Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2004., 22:33   #1
Keramičke pločice

Gdje je najveći i najbolji izbor keramičkih pločica u Zagrebu?

Unaprijed hvala!!!
Kishon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 12:25   #2
Imaš dosta dućana...Evo nekih: fero-term (na Buzinu ili u Svetoj nedjelji), nekakav izbor imaš i u Pevecu, Bauhausu, Gramatu..
buks28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 14:32   #3
Osim napomenutog, potrazi i u :
Pohisek , Frida Mijic (Sesvete)
Velesajam - 12 paviljon ima par ducana
....
Pokućarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 15:38   #4
u ferotermu u buzinu je odličan izbor pločica. sad čak imaju i preslatke benettonove pločice koje nisu preskupe, dapače u prosjeku su. super je što ima stvarno hrpa pločica i treba prekopati sve. na dva kata im je izložbeni prostor pa stvarno stane hrpa svega.

dečki koji tamo rade su ok. ima samo jedan žuti, taj je bezveze - em nema pojma, em je naporan. viši, crni - mislim da se zove tomislav je odličan - ima puno strpljenja i sve će pokazati. meni je puno pomogao kod odabira.
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2005., 15:23   #5
pločice (staklo-keramičke?)

Vidio sam u jednom lokalu zid obložen po mom prvom dojmu nekom vrstom kamenih ploča (cca50x40cm), hrapavih (reljefna struktura - kao lomljeni kamen, tamne, skoro crne boje). Izgleda fenomenalno. Kasnije sam dobio informaciju da su to zapravo pločice i to staklo-keramičke. Pošto mi u običnim trgovinama keramikom nisu znali o tome ništa reči, dal netko zna šta o tome - gdje se može nabaviti, cijena?
Ako ne, (pošto nisam iz Zg) molim prijedlog boljih trgovina pločicama u Zagrebu. Hvala
m!Ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 09:20   #6
ABC Interijeri na Velesajmu u 12. paviljonu, i još u ima nekoliko dućana u Končarevoj i Ozaljskoj (taj u Ozaljskoj mi je najbolji i najskuplji, nalazi se s desne strane kojih pedesetak metara prije selske, ne sjećam se kako se zove; izvana izgleda bez veze, ali u podrumu je izbor fenomenalan). Inače na tom potezu od kojih petsto metara ima oko pet-šest različitih dućana s pločicama, boljih i lošijih, pa prošetaj od Cibone prema Remizi, i gledaj na obje strane. Još: Žufika u Končarevoj; MD Profil na autoputu, Feroterm u Buzinu ili na Črnomercu; Petrokov(nije neki veliki izbor ali isplati se pogledati). Što se tiče staklokeramičkih pločica, ne mogu reći da se tog sjećam.
Ciao
Prvi Vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2005., 23:25   #7
Quote:
Prvi Vozač kaže:
ABC Interijeri na Velesajmu u 12. paviljonu, i još u ima nekoliko dućana u Končarevoj i Ozaljskoj (taj u Ozaljskoj mi je najbolji i najskuplji, nalazi se s desne strane kojih pedesetak metara prije selske, ne sjećam se kako se zove; izvana izgleda bez veze, ali u podrumu je izbor fenomenalan). Inače na tom potezu od kojih petsto metara ima oko pet-šest različitih dućana s pločicama, boljih i lošijih, pa prošetaj od Cibone prema Remizi, i gledaj na obje strane. Još: Žufika u Končarevoj; MD Profil na autoputu, Feroterm u Buzinu ili na Črnomercu; Petrokov(nije neki veliki izbor ali isplati se pogledati). Što se tiče staklokeramičkih pločica, ne mogu reći da se tog sjećam.
Ciao
Hvala.
Inače što se tiče staklo-keramičkih pločica uspio sam ih pronaći u bauhaus-u. Oko 170kn kvadrat. Pločica izgleda kao kad se odlomi kamen - hrapava, tamno sivo-brončano-crna i ima vjerojatno pijesak (ili je to staklo) u sebi (svjetluca se). Idealno za moderan stan po mom ukusu.
m!Ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:13   #8
Re: keramičke pločice

Quote:
Kishon kaže:
Gdje je najveći i najbolji izbor keramičkih pločica u Zagrebu?

Unaprijed hvala!!!


TEDRA - Lučko
- veliki izbor talijanskih pločica
- cijene: prava sitnica za zadovoljstvo koje pružaju
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:44   #9
Fero-term stvarno ima super izbor Naravno, ono što je dobro ima i svoju cijenu Ali ne kupovati nikakve dizajnerske pločice koje su zapravo loše kvalitete a užasno skupe
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 09:19   #10
...te MD Profil, velik izbor, potpuno drugačiji od onog što se nudi na drugim mjestima. I, meni najluđi dućan, ali i najskuplji: ne znam kako se zove, ali u Končarevoj(Ozaljska valjda) s desne strne kojiih pexesetak metara prije Selske. Pazi da ne fulaš, tamo ima više dućana s pločicama i jako su blizu. Ovaj ti ima prostor u podrumu, izbor fenomenalan. A najjeftinije oko 100 kuna. Totalna ludnica, ja pao u depresiju kad sam gledo pločice za stan jer nisam imo para. A i odi usput isto u Ozaljsku, u Žufiku, ona ti je na jednom ćušku s lijeve strane. OK dućančić. I naravno, ABC Interijeri na Velesajmu u paviljonu 12 ili na Zavrtnici.

Ciao

Prvi Vozač
Prvi Vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 09:29   #11
obavezno odi u kerametal na staroj samoborskoj... jako veliki izbor a neke pločice su puno jeftinije nego na drugim mjestima po gradu.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 10:14   #12
Ja svoje kupila u Ferotermu i jako su dobre (Marazzi).
Cijena je bila oko 100 kn/m2
 
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 10:36   #13
Gornja klasa plocica se da naci u Keram-Italu, na Remetineckoj pored Zrinjevca (kod rotora)
Šubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 10:47   #14
Pogledaj i www.kio.hr . Mi smo kupili od njih - i sasvim smo zadovoljni.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 23:10   #15
Imaš Fadalti u Lučkom i u Dugom Selu... imaju jako veliki izbror pločica za prihvatljive cijene... obzirom na imena koja prodaju
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 15:56   #16
CIBAN commerce ili tako nekako....na trešnjevci
__________________
blonde inside
azuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 22:27   #17
A propos pločica...

Eto ja maštam da jednog dana kada/ako ikada budem imala svoju kunjihu i kupaonu, da bih stavila one mozaik-pločice, if you know what I mean?
Dakle, one pločice malih dimenzija (2x2cm), raznih boja koje onda izgledaju kao mozaik.
Da li je to puno skuplje od standardnih, velikih pločica? Može li se to kod nas naći i gdje?

Unaprijed hvala!

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 11:48   #18
i ja sam razmišljala o tima 2*2 za kuhinju al da puno su skuplji i pravi meštar će ti za postavu uzet *2 od onoga koliko će ti reći za normalnu pločicu....+ što moraš bit sigurna da imaš stvarno stručnjaka koji zna svoj posao inače ćeš požalit
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 22:53   #19
Quote:
rachelst kaže:
i ja sam razmišljala o tima 2*2 za kuhinju al da puno su skuplji i pravi meštar će ti za postavu uzet *2 od onoga koliko će ti reći za normalnu pločicu....+ što moraš bit sigurna da imaš stvarno stručnjaka koji zna svoj posao inače ćeš požalit
Pa koliko ja znam mozaik pločice su jednake veličine kao i sve druge cca 30x30, samo su podijeljene na manje kvadratiće... barem one koje smo mi svojevremeno gledali
Kaj fakat postoje pločice 2x2
Postavu keramičari naplaćuju ko i svaku drugu.
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 23:16   #20
Imamo ih mi,kupljene u ferotermu,normalne su velicine,al imaju žljebiće koji se popune s fug masom pa izgleda ko mozaik.I majstor nam je naplatio malo više od dogovorenog jer nije znao da će tak puno fugirat. Kod postavljanja treba paziti da razmak između pločica bude isti kao i žljebići na pločicama,da se ne kuži prijelaz s pločice na pločicu.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.