaj datum koji je pisao u detaljima narudžbe).
Mislim da se nemaš što brinuti.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 13:40   #705
Hvala puno
Malo me zacudilo da ipak mogu pratit narudzbu, evo danas je vec u Mariboru, ne znam kud prije :O Pa sam pocela paranoizirat da nisu nesto pomijesali pa da mi salju express dostavom neciju tuđu narudzbu :P, ali i ja mislim da ce biti sve oke
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:53   #706
Bas sam dosadna na ovoj temi, ali evo malo pozitivnih informacija za one koji mozda planiraju prvi puta naruciti sa njihovog webshopa. Poslana posiljka 30. navecer, 31. preuzeo DPD, a danas sam vec zaprimila posiljku, znaci 3. dan otkad ju je kurir preuzeo, a rijec je bila o standardnoj dostavi Mene je to bas ugodno iznenadilo i sve je u redu sa pošiljkom Također sam dobila relativno brzo odgovor na upite koje sam imala u vezi slanja, kako na njihovoj sluzbenoj facebook stranici, tako i na mailu. Preporučujem kontaktirati ih preko fejsa za bilokakav upit jer odgovaraju u roku par sati.
Ima dosta negativnih kritika njihove korisničke službe po netu, ali eto ja imam stvarno ugodno iskustvo
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 13:30   #707
Ima li netko iskustva s vraćanjem artikla?
Kako ide za nas iz RH?

Naručila bih jedne cipelice za svadbu ali ne znam hoće mi odgovarati.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:52   #708
Ako netko planira uskoro naručivati i želi izbjeći plaćanje poštarine, javite se u pp. Ja bih naručila za negdje 50 funti
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:21   #709
Zna li netko dali i koliko često restockaju obuću?
Zapikirala sam čizmice i dok sam se sjetila kupiti nema broja
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:18   #710
Quote:
Hase87 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s vraćanjem artikla?
Kako ide za nas iz RH?

Naručila bih jedne cipelice za svadbu ali ne znam hoće mi odgovarati.
jesi li mozda vraćala da podijeliš iskustvo
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:05   #711
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
jesi li mozda vraćala da podijeliš iskustvo
o našem trošku ide natrag - ja slala preporučeno pa koštalo cca 100 kn
a na račun vrate iznos vrijednosti artikla ali ne i poštarinu za Hr ukoliko je pošiljka bila ispod iznosa potrebnog za besplatnu poštarinu
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:46   #712
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
o našem trošku ide natrag - ja slala preporučeno pa koštalo cca 100 kn
a na račun vrate iznos vrijednosti artikla ali ne i poštarinu za Hr ukoliko je pošiljka bila ispod iznosa potrebnog za besplatnu poštarinu
hvala ti puno...
da, u medjuvremenu sam nasla to na njihovom webu...
a prethodno se online ispuni onaj "obrazac" za povrat..?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 07:49   #713
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
hvala ti puno...
da, u medjuvremenu sam nasla to na njihovom webu...
a prethodno se online ispuni onaj "obrazac" za povrat..?
e da, ispuniš taj obrazac i isprintaš (pošalju ga i na mail)
tu je sve napisano - i pošiljatelji i primatelj pa se ne trebaš misliti jel otišlo na pravu adresu
taj papir naljepiš na paket i to je to
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:59   #714
Kad počinju sniženja? Gledam jedan kaput već par tjedana


Sent from my iPhone using Tapatalk
lorchyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:29   #715
Thumbs down PREVARA

Ljudi nemojte kupovat od njih,perfidna prevara, svi proizvodi su 90 posto jeftiniji na ebayu nego kod njih, kad naruite na ebaju čak je i poštarina iz Kine besplatna
dakle što rade , kupuju to isto na ebayu i onda nabiju 90 posto provizije, i reklamiraju na televiziji, zovu vas doma i slično..

evo vam primjer: Top shop el. mini grijalica 200 kn:http://www.topshop.com.hr/rovus-hand...SAAEgLTzPD_BwE

To isto na ebayu:19 kn(3 dolara) sa dostavom:https://www.ebay.com/itm/Handy-Elect...sAAOSwe6Zae7FS
tommycro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 10:16   #716
Tommycro, fulao si temu...
Ova tema se odnosi na britanski modni brend Topshop, a ne na onu našu domaću svaštaru...
http://www.topshop.com/
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:31   #717
Quote:
tommycro kaže: Pogledaj post

evo vam primjer: Top shop el. mini grijalica 200 kn:http://www.topshop.com.hr/rovus-hand...SAAEgLTzPD_BwE

To isto na ebayu:19 kn(3 dolara) sa dostavom:https://www.ebay.com/itm/Handy-Elect...sAAOSwe6Zae7FS
A fulao si i primjer!
Tvoj link vodi na aukciju gdje je početna cijena 3 dolara. Cijena tog uređaja s poštarinom kreće se od 18 do 25 dolara.
Ni ja ne volim televizijsku prodaju, samo sam ti htjela ukazati na propust ako ćeš slučajno kupovati.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 05:31   #718
ne znam da li ste primijetili, ali ptt im je free, a sve stvari na sekciji sale su jos 20% snizili zadnjih par dana, ubola sam i PREVISE toga
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2019., 09:21   #719
Bok, da li ima netko clanstvo Club 5* Exclusive?
U jednoj trgovini kupujem vrata za stan pa kazu da dobijem popust ako imam to clanstvo.
audia1sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2019., 10:33   #720
Quote:
audia1sb kaže: Pogledaj post
Bok, da li ima netko clanstvo Club 5* Exclusive?
U jednoj trgovini kupujem vrata za stan pa kazu da dobijem popust ako imam to clanstvo.
audia1sb pitaš na pogrešnom mjestu.
ovo je podforum moda i modni topshop se odnosi na ovaj dućan www.topshop.com

top shop koji tebe zanima je ovo: www.topshop.com.hr
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.