Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2011., 22:01   #1
Kako raširiti cipele?

Bile su kod postolara na sirenju ali nije uspjelo. Ili en dovoljno. Clarks je narka i njihovi modeli su uvijek na početku tijesni a kad se malo opuste su odlicni i dugo traju. Ali su mi jednostavno toliko uske da ne mogu dočekati da se same rasire. Sta da redim? Nisu mi prekratke... Naravno, kozne...
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:35   #2
imala sam sličan problem s jednim balerinkama..
Nivea
i to ona obicna, plava, masna
namackaj cipele s njom tamo gdje te najvise zuljaju.. ja sam npr. namazala cijeli dio gdje je peta izvana i iznutra.. pa ih malo setala po doma.. pa ostavila da se osusi pa opet isti postupak.. i tako par dana..
na kraju sam balerinke koje sam htjela baciti u smece nakon prvog nosenja jer su me nazuljale do krvi nosila jos 2 godine nakon tog mackanja
ne brini, nece im nista biti, pogotovo ako je koza.. samo ce ih fino smeksati
larA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:45   #3
i ja sam imala problem s jednim kožnim cipelima,bile su mi strašno uske,a postolar mi ih nije mogao raširit jer su jako visoke štikle.

pa mi rekao savjet.. namazat iznutra gdje te stišće sa koncentriranim,ne razrjeđenim ,omekšivačem za rublje.staviš na krpicu namažeš i obuješ.

to najbolje otpusti kožu.tako sam napravila i meni super....

imaš i u borovu za kupit onu tekućinu za otpuštanje kože.pa vidi što ti najbolje odgovara!
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:06   #4
potraži na youtubeu, ima neka fora di napuniš vrećice s vodom i staviš ih u cipele i sve to u škrinju i onda se rašire. znam da zvuči glupo al fkt funkcionira
painted_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:35   #5
ja nosim cipele po kuci na debele carape i to ih rasiri
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 22:29   #6
Nevjerojatno... u sat vremena sam ih raširila???


Namazala sam ih sa Niveom unutra i van, obukla debele čarape i nosila sam ih cca sat vremena - raširile su se čak malo više nego treba???

Fantastično
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:24   #7
eto, drago mi je

Nivea je zakon
larA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:48   #8
a jel to s niveom mogu i s nekožnima?...striček postolar ih ne želi razvući da ne popucaju
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:42   #9
Quote:
painted_rainbow kaže: Pogledaj post
potraži na youtubeu, ima neka fora di napuniš vrećice s vodom i staviš ih u cipele i sve to u škrinju i onda se rašire. znam da zvuči glupo al fkt funkcionira
Ovo sam i ja radila. Staviš vrećice u cipele, napuniš ih vodom (ne napuniti vodom, pa u cipele, već prvo prazne vrećice staviti u cipelu, pa puniti vodom da se vrećica formira po cipeli). Moje su bile u škrinji do sljedećeg dana. Raširile su se za pola broja.
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:02   #10
Quote:
Kozmična kaže: Pogledaj post
i ja sam imala problem s jednim kožnim cipelima,bile su mi strašno uske,a postolar mi ih nije mogao raširit jer su jako visoke štikle.

pa mi rekao savjet.. namazat iznutra gdje te stišće sa koncentriranim,ne razrjeđenim ,omekšivačem za rublje.staviš na krpicu namažeš i obuješ.

to najbolje otpusti kožu.tako sam napravila i meni super....

imaš i u borovu za kupit onu tekućinu za otpuštanje kože.pa vidi što ti najbolje odgovara!
to s omeksivacem stvarno djeluje
navodno treba pazit da ne namazes cijele cipele jer bi mogle izgubit oblik
sweet caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:18   #11
Quote:
sweet caramel kaže: Pogledaj post
to s omeksivacem stvarno djeluje
navodno treba pazit da ne namazes cijele cipele jer bi mogle izgubit oblik
samo iznutra treba i naravno ne pretjerivat
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:41   #12
Quote:
Kozmična kaže: Pogledaj post
i ja sam imala problem s jednim kožnim cipelima,bile su mi strašno uske,a postolar mi ih nije mogao raširit jer su jako visoke štikle.

pa mi rekao savjet.. namazat iznutra gdje te stišće sa koncentriranim,ne razrjeđenim ,omekšivačem za rublje.staviš na krpicu namažeš i obuješ.

to najbolje otpusti kožu.tako sam napravila i meni super....

imaš i u borovu za kupit onu tekućinu za otpuštanje kože.pa vidi što ti najbolje odgovara!
ja sam recimo ovak slicno radila, s tim da je mene lijeva stiskala naprijed a desna super, na sto sam uzela jednu carapu i namocila ju u omeksivac, i onda onak zguzvala i stavila unutra(radi se o stiklama) i nakon jednog dana izvadila... sada je super
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:12   #13
e da sam ove savjete znala prije nego sam prodala neke..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 19:49   #14
Ona fora sa vrećicom i vodom zaleđenom u cipeli kažu da stvarno pali!
Kolegica si je na dan svatova tako sredila cipele koje su je tiskale na prstima.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 18:42   #15
Malo oživljavam temu. Imam jedne predivne kožne čizme nošene svega par puta jer su mi preuske tako da ih jedva zakopčam , a i kad ih zakopčam cirkulacija mi stane. Ne bih ih punila vodom pošto bi cijelu čizmu trebalo rastegnut, pa me zanima ima li smisla nositi ih postolaru? Nekako se ne bih željela rastati od njih, a stoje mi doma
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 21:20   #16
Je li išta od ovoga vrijedi za umjetnu kožu?
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 21:56   #17
Naravno da se moze,ja sam svoje rasirila kod postolara za 15 kn. I od umjetne su koze,tak da moze i prava i umjetna koza.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:14   #18
bok svima, i ja kupio preuske cipele, ni bilo po broja vecih sad ih razgazujem po kuci i UBIJAJU ME, na peti i gornjem dijelu stopala, prsti i sve naprid super.

ja bi probao ovo sa ledom, ali me strah da ih ne unistim jer su jako fine i jako skupe. mogu li nekako zastiti kozu od vlage i niske temperature prije stavljanja u led, smeta li to kozi uopce?

hvala
mrgud12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 22:25   #19
Kupi sprej za cipele (u trgovini s cipelama), pošpricaj iznutra (za svaki slučaj, da ne ostanu fleke) tamo di te žuljaju, stavi deblje čarape i nosajpokući
Ponovi po potrebi, samo pazi da ti se ne rašire previše.
Ja sam si tako riješila jedne čizme, nisam mogla odoljet da ih ne kupim, sa 900,00 kn snižene na 300,00, zelene, desna me žuljala, nisam mogla korak napravit, a da skoro ne zaplačem
Sad ih nosim bez beda, jedino ako sam cijeli dan u njima, malo me počnu rezat
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 09:45   #20
debele carape, mukom ih obucem u najtanjim carapama (moccasin tip cipele).

odnio sam ih postolaru na rastezanje za pocetak, pokusao sam ih gaziti po kuci ali ubile su me, sad kad ih donesem pokusat cu ponovo sa spricanjem. ako nista, idu u duboko
mrgud12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.