Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2011., 19:36   #21
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
a da li ti je jasno zasht neko npr voli jest mrkvu?
ljudi su druzgaciji i svako neshto voli
paaa...nikada mi nisu bili jasni ljudi koji vole jesti mrkvu..fujček..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:35   #22
Jel bio netko na otvorenju?? Kako je bilo?
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 14:09   #23
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Meni su samo Benetton i Muller zanimljivi. Da su i oni u Partanovoj,mislim da Mall ne bi nikada ni posjetila.
Benetton Nadam se da će biti dio sa donjim rubljem i pidžamicama
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:28   #24
sta se jos niko nije vratio kuc sa dojmovima
robinho05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:59   #25
Ja bila jučer i opustošila Tally! Više sam si stvari našla u Tallyu nego u cijeloj Portanovi! Ostale trgovine nisam obilazila jer sam bila s tatom i bratom, a njima se baš nije šopingiralo. Malo smo prošetali vidjet šta ima, a oni su proučavali 6D kino dok sam ja bila u Tallyu. Uglavnom, sviđa mi se!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:18   #26
Nije uopce danas bila guzva,bas sam se iznenadila. Nisam posebno snisam kupila (jer mi nije bila placa ) osim u limoniu gdje sam dobila pokloncice
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 10:58   #27
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Ja bila jučer i opustošila Tally! Više sam si stvari našla u Tallyu nego u cijeloj Portanovi! Ostale trgovine nisam obilazila jer sam bila s tatom i bratom, a njima se baš nije šopingiralo. Malo smo prošetali vidjet šta ima, a oni su proučavali 6D kino dok sam ja bila u Tallyu. Uglavnom, sviđa mi se!
mrzim te..hehe..jedva cekam da se smiri ta guzva pa da napokon odem u tally..to je valjda jedina trgvina kojoj se veselim od svih koje su se otvorile u ovih par tjedana
Kimmie K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:14   #28
Bila jučer,i išla pjehe preko obilaznice,parkirali na vijencu petrove.Nije uopće bila gužva
unutra je bilo fino ljudi,a izgled portanove nije ni do koljena mallu. u portanovi sam se redovito dezorijentirala. dolazim s jedne strane,uđem u neku trgovinu i izađem iz trgovine i odem us mjeru u kojem sam došla. premračno je,i preveliko. bojim se kako će to izgledati za par mjeseci kada se smanji broj ljudi.ko napušeni grad na divljen zapadu.
mall je izvana super,iznutra je lijepo uređen i pun svjetlosti što mi je super.
algoritam je odličan,da sam imala novaca,sigurno bi si nešto kupima. nisam baš ulazila u trgovine,pa ne mogu reći kakav je izbor.
veselim se tallyu
znam da je bila gužva u pizza kafiću na kraju i super je terasa. pizza ništa spešl.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 16:35   #29
bila i ja danas u mallu.. ko zna jel bi išla tamo da nismo trebali ić kupit poklon prijateljici

Mall je prekrasno izgrađen, interijer puno ljepši nego u portanovoj - pun je svjetlosti, prostran + ne osjećaš se klaustrofobično ko u portanovoj.
I kafići su na dobroj lokaciji, za razliku od kafića u portanovoj koji su vani.. piješ kavu, a pored tebe radnici iz kamiona istovaraju robu
izbor trgovina mi je doduše lošiji nego u Portanovoj, a i čini mi se malo luskuzniji onako (gulliver, sisley, benetton), ali ima i jeftinijih trgovina (tejli wejli koji ima presladak nakit, esprit, terranova i sportina u kojoj drže vero moda robu). Koliko sam vidjela otvorit će se i 3. deichmann u gradu.
U Limoniju na akciji lakovi za 10 kn.

Algoritam - isti ko i kod šetaća. malo sam se razočarala, iskreno.
nadala sam se da će imati ko u ZGu časopise, pa da se bar može prolistat (to mi je najdraži dio šopinga u zgu), al ništa od tog

Jela pizzu tamo skroz gore, pizza nije baš neka - tvrda, da ju baciš mogo bi nekog nokautirat njome , al za 15kn (akcija) pizza + nestea -
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 16:57   #30
Jesi vidjela možda drži li Benetton i donje rublje, pidžame i slične stvari? Hvala
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 17:40   #31
mislim da ne drži ali nisam 100% sigurna, dosta brzo sam prošla kroz benetton, a sisley nisam ni vidjela, ne znam jel zasebno ili su zajedno u jednom prostoru
uopće nije bila gužva sinoć tamo, jedino kad smo izlazili iz garaže je bila gužva
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 18:39   #32
Quote:
Kimmie K. kaže: Pogledaj post
mrzim te..hehe..jedva cekam da se smiri ta guzva pa da napokon odem u tally..to je valjda jedina trgvina kojoj se veselim od svih koje su se otvorile u ovih par tjedana
I ja čekam da splasne uzbuđenje.
Zasad mi se samo čini dosta lošija lokacija nego Portanovina. Onak, mal izvan grada (meni je usput) dok je AM na glupoj Čepinskoj, na koju mi inače treba 5 min da izađem u vrijeme kad "nema gužve". Nek stave još koji semafor tamo il nešt..
Jel policija još regulira tamo promet?

Na webu nema više mape centra...
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
Ivonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 22:40   #33
imaju pidžame i donje rublje u benettonu,ali jako mali izbor!!
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 18:06   #34
bila jučer i totalno razočarana,ništa novo viđeno što se trgovina tiče.kupim maicu u jednoj trg.i još mi zaborave skinut ono čudo od pištalice.što se mene tiče portanova neusporedivo bolja.
Alis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 18:10   #35
portanova ima bolji izbor trgovina, ali je avenue mall ljepši izgledom
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 19:00   #36
Zna li tko da li je otvoren Guliver?
__________________
Lily36
lily36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 19:13   #37
ne
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 10:43   #38
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
portanova ima bolji izbor trgovina, ali je avenue mall ljepši izgledom
mislim da nitko od nas neide u trgovački centar zato što on baš super izgleda.pevec izgleda baš super pa sam tamo kupila kaliće od terakote po super cijeni što vjerovatno nebi nigdje kupila .tako da ljudi moji budemo vidli.
Alis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 11:03   #39
Shoe box i shoe be doo su me razocarali... kao da su kod nas dosli modeli koji se nisu prodali drugdje mozda sam previse ocekivala.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 11:08   #40
čuj, netko će otići tamo samo prošetati ili na kavu, ovaj lotus bar u avenue mallu je prekrasan, a oni kafići u portanovi su mi grozni, pogotovo one terase vani, sjedneš i gledaš u zemlju i aute na obilaznici, baš krasan pogled
nemam ništa protiv portanove, trgovine su super, samo mi se te terase od kafića ne sviđaju, neću nikad tamo popiti kavu
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.