Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2009., 17:08   #41


Zna li netko budu li ove čizme na snjiženju sad za vrijeme zimskih rasprodaja? Tnx!
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 14:00   #42
ovih dana timblerland obuća snižena u office shoes-u 30%
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 16:44   #43
Timberland u city centru isto ima sniženje 30 %
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:59   #44
bok cure, znate li hoće li u office ili timberland dolaziti one prekrasne žute čizme sa krznom???hvala na odgovoru
diorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 01:43   #45
u timberlandu u cc1 nisu imali 39 u nijednoj boji to je bilo prosli tjedan, ne znam jesu kaj novo dobivali...
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:29   #46
sve više po gradu vidim cure u timberlandicama, otkud tolika navala na njih .....pogotovo jer se mnogi žale kako ipak propuštaju....

inače, i moja cima ih želi, ali njoj su sve čizme preuske...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 01:47   #47


Da li netko ima ove čizme? Su stvarno vodonepropusne? Napokon sam našla neke čizme koje mi se sviđaju i na sniženju su 40% u Shoe Boxu, a već duže vrijeme štedim za neke koje bih mogla i po kiši nosit....uff nadam se da ih netko ima da kaže da li valjaju
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 12:47   #48
Imam ih ja. jednom, za sada, s njima po kiši. nisu propustile.
elenmaybe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 19:30   #49
imam ih i ja, super udobne i ne pustaju vodu
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 20:14   #50
tnx, jurim sutra po njih
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 11:56   #51
jedina mana im je bila mat koža, ali namazala sam ih i onda je koža došla sjajna i ostala takva
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:18   #52
Quote:
romy_2703 kaže: Pogledaj post


Da li netko ima ove čizme? Su stvarno vodonepropusne? Napokon sam našla neke čizme koje mi se sviđaju i na sniženju su 40% u Shoe Boxu, a već duže vrijeme štedim za neke koje bih mogla i po kiši nosit....uff nadam se da ih netko ima da kaže da li valjaju
Ja ih nosim nekoliko mjeseci, zasad sve OK.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 19:49   #53
ja imam klasicne žute več 5 godina, izgledaju ko nove a nosim jih samo po kiši i snijegu, stvarno vrijede svake kune...još se isplati kupiti neki spray od Timberlanda za impregnaciju, svake godine prije sezone malo jih namažem i opet su ko nove!
lullaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:01   #54
kupila sam prije mjesec dana smeđe timberlendice malo višlje s krznom unutra i uzela sam ih s krznom zbog zime da mi ne propuštaju i čini se da ipak nisu nepropusne..... ja sad više ne mogu ništa jer su i nošene i to??
.....koštale su 1300, novi su model
Tajana :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:23   #55
One ne smiju propustit jer su deklarirane kao waterproof, tako da mislim da ih u nekom određenom roku (3 il 6 mj. od kupnje) možeš reklamirat.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:44   #56
Quote:
Tajana :) kaže: Pogledaj post
kupila sam prije mjesec dana smeđe timberlendice malo višlje s krznom unutra i uzela sam ih s krznom zbog zime da mi ne propuštaju i čini se da ipak nisu nepropusne..... ja sad više ne mogu ništa jer su i nošene i to??
.....koštale su 1300, novi su model
Možeš reklamirati, budući da je rok za reklamaciju 6 mjeseci. Probaj, pa napiši da li si uspjela reklamirati. Baš me zanima da li to prolazi kod nas.
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:14   #57
Quote:
Tajana :) kaže: Pogledaj post
kupila sam prije mjesec dana smeđe timberlendice malo višlje s krznom unutra i uzela sam ih s krznom zbog zime da mi ne propuštaju i čini se da ipak nisu nepropusne..... ja sad više ne mogu ništa jer su i nošene i to??
.....koštale su 1300, novi su model
obavezno reklamiraj, nadam se da si sačuvala račun. meni je ženska u Office shoes sama rekla, ako mi promoče, neka dođem s računom i vratit će mi novce oni su ti to dužni napravit, ako neće htjet, pozovi se na zakon o zaštiti potrošača i zaprijeti im inspekcijom. nema veze što su nošene, ako na deklaraciji piše da su za mokro vrijeme, a one ti ipak propuste, u roku od 6 mjeseci imaš pravo na povrat novca.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:10   #58
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
obavezno reklamiraj, nadam se da si sačuvala račun. meni je ženska u Office shoes sama rekla, ako mi promoče, neka dođem s računom i vratit će mi novce oni su ti to dužni napravit, ako neće htjet, pozovi se na zakon o zaštiti potrošača i zaprijeti im inspekcijom. nema veze što su nošene, ako na deklaraciji piše da su za mokro vrijeme, a one ti ipak propuste, u roku od 6 mjeseci imaš pravo na povrat novca.
Cure, jel ima tih smeđih Timberlandica s krznom negdje da su jeftinije od tih za 1000 i nešto kuna? nekakva kopija takvih smeđih? ili bez krzna, može i to?
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:14   #59
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Cure, jel ima tih smeđih Timberlandica s krznom negdje da su jeftinije od tih za 1000 i nešto kuna? nekakva kopija takvih smeđih? ili bez krzna, može i to?
Imaš u Pitarellu i Planetu obuće kopija
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:32   #60
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Imaš u Pitarellu i Planetu obuće kopija
ma daaj, ima ih? joj super, hvala ti puno puno
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.