Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2009., 13:04   #61
Hervis ima reklamu na kojoj piše otvorenje 24.09!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 16:05   #62
interspar, muller, takko fashion, dalje neznam- za ove pouzdano znam
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 19:08   #63
Quote:
pumbui kaže: Pogledaj post
Meni se čini da mandragora radi promociju za WG na topicu za Garden mall i pokušava preusmjeriti kupce prema tamo Razmislite...Možda imaš dućan samo u WG i strah te da nećeš imati prometa, jer je centar Bogu iza nogu...ili...možda radiš u upravi WG?



svaka čast...to sam i ja mislila napisat lol
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 19:58   #64
Quote:
niba kaže: Pogledaj post
Hervis ima reklamu na kojoj piše otvorenje 24.09!
...i New Yorker...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:14   #65
...i Deichman isto...
Samo što sam centar još nigdje stavio datum otvaranja (niti na plakatima, niti na svojoj web stranici), tako da sumnjam u 24. 9.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 14:18   #66
mi počinjemo u petak ujutro sa punjenjem dućana, al neznam kad je otvorenje, prvotni plan je bio punjenje 10 dana prije otvorenja, ovak su nam oduzeli 4 dana...
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 00:23   #67
i ja sam čula da je otvorenje 24.09. jer mi susjeda treba počet radit u Mulleru ... ah napokon !!
Tigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 03:16   #68
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Khm khm Bershka je već odavno u HR, ali Stradivarius
(A starija sam od 17 )
Ma to su dućani koji pripadaju istom lancu, uvijek dolaze pošlihtani jedan do drugoga i vrlo su slični po stilu. Npr. snimiš haljinu u jednom od njih, kopka te danima i odlučiš ju kupit u drugoj ulici, znači ne sijećaš se vizualno pozicije dućana... Uredno moraš obići sva 3 da ju nađeš...

Tako da znam da sam dva "buraza" vidjela u hmmm...Avenue Mallu?... i automatski sam počela tražit trećeg (eto, dakle: Stradivarius), pa su me svi blijedo gledali kaj mi je to. Prečudna neka taktika, nemre se zaokružit priču bez trećeg, a oni odluče ne dovest ga u Hr??? Ajd' dobro, evo ga sad. I kladim se da će se držati za rukice, a u najdrastičnijem slučaju će se gledati preko hodnika

Slažem se, S. mi je nijansicu bolji od ostalih "blizanaca". I to nas obje čini 17-togodišnjakinjama, a ne dosadnim tetkicama u tamno drap-svijetlo bež kombinacijama.
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 04:24   #69
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
Pogođeno u sridu!
Ja gledala jučer popis dučana u WG i ništ me nije impresioniralo osim ajde Hallmark al mi se čini dost mali...I ajde Lush napokon u nekom shoping centru, mada mi je to malo čudno za njih...
Neki su spominjali da su vidli na popisu tj nacrtu i H&M al ja ga bogme nisam uspjela vidjet...
Mandragora, ajde samo reci dal će muller bit njemački?

Joj, sorry, stvarno ne znam, ja ti imam samo tipične informacije koje imaju i svi ostali vlasnici lokala... znači, manje-više kako stojimo vremenski i šta nam je sve potrebno za otvaranje vlastitog dućana. O drugima pokupiš leteću informaciju, pa vjerojatno više znaju oni koji malo poprčkaju po webu.
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 05:45   #70
Quote:
pumbui kaže: Pogledaj post
Meni se čini da mandragora radi promociju za WG na topicu za Garden mall i pokušava preusmjeriti kupce prema tamo Razmislite...Možda imaš dućan samo u WG i strah te da nećeš imati prometa, jer je centar Bogu iza nogu...ili...možda radiš u upravi WG?
Pronicljivo moje, blago tebi, nikad ti nije dosadno... gdje god se okreneš - urota!

BTW biti ću i u Gardenu i u West Gateu, a trenutno sam i u Importanneu (kojeg do tvog povlačenja za jezik nisam nigdje spomenula, kao ni ime dućana o kojemu se radi. Toliko o promociji, nisam baš neki marketinški ekspert, dobro se piše upravi koja mene zaposli. Ali, ako te baš jako zanima, odat ću ti tajnu i imaš popust na kupljeno u bilo kojem od moja 3 dućana, bio on "Bogu iza nogu" ili "Bogu ispred nosa" .... pri čemu si dragi Bog i nulti meridijan odakle se mjeri udaljenost svega ostaloga, valjda ti).

Dakle, moja prelukava taktika ti je da sam strateški raspoređena na zapadu, u centru i na istoku i apsolutno me zaboli hoće li biti seobe naroda iz jednog dijela grada u drugi ili će svatko kupovati u svom kvartu.

Što se tiče "Bogu iza nogu" izjava, geocentrični sistem je pao u vodu da bi prepustio mjesto "kvartocentričnom"? Sve se planete, zvijezde i galaksije vrte oko tvog dvorišta i što su dalje od njega, bliže su "Bogu iza nogu"? Zagreb je naseljen od Dubrave do slonova u Maksimiru, iza toga su još samo majmuni, a još dalje nema više nikog? Pa treba postavit cimalicu da navabi ekipu iz Dubrave da se upute na daleki im zapad, gdje na usahloj pustopoljini ponosno stoje zidine mrcine od shoppinga, posjećene tek od pokojega rijetkog zagorskog beduina u potrazi za vodom iz podstepenične fontanice za svoju devu, a u gorkom iščekivanju hordi rastrošnih šeika iz Dubrave dočekanih od na koljena bačenih i materijalno-psihički posrnulih trgovaca i obrtnika iz čijih se tjeskobnih grla čuje posljednji vapaj "milost gospodaru, kupite ovo malo bijede što nudim i nahranite moje troje gladne, zapadno-pripizdinske dječice!".

Šala-mala, zaboravi ti proputovanje po nenaseljenim periferijama Dubrave, sve do dalekog Zaprešića, u stilu Miličića glavom i bradom. Samo se ti hrabro odvaži na izlazak iz dvorišta-centra univerzuma, odšeći se do Gardena i baci se tamo u trošak veći od kave i gustog... i meni dobro, a one iste troje dječice jednako nahranjeno.
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 08:45   #71
[COLOR="Red"]dubrava dubravadubravadubrava dubrava dubrava dubrava!!!!!!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 09:51   #72
ja ko padobranac . pojma nisam imala za taj shopping centar . bas ste me razveselili . imal di popis ducana ?

i di ce bit taj westgate :neznalica:
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 10:41   #73
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Pronicljivo moje, blago tebi, nikad ti nije dosadno... gdje god se okreneš - urota!

BTW biti ću i u Gardenu i u West Gateu, a trenutno sam i u Importanneu (kojeg do tvog povlačenja za jezik nisam nigdje spomenula, kao ni ime dućana o kojemu se radi. Toliko o promociji, nisam baš neki marketinški ekspert, dobro se piše upravi koja mene zaposli. Ali, ako te baš jako zanima, odat ću ti tajnu i imaš popust na kupljeno u bilo kojem od moja 3 dućana, bio on "Bogu iza nogu" ili "Bogu ispred nosa" .... pri čemu si dragi Bog i nulti meridijan odakle se mjeri udaljenost svega ostaloga, valjda ti).

Dakle, moja prelukava taktika ti je da sam strateški raspoređena na zapadu, u centru i na istoku i apsolutno me zaboli hoće li biti seobe naroda iz jednog dijela grada u drugi ili će svatko kupovati u svom kvartu.

Što se tiče "Bogu iza nogu" izjava, geocentrični sistem je pao u vodu da bi prepustio mjesto "kvartocentričnom"? Sve se planete, zvijezde i galaksije vrte oko tvog dvorišta i što su dalje od njega, bliže su "Bogu iza nogu"? Zagreb je naseljen od Dubrave do slonova u Maksimiru, iza toga su još samo majmuni, a još dalje nema više nikog? Pa treba postavit cimalicu da navabi ekipu iz Dubrave da se upute na daleki im zapad, gdje na usahloj pustopoljini ponosno stoje zidine mrcine od shoppinga, posjećene tek od pokojega rijetkog zagorskog beduina u potrazi za vodom iz podstepenične fontanice za svoju devu, a u gorkom iščekivanju hordi rastrošnih šeika iz Dubrave dočekanih od na koljena bačenih i materijalno-psihički posrnulih trgovaca i obrtnika iz čijih se tjeskobnih grla čuje posljednji vapaj "milost gospodaru, kupite ovo malo bijede što nudim i nahranite moje troje gladne, zapadno-pripizdinske dječice!".

Šala-mala, zaboravi ti proputovanje po nenaseljenim periferijama Dubrave, sve do dalekog Zaprešića, u stilu Miličića glavom i bradom. Samo se ti hrabro odvaži na izlazak iz dvorišta-centra univerzuma, odšeći se do Gardena i baci se tamo u trošak veći od kave i gustog... i meni dobro, a one iste troje dječice jednako nahranjeno.

Ali...ja sam iz Gajnica

Žao mi je ljudi iz Dubrave, tvojih budućih kupaca, o kojima imaš predrasude kao da su kvartovski seljaci...Siguran sam da mnoge od njih sada zanima ime tvog dućana....i to ne zbog popusta
pumbui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 12:33   #74
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Pronicljivo moje, blago tebi, nikad ti nije dosadno... gdje god se okreneš - urota!

BTW biti ću i u Gardenu i u West Gateu, a trenutno sam i u Importanneu (kojeg do tvog povlačenja za jezik nisam nigdje spomenula, kao ni ime dućana o kojemu se radi. Toliko o promociji, nisam baš neki marketinški ekspert, dobro se piše upravi koja mene zaposli. Ali, ako te baš jako zanima, odat ću ti tajnu i imaš popust na kupljeno u bilo kojem od moja 3 dućana, bio on "Bogu iza nogu" ili "Bogu ispred nosa" .... pri čemu si dragi Bog i nulti meridijan odakle se mjeri udaljenost svega ostaloga, valjda ti).

Dakle, moja prelukava taktika ti je da sam strateški raspoređena na zapadu, u centru i na istoku i apsolutno me zaboli hoće li biti seobe naroda iz jednog dijela grada u drugi ili će svatko kupovati u svom kvartu.

Što se tiče "Bogu iza nogu" izjava, geocentrični sistem je pao u vodu da bi prepustio mjesto "kvartocentričnom"? Sve se planete, zvijezde i galaksije vrte oko tvog dvorišta i što su dalje od njega, bliže su "Bogu iza nogu"? Zagreb je naseljen od Dubrave do slonova u Maksimiru, iza toga su još samo majmuni, a još dalje nema više nikog? Pa treba postavit cimalicu da navabi ekipu iz Dubrave da se upute na daleki im zapad, gdje na usahloj pustopoljini ponosno stoje zidine mrcine od shoppinga, posjećene tek od pokojega rijetkog zagorskog beduina u potrazi za vodom iz podstepenične fontanice za svoju devu, a u gorkom iščekivanju hordi rastrošnih šeika iz Dubrave dočekanih od na koljena bačenih i materijalno-psihički posrnulih trgovaca i obrtnika iz čijih se tjeskobnih grla čuje posljednji vapaj "milost gospodaru, kupite ovo malo bijede što nudim i nahranite moje troje gladne, zapadno-pripizdinske dječice!".

Šala-mala, zaboravi ti proputovanje po nenaseljenim periferijama Dubrave, sve do dalekog Zaprešića, u stilu Miličića glavom i bradom. Samo se ti hrabro odvaži na izlazak iz dvorišta-centra univerzuma, odšeći se do Gardena i baci se tamo u trošak veći od kave i gustog... i meni dobro, a one iste troje dječice jednako nahranjeno.

Majko mila dosadnog i nerazumljivog posta
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 13:11   #75
mandragora13 imas PM !
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 05:06   #76
Quote:
pumbui kaže: Pogledaj post
Ali...ja sam iz Gajnica

Žao mi je ljudi iz Dubrave, tvojih budućih kupaca, o kojima imaš predrasude kao da su kvartovski seljaci...Siguran sam da mnoge od njih sada zanima ime tvog dućana....i to ne zbog popusta
Dečko..., kvartovski seljak je kvartovski seljak, bio iz Dubrave ili s Tuškanca... Ili, dapače, iz Gajnica- vidiš, nemam ja predrasuda...
Btw. "mnogi od njih" koje sam izgubila kao kupce, jer su se prepoznali u onom što sam rekla, pa su se nadurili, su isti oni "mnogi" koje sam marketinškim triko pokušala odvući u prazni WG i spasit si prodaju?... ahmm...20-setak ljudi s foruma? Mislim da ću preživjet.

Trebor01, Snoopica,...., sorry na skretanju s topica u nekakve bezvezne vode... Kako stojite? Imate kakve nove informacije o pomicanju otvaranja? Jer mislim da tehnički neće biti gotovi... Jel moguće da stvarno otvore bez papira, pa ih traže u hodu?
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 09:00   #77
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Dečko..., kvartovski seljak je kvartovski seljak, bio iz Dubrave ili s Tuškanca... Ili, dapače, iz Gajnica- vidiš, nemam ja predrasuda...
Btw. "mnogi od njih" koje sam izgubila kao kupce, jer su se prepoznali u onom što sam rekla, pa su se nadurili, su isti oni "mnogi" koje sam marketinškim triko pokušala odvući u prazni WG i spasit si prodaju?... ahmm...20-setak ljudi s foruma? Mislim da ću preživjet.

Trebor01, Snoopica,...., sorry na skretanju s topica u nekakve bezvezne vode... Kako stojite? Imate kakve nove informacije o pomicanju otvaranja? Jer mislim da tehnički neće biti gotovi... Jel moguće da stvarno otvore bez papira, pa ih traže u hodu?
Eto, ja tebe neću vrijeđati. Želim ti puno uspjeha u otvaranju novih dućana i da imaš puno zadovoljnih kupaca. Over and out.


P.S. Informacija iz prve ruke: ako centar ne dobije uporabnu dozvolu sutra, onda otvorenje neće biti idući tjedan...
pumbui is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 12:09   #78
Samo što nije
http://www.gardenmall.hr/
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 17:14   #79
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Trebor01, Snoopica,...., sorry na skretanju s topica u nekakve bezvezne vode... Kako stojite? Imate kakve nove informacije o pomicanju otvaranja? Jer mislim da tehnički neće biti gotovi... Jel moguće da stvarno otvore bez papira, pa ih traže u hodu?
Bez obzira na datum otvorenja, mi počinjemo sutra, jer nam se završava prodajni prostor, tako da će najvjerojatnije datum biti taj koji će nam diktirati tempo rada. Ako bude odgođeno, onda bi mogli raditi samo jednu smjenu, a ako ne, onda ćemo raditi dvostruku da spremno dočekamo otvorenje.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 19:37   #80
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post

Trebor01, Snoopica,...., sorry na skretanju s topica u nekakve bezvezne vode... Kako stojite? Imate kakve nove informacije o pomicanju otvaranja? Jer mislim da tehnički neće biti gotovi... Jel moguće da stvarno otvore bez papira, pa ih traže u hodu?

evo mi sutra počinjemo, ja još uvijek dakle pojma nemam o ničemu, niti kak izgleda iznutra, niti dal ćemo otvoriti.. ma nikaj... naručeni smo sutra u 8 ispred glavnog ulaza a di je gl.ulaz nemam pojma i to je to eto...

__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.