Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2003., 08:48   #41
Pesice, ako se ne varam, todsice su originalno napravljene za vozače ferrarija (to bi možda trebalo ipak provjeriti sa paklenim ) i općenito danas su (najviše kod muških) u trendu kao cipele za vozače sportskih automobila pa sa sobom i nose sve asocijacije koje sportski auto idu (aston, plavuša, ...)
i kolko god inače ne pušim takve mrktg spike zbilja jesu beskrano udobne ako voziš dugo. nemam talenta za opisivanje cipela al jedne njihove mokasine idu u cigla crvenoj boji i zbilja su lijepe, i cijena prava sitnica nekih 300 EUR
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:14   #42
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ovaj...a kaj je na njima tak posebno osim cijene?
Meni su ruzne i te love niposto vrijedne.
Sve mi se cini da su popularne samo zato kaj ih je nosila jos Grace Kelly ili tko je ono bio...
Pesica... jesi ih ikad nosila?
ako jesi... mozemo dalje razgovarat...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:18   #43
Priznam da ih nisam ni probala, ali imamo ih u jednom snobovskom ducanu, no vec na pogled mi se ne svidjaju i tako me nikad nisu zanimale...
OK, ak ti velis, bum jednom usetala makar probati, pa lako velim da me zuljaju.
Trenutno su cizmaki i takve stvari aktuelne, ali u proljece buju mokasine iskopali i sjetit cu se kad ih vidim.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:19   #44
Quote:
Sandra October kaže:
Pesice, ako se ne varam, todsice su originalno napravljene za vozače ferrarija (to bi možda trebalo ipak provjeriti sa paklenim ) i općenito danas su (najviše kod muških) u trendu kao cipele za vozače sportskih automobila pa sa sobom i nose sve asocijacije koje sportski auto idu (aston, plavuša, ...)
i kolko god inače ne pušim takve mrktg spike zbilja jesu beskrano udobne ako voziš dugo. nemam talenta za opisivanje cipela al jedne njihove mokasine idu u cigla crvenoj boji i zbilja su lijepe, i cijena prava sitnica nekih 300 EUR
ruchno napravljene i beskrajno udobne i skupe...
todsice nisu samo u trendu danas... i ne kuzim zasto kazes najvishe kod muskih???

uostalom... kad se kaze tod's zna se na shta se misli... zaista nema smisla razglabat... barem meni...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:23   #45
jooj... ja volim i salvatore ferragamo cipele...

evo... necu vishe... morala sam to reci...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:26   #46
Talking

Da ,lijepe cipele al ja u mokasinkama ne znam hodati.Ako nema barem 6 cm visoku petu. Smrt mi je na fitness s tenisicama.ja bi i tu najradije stikle!
__________________
Lose Yourself
Slims Baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:28   #47
Quote:
Claire kaže:
.. i ne kuzim zasto kazes najvishe kod muskih???

uostalom... kad se kaze tod's zna se na shta se misli... zaista nema smisla razglabat... barem meni...
Hehe, ja sam samo zenske vidla. Ducan je za babe. Mislim da ih za muske mozda (kod nas) uopce nema.

Je, na kaj ja pomislim je cijena za opast u nesvijest.
Prvom prilikom ih probam.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:28   #48
Quote:
Gospon Pes kaže:
Priznam da ih nisam ni probala, ali imamo ih u jednom snobovskom ducanu, no vec na pogled mi se ne svidjaju i tako me nikad nisu zanimale...
OK, ak ti velis, bum jednom usetala makar probati, pa lako velim da me zuljaju.
tod's su jaako shik... idu na traperice i idu na kostim...
i izbacuju ih u svim bojama...
a svake sezone im mrvicu promijene dizajn... pa nije ni cudo da ih svi kopiraju... sve mokasinke koje se prodaju u svijetu kopiraju dizajn todsica... ali ne i kvalitetu...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:31   #49
Quote:
Claire kaže:
sve mokasinke koje se prodaju u svijetu kopiraju dizajn todsica... ali ne i kvalitetu...
To valjda je tak jer su "slicne ostalima".
Mogu ti reci, kupila sam prije par godina jedne bijele za ljeto i vukla sam ih nekih 5-6 godina, ali zbilja sam ih se nanosila. Od nekog talijana, tak mekane da sam ih i na bosu nogu mogla bez problema obuci i ducan u kojem nema cipela ispod (tada) 300 maraka ih je snizio na 20! I ja glupaca kupila samo jedne, umjesto da sam uzela pet pari i opskrbila se.
Ne znam sto im je bilo, takvu akciju nisu imali nikad vise, a obicne najlonke su i tada kostale bar 30 DM.
U medjuvremenu su samo DM zamijenili s € i tako su najjeftinije cipice 300 €.
Jesu nas s tim eurom zajebali da je milina. :2up:
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:35   #50
Quote:
Gospon Pes kaže:
Od nekog talijana, tak mekane da sam ih i na bosu nogu mogla bez problema
uf... ja mokasinke ne volim nosit na bosu nogu...
kak se zove ono sta se obuce... kao carapica... ali se ne vidi izvana... bas je za te ljetne mokasinke napravljeno...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 10:37   #51
Znam kaj mislis, samo stopalo obuhvati. Uah, mrzim!
Inace me skoro nikad ne mozes vidjeti bez carapa jer mi je i po ljeti zima, a te mokasine su bile jedina iznimka. Njih sam vukla svakako i stvarno sam ih se izgustala.
Srce mi se drapalo kad sam ih napokon bacila jer su vec bile totalno izlizane...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 18:06   #52
Quote:
Claire kaže:
ruchno napravljene i beskrajno udobne i skupe...
todsice nisu samo u trendu danas... i ne kuzim zasto kazes najvishe kod muskih???

uostalom... kad se kaze tod's zna se na shta se misli... zaista nema smisla razglabat... barem meni...
as i said, kolko ja znam a kolko mi je i jedan ljubazan (i zgodan ) prodavač rekao jednom u todsovom dućanu u breschi - prvo je napravljena linija za muškarce, onda su se prišmirglale i žene ....
i moram priznat kad god uđem u Tods više vidim muškaraca nego žena unutra ....ja imam jedan par, dragi bogami 7-8..totalno je nekontroliran kad uđe u Tods ..... pa sad..

al da su jebeno udobne... uffa Pesice jesu. Priušti si barem jedne pa kud puklo da puklo
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 19:31   #53
Quote:
Sandra October kaže:
ja imam jedan par
samo?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 19:45   #54
Quote:
Claire kaže:
samo?
kako ono reče gore slim baby...

na thai bo i gym bi najradije u killer štiklicama otišla

meni jedne tods po sezoni ganz dosta. kad sjednemo u e type i glumatamo grace kelly i princa od monaka po njemačkim country roadsima
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 19:55   #55
Je*ite se. Idem sutra u grad pitati kad vade mokasine iz skladista.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 19:59   #56
Quote:
Gospon Pes kaže:
Je*ite se. Idem sutra u grad pitati kad vade mokasine iz skladista.

ne znam za claire,

al ja sam totalno ponosna na sebe jer će Pesica u štetu nakon ovog marketinga a ZNA SE da to sa Pesicom nije samo tako
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 20:01   #57
Gadis mi se.
Ne smijem na Modu, a ni na ZK, jos ce i zensko od mene postati.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 20:07   #58
Quote:
Gospon Pes kaže:
Gadis mi se.
Ne smijem na Modu, a ni na ZK, jos ce i zensko od mene postati.
hehe

a šta ću kad neće oni tvoji bogomoljci na religiji, netko mora

jeba te, pa banka će ti poslat mužu izraze saućešća povodom gubitka supruge ako skoro ne prime neki izvadak za plaćanje
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 20:11   #59
Na Religiji kazu da te na kupovanje tjera tastina, a tastina je grijeh. (Zato tam ne spominjem svoju kolekciju cipela. )

Hehe, vec me baba u banci pitala zakaj drzim lovu na tekucem, a ne orocim kad mi ocito ne treba i samo stoji... (Ima jos neka crkavica iz vremena dok sam radila.)
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 20:20   #60
jebala ih taština tašta bi bil kad bi kupila tods, vako se ufuraj da financiraš plaću neke ženice koja ih šije i sve pet. svašta ćemo mi tebe već naučit na temu samozavaravanja

sem toga, glede onog dogovora za par godina

tvoj muž meni u rvacku.. tebi ovaj moj u njemačku

pa kud ćeš se vozikat u jaguaru bez todsica, smatraj to opravdanom investicijom kad kreneš lamata maramom oko glave ko grace kelly
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.