Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2015., 18:29   #61
Nije baš, Zara, mango i sl. ipak imaju malo bolje materijale čini mi se, ili je barem udio šrot materijala manji.
A i cijene u Primarku nisu bile takve kakve se tu spominju, nego od 8 € na gore. 8-10 € za poliester prozirnu košulju bome nedam
Ne sjećam se da sam išta vidjela po 3-4 €
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 09:42   #62
Pa zar nisu tamo snizenja kao i kod nas? Nisu jos pocela. Ja sam bila u primarku u njemackoj, ogroooman, na 2 kata, pred kraj ljeta i sve ljetno je bilo snizeno.. Tenisice su bile od 1€ pa na dalje (max 7€). Pola ducana po par eura, ja sam se raspametila. Pred kaj 9 mj sam isla u seiersberg i vec je bilo sve jesensko/zimsko i snizenja minimalna. Pretpostavljam da se treba cekati do 1.- 2. mj. Pikiram 2 mj i treci krug snizenja
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 16:48   #63
da li netko može usporediti primark u seisbergu i u beču? bila sam u beču i tamo je stvarno velik, sad bi otišla u graz ali me strah da ću se razočarat i ništa ne kupit
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 15:53   #64
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nije baš, Zara, mango i sl. ipak imaju malo bolje materijale čini mi se, ili je barem udio šrot materijala manji.
A i cijene u Primarku nisu bile takve kakve se tu spominju, nego od 8 € na gore. 8-10 € za poliester prozirnu košulju bome nedam
Ne sjećam se da sam išta vidjela po 3-4 €
kako šta, većina ormara mi je iz Zare. Dio majica je dobio rupice nakon 2. pranja,nijedna nije bila ispod 150kn. S primark stvarima mi se to nije dogodilo ni nakon puno više pranja. Nema pravila.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 21:40   #65
slazem se sa svime napisanim. svi ti ducani imaju iste materijale samo zara i mango nabijaju cijene. u primarku ima npr super stvari za kucu. komplet plahti za bracni krevet po 20eur, jorgan za bracni 20 eur, cipele, torbe po 10-20eur a nije tako losa kvaliteta. meni su super njihove najlonke i one deblje od po 100-200 dena.peri deri nosi 2 god nikad pukle. imaju cak i neke sa spojenim carapama pa mi je super ne moram navlacit carape na najlonke otkrice godine.

osim primarka ima jos super ducana tipa forever21, top shop, miss selfridge, dorothy perkins i sl. koji su nekad i bili neki kod nas pa ih vise nema. ako kome sta treba sa svih mogu narucit ili ic kupit u ducanu. ovdje su najveca snizenja od 26.12 tocnije bas taj 26.12 pa ako sta ko pikira sada je pravo vrijeme.
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 23:51   #66
Ja vec trecu godinu furam njihovu torbu koju sam platila 5 eura, a trpam u nju sve i svašta nema ni ogrebotine, a 5 eura je smiješno
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 11:10   #67
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nije baš, Zara, mango i sl. ipak imaju malo bolje materijale čini mi se, ili je barem udio šrot materijala manji.
Moram se složiti, Zara i Mango su ipak malo kvalitetniji po mojoj procjeni onoga što imam u ormaru. Odjeću koja sam kupila u Primarku u Londonu (ponajviše u euforiji) čak ni ne nosim često jer nije baš ugodna što se materijala tiče.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 22:29   #68
Quote:
medgil kaže: Pogledaj post
da li netko može usporediti primark u seisbergu i u beču? bila sam u beču i tamo je stvarno velik, sad bi otišla u graz ali me strah da ću se razočarat i ništa ne kupit
identicno pitanje sam i ja dosla postavit :klap:
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:21   #69
Danas sam prvi put bila u Primarku, u Becu u scs-u.

Moje iskustvo je takvo da sam ostala totalno razocarana,u toj ogromnoj trgovini nisam nasla dvije postene stvari ok kvalitete osim dvije kape.

Mango i Zara su meni daleko daleko ispred ove trgovine. Opet kontam mozda jednostavno nije bio moj dan, tako da cu mu nakon Bozica dati jos jednu sansu.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:29   #70
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Danas sam prvi put bila u Primarku, u Becu u scs-u.

Moje iskustvo je takvo da sam ostala totalno razocarana,u toj ogromnoj trgovini nisam nasla dvije postene stvari ok kvalitete osim dvije kape.

Mango i Zara su meni daleko daleko ispred ove trgovine. Opet kontam mozda jednostavno nije bio moj dan, tako da cu mu nakon Bozica dati jos jednu sansu.
Pa kad tamo niti ne postoji roba normalne kvalitete, po mom mišljenju

Mango i Zaru ja nikad ne bih svrstala u isti koš kao i Primark. Jedina dobra stvar iz Primarka su grilonke od 200/300 dena, par € koštaju, a stvarno su super za zimu. Ali roba im je od najjeftinijeg poliestera, izuzetno nekvalitetna, na reklamama nekad izgleda lijepo, ali kad je uzmeš u ruke - meni je to živi užas.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 16:12   #71
zna li itko možda da li će primark u grazu imati sniženje u siječnju? i ako ima koliko su stvarčice obično snižene?
mademoiselle a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:53   #72
Ako netko ide u Siersberg slijedećih mjesec i pol - trebam uslugu . Vratiti jednu vestu (nije u Primark nego Peek&Cloppenburg) koju sam kupila i ne odgovara mi. Sve imam napismeno - da imam pravo na povrat novca, bla, bla, tako da nećete imati nikakvih neugodnosti u dućanu, samo taj mail pokažete. Nije skupo nešto, 15 eura, ali nije baš da sam novac našla na cesti. Plaćam Vam kavu. Eto...
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 14:00   #73
Gdje u Grazu ima Primark :hmm?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 15:21   #74
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Gdje u Grazu ima Primark :hmm?
U seiersberg shopping centru, u samom Grazu nema. seiersberg je pokraj graza
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 15:49   #75
Zanimljivo, nisam znala da ima tamo, ili sam smetnula s uma. Mislila sam da ga ima samo u Beču.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 22:12   #76
Quote:
tina899 kaže: Pogledaj post
identicno pitanje sam i ja dosla postavit :klap:
Nisam bila u Becu pa ne mogu usporediti, ali za pojmove nasih ducana, Primark je dosta velik zenski odjel (basic, jeans, poslovni, everyday), muski, djecji, donje rublje, modni dodaci, cipele, stvarcice za kucu
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 14:40   #77
meni se izbor u primarku inace ne sviđa previše, dizajn robe nista posebno. prvi put sam bila tamo u londonu prije par mjeseci i uzela tajice koje su se brzo rasparale jer je los šav bio, i ruksak koji za sad drzi, ali za cijenu od 100 kn je super. jel zna netko kad njima počinje snizenje, uskoro cu do graza?
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 13:11   #78
Quote:
lydia123 kaže: Pogledaj post
meni se izbor u primarku inace ne sviđa previše, dizajn robe nista posebno. prvi put sam bila tamo u londonu prije par mjeseci i uzela tajice koje su se brzo rasparale jer je los šav bio, i ruksak koji za sad drzi, ali za cijenu od 100 kn je super. jel zna netko kad njima počinje snizenje, uskoro cu do graza?
Bila sam u Grazu u Primarku 30.12. i neke stvari su snižene. Kupila sam za 3 eura krasne push-up grudnjake sebi i kćeri. Inače u Seisbergu je jače sniženje nego u Mariboru, ZG i isplati se.
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:04   #79
Ja bih ovakvu košuljicu.... Britanska glumica Kate loustau u njihovoj košuljicu, preslatko

https://www.flickr.com/photos/philipbloom/9503540645
Ba Nija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 10:58   #80
Zna li netko kada budu proljetna sniženja u Primarku? Planiram do Graza?
snisla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.