Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 11:19   #21
nisi spomenula gdje si, i da li ti je faktor da ti je blizu... meni ovi u Mašićevoj (dvije stanice na istok od Kvatrića) http://www.cistionica.net/index.html još nisu ništa zeznuli
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:49   #22
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
nisi spomenula gdje si, i da li ti je faktor da ti je blizu... meni ovi u Mašićevoj (dvije stanice na istok od Kvatrića) http://www.cistionica.net/index.html još nisu ništa zeznuli
Zagreb, ma nije mi bitno gdje, imam auto, samo da budu dobri
Thanks
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 11:42   #23
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Imam jedan skupi dizajnerski kaput, trebala bi ga dati očistiti a ne znam gdje.
Nisam ga do sada čistila, one jeftine kapute i sakoe sam nosila u Clean Express i bila sam zadovoljna, ali iskreno za ovog me baš frka da mi ga ne unište.
Nije bitno ni da je veća cijena, samo da dobro rade. Iskustva?

I čišćenje kožnih predmeta me zanima, bijelu kožnu suknju, ima malo tamnije nijanse po rubu od nošenja.
Sve bolje i svjetlije stvari dajem iskljucivo u Lemia cistione http://www.lemia.hr/kemijske/index.php
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:39   #24
Gdje se može odnijeti torba na kemijsko čišćenje, imam skupocjenu Guess torbu, i odbili su u mom gradu, u dvije čistione. Materijal je neko platno s kožnim i metalnim dijelovima. Stvarno je prljava, ne znam kako ju oprati.

Zadnje uređivanje dariel : 10.11.2014. at 22:50.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:36   #25
Htjela bih pohvaliti kemijsku cistionu u Velikoj Gorici, za presmijesnih 30 kn ocistili su torbu vrijednu par tisuca, gore sam napisala da su me odbili na vise mjesta bez da su uopce pogledali. www.kemijska-cistionica.hr
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 14:50   #26
Kemijsko čišćenje kože

imam kožnu jaknu koju bi trebalo očistiti, ali nemam iskustva s time. kažu da rezultati nisu uvijek sjajni. im li tko informacije o kem. čišćenju kože? isplati li se? hvala!
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:42   #27
Ja tražim neku kvalitetnu ekološku kemisjku čistionu s dostavom na području Zagreba.
Ako netko zna pliz javi!!
Danielac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 03:57   #28
Da li je pametnije dat na kemijsko kaput i baloner sad ili čekat jesen?
__________________
G9 LED MyLED
GU10 LED B22 LED Bulb LED String Light
anty881209wong 140529
rajarbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 09:10   #29
Ja čekam jesen. Znala sam prije, čim bi prestala nositi kaput odnjeti ga u kemijsko, pa ga spremiti u ono platno, ali povuče mi miris. Ipak stoji par mjeseci u ormaru.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:16   #30
Imam nekoliko velikih stolnjaka koji su stajali dugo u ormaru i imaju fleke od stajanja, od kave i koječega.
Koja je kemijska dobra za takve stvari?
Cijena nije bitna. Područje Zg.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 21:06   #31
Trebala bih dobru kemijsku čistionicu na području zagreba, a koja bi mi očistila bundu od umjetnog krzna, bijela sa flekama od vina. Pa ako je netko cistio takvu bundu negdje, molim vas da mi date preporuku, hvala najljepša!
Prinzessin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:38   #32
Preporuke za dobre kemijske u ZGu? Imam odjelo, koje ima neke fleke, pa sada, jel imate iskustva neka il slicno?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:45   #33
Trebala bi preporuku za neku dobru kemijsku čistionicu u Rijeci koja vrši kvalitetno bojanje odjeće..
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2019., 06:21   #34
Dižem temu iz prapovijesti, no zanima me gdje u Varaždinu i Zagrebu najbolje dati na kemijsko čišćenje odjeću??? Da li ove prethodno navedene kemijske čistione i dalje vrijede???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2019., 20:43   #35
Ja bih rekla koju protiv Clean Expressa, barem onog na Trešnjevci. Prestala sam nositi tamo jer bi mi crni sako vratili usjajen, a znao je imati i neugodan miris. Onda sam imala neki popust od 20 posto pa kao da to iskoristim ipak sam odnijela sako opet tamo (nakon dugo vremena). Uglavnom žene tamo su vrlo neljubazne i nezainteresirane, udjes, onda dalje radi svoje pa tek kad završi ti se obrati...pa drobi, filozofira pa nikako.

Na Trešnjevci, u Trakošćanskoj, ima ODLIČNA kemijska čistionica, koja ujedno i pere odjeću a nalazi se u ulici koja vodi od placa prema Domu sportova, pri vrhu ulice, s desne strane, pored je dućan i bankomat RBA. Malo dalje je na lijevoj strani BIPA, a onda tamo Dom sportova. NAJTOPLIJE IH PREPORUČUJEM. Nema ih na netu i riječ je oprivatniku koji ima taj dučan pored, ali usluga je vrhunska, ljubazno, brzo, ČISTO, nikad ne usjaje sako, MIRISNO, cijene kao i drugdje, možda i mrvicu povoljnije.

Teško je danas naći kvalitetnu uslugu pa eto...
ninashoping is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2020., 10:42   #36
Baš me obradovalo kad sam neki dan vidjela na jarunskom placu čistionicu 5asec (tamo gdje je nekad bio wgw). Imaju i praonicu (pranje i peglanje). Imaju razno razne usluge (zaštita od moljaca, grinja, impregnacija…)...čiste čak i UGG

Ne volim previse kemijske čistionice, ali razmišljam da za neke stvari koristim usluge pranja i peglanja. Cijeli cjenik im je na web stranici.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.